11 Kodi reaalajas telesaate lisandumist Kodi veebikanalite voogesitamiseks (lisatud on installieseaded)

Kodi Live TV

Kaabeltelevisioon on nii vananenud, et inimesed on hakanud liikuma paremate alternatiivide poole, sest juhtme lõikamine on uus trend. Teiseks, miks eelistaksid inimesed maksta kaabeltelevisiooni eest, kui nad saavad oma lemmik sisu otseülekandes voogesitada?


Kodi lisandmoodulid on pakkunud kasutajatele lõputuid võimalusi kogu maailmas. Kodi on voogesitustarkvara, mis pole piiratud filmide ja telesaadete voogesitusega. See võimaldab kasutajatel vaadata ka otseülekannet ja sporti, mistõttu kutsume seda täielikuks meelelahutuslahenduseks. Kodi otsesaate voogesitamiseks on arvukalt Kodi lisandmooduleid. Kuid mõned neist on geopiiratud ja võivad voogesitamiseks vajada parimat VPN-i.

Kodi pakub suurepäraseid otse-TV funktsioone, mis muudab kogu elamuse veelgi paremaks.

Miks on Kodi Live TV lisandmoodulid nii populaarsed?

Kodi on oluline osa online-voogesituse tööstuses ja selle populaarsus tuleneb selle omadustest ja suurepärastest Kodi lisandmoodulitest. Kodi Live TV lisandmoodulid on palju populaarsemad kui selle filmide voogesituse lisandmoodulid. Reaalajas olevate lisandmoodulite populaarsuse põhjuseks on see, et kasutajad saavad oma lemmiksaadete, spordi, ürituste ja palju muust HD-vormingus otseülekannet ilma abonenttasu maksmata.

Tavaliselt peavad kasutajad maksma oma kaabeltellimuse, PPV või isegi reaalajas olevate veebipõhiste voogesitusplatvormide eest. Kurikuulsate kolmandate osapoolte Kodi lisandmoodulite tõttu saavad kasutajad nautida kõike, mida nad soovivad, ilma midagi kulutamata, isegi registreerimist pole vaja.

Kuidas seadistada Live TV-d Kodis?

Järgige neid samme, et mõista, kuidas Kodi kaudu otseülekannet vaadata:

 1. Käivita Kodi
 2. Kliki TV vasakpoolsest veerust.
 3. Kliki Sisestage pistikprogrammi brauser
 4. Kliki IPR IPTV lihtne klient nimekirjast
 5. Klõpsake nuppu Seadistamine valik
 6. Kliki Üldine sakk
 7. Valige Asukoht> Lülita see sisse Kaugtee (Interneti-aadress) valik
 8. Nüüd klõpsake nuppu, M3U esitusloendi URL > Tippige URLmida pakub teile meie IPTV teenuse pakkuja > Klõpsake nuppu
 9. Nüüd klõpsake nuppu Okei dialoogiboksi sulgemiseks
 10. Klõpsake nuppu Luba ja oodake teadet.

Nüüd saate TV Kodi otseülekannet avakuvalt voogesitada, minnes lihtsalt telesaate sektsiooni.

 1. cCloud TV

cCloud TV on üks populaarsemaid Live TV Kodi lisandmooduleid, kuna see on turul olnud pikka aega. Sellel on sadu hämmastavaid telekanaleid sellistest riikidest nagu USA, Suurbritannia, Kanada, Austraalia ja paljud teised. Üks asi, mida mõista, on aga see, et tegemist on IPTV lisandmooduliga; seetõttu võib selle teenuse blokeerimiseks vajada VPN-teenust.

cCloud TV on tasuta Kodi lisandmoodul, mis tähendab, et saate otseülekannet otseülekandena tasuta saata. Sellel voogudel on parim kvaliteet ja reklaam töötab ilma häireteta. Saate valida ka oma serveri lisandmoodulis olevate serverite loendist, mis kuvab kõik reaalajas serverid.

 1. BBC iPlayer

Teine populaarne IPTV Kodi lisamüts ei vaja tutvustamist. Neile, kes pole BBC iPlayerist teadlikud, on see hämmastav IPTV Kodi lisandmoodul. See võimaldab kasutajatel voogesitada otseülekandeid kõikjal maailmas ilma raha kulutamata.

BBC iPlayeril on otseülekandena saadaval BBC originaalprogrammid. Suurbritannias elavad kasutajad saavad otseülekannet hõlpsalt voogesitada BBC iPlayeri kaudu, kuid teiste riikide kasutajad ei saa seda lisandmoodulit kasutada. See on geograafiliselt piiratud lisandmoodul ja selle kasutamiseks mujal kui Suurbritannias on teil vaja VPN-i või võite osta ka selle tellimuse.

 1. Maagiline draakon

Kõigile Kodi kasutajatele, kes otsivad Kodi otsesaate jaoks väga usaldusväärset Kodi lisandmoodulit, võite proovida Magic Dragon Kodi pistikprogrammi. See sai Kodi kogukonnas populaarseks nimeks peagi pärast väljalaset kõrgekvaliteediliste voogude tõttu. Algselt oli see oma filmivoogude tõttu populaarne, kuid tasapisi hakkasid kasutajad mõistma, et see on suurepärane lisandmoodus ka Kodi reaalajas telesaadete voogesitamiseks.

Magic Dragon Kodi lisandmooduli saab installida Supremacy Kodi hoidla kaudu. See installitakse vähem kui minut ja selle lisandmooduli käivitamisel avaneb see koheselt. Isegi voogu otsides ei pea te ootama nagu muud lisandmoodulid.

 1. Hundipakk

Kui otsite Kodi reaalajas teleri lisandmoodulit, millel on töövoog Suurbritannia ja USA kanalite jaoks, on Wolf Pack teie jaoks optimaalne valik. Wolf Pack on kogukonnas populaarsuse saavutanud tänu usaldusväärsetele vooludele, mis alati töötavad, ja nende kvaliteedist.

Sellel on kõik eelnimetatud kahe piirkonna populaarsed kanalid. Saate voogesitada spordiülekandeid, uudiseid ja muid telesaateid otse selle raamatukogus pakutavate mitmesuguste kanalite kaudu. Midiani hoidlast saate hõlpsalt Wolf Pack Kodi pistikprogrammi alla laadida ja installida.

 1. Omakasupüüdmatu live

Omakasupüüdmatu Kodi lisandmoodul on suurepärane otseülekande TV Kodi lisandmoodul, millel on palju kanaleid kogu maailmast. Enamik inimesi teab sellest lisandmoodulist selle hämmastava ajakohase filmide ja telesaadete raamatukogu tõttu. See on aga suurepärane lisa TV otseülekande voogesituseks ja nüüd on inimesed hakanud seda mõistma.

Üks parimaid asju, mida Selfless Kodi lisandmooduli puhul märkad, on see, et sellel on kõik kanalid segmenteeritud vastavalt nende žanritele. Kasutajad saavad hõlpsalt oma lemmikkanaleid otsida vastavalt oma maitsele ja eelistustele, selle asemel, et segatud nimekirja sirvida.

 1. Phoenix Reborn IPTV

Phoenix Reborni IPTV on täielik Kodi otseülekande lisandmoodul, millel on otse-TV kanalid kogu maailmast. Sellel on Suurbritannia ja USA kanaliteks liigitatud kanalid ning ülejäänud maailma kanalid. Kasutajad saavad sirvida soovitud kanaleid otseülekannete vaatamiseks, minnes otse vastavasse kausta.

Sellel on mitmesuguseid kanaleid kogu maailmast muusika, spordi, muusika ja palju muu jaoks. Phoenix Reborn IPTV-l on mitmekeelseid kanaleid ka muudest piirkondadest üle maailma.

 1. TV One

TV One on väga korralik IPTV Kodi lisandmoodul ja see on viimasel ajal oma väärtust tõestanud, pakkudes kvaliteetseid otsevooge. Sellel on voogesitamiseks hõlpsalt saadaval üle saja töökanali. Neid kanaleid jaotatakse kategooriatesse, kuhu kuuluvad dokumentaalfilmi, meelelahutuse, toidu, laste, filmide, muusika, uudiste, spordi ja USA kanalid.

Leitud voogude kvaliteet on aga minimaalselt 480p ja maksimaalne 720p HD. Olen isiklikult proovinud selle lisandmooduli installimist ja kasutamist ning leidis, et see on üsna põnev. Vood olid sujuvad, kuna mul polnud puhvritega probleeme. Selle lisandmooduli saate alla laadida Skymashi TV hoidlast.

 1. Chronos

Chronos Kodi lisandmoodul pole kuulus mitte ainult viimaste filmide ja telesaadete voogesituse poolest, vaid on IPTV funktsioonide poolest väga tuntud. Chronosil on reaalajas telekanalid elava spordi, muusika, reaalajas sündmuste, uudiste, raadio jne jaoks. Chronose installimine pole palju vaeva, kuna see installitakse 30 sekundi jooksul ja see töötab tõesti hästi.

Chronos Kodi lisandmoodulite arendajad on seda hiljuti värskendanud ja tundub, et nad on sellele lisanud veel mõned pakkujad. Sellepärast leiate alati töövooge, mitte katkiseid vooge, mis oli varem probleem.

 1. Zeus

Erinevalt eelnimetatud otse-TV lisandmoodulitest on Zeus tegelikult mitmekeelne Portugali Kodi lisandmoodul. Sellel on kanalid kogu maailmast inglise, hispaania, portugali ja paljudes teistes keeltes. Paljudel kanalitel on ingliskeelne vokaal, kuid neil on subtiitrid teistes keeltes, samas kui teises stsenaarium on vastupidine.

Zeusil on suur raamatukogu, kus saab valida sadu reaalajas telekanaleid, kuid üks asi, mida olen märganud, pole voogude kvaliteet. Paljudel kanalitel on hea voogesituse kvaliteet, samas kui on kanaleid, mis töötavad 420p eraldusvõimega. Kvaliteedi nägemiseks peate kanaleid ise proovima.

 1. ULTRA teler

Ultra-TV on üks parimatest Kodi reaalajas TV-lisanditest, mis teie raamatukogus olemas on, kui ootate satelliitkanalite otseülekandeid tasuta. Sellel on kanalid kogu maailmast, nt. USA, Suurbritannia, Hispaania, Prantsusmaa, India. Veel üks tore asi selle lisandmooduli juures on see, et selle raamatukogus on palju mitmekeelseid kanaleid, näiteks prantsuse, hispaania, hindi, araabia jne.

Ultra-TV pole nagu teiste jaoks raske Kodi lisandmoodul ning see võtab väga vähe ruumi ja töötab väga sujuvalt. Mitte paljudes IPTV lisandmoodulites pole seda valgust, kuna nende funktsioonid võtavad teiste Kodi lisandmoodulitega võrreldes palju ruumi..

 1. Televiisor SuperTuga

Televiisor SuperTuga on üks parimatest Kodi lisandmoodulitest kõigile neile Kodi kasutajatele, kes soovivad voogesitada mitmesugust sisu kogu maailmast. Sellel on lai kanal kanalite kaudu kogu maailma erinevatest piirkondadest ja ka palju mitmekeelseid kanaleid. Kuid Ühendkuningriigi ja USA kanalid on selle raamatukogus ilmselgelt olemas.

Televisioonis SuperTuga on kõik kanalid liigitatud erinevatesse sektsioonidesse ning saate voogesitada sporti, filme, VOD-d, uudiseid, muusikat, dokumentaalfilme, teaduskanaleid ja palju muud.

Kas saate FireSticki abil otseülekannet vaadata?

FireStick on üks parimaid võimalusi reaalajas voogesituse jaoks, kuna sellel on kõik tipptasemel voogesituse funktsioonid ja rakendused. Kasutajad saavad hõlpsalt oma FireStick-seadmes tellida mis tahes reaalajas teleteenust, näiteks HBO Now, ESPN või Hulu, ja alustada otseülekannete otseülekannet..

Lisaks tasulistele otsetelevisiooniteenustele on FireSticki jaoks olemas ka tasuta otse-TV-teenused, näiteks:

 1. NetTV otseülekanne
 2. Kiire Streamz
 3. Telesaadete kogumine

Peale nende rakenduste saate FireStickis valida ka Kodi ja hakata voogesitama Kodi parimate otse-TV lisandmoodulite kaudu. Kodi töötab FireStickis tõesti hästi ja hämmastav nööri lõikamise kogemus tõuseb uuele tasemele, kui need kaks on ühendatud.

Lõppsõnad

Telesaate otseülekanne Kodis on tõesti hämmastav kogemus ja pole kahtlust, et see on meelelahutuse tulevik. Kuid kogu selle arutelu keskel tuleb privaatsuse ja võrguturbega arvestada ühe asjaga.

Veebis voogesitus võib tunduda lõbus ja kõik, kuid see on alati riskantne asi ja olete alati küberohtude suhtes haavatav. Lisaks sellele on tasuta voogesitus paljudes piirkondades piraatluse objektiks ja sellega tegelemine võib tekitada teile juriidilisi probleeme.

Seetõttu soovitan teil kõigil kasutada oma privaatsuse ja veebis olemise kaitsmiseks VPN-teenuse pakkujat. Voogesitage VPN-serverite kaudu anonüümselt ja nautige Kodi otseülekannet ilma midagi riskimata.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map