Kodi nie je len na streamovanie filmov a televíznych relácií alebo sledovanie retro komédie. Používatelia to uprednostňujú vďaka svojim najlepším doplnkom pre kodi, ktoré umožňujú používateľom vysielať svoje obľúbené živé prenosy, televízne programy a iné živé programy.

Existuje niekoľko oficiálnych najlepších doplnkov IPTV Kodi 2018 a existuje niekoľko vynikajúcich doplnkov IPTV vyvinutých vývojármi tretích strán. Mnoho ľudí sa však stretáva s problémami s inštaláciou doplnkov alebo prístupom k ich streamom.

Dôvodom je to, že doplnky Kodi Live TV sú obmedzené geograficky a k ich prúdom nemožno pristupovať mimo určeného regiónu bez podpory VPN na serveri Kodi.

Ako nainštalovať Platinum Smart IPTV Kodi na Leia a Krypton

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > kliknite na ikonu ozubeného kolieska (nastavenia).
 2. Vyberte Správca súborov.
 3. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 4. Kliknite na požadované miesto a zadajte túto adresu URL: „http://legionworldtv.com/wizard“ > kliknite na tlačidlo OK.
 5. Pomenujte tento zdroj médií „Legion Repo“ a kliknite na tlačidlo OK > Skontrolujte URL a meno a znova kliknite na OK.
 6. Vráťte sa na hlavnú obrazovku > Kliknite na ponuku Doplnky.
 7. Kliknite na ikonu poľa.
 8. Vyberte možnosť Inštalovať zo súboru ZIP > Vyberte plugin.video.iptvplatinum.zip > počkajte na oznámenie.

Ako nainštalovať Platinum Smart IPTV Kodi na Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. odpálenie kodi.
 2. cvaknutie systém > Otvorené Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 3. cvaknutie <nikto> a napíšte to URL: http://legionworldtv.com/wizard > cvaknutie hotový.
 4. Pomenujte tento zdroj médií Legie Repo > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 5. Vráťte sa do kodi Domovská obrazovka > Ísť do systém > Kliknite na Add-ons Ponuka > vybrať Inštalácia zo súboru zip > Počkajte na oznámenie.
 6. Ísť do Legie Repo > Otvorené plugin.video.iptvplatinum.zip.
 7. oznámenia o inštalácii doplnku sa objaví.

Platinum Smart IPTV Kodi na stiahnutie

 1. Stiahnite si  Súbor ZIP > Ísť do Add-ons.
 2. Kliknite na ikonu Ikona poľa.
 3. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP > Prejdite si systém a otvorte stiahnutý súbor zip > počkajte na oznámenie.

Zoznam platinových inteligentných kanálov IPTV

Tu sú niektoré z kanálov, ktoré môžu používatelia sledovať na platforme Platinum IPTV:

 1. NBC
 2. FOX
 3. ABC Detroit
 4. WMYD TV20
 5. FXX USA
 6. Spike HD
 7. TRU TV HD
 8. Divoká televízia
 9. Svetová rybárska sieť
 10. Rýchlosť HD
 11. Stavte sa na televíziu
 12. Čas na film
 13. Omni 1
 14. Omni 2
 15. CNN HD

15 najlepších doplnkov IPTV Kodi pre rok 2020

 1. iTV
 2. Sylvr
 3. BGTime.TV
 4. Charge! TV Live
 5. Comet TV Live
 6. D8
 7. C31
 8. ECB TV
 9. Cerebro Prime
 10. Televízna sieť CW
 11. IPTV Darkzide
 12. ExPat TV
 13. Bonus.TV
 14. Boom Boom TV
 15. DFB TV

Najlepšie doplnky IPTV Kodi pre verziu Leia 18

1) iTV

Najlepšie doplnky IPTV Kodi

iTV je televízna sieť so sídlom vo Veľkej Británii, ktorá používateľom umožňuje prístup k vysielanému obsahu online. Používatelia spoločnosti Kodi môžu žiť prostredníctvom britského doplnku iTV IPTV Kodi naživo všetky britské kanály.

2) Sylvr

Doplnok Sylvr IPTV Kodi zdarma

Pokiaľ ide o kvalitu prúdu a funkčnosť, Sylvr je skvelý, ruky dole. Napriek tomu, že Sylvr ponúka len niekoľko kanálov, musí mať vo svojej knižnici Kodi doplnok. Bolo by lepšie, keby to malo čo ponúknuť. Doplnok však funguje dobre a rozhranie je veľmi užívateľsky príjemné.

3) BGTime.TV

Doplnok BGTime bulgaria iptv zdarma

BGTime.TV je bulharská televízna služba online, ktorá umožňuje používateľom prihlásiť sa na odber ich obľúbených bulharských kanálov. Používatelia môžu nahrávať, prehrávať a streamovať požadované kanály. Doplnok IPTV BGTime.TV IPTV je oficiálny doplnok pre používateľov Kodi, ktorý im umožňuje prístup k živým televíznym kanálom a udalostiam registráciou online.

4) Nabite! TV Live

Charge! TV IPTV Kodi zoznam Streamovanie

Charge! je vysielacia sieť na vysielanie filmov, televíznych relácií, živých udalostí a športových kanálov. Je obľúbený kvôli obsahu akcie, ktorý ponúka používateľom. Používatelia spoločnosti Kodi môžu túto službu využívať vo svojich aplikáciách Kodi pomerne ľahko nainštalovaním oficiálneho poplatku! Doplnok TV Live IPTV.

5) Comet TV Live

Doplnok Comet TV Live iptv kodi list

Comet je televízny kanál, ktorý vysiela sci-fi žánrový obsah, ako sú objavy, historické sprisahania, inovácie, vynálezy atď. Používatelia Kodi majú jednoduchý prístup k tomuto kanálu v aplikácii Kodi inštaláciou doplnku Comet TV Live Kodi z oficiálneho úložiska Kodi..

Najlepšie doplnky IPTV Kodi pre Krypton, verzia 17.6

1) D8

Najlepšie doplnky IPTV Kodi pre krypton verziu 17.6

D8 je francúzsky televízny kanál a používatelia môžu k tomuto francúzskemu televíznemu kanálu jednoducho pristupovať a sledovať videá prostredníctvom svojho oficiálneho doplnku IPTV Kodi, ktorý je k dispozícii v oficiálnom úložisku doplnkov Kodi..

2) C31

C31 community iptv kodi list Addon

Kanál 31 je komunitný televízny kanál zameraný na informácie, vzdelávanie, šport a zábavu. Je to nezisková komunitná televízna služba so sídlom v Austrálii.

Jeho obsah sa vysiela z Mount Dandenong, pokrýva niektoré neznáme hviezdy a kotvy zvnútra Victoria. Takmer 90 programov sa vysiela každý týždeň a produkujú sa na domácom trhu.

3) ECB TV

Doplnok kriketu ECB IPTV s kódom m3u

Toto je britská IPTV Kodi m3u, ktorá poskytuje živé prenosy z oficiálnych webových stránok kriketovej rady v Anglicku a vo Walese..

4) Cerebro Prime

Doplnok Cerebro Prime IPTV Kodi m3u

Cerebro Prime je úžasný doplnok IPTV Kodi m3u na streamovanie športových udalostí a zábavy na serveri Kodi. Poskytuje tiež prúdy pre filmy a obsah súvisiaci s vedou.

5) Televízna sieť CW

CW Television Network iptv kodi zaplatené

CW Television Network je americká vysielacia sieť, ktorá vysiela niektoré z najpopulárnejších predstavení ako Flash, Jane Virgin, iZombie, Jessica Jones, The Vampire Diaries atď. Burbank, Kalifornia. Používatelia Kodi môžu ľahko sledovať všetky relácie, ktoré sú k dispozícii v televíznej sieti CW, inštaláciou tohto najlepšieho doplnku IPTV Kodi plateného doplnkom.

Najlepšie doplnky IPTV Kodi pre Jarvis, verzia 16

1) IPTV Darkzide

Najlepšie doplnky IPTV Kodi pre Jarvis, verzia 16

Jedna vec, ktorá sa vám mohla objaviť po prečítaní jej názvu, je hororový doplnok IPTV Kodi. To však nie je! V skutočnosti je to jeden z najlepších doplnkov IPTV pre streamovanie kanálov z regiónov ako Nórsko, Dánsko a Švédsko. Má toky vysokej kvality, ale môžete sa stretnúť s problémami s týmto jazykom.

2) ExPat TV

Doplnok spoločnosti Expat TV UK Iptv kodi zaplatil

ExPat TV je vynikajúci doplnok IPTV Kodi pre streamovanie obsahu, ktorý je geograficky obmedzený iba na Spojené kráľovstvo. Užívatelia si môžu nainštalovať tento doplnok Live IPTV a streamovať svoje obľúbené filmy, televízne programy atď. Z kanálov, ako je BBC iPlayer.

3) Bonus.TV

bonus.tv ruština iptv kodi na stiahnutie

Bonus.TV je ruská vysielacia služba, ktorá používateľom umožňuje vysielať svoje obľúbené ruské, ukrajinské a niektoré medzinárodné kanály. Inštalácia doplnku Bonus.Tv Kodi umožňuje používateľom ľahko sledovať filmy, televízne programy a počúvať obľúbenú hudbu.

4) Boom Boom TV

Boom Boom iptv kodi na stiahnutie

Rozmach Boom Doplnok TV Kodi skutočne vylepšil doplnkovú hru Live TV, pretože je na výber asi 1 000 živých televíznych kanálov, z ktorých si môžete vybrať, a tieto kanály pochádzajú z rôznych regiónov ako UK, USA, Španielsko atď. -on otriasla komunitou a stala sa v krátkom čase jedným z najlepších doplnkov IPTV Kodi zdarma.

5) DFB TV

DFB TV nemčina iptv zadarmo

DFB je oficiálna stránka nemeckého národného futbalového mužstva, ktorá poskytuje všetky vnútorné správy a streamy súvisiace so zápasmi a inými správami. Užívatelia si môžu nainštalovať tento najlepší nemecký doplnok IPTV na streamovanie videí a správ týkajúcich sa nemeckého futbalového tímu.

Chyby platiny Smart IPTV / nefungujú / problémy

Skontrolujte chybu denníka

Tento typ chyby sa vyskytuje počas inštalácie úložiska alebo doplnku z dôvodu chýbajúcich súborov v úložisku alebo nadmerných údajov vyrovnávacej pamäte..

fix

Túto chybu je možné opraviť z dvoch dôvodov, pretože dôvod je neistý. Najskôr vymažte systém a vyrovnávaciu pamäť doplnkov a skúste nainštalovať a otvoriť doplnok. Ak to nepomôže, skúste znova nainštalovať doplnok zo spoľahlivého a aktualizovaného archívu.

Zlyhala inštalácia závislosti

Závislosť nastane, ak sa používateľ pokúsi nainštalovať doplnok z zastaralého archívu / zdroja alebo ak je hostiteľský zdroj vypnutý.

fix

Ak chcete túto chybu vyriešiť, vždy sa pred inštaláciou doplnku uistite, že archív, ktorý používate na inštaláciu doplnku, je aktuálny a funkčný..

Recenzie Platinum Smart IPTV Kodi

Podľa chvály, že Platinum IPTV sa dostáva po celom svete, možno ho nazvať najobľúbenejším doplnkom IPTV, ktorý je momentálne v hre. Zostavili sme niekoľko správ používateľov, ktorí tento doplnok chvália:

@ platinumiptv2 milujúci moje kanály stále kamarát. 6 mesiacov a stále ich milujete!

– ADAM -aka- BIGZ (@ bigz_cov) 31. marca 2018

Vynikajúci iptv m8, stojí za to peniaze zaplatené za 1 rok tak šťastný

– Gary Turner (@ GARYrfc1872), 5. marca 2018

@ platinumiptv2 Ďakujem vám, pracujete skvele, toľko výberu vyzerá, že sa nebudem pohybovať z televízie niekoľko mesiacov ??

– Bob (Animal) ™ (@ Bob_Animal), 13. januára 2018

Používatelia tiež ocenili vývojára doplnkov za jeho podporu pri riešení ich otázok:

Toto nastavenie sme nastavili minulý týždeň a doteraz na nás urobili dojem. Veľmi dobre reagoval aj na správy.

– Andrew Thomas (@twmscfc) 31. marca 2018

Záverečné slová

Doplnky IPTV Kodi, ktoré sme spomínali v tomto blogu, fungujú a sú vhodné podľa vašich potrieb a preferencií. To všetko sú najobľúbenejšie doplnky IPTV, ktoré sú momentálne dostupné na poličke, a vy si nemôžete nechať ujsť ani jeden z nich, takže ich nainštalujte a začnite streamovať naživo práve teraz. Napriek tomu sa uistite, že používate službu Kodi VPN a zároveň skúšate neoficiálne doplnky Kodi na ochranu vášho súkromia online.

Viac informácií nájdete v našej príručke „Ako nainštalovať sieť VPN na server Kodi“. Môžete si tiež zvoliť bezplatnú službu VPN Kodi, ak za ňu nechcete platiť. Dôrazne sa však odporúča používať platenú službu VPN z dôvodu rozdielov vo funkciách. Dúfajme, že teraz by ste pochopili, prečo potrebujete VPN pre Kodi s týmto doplnkom.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me