Jingle kellad helisevad ja jõulud on kohe nurga taga ning parim jõulude VPN-i müügitehing on otseülekandes!

On aeg alustada ettevalmistusi selleks pühadehooajaks, kuna parimad allahindlused on saadaval peaaegu igat tüüpi toodetele kogu maailmas.

Kui olete meeletu jälgija või voogesitaja, siis armastavad teile peaaegu iga pakkuja pakutavad soodushinnaga jõulude VPN-i pakkumised..

Ma arutasin mõnda parimat võimalikku jõulusoodustust, nii et saate voogesitada mida iganes soovite, selle asemel et raisata oma aega jõulude ajal lumesadu jälgides!

Miks hankida jõulude VPN-pakkumisi?

Parim asi sellistel aegadel nagu tänupühad, must reede, küber esmaspäev jne on see, et inimesed saavad erinevate asjade eest hämmastavaid allahindlusi..

Online-voogesituse valdkonnas kipuvad inimesed VPN-pakkujate pakutavaid allahindlusi otsima. Pole kahtlust, et VPN on oluline vahend kõigile voogesitajatele, kuna see võimaldab neil piiramatu juurdepääsu veebisisu.

VPN-i jõulutehingud on paremad kui teistel aastaaegadel pakutavad soodushinnaga tehingud, sest see on tõepoolest aasta suurim ja tähtsaim hooaeg. Sellel hooajal saavad kasu nii tarbijad kui ka müüjad. Müüjad alandavad oma hindu, et saada rohkem kliente, ja need madalamad hinnad meelitavad inimesi.

VPN-id on nüüd muutumas vajalikuks vahendiks kõigile netišenitele, kes võtavad oma kaitset tõsiselt. See pole mõeldud mitte ainult geopiirangutest mööda hiilimiseks või anonüümselt veebis surfamiseks, vaid kaitseb ka teie andmeid häkkimise eest ja võrgus luuravate pilkude eest.

Paljud VPN-i pakkujad on teatanud oma jõulude VPN-tehingutest, kuid te ei saa ühegi pakkuja pakkumist lihtsalt rahuldada, teadmata nende teenuse usaldusväärsust ja usaldusväärsust. Järgmised on 11 parimat VPN-i pakkujat saate valida need jõulud.

11 parimat jõulude VPN-pakkumist

PureVPN

PureVPN on üks tööstuse VPN-i pakkujaid ja PureVPN-i puhul on parim asi see, et vaatamata nii suure allahindluse pakkumisele ei kahjusta see selle kvaliteeti..purevpn jõulutehing

Sel jõulul on hämmastav 85% Soodustus PureVPN 5-aastasele plaanile USA tellimisega1,65 dollarit kuus, mis tähendab, et peate maksma USA-s99 dollarit ainult kogu pakendi jaoks.

PureVPN pakub enam kui 2000 ülikiiret serverit kogu maailmas 140+ riigis, mis võimaldab teil veebis turvaliselt soovitud asukohast sirvida. Lisaks saate juurdepääsu hõlbustamiseks nautida 5 samaaegset sisselogimist, piiramatut ribalaiust ja spetsiaalseid mobiili- ja lauaarvutirakendusi.

Ka PureVPN-l on oma brauserilaiend, mis võimaldab kasutajatel ühenduse kindlustada ühe klõpsuga ilma klienti isegi käivitamata. Mis tahes probleemi korral saavad kasutajad pöörduda selle ööpäevaringse reaalajas vestluse toe poole.

CTA

Surfshark

SurfShark on tõepoolest suurepärane teenusepakkuja, saavutades iga päevaga populaarsuse suure tõusu. SURFSHARKi jõuluõpilaste allahindlusSeda seetõttu, et see pakub tipptasemel teenust väga mõistliku hinnaga. SurfShark pakub oma 2-aastasele plaanile jõulude erilist allahindlust – 83%. Selle paketi kasutamisel võetakse teilt ainult 1,99 USA dollarit kuus.

SurfSharkil on enam kui 500 serverit 50 riigis, mis võimaldab teil pääseda juurde mis tahes teie valitud veebisaidile ilma ribalaiuse piiranguteta. SurfShark on populaarne peamiselt tänu suurepärasele ühenduvusele ja kiiretele serveritele, mis pakuvad head ribalaiust. SurfSharki juures meeldib mulle kõige rohkem see, et erinevalt teistest VPN-i pakkujatest, mis lubavad ainult 5–7 seadet, pole sellel samaaegsete ühenduste piirangut.

CTA

NordVPN

NordVPN on üks juhtivaid VPN-i pakkujaid, kes pole kunagi oma standardeid ja kvaliteeti alandanud. NORDVPN üliõpilaspiletid vpnSee pakub suurepärast jõulutehingut 75% -ga, mille hind on 3 aasta jooksul 2,99 dollarit kuus. See on jõulude eripakkumine, nii et kasutage seda enne selle lõppu ja alustage NordVPN-iga turvalist veebireisi.

NordVPN-il on üle maailma lai 5000 ja enama serveri võrk ning kõige parem on see, et kõik selle serverid on kiired, turvalised ja usaldusväärsed. NordVPN-il on range logimisreeglid ja see võimaldab 6 samaaegset ühenduse loomist.

Kasutage NordVPN-i soodustust, jääge oma sõjalise klassi krüptimisprotokolliga turvaliseks ja voogesitage oma lemmiksaateid, muutes kõik tõkked.

CTA

CyberGhost

CyberGhost on nagu alakoer, kes on saanud palju tagasisidet kasutajatelt üle kogu maailma. CYBERGHOST eriline jõuluvana allahindlusSee tõuseb kiiresti tööstusharu konkurentsi edendusse ja paljud kasutajad valivad nutikate teenuste tõttu nüüd CyberGhosti. CyberGhost pakub suurepärast 18-kuulist tehingut 3,5 USA dollariga kuus 45-päevase raha tagasi garantii abil.

CyberGhostil on online-voogesitajate ja liigsete kellade jaoks mõned ehk kõige erilisemad ja hämmastavamad funktsioonid. Sellel on spetsiaalne sisseehitatud funktsioon, mis võimaldab voogesitajatel ühe klõpsuga blokeerida geograafiliselt piiratud saidid, näiteks Netflix..

CyberGhostil on umbes 3000 serverit 60 riigis, mis pakuvad suurt ribalaiust ja kaitset. CyberGhost on optimaalne valik kõigile, kes otsivad voogesituse jaoks pühendatud VPN-i, kuna sellel on spetsiaalsed voogesituse erifunktsioonid.

CTA

ExpressVPN

ExpressVPN on VPN-i tööstuses veel üks türann, kes on aastate jooksul teeninud suurepärast mainet. EXPRESSvpn jõuluõpilaste allahindlusPaljud kasutajad usaldavad ExpressVPN-i, kuna sellel on tipptasemel funktsioonid ja see ei kahjusta kunagi selle kvaliteeti.

Kasutage oma VPN-i jõulutehingut, pakkudes oma üheaastasele plaanile 35% allahindlust hinnaga 8,32 USA dollarit kuus. Mõned kasutajad on ExpressVPN-i kritiseerinud, kuna see on teiste VPN-i pakkujatega võrreldes pisut kõrgem. Fakt on aga see, et ExpressVPN-i teenuse kvaliteet ja funktsioonid on võrreldamatud, mis õigustab selle kõrgemat hinnakujundust.

ExpressVPN-l on kogu maailmas enam kui 2000 turvalist ja kiiret serverit, mis võimaldab kasutajatel pääseda juurde kõigile piiratud saitidele ja kaitsta neid veebiohtude eest. ExpressVPN tagab logide puudumise ja sellel on integreeritud tapmislüliti funktsioon, et kaitsta ühenduse katkestamise korral kasutajate privaatsust.

CTA

Tunneli karu

TunnelBear on alahinnatud teenusepakkuja, kuid sellel on kasutajate seas endiselt hea maine.TUNELBEAR jõulude vpn-tehing TunnelBear pakub jõulude arvelt 58-protsendist allahindlust oma 12-kuulisele paketile. Kasutage seda tehingut, makske 4,17 USA dollarit ja jätkake voogesituse kartmatult nagu hallikas karu.

Sellel on laienev võrk, millel on praegu serverid enam kui 20 riigis. Tunnelikarul on ka oma veebibrauseri laiendused.

CTA

ZenMate

ZenMate on veel üks usaldusväärne pakkuja, kellel on oma valdkonnas hea maine ja kes pakub oma 2-aastasele plaanile suurt 83% allahindlust ning mille kuuhind on ainult 2,05 USA dollarit..ZENMATE vpn-tehing

Sellest Saksamaal asuvast VPN-teenuse pakkujast on järk-järgult saamas kõigi võrgus voogesitajate parim valik, kes soovivad pääseda juurde geograafiliselt piiratud sisule. Eriti kui soovite pääseda juurde USA Netflixi raamatukogule mis tahes muust piirkonnast ja otsite vabaVPN-i, on ZenMate teie jaoks parim valik.

ZenMate töötab suurepäraselt koos Netflixi ja Huluga ning kõige parem on see, et selle serverid ei katkesta voogesitust ja tagavad hea ribalaiuse kiiruse.

CTA

Usalduse tsoon

Usaldusvöönd pole tööstuses suur nimi, kuna sellel on ainult 164 serverit ja sellel pole ööpäevaringset vestluse tuge.TRUSTZONE vpn-tehing 2019 Usaldusvööndi teenuse kvaliteet on aga suurepärane ja kõik kasutajad, kes soovivad OpenVPN-i, saavad selle valida.

Kasutage 53-protsendist allahindlust üheaastase plaani korral, hind ainult 3,33 USA dollarit kuus. See on ainult jõulutehing. Kasutage seda enne selle lõppemist.

CTA

Privaatne Interneti-juurdepääs (PIA)

PIA on VPN-tööstuse üks vanimaid ja väljakujunenud mängijaid. See on aastate jooksul kogukonnas suurepärase maine teeninud. PIAPrivaatne Interneti-juurdepääs pakub oma kaheaastast plaani 2,91 USA dollariga kuus, mis on kindla 58% -lise allahindlusega.

PIA-l on kogu maailmas enam kui 3000 serverit, mis pakuvad hämmastavalt kiiret kiirust. Paljud kasutajad on mures PIA Netflixi keelustamise pärast. Vaatamata sellele keelule on PIA tipptasemel teenusepakkuja ja pole kahtlust, et see kuulub voogesitajate parima valiku hulka.

CTA

Tuulekiri

Nautige 55% soodustust Windscribe’i ühe aasta plaanile, makstes kuus 4,08 USD.WINDSCRIBE 2018 vpn tehing Windscribe on tõesti hämmastav teenusepakkuja, kuna sellel on mõned kõige põnevamad funktsioonid, mida igal VPN-i kasutajal hea meelega oleks.

Kui teile ei meeldi tellimustega raha saata, kuid soovite siiski kasutada turvalist ja usaldusväärset VPN-teenust, on Windscribe teie jaoks parim võimalik valik. Kümne kuu eri riikides asuvate serveritega saate nautida 10 kuu andmeid.

Peale selle on Windscriptil spetsiaalne pahavara ja reklaamide blokeerimise funktsioon, mis võimaldab katkematut ja turvalist sirvimist ja voogesitust. Sellel on laua- ja mobiilseadmete kliendid ning nende klientide liides on üsna atraktiivne ja kasutajasõbralik.

CTA

TorGuard

Kui soovite teada VPN-i pakkujat, kes pakub arvukalt turvaprotokolle, siis on see Tor Guard.torguard vpn See on üks populaarsemaid VPN-i pakkujaid oma teenuste mitmekülgsuse ja muidugi Tor-brauseri tõttu.

TorGuard on teatanud spetsiaalsest jõulutehingust, mille hind on 19,99 USA dollarit kvartali kohta, mis tähendab 6,66 USA dollarit kuus. Sellel on 3000+ serverit 50+ riigis, pakkudes kasutaja privaatsuse tagamiseks arvukalt SSL- ja muid turvaprotokolle. Kasutajad saavad nautida 5-liikmelist seadet samaaegselt ja kogeda sujuvat voogesitust.

CTA

Järeldus

Me kõik teame, kui olulised on VPN-id netizenide jaoks ja me teame, et selliseid allahindlusi ei tule sageli. Seetõttu kasutage allahindlusi, mis vastavad teie vajadustele kõige paremini, ja nautige seda hooaega täiel rinnal.

Mõni teist ei pruukinud hiljuti mustal reedel ja küber esmaspäeval hiljuti pakutavaid allahindlusi kasutada, kui see on nii, siis kasutage seda võimalust nüüd ja lõpetage aasta põneval noodil.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me