Kodi lisad
Parim asi Kodi juures on see, et see võimaldab kasutajatel voogesitada mitmesugust sisu kogu maailmast. Kodi on teeninud võrgustiimude seas suurepärase maine just selle funktsioonide ja juurdepääsetavuse tõttu. Veebis voogesitus võib teid riskida ja selle ärahoidmist vajada Kodi jaoks VPN-i jaoks, mis tagaks teie veebipõhise privaatsuse ja turvalisuse.

Contents

107 Kodi lisandite loend (värskendatud loend aprilliks 2020)

Siin on nimekiri 107 Kodi lisandmoodulist, mida olen testinud, et veenduda nende töös ja pahavara eest kaitsmises:

Parimad Kodi lisandmoodulid aprilliks 2020

Veebis voogesituses läbi erinevate saitide pole seda võlu. Seetõttu valivad kasutajad filmide jaoks parimad Kodi lisad ja pidades seda silmas, loetlesime selles juhendis teile parimad saadaolevad Kodi lisad, veenduge, et proovite neid proovida!

                               

Uued Kodi lisandmoodulid

Lisandmooduleid jätkub iga päev. Meie eesmärk on hoida teid kursis värskelt võistlusele saabunud Uute Kodi lisanditega, et vaatajad saaksid ilma probleemideta jätkata Kodi kogemuse voogesitust ja nautida seda.

 1. Maagilisus Kodi Addon: Maagilisus Kodi
 2. Deathstar Kodi Addon: DeathStar Kodi
 3. Kopeeritud anime: Ühendatud Anime
 4. Yoda: Kuidas installida Yoda Kodi Addon
 5. Trepidatsioon
 6. Pandora Box Kodi Addon
 7. Esitusloendi laadur: Kuidas installida esitusloendi laadijat Kodi Addon

Parimad filmide Kodi lisad

1. Exodus

Exodus on vaieldamatult kogukonna populaarseim kolmanda osapoole Kodi lisandmoodul. Pärast mängu naasmist on Exodust näha peaaegu iga kasutaja raamatukogus.

Exodus Kodi on video voogesituse lisand, millel on Kodi kasutajate seas enneolematu maine. Exodus on tuntud värskendatud filmide, telesaadete, otsesaadete ja raadiojaamade raamatukogude poolest.

Lisaks sellele on sellel suurepärane otsingufunktsioon, kategoriseeritud loendite ja lemmikute funktsioon. Vaatajad võivad leida filme ja telesaateid kategooriate kaupa aasta, žanri, edetabeli, kõrge reitingu ja enim vaadatud kategooriate järgi.

Teil on aeg Exoduse kaudu nautida SkyTV UK kanaleid, vaadata HBO, Netflixi, HULU, Foxi, STARSi ja paljude teiste telekanalite värskeimaid telesaateid kohe pärast nende ametlikku ülekandmist. Exoduse (Kodi v16 ja Kodi v17.6) installimise kohta lugege seda juhendit

2. Pakt

Pakt saabus ametliku Exoduse kahvlina, mille sama omanik tutvustas mitmel põhjusel. Kui TVAddons kadus salapäraselt Kodi maailmast, aeglustas see Exodust, hoolimata selle regulaarsest värskendamisest.

Lõpuks, kui Exodus Kodi töö lõpetas, võttis pakt üle sama kvaliteediga raamatukogu ja liidese. Uus lisakokkulepe täitis Exoduse fännide ootusi, valides koha, kuhu Exodus lahkus. Lugege meie uusimat juhendit kodi paigaldamiseks.

3. Gurzil

Gurzil on Exoduse kahvel ja täiuslik asendaja filmide või telesaadete voogesituse lisanditele. Pärast seda, kui Exoduse arendajate meeskond nimetas selle lõpetatuks, tekkisid paljud uued Kodi lisandmoodulid, sealhulgas Gurzil.

Gurzil on üks kõige usaldusväärsemaid Kodi lisandeid ja see ei täida kunagi kasutajate liigseid vaatamisvajadusi. Siit leiate täieliku gurzili paigaldamise juhendi.

4. Platsenta

Placenta Kodi addon on Exoduse kahvel ja see on teinud pealkirju, et pakkuda rohkem võimalusi ja paremaid vooge. Hr Blamo ja Muad’Dibi välja töötatud lisandmoodul on nüüd saadaval Kodili hoidlas.

See pakub kvaliteetseid vooge ja omab kõiki uusimaid sisunimetusi, muutes selle üheks parimaks Kodi lisandiks. Järgige seda juhendit ja õppige Kuidas paigaldada Placenta Kodi Addon.

5. Neptuuni tõus

Keegi ei saa keelduda lisandmoodulist, mis pakub palju enamat kui pakt, hoolimata sellest, et see on selle kahvel. See on asi Neptuuni tõusuga, mis on pakti ja Exodus Kodi lisandmoodul, kuid sellel on parem teek ja kvaliteetsemad vood.

Neptune Rising Kodi pistikprogramm on teinud kasutajate positiivsete arvustuste tõttu pealkirju. Kasutajad on väitnud, et see pakub HD-kvaliteediga vooge, mis mängitakse ühe klõpsuga ja selle puhverkiirus on üsna hea.

Pidades silmas kogu kasutajate tagasisidet, on see lisandmoodul kindlasti soovitatav. Jälgi Neptuuni tõusev paigaldusjuhend ja nautige oma lemmiksisu voogesitust.

6. Kodi Reddit Addon

Reddit on koht, kus leiate kõik veebipõhised geeks. Lugejad võivad sealt leida niite, mis on seotud peaaegu iga tarkvara, erinevate API-de, veebisisu, videote ja palju muuga. Kui olete Kodi lisandmoodul ja Redditist eemale hoidmine, on see keeruline asi, kui olete videotehnik. Üks on alati huvitatud uute lisandmoodulite proovimisest ja uurimine algab sealt.

Kui otsite parimate Kodi lisandite hulgast, leiate Kodi Redditi lisandmooduli alati loendist. Nüüd kasutage Redditi videoid, minimeerimata Kodi-d ja avamata ühtegi brauserit, Kodi Redditi lisandmooduli kaudu.

Kodi jaoks parimad videolisandid

1. F4M testija

Kas olete kunagi mõelnud, miks peaaegu kõik peavoolu lisandid nõuavad F4M Testeri korralikult käitamist? Kuna F4M Tester on peamine põhjus, suudavad need lisandmoodulid pakkuda kasutajatele kvaliteetseid vooge. F4M Testeri lisandmoodul pakub põhilisi dekodeerimisprotokolle, mida on vaja video lisandmoodulite jaoks, võimaldades lisandmoodulitel kasutajakogemuse täiustamiseks.

2. Magic Dragon Addon

Magic Dragon Kodi lisandmoodul on üks väheseid Kodi lisad, mis pakub Kodi otseülekannet. Magic Dragon Kodi lisandmoodulil on parimad voogesituslingid spordi, filmide, telesaate, otseülekande, multikate ja palju muu vaatamiseks.

Kõike seda on ühes usaldusväärses Kodi lisandis raske leida ja selle eest läheb krediit Supremacy hoidlasse. Sellel on palju muid suurepäraseid Kodi lisandeid, näiteks Cartoon Network, BBC iPlayer, Planet MMA jne.

Kuidas installida Magic Dragon Kodi Addon

3. Aspis Addon

Aspis on suurepärane Kodi lisand filmide telesaadete ja otseülekande vaatamiseks kvaliteetselt. Aspis Kodi lisandmooduli pakutavad voogesituslingid on väga kvaliteetsed, kuna need töötavad sujuvalt, ilma krahhideta.
Aspis Kodi lisandmoodul on Supremacy hoidlas ja me peame hindama seda, et Supremacy on Kodi kasutajatele loonud mõned suurepärased lisad.

4. TechStreams

TechStreams on ainulaadne Kodi lisand, mis võimaldab voogesitada filme, telesaateid, elada sporti, vaadata telekanaleid ja teha palju muud. Kodi lisandmooduli ainulaadne asi on see, et see tõmbab voogesituslinke Torrenti saitidelt.

See on põhjus, miks Tech Streams Kodi addonil on kõik uusimad filmid ja telesaated hõlpsasti saadaval. Veel üks suurepärane asi selle Kodi lisandmooduli juures on see, et sellel on kiire ja HD-kvaliteediga voogesituslingid.

5. Digiboks

Digiboksi lisandmoodul on maiuspala eriti nendele kasutajatele, kellel on Trakti, Real Debrid kontoga, ja kasutajatele, kellel seda pole, saavad seda lisandmoodulit siiski nautida tavaliste voogesituslinkide kaudu. Kasutajad saavad voogesitada ka filme, telesaateid ja dokumentaalfilme.

 

Parimad Kodi 3d lisad

Ilma 3D-ta meelelahutus tundub aja raiskamine, kas pole? Kujutage ette, et kasutate kvaliteetseid vooge, kuid need pole 3D-vormingus, see pole lõbus! Me teame seda ja seetõttu oleme koostanud teile parimad Kodi 3D lisad.

1. Silmalaugud

Üsna haruldane on leida Kodi lisandmoodul, mis pakub 3D-kvaliteediga voogesituse linke laste sisule, filmidele, telesaadetele, õudusfilmidele ja spordile. Eyeasses on üks neist haruldastest Kodi lisanditest, mis pakub kõike eeltoodut ja palju muud.

Laadige alla Eyasses

Parimad Kodi 4K video lisandid

Vaadake 4K-kvaliteediga oma lemmikfilme, telesaateid, dokumentaalfilme, spordiüritusi, sündmusi, saateid ja palju muud. Laadige alla ja installige parimad Kodi 4K video lisandid kohe ja viige oma liigne vaatamise kogemus täiesti uuele tasemele.

1. Nemesis

Nemesis on Kodi maailmas uusim sissejuhatus, kuid selle funktsioonides on Kodi kasutajad üllatavad. See pakub 4K video eraldusvõimet, mis on parem kui 1080p eraldusvõime. See võimaldab vaatajatel vaadata Nemesis Kodi lisandmooduliga filme ja telesaateid 4K eraldusvõimega. See funktsioon on aga oma hinnaga. Nemesise tööks on vaja, et registreeruksite Real-Debridiga, mis maksab 6-kuulise tellimuse korral 16 eurot.

2. Pärisfilmid

Pärisfilmid on filmi lisandmoodul, mis näitab teile filme 4K-, HD- ja 3D-kvaliteediga. Selle põhikategooria sektsiooni kuuluvad kastid (telekanalid), filmid, komöödia ja palju muud. Seda Kodi lisandmoodulit ajakohastatakse pidevalt ja seetõttu armastavad paljud seda.

Kodi lisad otse-TV jaoks

Otseülekande vaatamine kodust või tööl pole kunagi olnud lihtne, kuid tänu Kodile on sellel TV-le mitmeid parimaid kodi lisandeid. Vaadake oma lemmik Live-sündmust Kodi-st igal ajal ja igal ajal.

Siiski on oluline, et kasutajad mõistaksid Kodi VPN-i vajadust kolmandate osapoolte Kodi-lisandmoodulite või otse-TV-lisandmoodulite kasutamisel. Kui vaatate filme Kodi kaudu, peate oma ühenduse kindlustama ja anonüümseks jääma ning kui proovite vaadata otseülekannet, siis VPN aitab teil pääseda juurde geograafiliselt piiratud voogudele.

1. USTVNow

USTVNow on ametlik Kodi lisandmoodul, mis võimaldab Kodi kasutajatel vaadata kogu oma lemmiksisu Ameerika telekanalitest. Seda on väga lihtne kasutada, kõik kasutajad peavad lihtsalt registreeruma lisandmoodulisse ja vaatama kõike, mida nad vaadata tahavad. Saate selle lisandmooduli installida meie juhiseid järgides kuidas installida USTVNow Kodi Addon

Kasutajad saavad selle Kodi lisandmooduli installida Windowsi personaalarvutisse ja Amazon Fire Sticki, mis toetab ka teisi populaarseimaid jahirakendusi. Lisaks saavad kasutajad, kellel on Kodi Jarvise versioon, installida selle lisandmooduli ka oma vastavasse seadmesse.

2. BBC iPlayer

BBC iPlayer on ametlik Kodi lisandmoodul, mis on saadaval ametlikus Kodi pistikprogrammi hoidlas. See võimaldab kasutajatel vaadata oma lemmikspordiüritusi, meelelahutuskanaleid, otse-TV-d, uusi saateid ja palju muud.

See on tõepoolest üks parimatest Kodi lisandmoodulitest Ühendkuningriigis. Kuid see on geograafiliselt piiratud Kodi lisandmoodul, mis ei tööta väljaspool Suurbritanniat. Tutvuge selle lisandmooduliga rohkem ja lugege, kuidas seda Kodi pistikprogrammi installida, järgides meie BBC iPlayeri juhendit.

3. Ccloud TV

Ccloud TV on vaieldamatult üks vanimaid ja paremaid Kodi lisandmoodleid Kodi otsesaadete vaatamiseks. See pakub sadu reaalajas telekanaleid ning pakutavad lingid on suurepärased nii kvaliteedi kui ka kiiruse osas.

Veel üks tore asi selle lisandmooduli juures on see, et see värskendab aeg-ajalt. Selle Kodi lisandmooduli kaudu saavad kasutajad vaadata kõike, näiteks uudiseid, sporti, meelelahutust jne. Mida sa siis ootad? Installige cCloud Kodi nüüd!

4. IPTV Bonanza

Kõik Kodi kasutajad, kellele meeldib kogu maailmast sisu vaadata, saavad viidata IPTV lisandmoodulile Bonanza Kodi, kuna see pakub otse-eetris telesaateid erinevatest piirkondadest, nagu Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid, Prantsusmaa, Hispaania, Saksamaa jne. Mitte ainult telesaated, vaid kasutajad saavad vaadata ka spordiülekandeid ja muusikaetendusi.

Laadige alla IPTV Bonanza

5. Salvazebul Itaalia IPTV

Salva59s ja Baal Zebul Evil Kingi perekonnast arendasid välja Salvazebuli Itaalia IPTV Kodi Addoni. See on Itaalia otseülekande TV-lisand, mis pakub veebisisu Itaalias levivate kanalite kaudu. See lisandmoodul on saadaval Androidi hoidlas.

Laadige alla Itaalia IPTV Salvazebul

6. SmoothStreams

Kui otsite Kodi lisandmoodulit, mis pakub meelelahutuseks spordi- ja muid kanaleid, sobib SmoothStream teile. Üle 50 reaalajas telekanali abil saate otseülekandeid voogesitada koos arvukate telesaadetega, kasutades rakendust SmoothStreams. Saadaval ojal on erinevad omadused, st 540p, 720p ja 1080p.

Parimad spordi jaoks mõeldud Kodi lisad

Miks otsida tülikaid veebis voogesituse linke oma lemmikspordiürituse jaoks, kui see on Kodis saadaval! Vaadake ükskõik millist spordiala teile meeldib, kasutades ilma probleemideta parimaid Kodi lisandeid HD-kvaliteediga sportimiseks.

1. SportsDevil

SportsDevil on spordisõpradele pühendatud otseülekanne ja järelejõudmise telesaade. SportsDevil hõlmab tohutul hulgal spordiülekande kanaleid kriketi, tennise, jalgpalli, jäähoki, võidusõidu, jalgrattasõidu ja palju muu jaoks..

SportsDevil on jalgpalli lemmik & kriketifännid – voogesituskanalite pikk nimekiri, mis on saadaval reaalajas sündmuste, esiletõstmiste, pre & postitage matšisaateid ja jälgige televiisorit. Sports Devil pakub 12 BeINSport-kanalit Inglise meistriliiga fännidele, et nautida kõiki matše otseülekandes. SportDevil pakub oma laialdast kanalite nimekirja: SkySports, Fox Sports, BT Sports ja palju muud.

Lugege meie täielikku Sportsdevili paigaldusjuhendit siit.

2. petmine

Ehkki selle nimi võib olla pisut küsitav, on Deceit Kodi lisand siiski suurepärane valik Live Sporti ja TV otseülekannete vaatamiseks. Parim asi selle lisandmooduli juures on see, et sellel on Trakt ja Real Debrid integratsiooni kättesaadavus, mida Kodi geeks hindab kõrgelt. Siiani on Deceiti lisandmoodul suurepäraselt töötanud ja selle kohta pole ühtegi probleemi arutatud.

Petmine on saadaval One Nationi hoidlas.

3. GenieTv Kodi utiliit ja IPTV sport

Genie TV Kodi utiliidi ja spordi lisandmoodul on täielik pakett nendele Kodi kasutajatele, kellele meeldib Kodi regulaarselt voogesitust vaadata. GenieTV pakub kvaliteetseid spordi- ja otseülekandeid. Eelkõige on GenieTV-l suurepäraseid hooldustööriistu ka Kodi probleemide lahendamiseks.

Nii, et Kodi geeks ja Noobs saaksid ilma probleemideta voogesitust jätkata. Samuti võite GenieTVKodi pistikprogrammide arendajatega ühendust võtta nende ametliku Facebooki grupi kaudu. GenieTV Kodi lisahoidla on saadaval GenieTv hoidlas.

4. Joker Sport

Joker Sports Kodi lisandmoodul on saadaval Maverick Kodi hoidlas. Sellel on kategooriad, kus pakutakse BT-sporti, 15:00 avalööki Footy, spordikanali lisa jne.

5. AceStream

Spordi ja mitmesuguse sisu vaatamiseks mõeldud Kodi lisanduste pika nimekirja hulgas on AceStream, mis töötab BitTorrenti protokollis. See pole teie tavaline lisandmoodul. AceStream on voogesituse platvorm, mis töötab läbi oma meediumipleieri.

AceStreami Kodi käivitamiseks on vaja Plexus Playerit. Plexus on programmi lisand, mis on saadaval Fusioni hoidlas. Kui olete Plexuse pleieri lisanud, värskendage selle moodulit ja käivitage vooge AceStreamist Kodi peale.

Ace Stream on saadaval Adryani nimekirja hoidlas.

Parimad jalgpalli Kodi lisad

1. Falcon Sport

Falcon sport on hämmastav lisalahendus spordisõpradele, kes soovivad jälgida spordiülekandeid reaalajas. Falcon sportil on kasutajatele suurepäraseid sidemeid ja seda ka HD-kvaliteediga. Veel üks suurepärane asi selle laienduse juures on see, et erinevalt teistest lisandmoodulitest on linkide kiirus väga kiire.

Laadige alla Falcon Sports.

2. DAZN

Kodi lisandmoodulites saab uueks spordikategooriaks Netflix nimetada DAZN (Da Zone). See on esmaklassiline lisandmoodul, mis pakub kasutajatele kvaliteetseid spordisündmuste linke madala hinnaga ainult 20 USA dollarit. Kasutajad saavad selle lisandi alla laadida, installida ja tellida, et nautida sujuvat sportlikku meelelahutust Kodis. DAZZN on pälvinud Kodi kogukonna austuse väga lühikese aja jooksul.

3. Eurosport mängija

Eurosport Player Kodi addon on suurepärane lisand jalgpallisündmuste voogesitamiseks kogu maailmas. Parim asi selle lisandmooduli juures on see, et sellel on ka tellitav sisu. Selle lisandmooduli kasutamiseks peavad kasutajad siiski registreeruma. Seda lisandmoodulit saab kasutada arvutis, Macis, Fire TV / Fire Stickis, Androidis või Raspberry Pi-s.

Laadige alla EuroSport Player kohe!

Parimad lisad Eesti Premier League’i voogesituse jaoks

1. NBC Sport

NBC Sports on üks suurimaid spordivõrgustikke maailmas, mis on tegutsenud juba enam kui 70 aastat. Selle peakontor asub Ameerika Ühendriikides Stamfordis, see kuulub NBC spordigrupile. NBC hõlmab kõiki olulisemaid spordiüritusi kogu maailmas nagu Inglise Premier League, NFL, NHL, NASCAR, NBA, WGC ja olümpia.

2. FOX Sports GO

Fox Sports on 2018. aasta FIFA maailmameistrivõistluste ametlik ringhäälinguorganisatsioon. Õnneks on sellel kõigil jalgpallifanaatikutel, kes soovivad voogesitada jalgpalli maailmameistrivõistlusi, Kodi lisandmoodul. Seda lisandit peetakse Kodi parimaks lisandiks jalgpalli voogesitamiseks.

Lae alla Fox Sports Go.

3. Jalgpalli mängud

Seal on palju jalgpallifänne, kes ei pruugi otseülekande ajal matši vaadata. Football Replays on kodi jaoks parim lisand, mis pakub peamiste liigade (EPL, La Liga, Bundes Liga) mängude võistluste paremikku. Nii et kui jääte FIFA maailmameistrivõistluste mängudele hiljaks, siis muretsege, et mitte jalgpalli kordusmängud pakuvad kõik teie Kodi esiletõstmist.

Lae alla Jalgpalli kordusmängud.

4. Jalgpall täna

Jalgpall Täna on Kodi populaarseimas lisanduses peamised kategooriad nagu Premier League, Games, UEFA Champions League, Highlights, La Liga, Primeir Leagu ja palju muud..

Selle lisandmooduli võib leida Colossuse hoidlast ja isegi Kodili hoidlast. FIFA 2018. aasta maailmameistrivõistluste voogesitamiseks on aga kõige rohkem soovitatav Colossus

Lae alla Jalgpall täna

5. Käivitage Kodi Addon

Paljud jalgpallimaniaadid on näljased, et vaadata oma lemmikmeeskonna mängu. See spordiklassi kodi parim lisand pakub palju tasuta tükke hämmastavatest FIFA maailmakarika hetkedest. Kodi lisandumine on suuresti keskendunud Inglise meistriliigale. Siiski saate HD-voogesituse abil voogesitada konkureerivaid maailmameistrivõistluste matše.

Lae alla Avalööki tegema

6. DC sport

DC Sports on üsna sarnane populaarseima kodi lisandmooduliga Sport Devil. Sellel kolmandal osapoolel oleval kodi lisandil on palju pakkuda kõigile sportliku dieedi fännidele. Kuna FIFA maailmameistrivõistlused 2018 on nurga taga, peab DC Sports jälgima neid hämmastavaid eesmärke ja lõikama kõri rivaalitsemine maailma parimate jalgpallipoolte seas.

Lae alla DC sport

Parimad UFC Kodi lisad UFC võitluste vaatamiseks

Võitlusspordi parimate võimaluste voogesitamine pole enam probleem. Vaadake oma lemmik UFC matše HD-kvaliteediga nende parimate UFC Kodi lisanditega.

 1. UFC Finest / Planet MMA

UFC Finest / Planet MMA sobib nimekirja kõige paremini, et vaadata Kodi UFC sündmusi. Lisaks reaalajas sündmustele nagu UFC kaklused, näidatakse seal ka dokumentaalfilme, telesaateid ja varasemaid UFC sündmusi. See Kodi lisand on mõeldud spetsiaalselt UFC PPV-de jaoks, kuna see kogub kogu UFC-ga seotud sisu otse teie Kodi kasti või Kodi tarkvara.

Parimad Kodi maadluse lisad

Kodi on hämmastav koht miljonitele maadlusfännidele kogu maailmas, võimaldades neil oma lemmikmaadlusvõistlusi.

 1. Maadlus nõudmisel:

Kui olete maadluse fänn ja soovite kogu tegevust WWE-st püüda, on WWE on Demand teie jaoks ideaalne Kodi lisand. Populaarsete tasuliste vaadete (nt Royal Rumble ja WrestleMania) abil pakub lisand põnevat tegevust World Wrestling Entertainmentilt. Samuti on arhiivide sektsiooni kaudu hõlbus voogesitada vanu vasteid.

Laadige alla maadlus nõudmisel

 Kodi Androidi lisad

Lõpetage otsimine ja valige nende Kodi Androidi lisandite hulgast, mis töötavad kõige paremini Android-seadmetes, sealhulgas nutitelefonides, tahvelarvutites ja arvutites.

1. Koerad Bollocks

Ärge laske end selle nime pärast petta, see lisandmoodul on Kodil hämmastav. Sellel on lai valik kategooriaid, nagu filmid, televiisor, dokumentaalfilmid, sektsioon lastele, muusika, raadio, sport ja telesaated. Seda lisandmoodulit võib nimetada ka kõigiks Kodi lisandmooduliteks. Sellist voogude mitmekesisust ja kvaliteeti pakkuvaid lisandmooduleid, nagu see lisandmoodul, pole palju.

2. Öised hirmud

Kas olete õudusfilmi fänn? Kui jah, siis on see lisandmoodul teile väga soovitatav. Ööterror on hämmastav Kodi lisandmoodul Illuminati hoidlast, millel on mitmesugust sisu õudusfännide jaoks, nagu näiteks Paranormaalsed filmid, telesaated, dokumentaalfilmid, tõsielufilmid, reaalsussaated ja tõeste kuritegude dokumentaalfilmid.

 Xbox One’i Kodi lisad

1. FireCat Kodi Addon

Kõik soovivad Kodi lisandmoodulit ühes, et vältida vaeva, et leida kõigele erinev lisandmoodul. Firecat Kodi lisandmoodul on kõik ühes Kodi lisandmoodul, millel on sisukategooriad nagu filmid, telesaade, otse-TV, muusika, dokumentaalfilmid, seaded jne..

FireCat Kodi lisandmoodul on saadaval Ühendkuningriigi Kodi hoidlas. Laadimiseks klõpsake lingil.

FireCat Kodi addon: laadige alla Firecat

2. Kratos Kodi Addon

Kratos oli mütoloogiline olend kõigi aegade kuulsast videomängust “War of War”. Kratos Kodi lisand ei pruugi olla Kodi lisandite jumal, kuid see erineb kindlasti teistest oma sisulõikude tõttu.

Sellesse kategooriasse kuuluvad filmid, telesaated, kogud, tööriistad ja sellel lisandil on ka Trakti integratsioonifunktsioon. Pole kahtlust, et Kratos Kodi lisandmoodul on üks peamisi Kodi lisad. Kratos Kodi lisandmooduli saate alla laadida, klõpsates allpool olevat linki: Kratose allalaadimine

PPV jaoks parimad Kodi lisad

PPV on parim asi, mida vaadata, kui olete voogesituses ja kõrinas. Kuid kasutajad seisavad sellega alati silmitsi probleemidega. Sellepärast arutasime mõnda PPV parimat Kodi lisandit.

1. Vader Streams

Vader Streams on maiuspala kõigile PPV fännidele kogu maailmas, kuna see pakub lingid Pay Per View üritustele kogu maailmast. See on tasuline lisandmoodul ja kasutajad peavad enne linkidele juurdepääsu maksma liitumistasu. Vader Streams on tänu oma kvaliteedile teeninud kõigi teiste lisandmoodulite hulgas suurepärase maine.

Laadige alla Vader Streams.

Parimad Kodi mängu lisad

Kodi pakub kõike, mida teised ei saa! Installige parimad Kodi mängude lisad, mis on loetletud allpool, ja nautige oma lemmikmänge Kodi kaudu.

1. Twitch Gaming

Twitchi mängude lisandmoodul võimaldab teil vaadata kogu maailmas mänge mängivate inimeste vooge. Need on professionaalsed mängijad, kes mängivad maratoni mänguüritusi ja nende mänge on huvitav vaadata.

Selle lisandmooduli leiate Kodi ametlikust repositooriumist ja see on hea valik vaba aja veetmiseks ning vaatamaks, kuidas professionaalid mängivad.

2. YouTube’i mängimine

YouTube Gaming sarnaneb Twitchiga, kus Kodi kasutajad saavad vaadata, kuidas teised inimesed mängu mängivad ja tervet mängude maratoni läbi viia.

Selle lisandmooduli leiate YouTube’i lisandmoodulist, mis asub Kodi ametlikus hoidlas. Mängimiseks on eraldi sektsioon ja mänguvideote jaoks on saadaval ojad.

Kodi lisad MAC-i jaoks

Parim asi Kodi juures on see, et see töötab peaaegu kõigis seadmetes ja kui seda pole, siis geikud leiavad alati viisi selle käitamiseks. Saate seadistada Kodi iPadis, Kodi edasi Apple TV ja veel.

1. Mängijad Klub

YouTube Gaming sarnaneb Twitchiga, kus Kodi kasutajad saavad vaadata, kuidas teised inimesed mängu mängivad ja tervet mängude maratoni läbi viia.

Selle lisandmooduli leiate YouTube’i lisandmoodulist, mis asub Kodi ametlikus hoidlas. Mängimiseks on eraldi sektsioon ja mänguvideote jaoks on saadaval ojad. Järgige meie juhendit “Kuidas paigaldada mängijate klubi ”.

2. Flux It Kodi Addon

Flux See on Live TV Kodi lisandmoodul, mis töötab MacOSis Kodi abil tõesti väga hästi. Kasutajad saavad selle lisandme kaudu voogesitada Flexus TV, Flexus Radio, Stratus TV ja palju muud. Flux Kodi addon on saadaval Aliunde hoidlas.

Parimad geograafiliselt piiratud Kodi lisad

Lisandeid on arvukalt, mis töötavad ainult kindlates kohtades. Kui soovite mööda minna geopiirangutest ja nautida piiramatut voogesitust Kodis, kasutage kindlasti VPN-i. Siin on mõned VPN-teenused, mille vahel valida:

 1. Ülim IPTV

Ülim IPTV-lisandmoodul on suhteliselt uus lisa IPTV-lisandmoodulite perekonda, kuid selle geograafiline piirang on endiselt piiratud. Selle lisandmooduli jaoks on vaja Kodi VPN-i, et vabastada geograafilised piirangud paljude IPTV kanalite edastamiseks kogu maailmas. Selle videod on HD-kvaliteediga, kuid kasutajaliides tundub natuke keeruline, ilma konkreetsete kategooriateta. Selle võib leida Kodili hoidlast ja TK Norris Repo-st.

Parimad legaalsed / tasulised Kodi lisad

Kõrgetasemeliste lisandmoodulite kasutamisel leiate alati kõik, mis tal on. Ametlikke lisandmooduleid on ohutu kasutada ja neil on hea voogesituse linkide kvaliteet.

Valige soovitud parimate Kodi lisandmoodulite seast, makske selle tellimuse eest ja nautige sujuvat voogesituse kogemust.

1. Buzzi voovideo

Buzzfeed teenis oma veebisaidil ja sotsiaalmeedias jagatud uudiste ja meelelahutussisu kaudu kogu maailmas suurt mainet. Buzzfeed on Interneti-meediaettevõte, millel on suurepäraste sisutootjate võrgustik, kes tõstab nende ajakirjanduslikke omadusi suurepäraselt esile.

Sellel on suurepärane fännibaas kogu maailmas ja parim läbimurre on see, et nüüd korraldab Netflix Buzzfeedi ajakirjanike tehtud lühikeste stoppide hooaja. Veenduge, et te ei unustaks nende jagatud suurepärast sisu, nii et installige Buzzfeed Kodi ametlik lisandmoodul Kodi ametlikust lisamoodulite hoidlast ja nautige iga päev Buzzfeedi videoid.

2. KolledžHumor

Kui olete sotsiaalmeedia narkar, kes armastab liikvel olles huumorit ja sarkasmi, siis oleksite te kindlasti kuulnud CollegeHumorist. See komöödiaveebisait on sotsiaalmeedias kuulus humoorika ja satiirilise sisu, mille nad ise loovad, ja sisu tõttu, mida nad jagavad.

CollegeHumori sisu on silmailu ja me teame, et teile meeldib seda Kodis vaadata. Nii et installige CollegeHumor Kodi lisandmoodul Kodi ametlikust pistikprogrammi hoidlast ja vaadake kõige naljakamaid videoid ja parimaid veebis saadavaid parfüüme.

3. ACE IPTV

ACE IPTV on Kodi lisatasu lisand, mis pakub laias valikus sisu. Vaadake selliseid populaarseid spordialasid nagu NFL, NBA, NHL, MLB ja palju muud. ACE IPTV toob vooge populaarsetest kanalitest, nagu BT Sport ja Sky Sports.

Lisaks saavad vaatajad ACE IPTV abil nautida tuhandeid filme ja telesaateid. Selle lisanduse lisamisega Kodi-le saate juurdepääsu sellistele kanalitele nagu BBC, ABC, Fox, HBO, Sky Movies ja palju muud. Seetõttu on ülitäpses Kodi lisandis kõik kõigile olemas.

4. SportsAccess

SportsAccess on esmaklassiline Kodi lisandmoodul, mis pakub sporti kogu maailmast. Teenust tellides saavad striimijad pääseda juurde oma lemmikmängudele NBA, NHL, jalgpalli ja paljudest muudest mängudest.

Lisand toob sisu paljudest kanalitest, näiteks SkySports. Makseviisina aktsepteerib SportsAccess ainult Bitcoini. See võib paljudele tunduda ebamugav, kuid see on parem teie privaatsuse tagamiseks.

5. Mania HD

SportsAccess on esmaklassiline Kodi lisandmoodul, mis pakub sporti kogu maailmast. Teenust tellides saavad striimijad pääseda juurde oma lemmikmängudele NBA, NHL, jalgpalli ja paljudest muudest mängudest.

Lisand toob sisu paljudest kanalitest, näiteks SkySports. Makseviisina aktsepteerib SportsAccess ainult Bitcoini. See võib paljudele tunduda ebamugav, kuid see on parem teie privaatsuse tagamiseks.

Kodi multifilmide lisad

Multikate lisad on midagi, mis pole mõeldud mitte ainult meelelahutuseks lastele, vaid ka täiskasvanutele. Seega, kui olete täiskasvanu, sukeldub nostalgia merre ja hellitab oma lemmik multikaid kogu maailmast. Proovige seda koomiksite lisa Kodi peal!

 1. Nickelodeon ja Nickelodeon Jr

Kui vajate lisandmoodulit, mis näitab nii Nickelodeoni kui ka Nickelodeon Jr. telesaateid, pole paremat lisandmoodulit kui see. Teie lapsed võivad Nickelodeonist kinnisideeks olla, kuna see viib nad oma lemmikprogrammide kätte saamiseni punkti, kus nad lähevad heinapaelale.

India kanalite Kodi lisad

Oleks õnne küsimus, kas te leiaksite India kanalite ja Bollywoodi sisu kohta veebist mis tahes toimiva lingi. Kodi kasutajatel on siiski õnne, et nad saavad vaadata oma lemmik Bollywoodi sisu, kasutades neid Kodi lisandeid India kanalite jaoks.

1. Vaatleja

Viewster on Kodi ametlik lisand filmide ja telesaadete võrgutamiseks. Sellel on mitmesuguseid kategooriaid, nagu Action, Romance, Drama, ja igas kategoorias eraldi jaotised filmide ja telesaadete jaoks. See on saadaval video lisandmoodulite jaotises ametlikus Kodi lisandmoodulite hoidlas.

2. Einthusan

Einthusan on kahtlemata kõigi Bollywoodi fännide kõige hämmastavam Bollywoodi filmide lisand. Peamine põhjus on see, et sellel on sisu kaheksas erinevas keeles, näiteks tamili, telugu, kannada, hindi, malajalami, bengali, marathi ja panjabi keeles. Kas pole nii tore?

Lisaks sellele on sellel lisandmoodulil hästi filmide kategooriaid vastavalt geenile, aastale jne. See pole Kodi ametlik lisand ja soovitame veebipõhise privaatsuse kaitsmiseks kasutada head Kodi VPN-i teenust. See lisandmoodul on saadaval SuperRepo Kodi pistikprogrammi hoidlas.

Laadige alla Einthusan

3. Televiisor Desi tsoonis

Televiisor Desi Zone’is peab olema Kodi lisandmoodul kõigile India sisu / telesaadete austajatele. Sellel on palju erinevaid telekanaleid ja telesaateid. Kasutajad saavad hõlpsalt sirvida ja mängida mida iganes nad soovivad, kuna lisandmoodulil on väga hea paigutus. Kasutajad saavad juurdepääsu kõikidele suurematele kanalitele nagu Sony, NDTV, IBN, Sahara jne.

4. SnagFilms

SnagFilms on ametlik Kodi lisandmoodul, millel on tohutu sisukogus kogu maailmast. Omades umbes 30 kategooriat filme ja telesaateid, on see lisand kogu paketi jaoks. Sellel on spetsiaalne sektsioon Bollywoodi filmide ja telesaadete jaoks. Seda saab hõlpsalt leida Kodi lisandmoodulite hoidla videolõikude jaotisest.

5. Bollywoodi filmid

Bollywoodi filmid on Kodi lisandmoodul, mis on spetsiaalselt keskendunud Bollywoodi filmidele ja India sisule. Selle lisandmooduli saab alla laadida ja installida Super Repo kaudu. Sellel on hea tamili- ja hindi filmide kollektsioon.

Laadige alla Bollywoodi filmid

Kanada parimad Kodi lisad

Välismaal elavatel Kanada vaatajatel on oma Kanada lemmiksisule hõlpsasti juurde pääseda, valides neist Kanadast parima Kodi lisad. Need lisad on mõeldud kohalike uudiste, kohalike telesaadete ja muude sündmuste jaoks.

1. CanTV Live

CanTV Live on otseülekande lisand Kanada kanalitele, kes elavad välismaal harva Kanadas, kuid ei pääse kohalikele uudistekanalitele juurde. See võimaldab vaatajatel vaadata kohalikke uudiseid ja muid otse-eetris olevaid telesaateid ja sporti.

2. Valmistatud Kanadas

Kanadas toodetud IPTV on üks populaarseimaid IPTV Kodi lisandmooduleid, mitte ainult Kanada, vaid ka kogu maailmas.

Vaatamata nimele Made in Canada, ei paku see ainult Kanada sisu, vaid sellel on ka lai valik ameerika ja ingliskeelset sisu. Seetõttu on seda lisandmoodulit kogu maailmas Kodi kogukonna kaudu hinnatud.

Sellele vaatamata on see lisandmoodul olnud Kanada vaatajaskonna jaoks parim valik. See lisandmoodul on saadaval Kodi Iisraeli hoidlas.

3. Kanada nõudmisel

Kanada on Demandil on hämmastav lisand kasutajatele, kes soovivad vaadata oma lemmiksaateid ja telekanaleid. Kanada tellitav lisandmoodul pakub voogesitusi enam kui 30 Kanada telekanalile ja pakutavate voogude kvaliteet on suurepärane. See lisandmoodul on tungivalt soovitatav kasutajatele, kes soovivad Kanada sisu voogesitada.

Kodi Hispaania lisad

1. Pelisalacarta Kodi lisandmoodul

Pelisalacarta on Hispaania Kodi lisandmoodul kõigi Hispaania filmide ja telesaadete vaatamiseks. See on saadaval Super Repo-s. Pelisalakartas on väga mitmekesine hispaaniakeelne sisu ja seda nimetatakse sageli hispaaniakeelse sisu aardeks.

Selle lisandmooduli, mida võib nimetada selle USP-ks, suurim omadus on see, et see lisandmoodul mitte ainult ei voogesita sisu, vaid võimaldab kasutajatel ka oma lemmiksisu alla laadida. Kuid usaldusväärse VPN-i kasutamine selle lisandmooduliga on tõesti vajalik.

2. Latino TVChopo Addon

Võib-olla olete näinud palju spordi ja fitnessi jaoks mõeldud Kodi lisandmooduleid, kuid need kõik on ingliskeelsed Kodi lisandmoodulid.

Latino TVChopo Addon on latino (hispaania keeles) Kodi lisandmoodul spordi ja fitnessi voogesitamiseks Hispaania telekanalitest. Sellel pistikprogrammil on sirvimiseks rohkem kui 10 kategooriat ja see töötab suurepäraselt.

Laadige alla Latino TVChopo Addon

Parimad Kodi tervise ja treeningutreeningu lisad

Treeningueksperdid üle kogu maailma pääsevad Kodi lehel juurde oma lemmikkoolitusloengutele ja muudele treenimisõpetustele. Allpool on toodud parimad Kodi tervisliku treeningu ja treeningu lisad, mis pakuvad teile parimaid videoid.

1. Pulse Fitness

Parimate Kodi fitnessi- ja treeninglisandite loendist on neist ilmselt kuulsaim Pulse Workout. See lisand on juhend teie treeningprogrammi koostamiseks, kuna see teavitab lugejaid raskuste tõstmisest, joogast, toitumisnõuannetest, harjutustest ja paljust muust.

Motiveerivate videote kollektsioon aitab teil ka edaspidi liikuda ja tervislikumalt elada. Lisaks juhendab see oma vaatajaid, kuidas kaalust alla võtta ja heas vormis olla. Selle lisandmooduli leiate Kodil Repo lehelt.

2. Füüsilisus

Füüsilisuse lisandmooduliks on motivatsiooni- ja treeningprogrammide videote pakkumine, mis on kasulik isikutele, kes on algfaasis.

Sellel on eraldi sektsioon UFC kohta, kust voogesitajad saavad kogu teabe UFC kakluste kohta ja on kursis sportlaste elus toimuvaga. Seetõttu on see suurepärane lisa ka UFC-austajatele. Selle võib leida Dandy Media ja Kodil Repo alt.

Parimad Kodi ilma lisad

Kodi abil saate olla kursis kõigi uusimate ilmateadetega kogu maailmast. Installige need parimad Kodi ilmalisad ja jälgige ilmastikuolusid liikvel olles.

1. kohtunud kontoris

Met Office on Kodi lisandmoodul, mis pakub ilmateavet, luues andmeid tuhandetest Ühendkuningriigi asukohtadest. Selliste funktsioonide abil nagu 5-päevane ennustus, automaatne asukoht, minimaalne reageerimisaeg ja usaldusväärsed vaatlused aitasid sellel lisandmoodulil head mainet välja töötada.

Ainult ühe asukoha korraga valimise piiramine on selle lisandmooduli puuduseks. Üldiselt on see lisandmoodul üks parimatest Kodi ilmalisanditest.

Laadige alla: Met Office’i ZIP-fail

2. OpenWeatherMap laiendatud

Sellel lisandmoodulil on selle mõnevõrra sõnasõnaline tähendus; nagu iga kaart, pakub see üksikasjalikku teavet ilmastiku kohta.

See lisandmoodul annab täpsed ilmaprognoosid ja ilmakaardid 36 tunnist 14 päevani. Veel üks erinevus selles lisandmoodulis on see, et see nõuab isiklikku API-võtit. See aitab sagedastel värskendustel.

Laadige alla: OpenWeatherMap ZIP-fail

3. Yahoo Weather: laadige alla

Kes pole Yahoo kohta kuulnud? Kõigil on, eks! Yahoo oli päeva jooksul populaarseim veebiteenuse pakkuja. Yahoo uskus lihtsusesse ja kasutamisse ning sama kehtib ka selle ilma lisandmooduli kohta.

Yahoo ilmastiku lisandmoodul on hõlpsasti seadistatav, kasutatav ja arusaadav. See on kahtlemata tugev soovitus. Kodi kasutajad peaksid seda kindlasti proovima, kuna see on üks suurepärane Kodi lisand. Sellised sisselogimisnõuded, installimisel vaeva ja kasutajasõbralik liides määravad selle kvaliteedi.

Laadige alla: Yahoo! Ilmateate ZIP-fail

Lühidalt

Loodetavasti teile meeldis meie 107 parima Kodi lisandi nimekiri. Nautige suurepärase video segu & muusikateenused kogu maailmast koos meie loetletud lisanditega ja andke meile teada, kuidas teile need meeldisid. Kui meil jääb mõni märkamata, andke meile sellest teada ja lisame nad loendusse.

Lisandite installimisel või konfigureerimisel on abi allpool olevas kommentaaride jaotises.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me