Netflix je najnáročnejšou zábavnou službou v dnešnom svete. Akonáhle ste si to vyskúšali, nemôžete utiecť od svojho kúzla a budete naďalej túžiť po viac. Dôvodom je neodolateľný obsah, ktorý používatelia nemôžu zastaviť.

Netflix má svoju sieť služieb rozšírenú v 190 okresoch a vo všetkých regiónoch má Netflix inú knižnicu obsahu. Najatraktívnejšou a najzaujímavejšou knižnicou Netflix je však USA, pretože mnoho veľmi populárnych predstavení a filmov je dostupných iba v knižnici Netflix USA..

V knižnici Netflix USA sú dostupné určité tituly obsahu, ku ktorým nie je možné pristupovať z iného regiónu, pretože sú geograficky obmedzené.

Rasizmus alebo etnická diskriminácia?

Nie! To nemá nič spoločné s takýmito negatívnymi vecami, ale skutočnými dôvodmi týchto obmedzení sú právne väzby distribútorov obsahu a zásady ochrany osobných údajov. Tieto nariadenia obmedzujú Netflix v distribúcii ich obsahu do ďalších regiónov.

Čo je Netflix USA?

Netflix USA je najúžasnejšou knižnicou Netflix spomedzi všetkých ostatných knižníc Netflix, pretože obsahuje veľa fascinujúcich názvov obsahu, ktoré nie sú dostupné v iných regiónoch. Niektoré z relácií, ktoré sú dostupné v americkej knižnici Netflix, sú:

 1. Penny Dreadful
 2. Zbierka forenzných súborov
 3. Zákon a poriadok
 4. The Fosters
 5. Myšlienky zločinca

Toto sú niektoré z najobľúbenejších prehliadok Netflix, ktoré sú obmedzené iba na USA, ale streamers z celého sveta ich chcú sledovať.

Netflix USA je považovaná za najväčšiu knižnicu obsahu zo všetkých knižníc Netflix, ale podľa skutočností je najväčšou knižnicou Netflix Japonsko z hľadiska počtu obsahových titulov. Nejde však len o tituly obsahu, ale aj o kvalitu a popularitu obsahu na celom svete.

Názvy obsahu, ktoré sa nachádzajú v knižnici USA Netflix, sú populárne po celom svete, napriek tomu, že sú geograficky obmedzené. Používatelia sú o týchto reláciách dobre informovaní a používajú prístupové techniky na prístup k takémuto obmedzenému obsahu mimo USA.

V prípade, že potrebujete akúkoľvek pomoc s Netflixom, môžete navštíviť stránku pomocníka Netflix alebo zavolať na pomoc Netflix t.j.. 800-585-8131.

Ako získať American Netflix odkiaľkoľvek na svete?

Dovtedy by ste pochopili, o čom je Netflix USA a prečo je tak populárny po celom svete..

Máte však predstavu, ako k nemu pristupovať z akéhokoľvek iného regiónu?

Ak teda pristupujete k sieti Netflix z iného regiónu ako z USA, nebudete môcť nájsť dostupný obsah v americkej knižnici z dôvodu geografických obmedzení.

Prvé nápady, ktoré sa objavia vo vašej mysli, sú vyskúšanie proxy služby alebo bezplatnej VPN!

Ale počkaj! Už to nebude fungovať a bude sa zobrazovať chyba „Netflix VPN nefunguje“!

Tieto dni sú už dávno preč, keď bolo možné odblokovať Netflix prostredníctvom proxy serverov a bezplatných sietí VPN. Netflix si toto riešenie všimol a prišiel so silnou službou blokovania VPN na zastavenie takýchto shenaniganov.

Znamená to, že už nemáte prístup do americkej knižnice Netflix?

Nie! Geografické obmedzenia môžete obísť veľmi ľahko, ale iba pomocou poskytovateľa VPN vyššej kategórie. Je to preto, že poskytovateľ špičkových VPN bude dobre šifrovať vašu komunikáciu a dokonale maskovať vašu IP bez toho, aby došlo k únikom DNS.

Dobrá VPN je potrebná, pretože na anonymite záleží veľa a nedá sa to dosiahnuť bezplatnými službami VPN a proxy servermi. Vyberte si spoľahlivú službu VPN a získajte prístup do americkej knižnice Netflix bez akýchkoľvek problémov.

Tu je niekoľko poskytovateľov VPN, ktoré môžete použiť na prístup k Netflixu (vyskúšané a testované):

 1. NordVPN Neflix
 2. PureVPN
 3. ExpressVPN pre Netflix
 4. SurfShark
 5. CyberGhost

Osobne som sa pokúsil o prístup ku knižnici USA Netflix so všetkými týmito poskytovateľmi VPN a môžem vás ubezpečiť, že všetci fungujú dokonale. Ak chcete získať viac informácií o poskytovateľoch VPN, môžete navštíviť najlepší blog VPN pre sieť Netflix a presvedčiť sa sami. Poskytol som všetky podrobnosti spolu s výsledkami rýchlosti.

Postup, ako získať americký Netflix odkiaľkoľvek na svete, jednoducho postupujte podľa týchto krokov:

 1. Zaregistrujte sa / prihláste sa na poskytovateľa VPN uvedeného vyššie.
 2. Stiahnite si a rozšírte klienta VPN alebo rozšírenie prehliadača do svojho zariadenia
 3. Otvorte klienta PVN a prihláste sa na svoj účet pomocou prihlasovacích údajov, ktoré ste zaregistrovali.
 4. Pripojte sa k ľubovoľnému umiestneniu servera USA.
 5. Otvorte prehliadač a otvorte Netflix.
 6. Vyhľadajte akýkoľvek názov obsahu, ktorý nie je k dispozícii vo vašom regióne, napr. Penny hrozné.

Tam máte prístup k úplnej americkej knižnici Netflix!

Plány Netflix

Mnoho ľudí kritizuje skutočnosť, že máte za používanie služby Netflix predplatné a niektorí z nich nechápu prečo. Narazil som na vlákna tvrdiace torrenty lepšie ako Netflix, zdá sa však, že títo ľudia nepoznajú kúzlo a kvalitu obsahu na Netflixe..

Netflix účtuje primeranú cenu a kvalita obsahu a rýchlosť streamovania sú úžasné. Okrem toho za používanie funkcií nie sú žiadne skryté poplatky ani dodatočné poplatky. Balíky sú dostatočne jasné na to, aby sa dali pochopiť, pretože všetky balíčky majú uvedené funkcie.

Tu je rozpis plánov Netflixu rôznych regiónov:

krajZákladný balíkŠtandardné baleniePrémiový balík
Spojené štátyUS $ 7,99US $ 10,99US $ 13.99
Spojene kralovstvo£ 5.99£ 7,99£ 9,99
KanadaCA $ 9,99CA $ 13.99CA $ 16,99

Koľko stojí Netflix v USA?

Cena plánov Netflix chorých s príslušnými vlastnosťami je nasledovná:

vlastnosťzákladnéštandardnépoistné
Mesačná cenaUS $ 7,99US $ 10,99US $ 13.99
HD k dispozíciižiadnyÁnoÁno
K dispozícii je ultra HDžiadnyžiadnyÁno
Obrazovky, na ktoré sa môžete pozerať súčasne124
Pozerajte sa na svojom notebooku, televízii, telefóne a tableteÁnoÁnoÁno
Neobmedzený počet filmov a televíznych reláciíÁnoÁnoÁno
Zrušiť môžete kedykoľvekÁnoÁnoÁno
Prvý mesiac zadarmoÁnoÁnoÁno

Netflix ponúka primeranú cenu všetkým používateľom, a preto si mnohí používatelia zvolia túto službu.

Ako získať Netflix v Spojenom kráľovstve?

Britská knižnica Netflix je sama o sebe veľmi dobrá, ale nie je konkurencieschopná voči knižnici USA Netflix. Prístup do USA Netflix z Veľkej Británie nie je príliš komplikovaný a dá sa to urobiť ľahko cez VPN.

Stačí sa prihlásiť na odber poskytovateľa VPN, stiahnuť jeho klientsku aplikáciu a nainštalovať ju do svojho zariadenia. Po inštalácii otvorte aplikáciu a prihláste sa do svojho účtu pomocou id a hesla, ktoré vám poskytol poskytovateľ.

Pripojte sa k serveru USA zo zoznamu ponúkaných serverov a otvorte webový prehľadávač. Prejdite na stránku Netflix.com a prihláste sa do svojho účtu. Uvidíte tam všetky tituly obsahu amerického Netflixu a ak budete používať kvalitnú službu VPN, budete môcť ktorúkoľvek z nich naparovať..

Najnovšie filmy a televízne programy v Netflix USA

Tu je niekoľko najnovších a trendových filmov a televíznych relácií, ktoré sú na Netflix USA nové a ktoré si môžete v USA užiť:

 1. Zumbo’s Just Dezerty
 2. Brotherhood of Blades II: Infernal Battlefield
 3. Narazil Mics s Jeffom Rossom & Dave Attell
 4. Operácia Červené more
 5. Harold a Lillian: Príbeh o láske z Hollywoodu

Top 11 filmov a relácií na pozeranie na Netflix práve teraz

Vychutnajte si filmy a televízne relácie Netflix v USA, ktoré sledujú záchytné body, a udržujte svoju zábavnú hru silnú:

 1. Minecraft: Story Mode
 2. Koruna
 3. Ex Machina
 4. nenásytný
 5. dieťa
 6. Princess Switch
 7. Moje priateľstvo Little Pony Is Magic: Najlepší darček, aký kedy na webe Netflix USA získal
 8. IZombie
 9. Bozkávanie stánok
 10. Divoká divoká krajina
 11. Poznámka o smrti

záver

Šialenstvo Netflixu vzalo svet búrkou a prečo by to tak nebolo, má najlepší obsah pre zábavné šialenstvo a vysokokvalitné streamovacie služby. Stretnete ľudí, ktorí hľadajú spôsoby prístupu do knižnice Netflix v USA, pretože obsah je v sieti Netflix USA vždy nový. Z tohto dôvodu sa používatelia rozhodnú používať sieť Netflix USA VPN.

Netflix USA má filmy, ktoré sú mimo regiónu neprístupné, a to je to, čo ostatným trochu znepokojuje, aby som bol úprimný. Používatelia chcú sledovať najlepší dostupný obsah online a keďže mnohí používatelia sa rozhodnú pre VPN, vedia, že nemajú prístup do americkej knižnice..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me