11 parimat Kodi hooldusvahendit Kodi tõhusaks haldamiseks

Kodi mängija hooldamine pole kunagi olnud Kodi hooldustööriistade abil nii lihtne. Need kodi lisandmoodulid haldavad teie Kodi tõhusalt, nii et see säästab teid paljudest probleemidest. See puhastaks kogu teie vahemälu, haldaks Kodi raamatukogusid ja aitab ka juhul, kui kodi ei tööta.


Selles juhendis arutasime 10 parimat Kodi hooldusvahendit, mis muudavad teie elu Kodi tarkvara abil lihtsamaks.

10 parimat Kodi hooldustööriista augustiks

Hooldusriist haldab teie Kodi tõhusalt. Siin on nimekiri kümnest parimast Kodi hooldusvahendist novembriks:

 1. Värske algus
 2. Varundamine
 3. Merlini võlur
 4. Ares võlur
 5. Turvakilp
 6. cdART manager
 7. Seltskonnaportaal
 8. Kodi portaal
 9. OpenVPN-i VPN-haldur
 10. Logi vaataja Kodi jaoks

1. Värske algus

Värske käivituse hooldustööriist Kodi Krypton on lihtsaim viis Kodi pleieri lähtestamiseks. Kui teil on kõik Kodi lisad segamini, mis vajavad äravõtmist, siis see on teie lisandmoodul. See desinstallib kõik ja toob teile täiesti uue Kodi.

parimad kodi hooldusvahendid

Kuidas paigaldada Kodi värsket starti

 1. Ava Kodi > Klõpsake menüüs Seaded > Valige File Manager > Nüüd topeltklõpsake nuppu Lisa allikas.
 2. Siin peate kleepima URL-i http://cypher-media.com/repo/ pärast seda, kui olete klõpsanud valikul “Puudub” > Valige OK > Tippige hoidla nimi, st Cyphers Lockers > Valige OK.
 3. Liikuge tagasi Kodi peamenüüsse > Siis lisandmoodulid > Kastiikoon > Installige suvandist ZIP-fail.
 4. Leidke ja valige Cyphers Lockers > Seejärel klõpsake valikul Cypherslockers-1.0.2.zip
 5. Valige Installi hoidlast > Küprose kapid > Programmi lisandmoodulid > Valige Värske algus > Vajutage Install.

2. Varundamine

Kodi kasutajad muretsevad, et uuema Kodi versiooni installimisel lähevad ka kõik installitud lisad kaduma. Kodi mõistis selle vajaduse ja võttis kasutusele hooldustööriista Kodi Krypton, mis salvestab kogu Kodi andmed, sealhulgas lisandmoodulid ja hoidlad.

Kodi hooldustööriistade varundamine

Kodi varukoopia installimine

 1. Ava Kodi > Valige vasakpoolses menüüs Lisandmoodulid > Klõpsake vasakus ülanurgas kastikujulisel ikoonil.
 2. Valige suvand Installi hoidlast > Seejärel leidke ja klõpsake lisamoodulite hoidlat.
 3. Valige Programmi lisandmoodulid > Seejärel klõpsake pikast lisandmoodulitest nuppu Varunda > Installi.
 4. Avage Kodi varukoopia lisandmoodul > Klõpsake nuppu Varundamine.

3. Merlini võlur

Merlini viisard on järjekordne hooldustööriist Kodi Krypton, mis aitab teil vahemälu tühjendada, et parandada video puhverdamist. Aja möödudes areneb Kodi mängija lõtvus ja see on põhjus, miks teil tuleb Kodi puhverdamise probleemidega silmitsi seista.

Merlin Wizard Kodi hooldustööriist

Merlin Wizard on täiuslik hooldustööriist video voogesituse kiirendamiseks ja pikkade meelelahutustundide nautimiseks. Vaadake Merlin Wizard’i täielikku installijuhendit. Seda võib pidada Xunity hooldustööriista alternatiiviks. Lisaks on sellel Kodi hooldusvahendite puhastuspaketid, mis puhastavad ebavajalikud pakendid.

4. Ares-viisard (ei tööta)

Ares Wizardis on kõike alates lisanditest kuni kodi hoidlatesse, lõpetades Kodi Ehituste ja Kodi Skinsidega. Lisaks on sellel hooldusjaotis, mis võimaldab Kodi kasutajatel vahemälu tühjendada, pakette kustutada ja pisipilte kustutada. Selle funktsioonid ei lõpe siin, see analüüsib täiendavalt teie Kodi ja soovitab konkreetseid sätteid, mis võimaldavad teil peatada Kodi puhverdamise.

Ares Wizard Kodi hooldustööriist

Vaadake Arese viisardi installijuhendit. Pärast Ares Wizard’i installimist avage Ares Wizard > Minge vahekaardile Hooldus ja kustutage vahemälu. Soovitatud sätete järgimiseks avage Ares Wizard > Minge valikusse Tweaks > Järgige protsessi.

5. Turvakilp

Turvakilp on hooldustööriistade lisand, mis otsib teie süsteemi viiruste ja vigade osas. Üks selle funktsioonidest ütleb teile, milline hoidla ei suuda praegu lisandmooduleid installida. Võite säilitada värskendusi selle kohta, millist hoidlat peate installima ja mida peate vältima.

Turvakilbi Kodi hooldustööriist

Turvakilbi leiate Noobs and Nerds hoidlast, vaadake Noobs and Nerds installimisjuhendit. Kui olete hoidla installinud, minge aadressile Programmi lisandmoodulid > Valige Turvakilp > Vajutage Installi.

6. cdART Manager

Kui olete suur muusikafänn, on see teie jaoks ideaalne lisandmoodul. cdART Manager võimaldab teil hallata oma muusikakogu ja sorteerida seda vastavalt teie muusikamaitsele. Kui Kodi kasutajatel on muusikakogu voolav palju muusikat, haldab cdART Manager seda teie eest.

cdart Manager Kodi hooldustööriist

Kuidas installida codiART Manager Kodi

 1. Laadige alla cdART halduri pistikfail > Salvestage oma süsteemi.
 2. Ava Kodi > Valige Lisandmoodulid > Siis Box-ikoon > Installige ZIP-failist.
 3. Laadige 1. sammus alla laaditud pistikfail üles või sirvige seda.
 4. cdART Manager on nüüd installitud.

7. Kogukonnaportaal

Kogukonnaportaal on informatiivne hooldustööriist Kodi Krypton, kuna see pakub teile teavet uusimate lisandmoodulite kohta. Samuti koolitab see Kodi kasutajaid populaarsete lisandmoodulite ja allalaadimiste arvu osas.

Kogukonnaportaali Kodi hooldustööriist

Vaadake Noobs and Nerds hoidla installijuhendit. Kui olete Noobs ja Nerds installinud, avage hoidla > Minema Programmi lisandmoodulid > Valige Seltskonnaportaal nimekirjast > Tulemus Installi.

8. Kodi portaal

Kodi portaal on programmi lisandmoodul, kuhu saate tühja vahemälu kõrval korraga installida palju populaarseid lisandmooduleid. See on nagu Kodi viisard, kust saate Kodi Skins ja Kodi laiendusi vastavalt oma soovidele. Sirvige erinevaid parimaid kodi võlureid.

Kodi portaali hooldustööriist

Vaadake Arese projekti hoidla installijuhendit. Kui olete Ares Projekti installimise lõpetanud, minge aadressile Programmi lisandmoodulid > Valige Kodi portaal > Tulemus Installi.

9. VPN-i haldur OpenVPN-i jaoks

OpenVPN-i VPN-haldur kaitseb teie veebipõhist privaatsust Kodi VPN-i abil. Selle hooldustööriista Kodi Krypton abil saate luua ühenduse VPN-iga, mis peidab teie võrgutegevuse Kodis. Vaadake VPV-halduri installimisjuhendit OpenVPN-i jaoks.

Lisaks sellele on reaalajas IPTV lisandmoodulid geograafiliselt piiratud. See tähendab, et peate VPN-i ületama piirangutest ja suutma voogesitada kanaleid kogu maailmast. OpenVPN-i VPN Manager võimaldab Kodi kasutamisel vabadust saada.

10. Logi vaataja Kodi jaoks

See hooldustööriist Kodi võimaldab teil logisid vaadata. Juhtus nii, et Kodi kasutajatel tekkis pistikprogrammide või isegi hoidlate installimisel tõrkekontroll. See lisand annab teile teada, millise veaga silmitsi seisate või millised failid puuduvad.

Kodi hooldustööriista logivaatur

Kuidas paigaldada Kodi logivaaturit

Käivita Kodi > Valige Lisandmoodulid menüü > Kliki Pakendi paigaldaja ikoon peal.

Valige Installi hoidlast > Leida Kodi lisandmoodulite hoidla nimekirjast.

Minema Programmi lisandmoodulid > Otsige ja valige Logi vaataja Kodi peal > Tulemus Installi.

11. Xunity hooldustööriist

Xunity hooldustööriist oli kunagi suureks lisandmooduliks, kuid selle kasutusiga pikendada ei õnnestunud ja kadus õhu käes. Xunity Maintenance tööriist teeks midagi vahemälu tühjendamisest kuni teie teegi haldamiseni. Sellel oli oma repositoorium, mille sai alla laadida Kodi mängijasse.

Xunity hooldustööriist oli täielik hooldustööriist, kuni selle arendajad selle välja lülitasid. Sellest ajast peale suutsid selle funktsioonide komplekti täita vaid mõned lisandmoodulid.

Kääri üles

Kodi hooldustööriistad lihtsustavad Kodi igas mõttes. See aitab Kodi kasutajatel hallata oma lisandmooduleid, teeke ja kustutada kõik teie Kodi tarbitud tarbetud failid. Meie juhendi abil saate oma Kodi mängija kinnitada 11 parima hooldustööriista lisandmooduliga.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map