Uran Kodi 17.6 – Ako nainštalovať na Krypton a Jarvis, verzia 16

Aktualizácia: Úložisko Blamo bolo vypnuté a doplnok nie je k dispozícii v žiadnom inom úložisku. Preto by ste mali skontrolovať alternatívy Uránu.


Doplnok Uranus Kodi je vidlička známeho doplnku Elysium Kodi. Tento doplnok má takmer všetky rovnaké funkcie ako Elyzium, ako sú filmy, televízne programy a živé televízne vysielanie. Získal vynikajúcu reputáciu medzi všetkými ostatnými obľúbenými doplnkami Kodi. Kvalita tokov poskytovaných týmto doplnkom je navyše skutočne skvelá a zahŕňa SD aj HD.

Postupujte podľa nášho sprievodcu a zistite, ako nainštalovať doplnok Uranus Kodi do svojho zariadenia. Streamovanie prostredníctvom takéhoto doplnku je však vždy riskantné, takže na ochranu súkromia online používajte spoľahlivú službu Kodi VPN..

Ako nainštalovať Uran Kodi na Krypton verzie 17.6 alebo vyššej

 1. Otvorené kodi > Klikni na Ikona ozubeného kolieska > Otvorené Správca súborov > Ndvakrát kliknite na ikonu Pridať zdroj možnosť z ľavého stĺpca.ako nainštalovať uranus kodi
 2. Otvorí sa nové okno, kliknite na oblasť, kde sa hovorí a typ http://repo.mrblamo.xyz/ > Kliknite na ok > Pomenujte tento zdroj ako Blamo Repo > cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu zatvorte dialógové okno.ako nainštalovať uranus kodi na kryptón verzie 17.6 alebo nižšej
 3. Návrat na stránku Domovská obrazovka > Kliknite na Add-ons pútko > Otvorí sa nové okno.ako nainštalovať uranus kodi na jarvis verzie 16 alebo vyššej
 4. Kliknite na ikonu Ikona poľa v ľavom hornom rohu > Klikni na Inštalácia zo súboru ZIP voľba.ako nainštalovať uranus kodi na firestick
 5. Teraz prejdite a vyberte Blamo Repo zo zoznamu > vybrať repository.griffin-0.0.6.zip > Zobrazí sa upozornenie „Doplnok povolený“.uranus kodi na stiahnutie
 6. Po zobrazení oznámenia kliknite na Inštalácia z úložiska voľba > Otvorené Úložisko Griffinaddón uranus kodi
 7. Prejdite na stránku Doplnky videa a vyberte urán zo zoznamu > cvaknutie Inštalácia a čakania do stiahnutia a inštalácie doplnku > Po dokončení inštalácie sa zobrazí upozornenie.

úložisko uranus kodi

Ako nainštalovať Uran Kodi na Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Otvorené Kodi Jarvis V16.
 2. Kliknite na systém > Kliknite na Správca súborov.
 3. Dvojité kliknutie Pridať zdroj > Kliknite na tlačidlo ‘žiadne ‘ > zadajte URL http://repo.mrblamo.xyz/ > cvaknutie hotový.
 4. Pomenujte tento zdroj médií ako Blamo Repo > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 5. Návrat do Kodi Home > Kliknite na systém > Kliknite na Add-ons.
 6. vybrať Inštalácia zo súboru ZIP > Otvorené Blamo Repo > Kliknite na repository.griffin-0.0.6 > Počkajte na oznámenie.
 7. Teraz vyberte Inštalácia z úložiska > Otvorené Griffin Repo.
 8. Ísť do Doplnky videa.
 9. Kliknite na urán > hit Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

Ako nainštalovať Uran Kodi na Fire

 1. Otvorené kodi na oheň Stick. Ak nemáte nainštalovaný Kodi na Fire Stick, nainštalujte ho najskôr.
 2. Ísť do Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.
 3. Potom postupujte podľa vyššie uvedených krokov na inštaláciu Uranu na inštaláciu Kodi Krypton, postup od tohto bodu je rovnaký ako postup Kodi Krypton..

Stiahnuť Uranus Kodi

 1. Stiahnite si súbor Zip do svojho zariadenia.
 2. Otvorte aplikáciu Kodi > Kliknite na ikonu ozubeného kolieska > Prejdite do Správcu súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj
 3. Návrat na hlavnú obrazovku > Kliknite na položku Doplnky.
 4. Kliknite na ikonu poľa > Kliknite na tlačidlo Inštalovať zo súboru ZIP.
 5. Prejdite si systém a otvorte stiahnutý súbor zip > Počkajte na oznámenie.
 6. Kliknite na položku Inštalovať z úložiska > Vyberte položku Griffin Repo.
 7. Kliknite na položku Doplnky videa > Kliknite na Urán > Kliknite na Inštalovať > Počkajte na oznámenie.

Chyby / poruchy / problémy Uranus Kodi

Skontrolujte chybu denníka

Pri pokuse o inštaláciu doplnku ste sa možno stretli s touto chybou. Táto chyba sa objaví, ak v úložisku doplnkov chýbajú súbory, z ktorých sa snažíte nainštalovať doplnok. Ďalším dôvodom tejto chyby je vyplnená vyrovnávacia pamäť alebo údaje typu back-end.

fix

Túto chybu môžete opraviť tak, že sa najprv pokúsite vymazať vyrovnávaciu pamäť v zariadení Kodi. Ak vám pomôže vymazanie vyrovnávacej pamäte, úložisko je v poriadku. V opačnom prípade skúste použiť iný a spoľahlivý archív na inštaláciu doplnku. Repozitár doplnkov, ktorý sme spomenuli na našom blogu, je vyskúšaný a otestovaný.

Nepodarilo sa pripojiť k úložisku

Táto chyba sa môže zobraziť, keď sa nachádzate v kroku, v ktorom sa pokúšate nainštalovať z úložiska. Táto chyba sa objaví, keď sa aktualizuje archív, ktorý používate.

fix

Počkajte na aktualizáciu archívu alebo vyberte iný archív na opravu tejto chyby.

Recenzie Uranus Kodi

Recenzia sa zvyčajne objaví, keď sa vyskytnú nejaké problémy s doplnkom. Zatiaľ však neboli hlásené žiadne problémy súvisiace s týmto doplnkom. Z tohto dôvodu sme nespomenuli žiadne recenzie, pretože iba ocenenie doplnku sa zdá byť neobjektívne.

Záverečné slová

Uran Kodi je úžasný doplnok Kodi, ktorý celkom dobre nahradil Elysium. Doplnok má niekoľko vynikajúcich funkcií, ako je účet Trakt, ako aj iné ako len filmy a televízne relácie. Tento doplnok je zaradený medzi najobľúbenejšie doplnky, pretože ide o vidličku, ktorá bola v komunite Kodi veľmi populárna. V tejto príručke sme diskutovali o tom, ako nainštalovať program Uranus Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map