Tieto VPN poskytujú plynulé streamovanie pre Netflix | Top 5 Netflix VPN

Netflix je v súčasnosti najväčší názov v zábavnom priemysle. Milióny používateľov sa spoliehajú na túto službu pri plnení svojich zábavných potrieb. Mnoho používateľov to robí s pomocou najlepšej VPN pre Netflix ako riešenie na získanie US Netflix vo svojej krajine. Zatiaľ čo veľa divákov jednoducho zlyhá pri používaní bezplatných sietí VPN, ktoré pracujú s Netflixom, pretože tam žiadne neexistujú.


Netflix rozšírila svoju sieť do viac ako 190 krajín po celom svete, čo jej pomohlo získať veľký podiel na trhu. Napriek tomu, že všetky tieto krajiny sú súčasťou siete Netflixu, nezdieľajú rovnakú knižnicu obsahu.

To znamená, že tituly obsahu dostupné a dostupné na Netflix zo Spojených štátov nemusia byť dostupné v iných regiónoch, ako sú India, Spojené arabské emiráty alebo Japonsko. Dôvodom je skutočnosť, že každý distribútor obsahu má určité obmedzenia a niektoré problémy s licenciou bránia spoločnosti Netflix ponúkať všetok obsah do každej oblasti.

Každý región má svoju vlastnú knižnicu Netflix, ktorá má takmer rovnaké tituly obsahu ako ostatné knižnice, s výnimkou knižníc obmedzených distribútormi obsahu z dôvodu problémov s licenciami.

Inými slovami, originály Netflixu budete mať prístupné po celom svete v knižnici Netflix v každom regióne, ale niektoré relácie sú obmedzené na konkrétne regióny. Toto geografické obmedzenie sa dá obísť iba prostredníctvom spoľahlivej služby VPN, ktorá ponúka úplnú anonymitu, inak sieť VPN pre Netflix nebude fungovať.

Od dnešného dňa je Netflix najrozšírenejšou službou online streamingu na celom svete a nie je pochýb o tom, že ide o predchádzajúcu voľbu každého pozorovateľa. Hlavným dôvodom tejto popularity Netflixu je, že ponúka širokú škálu obsahu pre každý región a kvalita streamovania je vynikajúca.

Tu je zoznam niekoľkých známych krajín z viac ako 190 krajín, ktoré majú prístup k sieti Netflix:

Spojené kráľovstvo (Veľká Británia)BangladéšIzraelSrí Lanka
Spojené štátyBelgickoTalianskoŠvédsko
AustráliaBrazíliaMalajziašvajčiarsko
NemeckoBulharskoMexikoTurecko
AfganistanKanadaHolandskoSpojené Arabské Emiráty
IndiaDánskoRumunskoSrí Lanka
FrancúzskoegyptSaudská ArábiaŠvédsko
PakistanGréckoSingaporešvajčiarsko
JaponskoHong KongJužná Kórea (Kórejská republika)Turecko
ArgentínaIndonéziašpanielskoSpojené Arabské Emiráty

Toto je výhoda, ktorú má Netflix oproti svojim ostatným konkurentom!

Čo je to chyba prenosu Netflix?

Geografické obmedzenie siete Netflix je jediná vec, ktorú o tom buldozér nenávidí, pretože okrem toho nie je na čo sa sťažovať!

Na začiatku sa mnohí používatelia pokúšali obísť geografické obmedzenia pre prístup do knižnice USA Netflix (ktorá má najlepší a najväčší počet titulov obsahu) prostredníctvom proxy serverov, služieb súkromného prístupu na internet Netflix a služieb VPN zadarmo..

Spočiatku sa im podarilo toto riešenie vyskúšať, ale vážne to poškodilo povesť Netflixu a príjmy a integritu distribútorov obsahu..

Keď sa používanie proxy a VPN stalo prominentnou praxou, Netflix bol nútený proti tomu podniknúť vážne kroky. Preto Netflix prišiel s blokátorom VPN, ktorý dokáže detegovať a obmedziť servery proxy a VPN v prístupe k Netflixu..

Blokovanie VPN sa ukázalo pozitívne pre Netflix, pretože na obídenie obmedzení nie je možné použiť žiadne ďalšie servery proxy a bezplatné siete VPN..

Mnoho serverov VPN, ako je napríklad súkromný prístup na internet, ktoré tvrdili, že je najlepšou sieťou VPN pre sieť Netflix, nechala servery zakázať. Keď sa používatelia pokúsili získať prístup k streamom Netflix, obídili by obmedzenia knižnice prostredníctvom serverov na čiernej listine alebo dokonca s novými servermi, ale keď sa pokúsia prehrať stream, Netflix zobrazí chybu, ktorá vyzerá takto:

netflix vpn nefunguje

Táto chyba je poslednou vecou, ​​ktorú chce vidieť každý používateľ VPN!

Blokovanie VPN vyvolalo obavy poskytovateľov VPN a dalo im novú subdoménu, do ktorej by sa mohli ponoriť. To je dôvod, prečo; Poprední poskytovatelia VPN v tejto oblasti začali pridávať ďalšie servery a niektorí poskytovatelia dokonca prišli so špeciálnou funkciou odblokovania Netflix.

Ako sa pozerať na Netflix s VPN?

Netflix a Chill! Kedysi to bola populárna fráza, ale teraz bola nahradená sieťami Netflix a VPN!

VPN pre Netflix sa stal nevyhnutným nástrojom pre buldozérov po celom svete, pretože bez neho nemôžu získať prístup k tomu najlepšiemu z Netflixu. Špičkoví poskytovatelia VPN sa vysoko zameriavajú na poskytovanie najlepších serverov pre parných geekov online na obídenie geo-obmedzení Netflixu bez toho, aby boli odhalení, a boli v tom celkom úspešní..

Ak chcete sledovať sieť Netflix s VPN, postupujte takto:

Poznámka: Predpokladajme, že si prajete pristupovať ku knižnici Netflix v USA z krajín mimo USA pomocou VPN.

 1. Zaregistrujte sa do služby VPN vytvorením účtu na oficiálnej webovej stránke poskytovateľa VPN a zakúpením predplatného. Poskytovatelia VPN ponúkajú mesačné, ročné a dvojročné plány, ktoré z nich vyhovujú vašim potrebám.
 2. Stiahnite si klienta VPN z oficiálnej webovej stránky poskytovateľa.
 3. Nainštalujte klienta VPN do svojho zariadenia.
 4. Otvorte nainštalovanú aplikáciu a prihláste sa do svojho účtu VPN zadaním poverení, ktoré ste zaregistrovali na webových stránkach poskytovateľa.
 5. Teraz vám klient zobrazí ponuku funkcií, vyberte funkciu, ktorá odôvodňuje vaše použitie siete VPN. Ak napríklad používate na odblokovanie knižnice Netflix, vyberte si z funkcií, ako sú online streaming, anonymné prehliadanie alebo anonymita alebo akákoľvek podobná funkcia. Niektoré VPN určili funkcie odblokovania siete Netflix, ak sieť VPN, ktorú používate, má túto funkciu, choďte na túto funkciu.
 6. Po pripojení k americkému serveru otvorte prehliadač a prejdite na stránku Netflix.com.
 7. Prihláste sa do svojho účtu Netflix a pred vami sa zobrazí kompletná knižnica Netflix v USA.

Tam máte odblokovanú knižnicu Netflix v USA pomocou VPN. Je to veľmi jednoduchý postup, pretože vidíte, že pri tomto postupe nie sú potrebné žiadne vylepšenia hardvéru alebo softvéru.

Tu je ďalší príklad, pokiaľ ide o službu VPN, ktorá odblokuje Netflix skôr prostredníctvom rozšírenia prehliadača Chrome ako jeho klientom pre stolné počítače..

PureVPN je jedným z najobľúbenejších poskytovateľov VPN a vďaka online službe streaming geeks je veľmi preferovaný. Najzaujímavejšou vecou v prípade PureVPN je však to, že obmedzenia Netflixu môže obísť iba prostredníctvom rozšírenia prehľadávača..

Ak ste používateľom PureVPN, nainštalujte a obídte obmedzenia Netflix podľa týchto krokov:

 1. Zaregistrujte sa / prihláste sa na odber akéhokoľvek plánu predplatného PureVPN.
 2. Stiahnite si rozšírenie prehliadača PureVPN (Chrome alebo Firefox).
 3. Po pridaní do prehliadača sa prihláste do svojho účtu PureVPN a jednoducho kliknite na tlačidlo Pripojiť. Budete pripojení k optimálnemu serveru v USA.
 4. Teraz otvorte webovú stránku Netflix a prihláste sa do svojho účtu Netflix.
 5. Vyhľadajte akýkoľvek film alebo televíznu reláciu, ktorú ste chceli pozerať, ale vo vašom regióne neboli prístupní.

prostý!

Netflix blokuje VPN

Netflix má inteligentný spôsob, ako pomocou svojho blokátora VPN zachytiť všetkých narušiteľov. Keď sa užívateľ pripojí k serveru VPN, adresa IP servera je maskovaná, čo mu umožňuje obísť geografické obmedzenia.

Niektoré siete VPN však môžu zmeniť vašu adresu IP, nie však adresu DNS, čo umožňuje blokovaniu siete Netflix VPN zistiť, že na odblokovanie používate server proxy alebo VPN. Blokátor siete Netflix VPN kontroluje a porovnáva vašu adresu IP a DNS a ak sa nezhodujú, obmedzuje váš prístup k prúdom.

Tomuto problému čelia väčšinou proxy, bezplatní VPN a priemerní používatelia VPN, pretože títo poskytovatelia môžu tvrdiť, že ponúkajú úplnú anonymitu, ale v skutočnosti majú chyby, ktoré spôsobujú úniky DNS a mnoho ďalších problémov. Používanie takýchto služieb je vždy riskantné, pretože vďaka takýmto službám VPN ste zraniteľní pred útokmi hackerov a malwarmi.

Najlepšie VPN pre Netflix zaistí, že nedochádza k únikom IP alebo DNS, takže si môžete vychutnať streamovanie bez problémov. Preto vždy odporúčam ľuďom, aby radšej používali renomovaných a dôveryhodných poskytovateľov VPN než také služby VPN, ktoré môžu ohroziť vašu bezpečnosť a súkromie..

Ako obísť zákaz používania siete Netflix VPN?

Obídenie zákazu siete Netflix VPN už nie je ľahkou úlohou, pretože sieť Netflix okamžite blokuje prístup k sieti VPN a nielen to, ale v zozname blokovaných serverov tiež uvádza tento konkrétny server. Mnoho poskytovateľov VPN sa stále snaží zlepšovať svoje služby, zatiaľ čo vedúci poskytovatelia VPN na trhu už urobili silný základ pre seba tým, že zlepšili svoje služby, aby sa označili ako najlepšia VPN pre Netflix..

Ak čelíte problémom pri obchádzaní zákazu VPN v sieti Netflix, musíte skutočne zmeniť poskytovateľa VPN!

Vyberte si sieť VPN, ktorá skutočne môže obísť zákaz siete Netflix a má na výber niekoľko serverov, pretože keď sú servery obmedzené, šanca na zákaz je vyššia..

Aby sme zmiernili vaše obavy, zoradili sme päť poskytovateľov VPN, ktoré môžete používať bez obáv. Poskytli sme aj výsledky ich rýchlostných testov, aby sme dokázali ich dôveryhodnosť.

Najlepšie VPN pre Netflix, ktorý funguje v roku 2018

Zaradil som sa 5 poskytovateľov VPN po otestovaní ich schopnosti obísť zákaz sietí Netflix VPN a rýchlosti streamovania ich serverov.

Surfshark – VPN VPN č. 1 pre Netflix

Surfshark je úžasný poskytovateľ VPN, ktorý má vynikajúce vlastnosti a chvályhodnú službu. Funguje bez problémov a bez prerušenia a okamžite sa pripája k akémukoľvek serveru, ktorý chcete z akejkoľvek oblasti. Jeho rýchlosť je hlavným faktorom, ktorý by som každému odporučil.

Aj keď na serveroch Kodi používate Netflix, túto VPN pre Kodi môžete použiť.

netflix cta

Pros

Rýchle pripojenie

Integrovaný blokovač reklám a sledovačov

500+ serverov v 50 krajinách

Rozšírenia prehliadača Chrome a Firefox

Rýchle servery zabezpečujúce skvelý zážitok zo streamovania

Žiadne úniky DNS alebo IP

Pravidlá prísneho zákazu

Zápory

X Žiadny zabíjač

Americká knižnica Netflix odblokovaná

Pripojil som sa k serveru Surfshark US a pokúsil som sa získať prístup do knižnice Netflix v USA. Prehliadka, ktorú som hľadal, bola „Penny Dreadful“, ktorá je obmedzená len na región USA a nemôže byť vysielaná mimo USA..

surf žralok s netflixom

Sieť VPN pripojená k serveru v mihnutia oka a ja som bol pripojený k serveru Surfshark USA v Los Angeles (ako môžete vidieť na obrázku vyššie). K tejto relácii som sa dostal bez problémov a kvalita streamovania bola perfektná. Nezaznamenal som žiadne problémy s ukladaním do pamäte alebo zlyhania a Netflix nezistil využitie VPN.

Celú epizódu som si užil v kvalite HD a áno, používal som internetové pripojenie s rýchlosťou 20 Mb / s. Pri streamovaní show na Netflixe s SurfShark som absolvoval rýchlostný test a bol som šokovaný, keď som videl výsledky:

rýchlosť streamovania žralokov pomocou netflix

ExpressVPN – # 2 Najlepšie Netflix VPN

ExpressVPN Netflix je medzi všetkými ostatnými poskytovateľmi vždy považovaný za najlepšieho, ale trochu drahého poskytovateľa VPN. Funkcie ExpressVPN sú vynikajúce a jeho výkon je jednoducho úžasný. Tu je niekoľko faktov, ktoré ju kvalifikujú ako optimálnu sieť Netflix VPN:

Pros

Má viac ako 2000 serverov v 94 krajinách

Pravidlá prísneho zákazu

Rýchla konektivita

3 súčasné pripojenie

Žiadne obmedzenie šírky pásma

Zahrnutá funkcia zabíjania

Zápory

Plány za vysokú cenu

ExpressVPN tvrdí, že je špičkovou službou VPN a pri používaní ExpressVPN som sa nikdy nestretol s takým problémom, ktorý by som mohol myslieť inak. Pri pokuse o prístup k knižnici USA Netflix pomocou ExpressVPN sa však stalo niečo neočakávané:

ExpressVPN chicago server pre netflix

ExpressVPN Chicago Server

Áno, uhádli ste to správne!

ExpressVPN newyork server pre netflix

Server ExpressVPN NewYork

Pokúsil som sa získať prístup k Netflixu pomocou dvoch rôznych serverov ExpressVPN; New York a Chicago. Obaja obchádzali geo-obmedzenia a ja som bol schopný hľadať show ‘Zákon a poriadok“ (geo-obmedzená show). Obidvom sa však nepodarilo streamovať, pretože sa im nepodarilo obísť zákaz siete Netflix VPN.

To je niečo, čo som nikdy neočakával, ale keď som sa pokúsil o prístup k prúdu cez server ExpressVPN Washington DC, fungovalo to!

Prúd bežal celkom dobre a nemal som problémy s rýchlosťou alebo obmedzeniami cez tento server. Pozeral som celú epizódu a vôbec som nemal žiadne problémy s vyrovnávaním alebo prerušeniami.

ExpressVPN Netflix odblokovaný serverom Washington DC

ExpressVPN Washington DC server

Počas streamovania relácie som testoval rýchlosť servera ExpressVPN (Washington DC) a výsledky boli celkom pôsobivé.

Rýchlosť streamovania Expressvpn

Tento test rýchlosti ukazuje, že servery ExpressVPN sú pomerne rýchle, ako sami vidíte. Jedna vec, ktorú som si uvedomil po vyskúšaní ExpressVPN s Netflixom je, že ak používate dobrú sieť Netflix VPN a čelíte zákazu VPN, nemali by ste sa vzdať a neustále sa miešať medzi servermi..

PureVPN – VPN VPN č. 3, ktorá funguje so sieťou Netflix

PureVPN patrí medzi najlepších poskytovateľov VPN a je veľmi populárny vďaka svojim úžasným funkciám a špičkovej kvalite. PureVPN bola najlepšou voľbou pre buldozéry a online streamery kvôli veľkej rozmanitosti výkonu serverov a ich serverov..

Pros

Viac ako 2000 serverov v 180 regiónoch

Funkcia zabíjania

Povolených je až 5 súčasných prihlásení

Funkcia rozdelenia tunelov

Podpora 24-hodinového chatu

Žiadne protokoly

Zápory

X Pomalé pripojenie

X Stretnuté pingy

Aby som otestoval, či PureVPN pracuje s Netflixom alebo nie, testoval som službu PureVPN a pokúsil som sa získať prístup k relácii Criminal Minds z knižnice Netflix v USA, pretože táto relácia nie je dostupná v iných knižniciach Netflix..

Jedna vec, na ktorú treba upozorniť, je, že PureVPN obchádza zákaz siete Netflix VPN a geografické obmedzenia, ale nie prostredníctvom svojho desktopového klienta. Aby ste mali prístup k Netflixu, budete musieť nainštalovať rozšírenie prehliadača PureVPN.

Preto som nainštaloval rozšírenie prehliadača Chrome PureVPN a pripojil som sa k americkému serveru. Trvalo to ako 20 až 30 sekúnd, než sa pripojil, čo nie je také rýchle v porovnaní so sieťou SurfShark VPN. Po pripojení na server som sa však pokúsil o prístup k Netflixu a v prvom Go som bol úspešný!

Hľadal som reláciu, našiel ju a potom som ju začal streamovať. Streamovanie bolo neprerušené a aby som bol úprimný, nemal som žiadne problémy s vyrovnávaním. Dokonca aj kvalita toku bola skvelá, pretože kvalita obrazu nebola pixelovaná, takže je jasné, že PureVPN má rýchle servery.

PureVPN Netflix odblokovaný

Pri pokračovaní v streamingu som urobil rýchlostný test a výsledky boli nasledujúce:

rýchlosť streamu pureVPN pre netflix

Ako vidíte, rýchlosť sťahovania servera bola veľmi dobrá za predpokladu, že som používal pripojenie 20 Mb / s. Bol som však ohromený, keď som zistil vysoký počet pingov zistených testovacím nástrojom, a zároveň som bol prekvapený, pretože som nemal problémy s vyrovnávaním..

NordVPN – VPN VPN č. 4, ktorá funguje so sieťou Netflix

NordVPN je tyran v odvetví VPN a je jedným z mála poskytovateľov VPN, ktorí nikdy nezradili svojich používateľov, pretože neustále zdokonaľujú svoje služby..

Pros

High-end šifrovanie

Až 6 súčasných pripojení

Okamžité pripojenie

Viac ako 5 000 serverov v 62 krajinách

Rozšírenie prehliadača

Žiadne protokoly

Zápory

X Plány predplatného mierne predražené

X Pomalá rýchlosť servera pre streamovanie

Výkonnosť spoločnosti NordVPN Netflix bola vždy vysoko oceňovaná používateľmi z celého sveta a nie je pochýb o tom, že je to jeden z najspoľahlivejších poskytovateľov VPN. Musel som sa však uistiť, že to funguje s Netflixom, predtým ako som odporučil používateľom, preto som testoval NordVPN s Netflixom na prístup do knižnice Netflix v USA..

Bingo! Funguje to.

Spoločnosť NordVPN úspešne prešla testom anonymity tým, že vstúpila do knižnice US Netflix a nebola detekovaná blokátorom siete Netflix VPN. Ďalšou vecou bolo streamovať geo show s obmedzením, takže som sa rozhodol streamovať úžasný film Ex-Machina. Je to film so zemepisným obmedzením a nie je dostupný v iných knižniciach Netflix.

Nordvpn s Netflix

Stream začal dobre, ale musel som čeliť určitému oneskoreniu na serveri, pretože sa neustále zapínal a vypínal. Jednoducho povedané, nepáčilo sa mi streamovanie Netflixu s NordVPN kvôli oneskoreniu v tokoch. Rýchlosť však stále kolísala a prúdenie údajov bolo trikrát narušené.

netflix nordvpn

Test rýchlosti pri streamovaní Netflixu so serverom NordVPN ukazuje, že rýchlosť ponúkaná serverom bola veľmi nízka.

rýchlosť prúdenia nord vpn

Táto rýchlosť servera je dôvodom, prečo sa streamovanie so serverom NordVPN ukázalo ako skvelý zážitok. To však neplatí pre každý server, niektoré servery sa však zdajú byť pomalé, zatiaľ čo iné poskytujú veľkú rýchlosť. Server, ktorý som vyskúšal v noci, nebude schopný ponúknuť dobrú šírku pásma, ale určite budú servery, ktoré môžu ponúknuť vyššiu rýchlosť.

CyberGhost – VPN VPN č. 5 pre Netflix USA

CyberGhost je ďalší poskytovateľ VPN, ktorý zdokonaľuje svoje služby každý deň a vytvára priestor pre seba medzi najlepšími poskytovateľmi VPN. Tu je niekoľko podrobností, prečo odporúčam CyberGhost používateľom siete Netflix VPN.

Pros

Viac ako 3000 serverov v 61 krajinách

Vyhradená funkcia odblokovania Netflix

Viac ako 500 serverov iba v USA

Funkcia Kill Switch

45-dňová záruka vrátenia peňazí

Až 7 súčasných pripojení

Žiadne protokoly

Zápory

Problémy so živou podporou

Pomalé servery

Najlepšia vec, ktorú si všimnete o CyberGhost, je to, že má vo svojom klientovi vyhradenú funkciu odblokovania Netflix. Keď som sa však pokúsil získať prístup k knižnici Netflix v USA prostredníctvom vlastnej funkcie pripojenia pripojením k serveru Dallas, blokátor siete Netflix VPN ju zistil..

cyberghost netflix

Tak som premýšľal o vyskúšaní vyhradenej funkcie Netflix, ktorá je k dispozícii v sekcii Odblokovanie webových stránok a úspešne sa pripojila. Podarilo sa mi obísť geografické obmedzenie knižnice a vyskúšať vysielanie relácie Fosters (ktorá je k dispozícii iba v knižnici USA Netflix) a streamovanie sa začalo bez problémov.

cyberghost netflix podporuje odblokovanie

Rýchlosť pripojenia CyberGhost je však trochu znepokojujúca, pretože pripojenie k službe trvá približne 3 až 4 minúty. CyberGhost by mal túto medzeru vyplniť čo najskôr.

Pokiaľ ide o rýchlosť prúdu, bolo to v poriadku, pretože som dvakrát čelil problémom s vyrovnávaním údajov. Testoval som rýchlosť servera počas streamovania a to ospravedlňuje dôvod, prečo bol tok tak pomalý.

rýchlosť streamovania cyberghost

Okrem rýchlosti, výkon bol dobrý, pretože som sa po tom nemusel stretnúť s problémami so zákazom VPN a jednou z vecí, ktoré sa mi najviac páčili, je rozhranie jeho klienta, ktoré je veľmi jednoduché.

Celkovo sa kvalifikuje ako jeden z piatich najväčších poskytovateľov služieb Netflix VPN a ak zlepší jeho výkonnosť, môže ísť ďalej.

Bezplatná sieť VPN, ktorá pracuje s Netflixom

Ako som už uviedol vyššie, proxy a bezplatné VPN nie sú na rovnakej úrovni ako obísť zákaz Netflix VPN, a preto je vyskúšanie akejkoľvek bezplatnej služby jednoducho stratou času. Nájdete tu niekoľko článkov online, kde sa diskutuje o bezplatných sieťach VPN pre prístup k sieti Netflix, ale nie všetci poskytovatelia VPN, ktorých sa zmienili, sú v skutočnosti bezplatní. Používateľom odporúčajú vyskúšať si skúšobné obdobia a nie ich kupovať a tvrdia ich ako bezplatné VPN.

Nemám za cieľ zavádzať svojich čitateľov, a preto hovorím, že ak naozaj chcete vyskúšať bezplatnú sieť VPN pre Netflix, môžete vyskúšať skúšobné obdobia vyššie uvedených poskytovateľov V PN alebo môžete vyskúšať týchto troch poskytovateľov VPN, ktorí ponúkajú tiež skúšobné obdobia:

 1. Štít HotSpot
 2. Tunel Bear
 3. Keenow

Nie sú to spoľahliví poskytovatelia služieb Netflix VPN, ale do istej miery ich možno s Netflixom používať. Nezaručujem však, že ani títo poskytovatelia VPN budú schopní obísť georeštrikcie Netflix a blokátory siete Netflix VPN, alebo nie.

Najhoršia VPN pre Netflix – VPN a inteligentné DNS, ktoré už s Netflixom nefungujú

Keby som mal pomenovať najhoršieho poskytovateľa VPN, ktorý vôbec nepracuje s Netflixom, potom musí ísť o súkromný prístup na internet (PIA), pretože blokovač siete Netflix VPN zakázal všetky svoje servery, ktoré by sa mohli použiť na prístup k Netflixu. Tento poskytovateľ VPN už nie je možné použiť na prístup k sieti Netflix, čím sa PIA vyraďuje z rovnice Netflix. Spoločnosť PIA poskytla používateľom servery Silicon Valley používateľom na prístup k sieti Netflix a všetky z nich sú teraz blokované spoločnosťou Netflix..

Pokiaľ ide o inteligentný DNS, podľa mňa je to niečo nespoľahlivé, pretože služba môže obchádzať obmedzenia niekedy, ale nie zakaždým. Napriek tvrdeniam spoločnosti SmartDNS o poskytnutí prístupu do siete USA Netflix jej služba nie je úplne konzistentná.

Možno budete mať prístup do knižnice US Netflix na niekoľko dní, ak budete mať to šťastie, ale toto šťastie sa čas od času vyčerpá. Preto nie je SmartDNS z mojej strany odporúčaný servis.

Ako zmeniť vašu oblasť Netflix alebo prepnúť na svoju obľúbenú knižnicu

V systéme Netflix nie je k dispozícii žiadna takáto funkcia, ktorá by vám umožňovala zmeniť knižnicu podľa vášho výberu. Na to budete potrebovať sieť VPN, ktorá má servery konkrétnej oblasti, ku ktorej chcete pristupovať do knižnice, a malo by byť dosť dobré na obídenie obmedzení Netflix..

Jednoducho povedané, môžete zmeniť svoj región Netflix pomocou VPN!

Už som ilustroval všetky podrobnosti, odkazoval som sa na nich a nájdete postup pripojenia k požadovanej knižnici regiónov.

Netflix VPN Reddit

Komentár z diskusie cheeseburgerwaffles je komentár z diskusie "Ako získať všetko na Netflixe?…. Nielen knižnica USA".

Tento chlapec sa podelil o svoje skúsenosti, že sa pokúsil o prístup k Netflixu pomocou PVN, ale blokátor siete Netflix VPN to zistil. Nevieme, ktorú sieť VPN použil na obídenie obmedzení systému Netflix, pretože o ňom nič nespomenul. Avšak podľa toho, že je detekovaná jeho VPN, musí to byť bezplatná VPN alebo akýkoľvek priemerný poskytovateľ VPN.

Komentár z diskusie .

Tento používateľ sa pokúša získať prístup k Netflixu cez PureVPN, ale nemal šťastie. Ako som už predtým spomínal, PureVPN je vynikajúcou voľbou na obídenie geografických obmedzení Netflix, ale môžete tak urobiť iba pomocou rozšírenia prehľadávača..

záver

Netflix je dnes zábavný gigant, ale veľa ľudí nevie, že Netflix nie je niečo, čo sa začalo pred niekoľkými rokmi. Bola tu už 21 rokov, keď sa začala v roku 1997, keď neexistovala žiadna známka ani myšlienka digitálnej zábavy.

Začalo to ako služba požičiavania filmov online a teraz je vládnucim kráľom odvetvia digitálnej zábavy. Netflix skutočne pretvoril zábavný priemysel prostredníctvom svojich vysokých štandardov.

Netflix nielenže podnikol odvážne kroky pri udržiavaní svojej integrity, ako je blokovanie prístupu k VPN a proxy serverom, ako aj segregácia oblasti knižníc obsahu. Na jednej strane je to pre používateľov niečo odrádzajúce, ale kvalita obsahu Netflixu tiež viedla používateľov k tomu, aby sa držali tohto pravidla..

Používatelia sú takí posadnutí Netflixom, že sa snažia nájsť všetky možné riešenia na obídenie obmedzení Netflixu, len aby získali prístup k tomu najlepšiemu z Netflixu. Táto jednotka používateľov priniesla veľký tlak do odvetvia VPN a vytvorila konkurenciu v samotnom odvetví VPN.

Iba niekoľko poskytovateľov VPN dokázalo dosiahnuť štandard obchádzania zákazu VPN v sieti Netflix a poskytovania prístupu k obsahu s obmedzeným geografickým obsahom pre používateľov. Netflix nebráni prístupu VPN, pretože má niečo proti užívateľovi, ale kvôli tlaku čelí od distribútorov obsahu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map