10 täiesti tasuta VPN-i Kodi jaoks (2020)


Kodi on tasuta ja avatud lähtekoodiga ning see selgitab üsna palju seda, miks sa ei kuluta VPN-ile raha, mida muidu saad tasuta saada.

Tasuta VPN-e on kõikjal, kuid VPN-i leidmiseks, mis ei logi teie andmeid sisse, pakub piiramatut ribalaiust ja on ka tasuta, on seda raske leida.

Ärge muretsege, kuna testisime Kodi jaoks parimate tasuta VPN-ide loendi koostamiseks üle 44 tasuta VPN-i.

Olen selle nimekirja jaganud piiramatule ribalaiusele ja piiratud ribalaiusele. Kodi tasuta VPN valitakse kiiruse, võimsa krüptimise ja range logimiskeelupõhimõtte alusel.

Kodi jaoks 5 tasuta VPN-i piiramatu ribalaiusega

1.SurfsharkPiiramatu arvu andmetega võimas krüptimine. Võite proovida 7-päevast tasuta prooviversiooni piiramatu seadmeühendusega
2.ProtonVPNKeskmisest suurem kiirus piiramatu ribalaiusega.
3.BetternetTipptasemel turvalisus ribalaiusepiiranguta.
4.UrbanVPN81 serveri asukohta, mis aitavad Kodi pistikprogrammide blokeeringu lahti võtta.
5.Turbo VPN300+ miljonit usaldusväärset kasutajat. HD voogesituse kogemus.

Kodi jaoks piiratud ribalaiusega 5 tasuta VPN-i

1.Leviala kilp500 MB andmepiirang päevas sõjaväelise krüptimisega.
2.TuulekiriAndmepiir 12 GB kuus. Kodi liiklus on täielikult varjatud.
3.TunnelBear500 MB iga kuu. Lihtne kasutada ja seadistada.
4.Peida mind500 MB tasuta andmeid kuus. Vabastage hõlpsalt geograafiliselt piiratud lisandmoodulite blokeeringud.
5.KiirendadaAndmepiir: 10 GB. Võimas krüptimine voogesitusrežiimiga.

Kodi 10 parimat tasuta VPN-i

1. Surfshark

Surfshark-free-vpn-for-kodi

Kodi jaoks on praegu parim tasuta VPN Surfshark. Vaatamata sellele, et see on tasuline võimalus, kuid see pakub 7-päevane tasuta prooviperiood Androidis ja iOS-is.

Sellel on 1040 serverit üle 60 riiki ja vabastab hõlpsalt kõigi Kodi lisandmoodulite otse-TV, filmide või telesaadete jaoks. See peidab teie algse IP-aadressi ja asendab selle oma serverites olevaga.

Hea külg on see, et ühe Surfsharki kontoga saate kasutage seda piiramatutes seadmetes. Selle lisatasu versioon on üsna odav, makstes teile ainult 1,99 dollarit kuus 30-päevane raha tagasi garantii.

Surfshark on ka meie Kodi parimate VPN-teenuste loendis, mis nõuab tasulist liitumist.

2. ProtonVPN

ProtonVPN-Kodi

ProtonVPN pakub oma tasuta paketis 8 serverit 3 erinevas asukohas, mis hõlmavad USA, Holland, ja Jaapan. See hoiab teid Kodi voogesituse ajal täiesti turvalisena, kuna ta seda kasutab AES 256-bitine krüptimine.

Samuti pakub see a 7-päevane tasuta prooviperiood soovite kasutada selle lisatasu versiooni, mis maksab ainult 4 dollarit kuus 30-päevane raha tagasi garantii samuti.

Sellel on keskmisest suurem kiirus, nii et filmide ja telesaadete voogesitamisega Kodis pole probleeme. Selle tasuta VPN-iga saate Kodi voogesitada seadmetes nagu Windows, Mac, Linux, Android, ja iOS.

3. Betternet

Betternet-free-vpn-for-kodi

Betternet on veel üks tasuta VPN koos ribalaiuse piirangut pole ja sobib ideaalselt Kodi kasutajatele. Sellel on korralik kiirus ka, kuigi see ainult pakub 1 USA server oma vabas plaanis.

See krüpteerib teie Interneti ja Kodi liikluse suhteliselt hõlpsalt, nii et saaksite tasuta sisu voogesitada, ilma et peaksite oma Interneti-teenuse pakkuja pärast muretsema.

Kui teile see VPN meeldib, saate selle osta 2,99 dollarit kuus. Seda saab kasutada kõigil platvormidel, näiteks Windows, Android, iOS, ja Mac.

4. Linna VPN

Linna-VPN-Kodi

Linnade VPN on võrdõigusvõrkude VPN, mis on täiesti tasuta ja millel on 81 serveri asukohta kogu maailmas. Need serverid aitavad Kodi lisandmoodulite blokeeringutest lahti saada ja hoiavad voogesituse ajal teie identiteeti varjatud.

Sellel on ka serverid Hiina, Hongkong, ja AÜE, mis oli minu jaoks natuke üllatus. Praegu on see VPN saadaval ainult Windows, Android, Chrome, ja Firefoxi laiendus. 

Koos Kodi-ga näib see blokeerivat ka USA Netflixi ja muude voogesitusteenuste. Seal on reaalajas vestlust pole saadaval, ja see on ainus puudus, mille leidsin.

5. Turbo VPN

Turbo-vpn

Turbo VPN on läbi 300+ miljonit usaldusväärset kasutajat ja sobib ideaalselt Kodiga töötamiseks. See pakub piiramatu ribalaius ja on serverid saadaval 6 riigis selle tasuta versioonis.

Saate blokeerida ükskõik millise Kodi lisandmooduli blokeeringu ja kasutada seda ka tasuta Kodi sisu anonüümseks voogesitamiseks. Kiirus on ka üsna hea, mis tähendab, et saate teenuse Real-Debrid jaoks kasutada HD- ja 4K-voogesitus.

See krüpteerib teie Interneti-liikluse häkkerite käest ja selle lisatasu versioon maksab 2,99 dollarit kuus.

6. Hotspoti kilp

Leviala-kilp-vaba-vpn-kodi

Hotspot Shield on Kodi voogesituse puhul meie parim valik, kuid selle ribalaius on piiratud 500 MB päevas.

See kasutab sõjaväeline krüptimine mis hoiab teie andmeid kaitstud, aga ka seda blokeerib pahavara ja andmepüügikatsed kui proovite installida pahatahtlikke kolmanda osapoole lisandmooduleid.

Vaba plaanil on ainult üks server USA-s, kuid selle premium-versioonis on kokku üle 3200 serveri ja see maksab 7,99 dollarit kuus.

7. Tuulekiri

Tuulekirjutus-kodi

Windscribe on kiiruse tõttu üks parimaid tasuta VPN-e, kuid sellel on siiski andmepiir 2 GB. Saate seda limiiti suurendada kuni 12 GB-ni, kui saate neile saata oma e-posti aadressi.

Windscribe pakkumised AES-256 sõjalise kvaliteediga krüptimine, mis on sama protokoll, mida pakuvad ka teised peamised VPN-id, et teie Kodi liiklust ISP-de eest varjata.

Selle tasuta versioon võimaldab teil sellele juurde pääseda 23 serverit mis esinevad 10 asukohta. Piiramatu ribalaiuse jaoks on see vajalik 4,08 dollarit kuus. 

8. TunnelBear

Tunnelbear-free-kodi

TunnelBear on veel üks VPN, mis pakub 23 serveri asukohta. Sellel on sama arv serverikohti kui selle premium versioonil.

Siin on ribalaiuse limiit 500 MB kuus, kuid kui soovite seda piiramatuks muuta, peate maksma 4,99 dollarit kuus, mis on tagastamatu. 

See on ainus tasuta VPN, mis teeb iga-aastaseid turvaauditeid kolmandate osapoolte ettevõtetelt. See on korraliku kiirusega ja töötab Kodi peal üsna hästi.

9. Peida.Minu

Peida.Me-Kodi

Hide.Me sobib Kodi kasutajatele ideaalselt, kuna sellel on IP lekke kaitse see ei paljasta teie tegelikku IP-aadressi ülejäänud maailmale.

Praegu pakub selle tasuta versioon 5 serverit 4 erinevas riigis, st. USA, Saksamaa, Kanada ja Holland. Sellel on ribalaiuse piirang 500 MB.

See ei jälgi ka teie sirvimisajalugu ja on saadaval kõigi suuremate platvormide jaoks, näiteks Windows, Mac, Linux, Android, ja Android.

Selle lisatasu versioon maksab 4,99 dollarit kuus koos 30-päevane raha tagasi garantii.

10. Kiirendada

kiirendada-kodi-vaba-vpn

Speedify omab stardikava, mis on täiesti tasuta, kuid sellel on ainult andmemahu limiit 10 GB. See plaan töötab koos Kodiga suurepäraselt, kuna see blokeerib Live TV lisad.

Krüpteerimiseks kasutab see a ChaCha või AES-põhine krüptimisalgoritm mis muudab teie teabe dešifreerimise võimatuks kellelgi.

Sellel on eriline Voogesituse režiim mille saab sisse lülitada, et vältida igasugust nokitsemist või puhverdamist. Lisatasu tellimust saate kasutada saidil 1,99 dollarit kuus.

Kodi jaoks tasuta VPN-i kasutamise riskid

On põhjust, et need pakkujad pakuvad teatud tellimishinna kehtestamise asemel tasuta VPN-e. On üsna ilmne, et tasuta pakutav pole nii usaldusväärne kui esmaklassiline.

Nende jõudlus on olnud palju parem kui need Kodi VPN-i tasuta teenused. Tasuta VPN-teenustega on ühilduvusprobleeme ja kõik, kuid on ka teatud probleeme, mis on tõsisemad, näiteks:

1. Privaatsuse haavatavus

Privaatsus on iga kasutaja põhiõigus ja ükski kasutaja ei tahaks seda kahjustada. Veebiserveritel on alati oht saada privaatsuse rikkumisi.

Tasuta VPN võib väita, et see on varustatud tipptasemel funktsioonidega ja lubab teile laitmatut krüpteerimisprotokolli, kuid tegelikult sellist asja pole olemas.

Nutitelefoni krüptimisprotokolli puudumine viib teid hätta, kuna DNS- ja IP-lekked muudavad teid häkkerite ja võimude jaoks haavatavaks. Luurajate pilgud on igal pool ja see on põhjus, miks vajate tugevat kaitset, mida need tasuta Kodi VPN-i pakkujad ei suuda pakkuda.

2. Andmete logimine

Ei maksa ühe teenari eest, väites siiski, et pakub hämmastavaid funktsioone ja teenuseid! Kõlab liiga hästi, et tõsi olla, eks?

Pole olemas sellist asja nagu tasuta lõunasöök! Eriti kui räägite küberturvalisusest ja veebivoogedastustööstusest, siis nendest tasuta teenustest peab olema teatav kasu..

Võite komistada paljude VPN-i pakkujate jaoks, kes pakuvad Kodi jaoks tasuta VPN-i ja väidavad, et nad ei pea logisid. Tegelikult aga ei saa te kunagi kontrollida, kas nad peavad logisid või mitte, ja kõik, mida nad teevad, on teie usaldusega mängimine.

Need teenusepakkujad, kes pakuvad VPN-i Kodi jaoks tasuta, teenivad, kogudes logisid ja müües neid siis edasi. Nende teenimiseks pole muud meetodit kui see või nende VPN-i rakenduses / kliendis või saidil reklaamide esitamine.

VPN-teenuse pakkuja peab tekitama kasutajate seas usaldustunnet, kuna VPN-i valinud kasutajad ei hinda teid logide registreerimise eest.

3. Pahavara ja andmepüügi oht

Nagu varem mainitud, pole tasuta VPN-i pakkujatel tugevaid krüpteerimisprotokolle, mis jätab kasutajad avatud küberohtudele.

Need küberohud võivad olla pahavara või andmepüügirünnakud, kuid need teenused ei suuda teid nende eest kaitsta.

Nii host- kui ka külalisserverid vahetavad võrgus voogesituse ajal igal nanosekundil suurt hulka andmeid. Need andmepaketid, kui need on krüptitud, pole juurdepääsetavad, kaitstes kasutajaid mõlemast otsast.

Kuid tasuta VPN-id ei suuda seda tipptasemel krüptimist pakkuda, kuna ei õnnestu võrgus voogesitajaid turvata.

4. Tegevuse jälgimine

Parim VPN tagab teie ühenduse turvalisuse ja sirvite või voogesitate veebis anonüümselt, maskeerides oma IP ja DNS.

Kodi tasuta VPN-i pakkujad ei saa seda lollikindlat anonüümsust pakkuda, võimaldades Interneti-teenuse pakkujatel jälgida teie veebitegevust.

Mis kasu on VPN-ist, kui teie Interneti-teenuse pakkuja suudab teie tegevust ikkagi jälgida?

5. Andmete ja ribalaiuse rikkumine

Jah, sa lugesid seda õigesti! Paljud P2P-protokolliga töötavad tasuta VPN-teenuse pakkujad võivad teie ribalaiust rikkuda või varastada. Nii saavad nad muuta teie personaalarvuti teenuse ruuteriks ilma teie nõusolekuta.

See ei ole teooria ega eksitav avaldus, leiti, et selle praktikaga tegeleb üks tasuta VPN-i pakkuja nimega “Hola”. See ei pakkunud mingit krüptimist ja müüs kasutajate ribalaiust.

Lisaks saavad need tasuta Kodi VPN-i pakkujad juurdepääsu teie süsteemiandmetele, kui loote ühenduse nende serveriga.

Järeldus

Nagu öeldakse: “Selles maailmas pole midagi vaba” kehtib enamasti. Me ei saa kunagi tasuta VPN-e usaldada, hoolimata asjaolust, et nad väidavad, et neil on logimata jätmise poliitika.

Kodi jaoks parima tasuta VPN-i leidmiseks peab voogesitusega olema hea ja see hoiab teid tasuta sisu voogesituse ajal täiesti anonüümsena.

Hoolimata meie juhendis sisalduvast paljudest tasuta VPN-ide loenditest, soovitan tõesti kasutada Surfsharki, mis on kõigi mainitud tasuta võimaluste hulgast parim..

Midagi pole võrreldav tasuliste VPN-ide pakutava serverikiiruse kvaliteediga kui tasuta. Kodi on avatud lähtekoodiga tarkvara ja peaksite teadma, et iga installitud halb lisand võib rikkuda teie veebipõhist privaatsust.

Kõigil neil põhjustel vajate head VPN-i, mis annaks teile kiire kiiruse ja võimsa kaitse.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map