Zoznam najlepších aplikácií FireStick dostupných v obchode Amazon App Store pre rok 2020

Amazon FireStick je o zábavnej technike rezania káblov prostredníctvom širokej škály jej aplikácií. Zariadenia ako FireStick sú dôvodom, prečo je káblová televízia už zastaraná.


Aplikácie Amazon FireStick umožňujú používateľovi sledovať na televízoroch všetko, čo má k dispozícii. Časy sa menia a ľudia majú tendenciu zvoliť si vhodné riešenia. Aplikácie FireStick poskytujú prvotriedne pohodlie, ktoré používateľom umožňuje prispôsobiť si svoju knižnicu podľa svojich potrieb.

Existujú stovky aplikácií FireStick pre každý typ obsahu, či už ide o hudbu, filmy, televízne programy, rádio, šport, karikatúry a ešte oveľa viac.

Najlepšie, čo sa mi na službe FireStick páči, je to, že na jeho používanie nemusíte byť streamingom alebo techkom. Ktokoľvek ho môže ľahko používať vďaka praktickým aplikáciám, ktoré umožňujú používateľom sledovať ich obľúbený obsah bez potreby vylepšovania alebo komplikácií pri inštalácii..

Stiahnite si 10 najvýznamnejších aplikácií FireStick do roku 2020

 1. HBO teraz
 2. Hulu
 3. Crunchyroll
 4. Závesný televízor
 5. NBC Sports
 6. PureVPN
 7. SkyNews
 8. škubnutí
 9. ES File Explorer
 10. správy BBC

Prečo potrebujem aplikácie Firestick

Aplikácie FireStick sú tým, čo streamingový zážitok ešte vylepšuje. Po zakúpení produktu Amazon FireStick budete určite musieť preskúmať aplikácie FireStick.

Najlepšie na týchto aplikáciách je to, že mnohé z nich si môžete bezplatne stiahnuť, čo FireStick robí zábavnejším na používanie a prispôsobenie.

Pre každý typ obsahu sú v obchode Amazon App dostupné rôzne aplikácie.

10 najlepších aplikácií FireStick pre filmy a televíziu

Najlepšie aplikácie s prvkami firestick

# 1. kodi

Kodi je bezplatná aplikácia, ktorú je možné nainštalovať do viacerých operačných systémov vrátane systému FireOS. Je k dispozícii v obchode Amazon App Store a môžete ho nainštalovať do svojho FireStick, môžete si ho stiahnuť z obchodu App Store. Za používanie Kodi v systéme FireStick sa nevyžadujú žiadne predplatné.kodi bezplatná aplikácia pre palicu

Kodi má stovky doplnkov, ktoré možno ľahko nainštalovať na streamovanie živých televíznych relácií, filmov, karikatúr a športu atď. Kodi samotná je galaxia, ktorá umožňuje využívať možnosti skúmania nad rámec ich fantázie tým, že ich zábavné potreby sú naplnené v maximálnej miere..

Ak nainštalujete Kodi na FireStick, vaša potreba streamovania rôznych obsahov bude ľahko splnená a nenájdete potrebu ďalších aplikácií. Má veľmi ľahko použiteľné rozhranie a dá sa ľahko pochopiť pri prvom stretnutí.

# 2. Netflix

Nikdy ste to nepočuli; Netflix a Chill?

Áno, službu Netflix si môžete na svojom zariadení FireStick užiť veľmi ľahko, pretože si pomocou aplikácie Amazon môžete sťahovať aplikáciu Netflix do svojho FireStick.netlix tv ukazuje aplikáciu pre Amazon Fire TV

Po stiahnutí aplikácie Netflix sa prihláste na odber požadovaného plánu balíčkov a začnite streamovať najlepší dostupný obsah.

Najlepšie na Netflixe sú rôzne televízne programy a filmy, ktoré má. Môžete sledovať relácie týkajúce sa rôznych žánrov, ktoré vyhovujú vašej nálade a chuti.

Na celom svete existuje množstvo populárnych televíznych relácií Netflix, ako sú série Marvels Daredevil, Defenders, Jessica jones, The Punisher a mnoho ďalších televíznych relácií ako Stranger Things, Black Mirror, House of Card atď..

Netflix je skutočne jednou z najlepších aplikácií pre FireStick na streamovanie, ktorá je k dispozícii online za veľmi prijateľnú cenu a to aj v HD kvalite. Už nikdy nebudete cítiť potrebu prejsť na inú službu, pretože služba je jednoducho úžasná.

# 3. HBO teraz

HBO je nepochybne jedným z najlepších a najstarších hráčov hollywoodskej zábavy. Nemyslím si, že by existoval zábavný geek, ktorý by v predchádzajúcich dňoch nesledoval HBO na káblovej televízii.hbo teraz vystrelí aplikáciu TV stick

Pamätám si vždy, keď som musel pozerať film; najlepším miestom na naladenie bol HBO. Všetky najnovšie a legendárne filmy boli na HBO a bol to najväčší filmový kanál.

Časy sa však zmenili a teraz sme v digitálnom veku!

Teraz môžu používatelia získať to najlepšie z HBO na zariadeniach FireStick na sledovanie svojich obľúbených filmov. Aplikácia HBO Now je k dispozícii v obchode s aplikáciami Amazon a môžete si ju zadarmo stiahnuť. Má všetky najnovšie filmy a filmy Blockbuster, pripravené na streamovanie.

# 4. Hulu

Hulu je ďalšia skvelá streamingová platforma, ktorá sa na zariadeniach FireStick a FireTV úžasne spúšťa. Hulu je americká mediálna služba, ktorá ponúka špičkové služby a má početné kanály na sledovanie televíznych programov a filmov.najlepšia aplikácia pre filmy a televízne programy

Hulu má svoje vlastné originálne televízne programy rovnako ako Netflix. Medzi najobľúbenejšie televízne relácie v Hulu patrí príbeh slúžky, Castle Rock, obťažní ľudia, budúci muž, šanca, projekt Mindy a Looming Tower..

Okrem týchto sú na Hulu k dispozícii aj niektoré z populárnych filmov všetkých čias, ako napríklad The Pianist, I Tonya, American Psycho, Jackie Brown, Shutter Island atď..

Môžete tiež sledovať svoje obľúbené športy naživo na Hulu a má aj sekciu pre deti, len v prípade, že vaše deti sú buldozérmi karikatúr.

# 5. praskanie

Crackle je streamingová aplikácia od spoločnosti Sony a je bezplatná v obchode s aplikáciami Amazon. Má všetky najlepšie filmy a televízne programy, ktoré chcete sledovať. Crackle má rozsiahlu knižnicu filmov rôznych žánrov ako Action, Horror a Sci-fi.amazon app praskať pre firestick

Používatelia môžu jednoducho vytvoriť svoj účet a začať pristupovať k všetkému obsahu, ktorý je k dispozícii v aplikácii Crackle. Knižnica sa pravidelne aktualizuje a pridáva najnovšie filmy, ako aj niektoré z najlepších filmov, ktoré vyšli na trh.

Sony crackle ponúka streamovanie videa v dobrej kvalite s plynulou rýchlosťou streamovania. Stačí nainštalovať túto aplikáciu FireStick a spustiť zábavnú prehliadku.

# 6. Pluto TV

Pluto TV je online televízna služba, ktorá ponúka online viac ako 100 globálnych kanálov a tisíce filmov a televíznych relácií.pluto tv aplikácie pre firestick

Má množstvo bezplatných kanálov na streamovanie zábavy, životného štýlu, správ, športu, hier, komédií a karikatúr atď. Pluto TV tiež ponúka obsah na požiadanie, ktorý vám umožňuje sledovať vaše obľúbené filmy kedykoľvek chcete..

Pluto TV pracuje s viacerými platformami a operačnými systémami. Dá sa ľahko nainštalovať na FireStick stiahnutím aplikácie z obchodu s aplikáciami Amazon.

# 7. Crunchyroll

Ste fanúšikom obsahu Anime, karikatúr alebo východnej Ázie?

Ak áno, Crunchyroll je pre vás tou najlepšou streamingovou službou. Poskytuje toky všetkého najlepšieho obsahu v Ázii, ktorý obsahuje viac ako 200 ázijských dráhových predstavení, viac ako 900 Anime a oveľa viac.Najlepšie aplikácie pre palicu

Je to skutočne jedna z najlepších a najväčších amerických streamingových služieb na sledovanie ázijského obsahu. Môžete sledovať všetky populárne Anime ako Dragon Ball Super, Útok na Titan, Naruto Shippuden, My Hero Academia, One Piece atď..

Crunchyroll tiež zverejňuje všetky najnovšie správy z tohto odvetvia, aby vás informoval. Rovnako ako všetky ostatné aplikácie, aj Crunchyroll je kompatibilný s rôznymi platformami a operačnými systémami.

Na poličke nie je veľa aplikácií, ktoré poskytujú taký rozmanitý obsah vo vynikajúcej kvalite videa. Crunchyroll je nevyhnutnosťou vyskúšania!

# 8. Závesný televízor

Sling TV je jednou z najobľúbenejších služieb online streamingu, ktorú používatelia na celom svete vysoko oceňujú a uprednostňujú.prak tv najlepšia aplikácia pre Amazon firestick

Napriek tomu, že televízia Sling je obmedzená iba na región USA, má základňu fanúšikov z celého sveta. Veľké množstvo ľudí používa službu Sling TV na sledovanie živých vysielaní z krajín mimo USA pomocou siete Kodi VPN.

Služba Sling TV bola prvou službou online vysielania živých televíznych staníc online, ktorá sa objavila online a okamžite prekonala všetky prekážky a získala si dobrú povesť. Stále sa považuje za najlacnejšiu službu na streamovanie najlepšieho obsahu.

Môžete streamovať kanály s niektorými z najpopulárnejších kanálov, ako sú ESPN, CNN, FOX, NBC Sports, Bravo, National Geographic, Cartoon Network, History Channel, Fuse, Bet Star, FX, BBC America, TNT a mnoho ďalších..

# 9. HQ FreeFlix

FreeFlix HQ je úžasná nová služba na streamovanie filmov, televíznych relácií, Anime, Wrestling a Live TV na mobilných zariadeniach..bezplatná flix apk aplikácia pre firestick

Poskytuje vysoko kvalitné streamovanie videa aj v režime pozerania offline. Jednoducho si môžete stiahnuť film, ktorý chcete sledovať, a streamovať ho offline.

Má veľmi interaktívne užívateľské rozhranie s veľmi ľahkou navigáciou. Užívatelia môžu tiež uložiť svoju sledovanú knižnicu pripojením sa k svojmu účtu Trakt, pretože má integrovanú funkciu účtu Trakt.

Používatelia, ktorí uprednostňujú sledovanie filmov s titulkami, si túto aplikáciu určite zamilujú, pretože vstavaný prehrávač ponúka titulky pre všetko, čo streamujete.

FreeFlix HQ je možné použiť na mobilných telefónoch a TV so systémom Android, ako aj na FireStick a FireTV.

# 10. TBN

Ak ste online streamer, ktorý chce sledovať nejaký náboženský obsah online, potom je TBN aplikácia, ktorú by ste mali mať na svojom FireStick.Aplikácia požiarnej televízie TBN

TBN je najväčšia sieť zameraná na kresťanské vysielanie na svete, ktorej cieľom je zhromaždiť kresťanskú komunitu z celého sveta a šíriť Ježišovo posolstvo a mier prostredníctvom živých prenosov..

TBN je historický kanystr, ktorý funguje už 44 rokov a stále pokračuje. TBN vlastní 35 veľkých televíznych staníc a 252 malých televíznych staníc, ktoré vysielajú svoj obsah. Okrem toho má aj satelitné vysielacie služby prostredníctvom 70 satelitov.

TBN vysiela obsah, ako sú evanjeliové koncerty, živé kresťanské udalosti, talk show, fitness a zdravotné programy organizované kresťanskými lekármi, detské televízne programy, moderné kresťanské hudobné videá, seriály na obohatenie manželstva, špeciálne sviatočné televízne programy, kresťanské drámy a celovečerné rodinné filmy. orientované filmy.

Najlepšie aplikácie FireStick pre šport

Najlepšie aplikácie FireStick pre šport

# 11. Sledujte ESPN

ESPN je nepochybne najpopulárnejšou sieťou športového vysielania, ktorá existuje už takmer 40 rokov.watchespn športová aplikácia pre firestick ESPN, ktorý si získal vynikajúcu reputáciu medzi milovníkmi športu, bol vždy vysoko preferovaný ľuďmi na celom svete.

Ľudia sa už viac spoliehajú na svoju káblovú televíziu a začali si osvojovať moderný trend online streamingu. Streamovanie športu online je jednou z najlepších vecí, ktorú každý športový fanúšik miluje a existuje len veľmi málo špičkových aplikácií, z ktorých si môžu používatelia vybrať..

Sledujte ESPN je úžasná webová stránka a aplikácia pre športové vysielanie online. Používatelia, ktorí chcú sledovať živé športy na svojich zariadeniach FireStick, si môžu stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Watch ESPN z obchodu s aplikáciami.

# 12. NBC Sports

NBC je jednou z najväčších športových vysielacích sietí, ktorá pokrýva všetky významné športové udalosti ako NFL, Futbal, NHL, NBA, MMA, Tenis, Rugby, Boxing atď.. nbc športy pre amazonské firestickAk teda hľadáte aplikáciu, ktorá poskytuje rôzne športové akcie na streamovanie vo vašom zariadení FireStick vo vysokej kvalite, vyskúšajte aplikáciu NBC Sports.

S aplikáciou NBC Sports si môžete vychutnať živé prenosy, najnovšie aktualizácie, harmonogramy zápasov a zdôrazňuje, a to všetko na jednom mieste.

Preto, ak ste fanúšikom futbalu a chcete sa pozerať na anglickú Premier League naživo, alebo ak sa tešíte na streamovanie UFC platby za jedno live zobrazenie, potom by pre vás mala byť optimálna voľba aplikácia NBC Sports pre FireStick..

Najlepšie aplikácie FireStick pre zabezpečenie

Najlepšie aplikácie FireStick pre zabezpečenie

# 13. PureVPN

Keď hovoríme o streamovaní, naším prvoradým záujmom by malo byť naše zabezpečenie, pretože virtuálne hrozby sú dnes vo všeobecnosti. purevpn bezpečnostná aplikácia pre firestickPreto je potrebné mať bezpečnostnú aplikáciu, ktorá poskytuje ochranu pred špehovaním, aby ste si mohli vychutnať streamovanie bez problémov.

Nainštalujte aplikáciu PureVPN do svojho zariadenia FireStick a streamujte ho bez problémov s poklesom šírky pásma alebo útokmi škodlivého softvéru. S VPN na Firestick budete mať prístup k prúdom, kanálom a programom, ktoré nie sú dostupné vo vašom regióne.

Ochrana osobných údajov bola vždy veľkým problémom mnohých streamov a PureVPN poskytuje špičkové šifrovanie, aby to zabezpečilo. Preto pri streamovaní používajte aplikáciu PureVPN a streamujte svoj obľúbený obsah bez toho, aby ste upútali pozornosť ISP alebo úradov.

Okrem toho, ak používate aplikáciu Kodi na serveri FireStick, môžete odblokovať všetky doplnky s obmedzeným prístupom prostredníctvom siete VPN na serveri Kodi. PureVPN je jedným z najlepších poskytovateľov VPN a má pre Kodi určený doplnok Kodi.

PureVPN má viac ako 2000 vysokorýchlostných serverov vo viac ako 140 krajinách. V prípade potreby môžete tiež získať dedikované streamingové servery. Výber prémiovej služby VPN, ako je PureVPN, je lepší ako používanie bezplatnej siete VPN pre spoločnosť Kodi na Firestick.

# 14. NordVPN

NordVPN je jednou z najpopulárnejších a najspoľahlivejších sietí VPN pre všetkých. NordVPN má viac ako 5000 serverov po celom svete v 62 krajinách. Poskytuje vojenské šifrovanie pre bezpečné používanie internetu.nordvpn bezpečnostná aplikácia pre amazonskú palicu

Chráňte svoje údaje a zabezpečte svoju kybernetickú bezpečnosť anonymným streamovaním cez internet. Jednoducho nainštalujte aplikáciu NordVPN FireStick z obchodu s aplikáciami Amazon a užite si zážitok z FireStick.

NordVPN sa zameriava na poskytovanie kvalitnej bezpečnosti, aby používatelia mohli surfovať po internete bez obáv zo špionáže. Nožnice na šnúry a streamy geekov uprednostňujú NordVPN kvôli svojim úžasným bezpečnostným funkciám, ktoré im umožňujú zostať mimo radaru hackerov a malwarov.

Umožňuje používateľom pripojiť svoje zariadenia k verejným sieťam bez obáv z narušenia bezpečnosti. V obchode s aplikáciami môžete nájsť aj bezplatnú sieť VPN pre spoločnosť Kodi, ale nebude vám ponúkať služby ani funkcie, ako napríklad NordVPN.

Aplikácie Amazon Firestick pre správy

Aplikácie Amazon Firestick pre správy

# 15. Sky News

Sky News je britský medzinárodný spravodajský kanál, ktorý poskytuje všetky najnovšie správy z celého sveta.skynews aplikácie pre amazon oheň palicu Sky News je ocenený spravodajský kanál, ktorý bol vysoko schopný pokryť rôzne správy z celého sveta so zodpovednou žurnalistikou..

Program Sky News je jedným z mála spravodajských kanálov, ktoré sú veľmi známe a mnohí ľudia sa spoliehajú na jeho správy. Ľudia dôverujú správam vydaným zo služby Sky News kvôli svojim autentickým zdrojom.

Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu Sky News z obchodu s aplikáciami Amazon a zostaňte informovaní o všetkých najnovších novinkách z celého sveta..

# 16. správy BBC

BBC News je ďalší britský spravodajský kanál, ktorý pokrýva hlavné správy z celého sveta a je v prevádzke 24 hodín. BBC novinky aplikácie pre Amazon požiaru tvJe to najstaršia národná vysielacia sieť na svete, ktorá funguje už viac ako 90 rokov.

Ústredie BBC má sídlo v Londýne a má v ňom viac ako 35 000 zamestnancov. Je známa ako najobľúbenejšia európska webová stránka zameraná na obsah. Neexistuje žiadna vysielacia sieť, ktorá by mohla konkurovať spoločnosti BBC online z dôvodu jej veľkej infraštruktúry a finančnej sily.

V aplikácii BBC News nájdete všetky najnovšie aktualizácie týkajúce sa športu, zábavy, politiky, sociálnych vecí, zdravia, počasia a mnohých ďalších kategórií..

Najlepšie aplikácie Fire TV Stick pre hudbu

Najlepšie aplikácie Fire TV Stick pre hudbu

# 17. Ty trúbka

Kto o službe YouTube nepočul?

Kedykoľvek budete musieť vyhľadať akékoľvek najnovšie hudobné video, prvou možnosťou, ktorá sa vám objaví, je YouTube. youtube-fire-tv-appJe to skutočne najpoužívanejšia platforma miliónov milovníkov hudby na celom svete.

Najlepšie na YouTube je to, že môžete nájsť takmer každé nové hudobné video alebo staré a vytvoriť si vlastný zoznam skladieb, ktorý si budete môcť vypočuť kedykoľvek, kdekoľvek chcete, a nie vždy hľadať skladby. Okrem toho vám odporúčaná funkcia zobrazuje všetky najnovšie a trendy videá, ktoré by mohli vyhovovať vášmu vkusu.

Používanie YouTube na FireStick je veľmi jednoduché, jednoducho si stiahnite a nainštalujte aplikáciu YouTube na svoje zariadenie FireStick z obchodu s aplikáciami Amazon a začnite prehliadať svoje obľúbené hudobné videá v kvalite HD. Vytvorte si vlastný zoznam skladieb a preskúmajte viac hudby, ako len chcete, pretože je bezplatná.

# 18. Spotify

Spotify je úžasná aplikácia na streamovanie hudby, ktorú začala švédska spoločnosť pred 9 rokmi. spotify firestick music appSpotify je domovom pre milióny skladieb od rôznych umelcov z celého sveta.

Aplikáciu Spotify je možné nainštalovať do zariadenia FireStick a vychutnať si hudobnú drážku. Jednoducho si vytvorte účet Spotify a začnite vytvárať zoznamy skladieb so všetkými obľúbenými skladbami.

Spotify je bezplatná aplikácia pre všetkých, ktorá nenaruší váš hudobný háj pomocou reklám. Môžete si tiež veľmi ľahko stiahnuť svoje obľúbené skladby z aplikácie.

# 19. škubnutí

Samotná Twitch je dcérskou spoločnosťou Amazonu, ktorá používateľom umožňuje streamovať obľúbenú hudbu a prispievať svojimi vlastnými vecami.škubnutí hudobná aplikácia pre amazonskú palicu

Za posledných 7 rokov si spoločnosť Twitch získala veľkú pozornosť verejnosti a mnohí používatelia sa obrátili na spoločnosť Twitch, aby si zarobila peniaze priamym vysielaním vlastného obsahu. Mnohí používatelia živo vysielajú svoje obaly piesní, hry a niektoré ďalšie veci na Twitch a zarábajú zhliadnutím.

Je to skutočne vedúca platforma sociálnych videí na svete, ktorá má v priemere 9,7 denných používateľov. Z toho približne 2 milióny používateľov vysiela svoj obsah naživo na Twitch.

Stiahnite si aplikáciu Twitch do svojho zariadenia FireStick a ponorte sa priamo do sveta Twitch a streamujte svoj obľúbený obsah teraz!

Najlepšie IPTV pre Amazon Fire Stick

Najlepšie aplikácie IPTV Amazon Firestick

# 20. MrMC

MrMC je aplikácia IPTV dostupná pre FireStick v obchode s aplikáciami Amazon, ktorú je možné využívať už za 2,99 USD. Mrmc najlepšie amazon firestick aplikácie pre iptvS MrMC si môžete vychutnať veľa zábavy, ako sú hudba a televízne programy, v kvalite videa 4K.

MrMC je možné pripojiť k serverom Plex, Emby, TV headend a mnohým ďalším serverom služieb, aby bolo možné zachytiť živé vysielanie. Má veľmi inteligentné a atraktívne rozhranie, ktoré je veľmi užívateľsky prívetivé.

Stiahnite si a nainštalujte MrMC teraz a začnite sledovať živé televízne vysielanie na zariadení FireStick pomocou vášho internetového protokolu.

# 21. TVMosaic Live

IPTV je potrebné mať na FireStick, aby ste mohli sledovať živé televízne programy a programy cez internet. tvmosaic žiť najlepšiu aplikáciu pre firestickStiahnite si ho zadarmo z obchodu s aplikáciami Amazon a vychutnajte si zážitok z IPTV.

TVMosaic Live má veľmi interaktívne užívateľské rozhranie, ktoré je veľmi užívateľsky prívetivé, dokonca ani osoba, ktorá prvýkrát používa službu IPTV, nebude mať problém s jej prevádzkou. Je kompatibilný s mobilnými zariadeniami, ako aj s FireStick a FireTV. Užívatelia môžu ľahko sledovať živé televízne vysielanie v štandardnom rozlíšení alebo v rozlíšení Ultra HD podľa vlastného výberu.

Podporuje všetky signálne protokoly IPTV, ako sú http, https, hls, udp, rtp, rtsp streamovanie reklamy ďalšou skvelou vlastnosťou tejto aplikácie je, že používateľ môže zapnúť titulky a meniť aj zvukové stopy..

# 22. Žiarivý IPTV

Ak ste z Bangladéša, bývate v zahraničí alebo ste fanúšikom obsahu Bangla, potom je pre vás v aplikácii FireStick tou najlepšou voľbou aplikácia Radiant IPTV..žiarivá aplikácia iptv pre amazonskú palicu

Jednoducho si stiahnite a nainštalujte aplikáciu RadiantIPTV do svojho FireStick a začnite sledovať živé televízne kanály a filmy bez akýchkoľvek problémov.

Aplikácia RadiantIPTV je veľmi malá a je k dispozícii na bezplatné stiahnutie v obchode s aplikáciami Amazon.

Utility aplikácie pre FireStick

utility Firestick aplikácie

V zozname aplikácií FireStick je k dispozícii množstvo pomocných aplikácií, z ktorých si môžete vybrať formu, ale tu sú tri najlepšie aplikácie FireStick, ktoré majú.

# 23. Správca súborov Pridanie televíznej stanice Fire

Jednou z najdôležitejších vecí pre každé zariadenie je softvér na správu súborov, ktorý umožňuje používateľom spravovať stiahnuté položky a ďalšie súbory. Najlepšie utilita aplikácie pre firestickSprávca súborov je aplikácia pre FireStick, ktorá umožňuje používateľom spravovať ich FireStick pri presúvaní údajov z jedného miesta na druhé.

Má veľmi ľahko použiteľné rozhranie, ktoré umožňuje používateľom veľmi ľahko spravovať svoje súbory FireStick. Je to vyhradená aplikácia FireTV a FireStick a má všetky základné funkcie ako kopírovanie, vkladanie, premenovanie a mazanie.

Môžete ľahko pristupovať ku všetkým súborom na vašom zariadení FireStick a ďalšou skvelou funkciou tejto aplikácie je, že má vstavaný prehliadač fotografií..

# 24. ES File Explorer

ES File Explorer je jedným z najbežnejšie používaných FireStick Utility, hlavne uprednostňovaným Streamers. Najlepšie utilita aplikácie pre amazon oheň palicuJedným z dôvodov, prečo sa používa, je inštalácia Kodi na FireStick. Kodi nie je možné nainštalovať priamo na FireStick, preto používatelia používajú metódu útek z väzenia, pre ktorú je potrebný ES Explorer.

ES File Explorer je považovaný za najlepšiu aplikáciu na správu súborov pre zariadenia s Androidom. Umožňuje používateľom spravovať svoje súbory, rozbaľovať prenesené alebo stiahnuté súbory a inštalovať aplikácie. ES File Explorer sa dá použiť na prenos súborov cez FTP a na vyčistenie systémovej cache a procesov aplikácií.

Má viac ako 16 integrovaných jazykov, ako je angličtina, ruština, japončina, nemčina a mnoho ďalších. Môžete ľahko sledovať svoju skladovaciu kapacitu a spravovať s ňou hudbu a fotografie.

# 25. Firefox pre Fire TV

Mozilla Firefox je jedným z najlepších a populárnych webových prehliadačov na celom svete. mozilla firefox aplikácie pre televíziu požiaruFirefox je široko používaný ľuďmi na celom svete na osobné prehliadanie webu, ako aj weboví dizajnéri a programátori, pretože má inteligentné funkcie a vynikajúci dizajn..

Na rozdiel od iných webových prehľadávačov Firefox obmedzuje načítanie stránky za behu na konkrétnu kartu a nezhromažďuje ju do celkového prehliadača. Znamená to, že ostatné prehliadače sa spomalia, ak otvoríte veľa kariet, ale Firefox sa nespomalí, a dokonca aj vtedy, ak tak urobíte, môžete kartu jednoducho zavrieť a skrátiť tak oneskorenie prehliadača..

Stiahnite si prehliadač Mozilla Firefox z obchodu s aplikáciami Amazon, začnite hladko prehľadávať a vychutnajte si veľa užitočných doplnkov prehľadávača, ktoré vylepšia vaše pohodlie pri prehliadaní webu..

záver

Amazon FireStick je populárny vďaka svojmu potenciálu prispôsobenia podľa potrieb a preferencií používateľa. V obchode App Store sú k dispozícii stovky aplikácií, ktoré je možné nainštalovať do FireStick na prispôsobenie zariadenia.

Krátko som predstavil niektoré z najobľúbenejších aplikácií, ktoré môžete nainštalovať do svojho zariadenia FireStick, aby som vylepšil vaše skúsenosti a aby ste mali všetko v dlani. Po vyskúšaní týchto aplikácií nebudete pociťovať nutnosť presunu na iné zariadenie. Všetky aplikácie diskutované v tejto príručke sú najlepšie aplikácie pre Fire TV a FireStick.

Všetky aplikácie, o ktorých som hovoril v tejto príručke, sú ľahko dostupné v obchode s aplikáciami Amazon a dúfajme, že pri ich hľadaní a inštalácii nebudete mať problém. Určite ich vyskúšajte všetky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map