Stále vás zaujíma, či by ste mohli pozerať YouTube na FireStick?

Nie! Tieto dni sú už dávno preč.

Odkedy sa spoločnosť Google a Amazon zapojili do rivality, pre streamy online sa situácia stala veľmi ťažkou. V dôsledku tohto sporu spoločnosť Google stiahla aplikáciu YouTube z obchodu s požiarnymi aplikáciami Amazon, ktorý skutočne poškodil náladu používateľov..

Výstraha: Nepoužívajte žiadnu aplikáciu bez použitia vpn na firestick.

Môžem pozerať YouTube na FireStick?

Google a Amazon prichádzali tvárou v tvár, a to bolo minulý rok, keď sa spoločnosť Google začala sťahovať svoje aplikácie z obchodu Amazon ako samotná aplikácia YouTube, rivalita sa stala horkou..

Zamietnutie Amazonu predávať produkty Google a uvádzať Amazon Prime Video ako aplikáciu Chromecast sa zdá byť skutočným dôvodom tohto sporu medzi priemyselnými tyranmi.

Amazon nepochybne prerezáva trh ako ostrá dýka, čo poškodilo existenciu a príjmy spoločnosti Google. Trhový podiel Amazonu sa začal zvyšovať, zatiaľ čo používatelia Google začali klesať.

Tieto obavy provokovali spoločnosť Google, aby podnikla niekoľko veľkých krokov, a preto spoločnosť Google začala čeliť stratégiám spoločnosti Amazon. Spoločnosť Google vykonala určité vylepšenia svojich nákupných akcií, aby otriasla internetovými obchodmi Amazonky. Po druhé, improvizoval svoje mapy a vývojárom hier a aplikácií umožnil vylepšiť ich funkcie aplikácií integráciou máp Google.

Predovšetkým to, že hlavnou ranou bolo vyradenie aplikácií, ktoré vlastní spoločnosť Google, z obchodu Amazon, a tento krok nazývam veľkým úderom, pretože to otriaslo používateľmi Amazoniek, ktorí dávali prednosť službe YouTube pri sledovaní videí bez útek z väzenia..

Najčastejšie otázky týkajúce sa služby YouTube v službe Fire TV

Tu sú niektoré z najčastejšie kladených otázok používateľov FireStick a FireTV:

Na ktorých zariadeniach môžete sledovať televíziu YouTube TV

Službu YouTube TV môžete sledovať na počítačoch, mobilných zariadeniach, tabletoch a inteligentných televíziách. Uvádzame konkrétne rozpis všetkých zariadení, na ktorých je možné pristupovať k službe YouTube TV:

 1. Chromecast
 2. iPhone a iPad
 3. Chytré telefóny (telefóny Android) a tablety
 4. Android TV
 5. AirPlay pre Apple TV
 6. xbox
 7. Inteligentná televízia Samsung
 8. Inteligentná televízia LG
 9. roku

Môžem obsadiť FireStick

Áno, na FireStick môžete YouTube ľahko preniesť obmedzenia zavedené spoločnosťou Google. Prenášanie YouTube na FireStick však už nie je, ako to bývalo, pretože keď Google odstránil YouTube z obchodu Amazon, bol ako alternatívny nástroj na prenášanie YouTube na FireStick zavedený Silk prehliadač..

Najlepšie je, že prenášanie obsahu YouTube na FireStick z akéhokoľvek zariadenia iPhone alebo Android sa teraz stalo ľahším.

Prečo Google odstránil aplikáciu YouTube z obchodu s aplikáciami Amazon

Google odstránil aplikáciu YouTube z obchodu s aplikáciami Amazon, pretože spoločnosť Amazon odmietla ponuku prezentácie videa Amazon Prime ako aplikácie Chromecast. Spoločnosť Amazon tiež odmietla rozšíriť predaj produktov Google, čo ešte viac podporilo tento spor.

V rámci odvetných opatrení spoločnosť Google z obchodu s aplikáciami Amazon odstránila svoju aplikáciu na streamovanie videa a tisíce používateľov zostala nedotknutá.

Obchodný model Amazonu nefunguje tak, ako Google hľadal. Možno preto nemohli títo dvaja priemyselní giganti nájsť spoločnú reč. Amazon spustil aplikáciu Apple TV tým, že sa držal svojho obchodného modelu, že predáva iba obmedzené množstvo. Amazon nikomu neposkytuje zvláštne výhody.

Ako nainštalovať YouTube TV na Amazon FireStick

 1. Pripojte svoje zariadenie FireStick k televízoru.
 2. Prejdite do ponuky Nastavenia.
 3. Kliknite na „Zariadenie“.youtube vo firestick and fire tv
 4. Kliknite na možnosť Možnosti vývojára.ako nainštalovať youtube na
 5. ZAPNITE „Aplikácie z neznámych zdrojov“.ako sa pozerať na
 6. Teraz stiahnite aplikáciu „Downloader“ tak, že prejdete do ponuky vyhľadávania a vyhľadáte výraz „Downloader“. Po stiahnutí aplikácie ju nainštalujte.ako sa dostať na youtube na amazon firestick
 7. Ak už máte na svojom zariadení FireStick nainštalovanú nejakú verziu aplikácie YouTube, odinštalujte ju.
 8. Otvorte aplikáciu Downloader a do panela s adresou zadajte túto adresu URL: https://smartyoutubetv.github.io. > Kliknite na tlačidlo Prejsť.youtube o firestick nefungujú chyby chyby
 9. Po stiahnutí aplikácie prejdite na položku Stiahnutie a otvorte odkaz na prevzatie > Kliknite na položku Stabilná verzia. > Počkajte, kým sa súbor nestiahne.smart youtube github io
 10. Po dokončení sťahovania kliknite na Inštalácia > Keď systém požiada o povolenie na inštaláciu aplikácie, kliknite na ikonu Inštalácia.smart youtube tv na firestick
 11. Po dokončení inštalácie kliknite na tlačidlo Otvoriť.youtube na stiahnutie firestick
 12. Tam máte stiahnutú aplikáciu YouTube do svojho FireStick alebo FireTV (ktorékoľvek zariadenie, ktoré používate).

Čo robiť Po nainštalovaní Firewall YouTube TV

Po nainštalovaní aplikácie YouTube do FireStick budete musieť túto aplikáciu nakonfigurovať, aby ste dosiahli lepšiu funkčnosť. Ak chcete rýchlo nakonfigurovať aplikáciu YouTube na serveri FireStick, postupujte takto:

Otvorte aplikáciu YouTube. Uvidíte 4 rôzne možnosti:

 1. 720p
 2. 1080p
 3. 4K: MiTV a i
 4. 4K: Alt verzia

Z dostupných možností vyberte položku 720p.

youtube verzia 4k na firestick

 1. Teraz budete musieť nainštalovať službu Crosswalk Project Service. Ak túto službu ešte nemáte nainštalovanú, môže sa zobraziť táto chyba:služba prechodu pre chodcov sa nenašla
 2. Kliknite na položku Získať prechod > Kliknite na tlačidlo Inštalovať.xwalkcorelibrary
 3. Po nainštalovaní aplikácie kliknite na tlačidlo Hotovo.
 4. Teraz môžete na zariadení FireStick a FireTV jednoducho používať aplikáciu YouTube.

Najlepší / najjednoduchší spôsob sledovania YouTube TV na FireStick

Keby som bol naysayer, potom by som vám odporučil preskočiť YouTube TV a jednoducho si prezerať YouTube online a pozerať videá.

Ale prečo byť pesimista, keď je vo vrecku hack!

Ak sa vám zdá, že postup inštalácie opísaný vyššie je pre vás zložitý, môžete vyskúšať najlepší a najjednoduchší spôsob sledovania YouTube na FireStick, ktorý je cez Mozilla Firefox a VPN na Firestick..

To je správne!

Spoločnosť Mozilla nedávno uviedla aktualizovanú verziu prehliadača Firefox na FireStick, ktorá umožňuje používateľom FireSticku ľahký prístup k službe YouTube TV. Túto verziu prehliadača Mozilla Firefox si môžete bez problémov stiahnuť a nainštalovať priamo z obchodu s aplikáciami Amazon.

V tejto verzii prehliadača Mozilla Firefox je vyhradená záložka, ktorá umožňuje používateľom prejsť na stránky YouTube jednoduchým kliknutím na ňu. Táto funkcia skutočne uľahčila život používateľom Amazon FireStick a milovníkom YouTube.

Nie je to ľahké?

záver

V takýchto rivalitách čelia koncoví užívatelia služieb konečnej strate. Keby sa títo dvaja obri nešli tak ďaleko proti sebe, nepožadovali by sa žiadne vylepšenia ani riešenia. Používatelia sa teraz pri inštalácii YouTube TV musia spoliehať na stiahnutie súborov APK.

Google by si myslel, že stiahnutie YouTube TV z obchodu s aplikáciami by odradilo používateľov Amazonu, ale jedna vec, na ktorú Google zabudol, je to, že sledovatelia buldozérov a online streamery vždy nájdu hack na všetko, ako je kodi na ohni..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me