Tubi TV Kodi: Ako nainštalovať Tubi.TV na Kodi Leia, Krypton, Jarvis a FireStick

Tubi-tv-on-kodi


Doplnok Tubi TV Kodi predstavuje jednu zastávku pre všetku zábavu, pretože obsahuje najnovšie a populárne filmy a televízne programy z celého sveta. Táto doplnková ponuka ponúka filmy a televízne programy zo všetkých žánrov, ako sú akčné, komédia, horor, dráma, pohotovostná komédia a mnoho ďalšieho..

Na zabezpečenie súkromia online a zabezpečenie prístupu k obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením sa dôrazne odporúča používanie siete VPN na serveri Kodi.

Doplnok Tubi TV Kodi je známy tým, že poskytuje vysokokvalitné toky pre každý názov obsahu, a nesklame svojich používateľov zlyhaním alebo zobrazením chýb, a preto patrí medzi najlepšie kodi doplnky.

Tubi Kodi Addon Repository

Doplnok TubiTV Kodi je k dispozícii prostredníctvom úložiska Diamond Wizard Repository, ktoré hostí niekoľko ďalších obľúbených doplnkov Kodi, ako sú Cartoon Network, Vortex a nová vidlica Exodus; Doplnok Movie Theatre Butter Kodi. URL úložiska je: http://repo.rubyjewelwizard.com/INSTALL_DIAMOND_REPO/repository.Diamond-Wizard-Repo-3.3.9.zip

Ako nainštalovať Tubi TV na Kodi Leia a Krypton

Doplnok Tubi TV Kodi sa dá ľahko nainštalovať na Kodi Krypton verzie 17.6 za 2 minúty, a to podľa týchto krokov:

 1. Otvorené kodi na vašom zariadení > Kliknite na ozubené koleso ikona (nastavenie) z horného riadku stĺpca vľavo.ako nainštalovať tubi tv na kodi krypton 17.6
 2. Objaví sa nové okno, kliknite na Správca súborov voľba.ako pridať addon tubi tv kodi na kodi kryptón 17.6
 3. Teraz dvakrát kliknite na Pridajte zdroj > Zobrazí sa dialógové okno s panelom s adresou a menom, kliknite na tlačidlo OK <nikto> a napíšte to URL „http://repo.rubyjewelwizard.com/“ a potom kliknite na tlačidlo OK OK > Pomenujte túto adresu URL ako ‘Diamant’ a kliknite na tlačidlo OK OK > Teraz kliknite ok a dialógové okno sa zatvorí.stiahnite si doplnok tubi tv kodi
 4. Vráťte sa späť do hlavnej ponuky spoločnosti Kodi > Kliknite na pridaťons z ľavého stĺpca.nainštalujte úložisko doplnkov tubi kodi
 5. Klikni na “ikona poľa“V ľavom hornom rohu > Zobrazí sa nové okno so zoznamom možností, kliknite na tlačidlo OK Inštalácia zo súboru zip > vybrať diamant > cvaknutie INSTALL_DIAMOND_REPO / > Potom kliknite na repository.Diamond-Wizard-Repo.zip > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.stiahnite si tubi tv zip súbor
 6. Kliknite na Inštalácia z úložiska > vybrať Diamond Wizard Repo > Kliknite na Doplnky videa > Kliknite na TUBITVinštalujte tubi tv z úložiska diamantov
 7. hit Inštalácia a počkajte, kým sa doplnok povolí, po ukončení inštalácie sa zobrazí upozornenie.

nastaviť tubi na firestick kodi

Ako nainštalovať Tubi TV Kodi na Jarvis verzie 16 alebo vyššej

Ak používate verifikáciu spoločnosti Kodvis spoločnosti Jarvis, pomocou nasledujúcich krokov nainštalujte bezplatné filmy Tubi TV, ktoré vysielajú streamovanie doplnkov Kodi:

 1. Otvorené kodi.
 2. Kliknite na systém.
 3. Kliknite na súbor manažér.
 4. Dvojité kliknutie pridať zdroj.
 5. cvaknutie nikto a napíšte to URL http://repo.rubyjewelwizard.com/ > cvaknutie hotový > Zadajte názov ‘Diamant’ > cvaknutie hotový > Kliknite na tlačidlo OK.
 6. Návrat na stránku Kodi Hlavné menu.
 7. cvaknutie systém znovu > Kliknite na pridaťons.
 8. Kliknite na Inštalácia z PSČ súbor.
 9. Posuňte zobrazenie nadol a vyberte možnosť ‘Diamant’ > Kliknite naDiamond-Wizard-Repo.zip.
 10. Teraz kliknite na Inštalácia z Úložisko.
 11. Otvorené Diamond Wizard Repo > Ísť do video pridaťons
 12. Kliknite na TUBITV.
 13. hit Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

Ako nainštalovať Tubi TV Kodi na Fire Stick

Na svojom zariadení FireStick môžete tiež použiť úžasný doplnok Tubi TV Kodi, ale budete musieť nainštalovať Kodi na FireStick..

Po inštalácii Kodi na FireStick si prečítajte tieto kroky a nainštalujte doplnok Tubi.TV Kodi na streamovanie najlepšieho obsahu s najlepším streamovacím zariadením s najlepším vpn pre firestick..

 1. Otvorené kodi aplikácia na Fire Stick
 2. Otvorené Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.

Potom postupujte podľa inštalačného postupu programu TubiTV na serveri Kodi Krypton verzie 17.6, ktorý bol uvedený vyššie v tejto príručke. Postup od tohto bodu na oddeleniach je podobný.

Tubi TV Kodi na stiahnutie

 1. Stiahnite si súbor Zip Tubi TV Kodi do svojho zariadenia
 2. beh kodi > Otvorené pridaťons
 3. Klikni na “Ikona poľa” > vybrať Inštalácia zo súboru zip voľba > otvor stiahnutý súbor zip prehliadaním systému > Počkajte na oznámenie.
 4. vybrať Inštalácia z úložiska > Otvorené Diamond Wizard Repo > Ísť do Doplnky videa zložka > vybrať
 5. cvaknutie Inštalácia >Počkajte na oznámenie.

Toto je postup priameho sťahovania televízora Tubi pre verziu Kodi Leia krypton verzie 17.6 a Kodi Leia verzie 18. Je to skutočne najjednoduchší postup inštalácie pre akékoľvek doplnky tretích strán..

Tubi TV Down / nefunguje / chyby / opravy

Televízor Tubi je vynikajúcim doplnkom, pokiaľ ide o výkon, a používatelia nevzniesli veľa obáv týkajúcich sa chýb a problémov. Pri používaní týchto doplnkov sa však môžete stretnúť s dvoma chybami a mali by ste vedieť, ako ich riešiť.

Skontrolujte chybu denníka

Keď je systémová vyrovnávacia pamäť a údaje o koncových dátach nahromadené vysoko, objaví sa obvykle chyba protokolu kontroly. Nie je to chyba, ktorej sa treba báť, a dá sa to celkom ľahko opraviť.

fix

Ak sa stretnete s touto chybou, vymažte z ponuky nastavení systémovú vyrovnávaciu pamäť a ďalšie údaje typu backend a reštartujte zariadenie Kodi. Ak sa tým problém nevyrieši, skúste doplnok nainštalovať znova.

K dispozícii nie sú žiadne toky

Toto je častá chyba, ktorá sa zaznamenala takmer v každom doplnku Kodi pre streamovanie videa. Táto chyba sa objaví pri pokuse o prístup k názvu obsahu z ktorejkoľvek kategórie obsahu. Táto chyba sa vyskytuje, pretože buď názov obsahu, ku ktorému sa pokúsite získať prístup, je nové vydanie, preto jeho toky nie sú dostupné online alebo doplnok nedokáže zrušiť odkazy od poskytovateľov..

fix

Opravte túto chybu aktualizáciou doplnku Kodi, pretože keď aktualizujete doplnok, jeho knižnica sa aktualizuje spolu s poskytovateľmi. Po aktualizácii doplnku vymažte vyrovnávaciu pamäť doplnku, aby doplnok mohol odkazy vyradiť lepšie. Tým by sa mala opraviť chyba bez prúdov.

záver

Tubi TV je skvelý doplnok Kodi pre divákov, ktorí sledujú binge, kvôli rozmanitosti obsahu, ktorú ponúka. Len niekoľko doplnkov Kodi poskytuje nepretržitú zábavu s takými vynikajúcimi funkciami. Skúsil som doplnok sám a dosiahol som sa k záveru, že tento doplnok je úžasný, pokiaľ ide o rýchlosť a dostupnosť.

Doplnok sa inštaluje hladko a funguje dobre, nezaznamenali sa žiadne chyby alebo zaostávanie. Celkovo je to skvelý doplnok, ktorý máte vo svojej knižnici doplnkov Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map