15 NYAA alternatiivi asendamist – Anime veebisaidi väljalülitamine ja Kodi Anime lisad

See oli šokeeriv uudis anime torrentide austajatele, kui nende lemmik anime torrentide veebisait NYAA vastas veateatega. Selle vea põhjuseks oli NYAA domeeni deaktiveerimine. Kuid selliste veebisaitide nagu Yify torrent või Nyaa sulgemine pole midagi uut (kuigi YTS on aktiivne). Filmide voogesitust armastavad inimesed blokeerivad sellised saidid nagu Nyaa, Extra torrents või limetorrents ja pääsevad neile juurde ka puhverserveri või peegelsaitide kaudu.


Selliste veebisaitide või lisade kasutamine võib olla riskantne, kuna teie identiteet on häkkerite ja ametnike jaoks haavatav. Seetõttu laske oma seadmesse installida VPN Kodi-lisandmoodul. See kaitseb teie tõelist identiteeti ja võimaldab teil voogesitust ilma hirmuta nautida.

Enim meeldinud ja populaarseim anime torrenti veebisait oli kaotanud kontrolli kõigi oma domeeninimede üle, mis sisaldavad nyaa.se, nyaa.eu ja nyaa.org. Veebisaidi sulgemise põhjus pole siiani teada. Kuid vaatamata küsimusele, kuidas ja kuidas “veebisait” ikkagi lööb, arutame mõnda parimat NYAA alternatiivid.

Parimad NYAA alternatiivid

 1. Jube Subs – Anime Fansub
 2. Anime jagamine – anime
 3. Anime Bytes – Anime Fansub
 4. Piraatide laht – kindral
 5. Extra Torrent – üldine
 6. AniDEX – üldine
 7. Sukebei NYAA – kloon
 8. SallySubs – alla
 9. AniSearch – aegunud
 10. BakaBT – aegunud

NYAA klient

Nyaa Client oli Torrenti klient, kes teenindas Ida-Aasia publikut. See pakkus palju Anime-torrente ja sai lõpuks populaarseks. Kuid juriidiliste probleemide ja probleemide tõttu olid selle arendajad sunnitud selle sulgema ja nii see tolmuma.

nyaa alternatiivid

Varsti pärast seiskamist läks üks selle domeenist taas paari nädala pärast taas kasutusele ja hakkas postitama, et nad on otsustanud töötada maa all ja kutsusid saidi külastajaid üles oma binaarset klienti alla laadima. Vaadake läbilõiget allpool:

nyaa klient

See oli ilmselgelt pettus, kuna arendajad kinnitasid, et nad on selle kinni pannud, samal ajal kui pettur üritas sidusreklaamide klikkide abil raha teenida. Sellistest pettusekatsetest on Internetis saanud norm.

Siin on Redditi niit kasutaja kohta, kes teatab pettust:

Kommentaar arutelult Hpezlini kommentaar arutelult "Kas ma saan lihtsalt NYAA MIRRORi kasutada?".

Sellised võltsitud saidid pakuvad ainult sidusettevõtte linke või .exe-faile, mis on ilmselgelt asi, millest soovite eemale hoida. Lisaks pole need nuhkvara ja muude turvaohtude tõttu ohutud.

10 alternatiivi NYAA Anime veebisaidile

Kui soovite proovida muid NYAA veebisaidi alternatiive, peate võib-olla kaaluma järgmiste veebisaitide vaatamist:

1) Jube Subs

horriblesubs.info

Võib-olla kõige sobivam alternatiiv NYAA veebisaidile, mille torrentitööstus võiks välja pakkuda, on Horrible Subs. See on olnud NYAA miljoni igapäevase külastajaga tuline konkurent ja Alexa edetabel 2797. See on kasutajasõbralik veebisait, kust saate alla laadida uusimat anime sisu.

2) Anime jagamine

animesharing

Nagu nimigi ütleb, on Anime Sharing meediumite jagamise veebisait, millel on PirateBay sarnane paigutus. Sellel on palju anime sisu vaatamiseks. Veebisaidil on ka võimalus anime seeriaid kohe alla laadida ja üles laadida. Selle Alexa reiting on 3,445.

3) Anime baitid

animebytes

Veel üks alternatiiv NYAA veebisaidile on Anime Bytes, kus on palju anime sisu, kuid see ei ühti NYAA-ga. See sisu vajab enne registreerimist registreerimist. Selle veebisaidi negatiivsed küljed võivad hõlmata uute kasutajate ärahoidmist, kui registreerimine on täis.

4) Piraatide laht

piraatlahe

Arvestades suurimaid torrenti jaotureid, on ainult üks nimi, mis hüppab teile kohe pähe, st PirateBay. Ehkki veebisait on seisnud silmitsi mitmesuguste väljalülitustega, õnnestub see siiski populaarseks torrent-veebisaidiks tõusta. See sisaldab ka tohutul hulgal anime sisu, mis on allalaadimiseks saadaval.

5) ekstra torrent

extratorrent

Viimaseks on ExtraTorrent järgmine nagu PirateBay, mis pakub laias valikus allalaaditavaid animatsioone, filme ja saateid. Otsimootor on hõlpsalt navigeerimiseks loodud.

6) AniSearch

aniis

AniSearch on 2017. aastal suletud kuulsa Nyaa Torrenti asendusliige, mis keskendub Anime torrentide koondamisele. Sellele pääsete hõlpsalt juurde, klõpsates siin: AniSearch

7) BakaBT

BakaBT

BakaBT on ka väga hea Nyaa.se alternatiiv ja seda soovitavad Anime fännid väga. See on privaatne torrentide jälgija, mis pakub kvaliteetset anime sisu. BakaBT saiti saate külastada siit: BakaBT

8) AniDex

anidex

AniDex on Anime’i torrentide jälgija ja indekseerija, mis keskendub Animele inglise keeles, peamiselt koos teiste keeltega. Sellele pääseb juurde: AniDex

9) Sallysubs

sallysubs

Sallysubs haarab teistest gruppidest HD-kvaliteediga Anime-torrente, muudab seda ja vabastab selle. Kui Nyaa kinni pandi, hakkas see haarama erinevatest saitidest ja see on väga hea Nyaa.se alternatiiv. Külastage Sallysubsi, klõpsates siin: Sallysubs

10) Sukebei NYAA

sukebei nyaa

Sukebei nyaa asendaja on loodud Nyaa.se täiskasvanute jaotise jaoks. Paljud kasutajad eelistasid Nyaat täiskasvanutele mõeldud sisu tõttu ja Sukebei Nyaa asendamine kattis selle vaakumi. Sellele torrentile pääsete klõpsates linki: Sukebei Nyaa

5 parimat NYAA klooni / asendamist

 1. Anirena
 2. Tokyo Toshokan
 3. AcgnX Torrent
 4. Anime Tosho
 5. Shana projekt   

Kui peaksite leidma täpse NYAA klooni- / asendusveebisaidi, olete jõudnud õigesse kohta. Allpool esitatud loendis kuvatakse 5 NYAA klooni / asendusveebisaiti:

1) Anirena

AniRena Torrenti veebisait on kuulsa NYAA anime torrenti veebisaidi kloon. Sellel on sarnased meediumikaardid, mis on rivistatud avalehel horisontaalselt, mis võimaldab kasutajatel hõlpsalt veebisaidil navigeerida.

Praegu on veebisaidil saadaval 14 360 torrenti, kuna see on kasvu äärel, samal ajal kui tema veebisaidil on kokku 6354 üleslaadijat. Samuti teavitab AniRena kasutajaid kasutajatele edastatud andmete hetkeseisust. Läbipaistvus ja kasutajatele truuks jäämine on AniRena võtmeks kasutaja nõusolekul edasiliikumiseks.

anirena nyaa asendamine

2) Tokyo Toshokan

Tokyo Toshokan on ulatuslik anime torrenti pakkuv veebisait, mis on ka NYAA kloon / asendaja. Sellel veebisaidil on kõik alates filmidest draamadeni, muusikast kuni muusikavideodeni. See pakub ka mitte-ingliskeelset meediasisu kogu maailmas olevatele kasutajatele.

Pärast veebisaidile registreerumist saate oma meediumikogu muuta. Anime-austajad saavad meediumisisu otsida faili suuruse põhjal, mis võimaldab neil konkreetset sisu alla laadida. Ettevõte väidab, et nad on lisanud 2 uut DB-serverit, mis on suurendanud veebisaidi laadimisaega.

tokyo toshokan nyaa asenduskloon

3) AcgnX Torrent

Anime koomiksimängude romaan X-projekt (AcgnX) on NYAA kloonide / asendajate veebisait, millel on lisafunktsioonid. See on arenenum kui ükski loendis sisalduv anime-veebisait.

Kuna NYAA veebisait on alla käinud, on suur osa Interneti-liiklusest selle veebisaidi poole liikunud. See on põhjus, miks oma kasvu laiendamiseks on vaja üleslaadijaid.

Samuti teatatakse sellest, kas veebisaidile on manustatud uusi funktsioone või animefännide kohta mingeid uudiseid. AcgnX õitseb uue meediumisisuga ja see on põhjus, miks ta on pärast NYAA-d hoidnud veebisaiti atraktiivse võimalusena.

acgnx nyaa asenduspeegel

4) Anime Tosho

Anime Tosho järgib NYAA veebisaidil sarnast kujundust ja navigeerimist ning meediumisisu. Anime Tosho on täiesti tasuta ja pakub automatiseeritud teenust, kus hostitakse nii DDL-i kui ka Usenetit.

Sellele veebisaidile meediumisisu üleslaadimisel kulub tavaliselt mõni minut ja see laaditakse üles võimalikult kiiresti. Anime Tosho väidab, et umbes 300 MB faili kulutaks paar minutit ja see peegelduks vähemalt ühele hostile. Kahtlemata on see anime torrenti veebisaitide loendis tugev konkurent.

anime tosho nyaa asenduskloon

5) Shana projekt

Shana Project on suhteliselt uus anime torrenti veebisait, millel on hämmastav funktsioon, mis automatiseerib anime allalaadimise.

Shana Project on suhteliselt uus anime torrenti veebisait, kuid sellel on hämmastav funktsioon, mis võimaldab teil anime allalaadimisi automatiseerida. Selle funktsiooni abil saate seada bittorent-kliendi lemmikmeediasisu automaatseks allalaadimiseks.

Shana Project on NYAA kloon / asendaja, kuid kuna see on uus veebisait, puudub tal mitmekesise meediasisu pakkumine.

Ehkki veebisait ei paku menüü vahekaarti erinevate žanrite jaoks, saavad anime-austajad otsida käsitsi.

shanaprojekt on viimane nyaa asendaja

5 parimat Kodi anime lisandmoodulit

Paljud anime-austajad võivad väita, et NYAA oli kõige populaarsem anime-torrenti veebisait. Kuid nad ei nõustuks sellega, et leidub ka mitmeid muid võistlusplatvorme, kust saaks anime torrenti alla laadida.

Kodi on parim lahendus kõigele, mis hõlmab meedia ja spordisisu voogesitust torrentide allalaadimiseni. See on avatud lähtekoodiga programm, mis töötab paljudes seadmetes ja mis mängib nii video- kui ka helisisu, alates torrentitest, otseülekandest või staatilistest failidest.

Kodi on sinu järgmine suur valik anime torrentide sisu jaoks. Kodi on avatud lähtekoodiga ja seal on mitmesuguseid Kodi anime-lisandmooduleid, mida saab Kodi kaudu alla laadida. Selle tohutu funktsioonide allika abil on see ideaalne tarkvara kõigile fännidele kogu maailmas. Anime-austajad saavad voogesitada või alla laadida mis tahes torrente, mida nad imetlevad.

Pakume parimat 5 Kodi anime-lisandmoodulit, mis tõenäoliselt asendavad NYAA anime torrenti veebisaiti:

KissAnime

KissAnime’i abil leiate üle 130 lehekülje parima kvaliteediga animetelesaateid, filme ja torrente. See on Kodi jaoks eelistatuim anime-lisandmoodul, kuna see pakub üle 6000 anime-telesaate ja -filmi.

Animego

Animego on Kodi jaoks veel üks anime lisandmoodul, mis pakub laias kategoorias ja hästiarendatud animevõimalusi animefännidele. Voogesitamine võib võtta vähe aega või pole seda üldse vaja, kuid oma täisfunktsionaalse menüüsüsteemiga saab see kuvada palju meelelahutussisu.

Animehere

Animehere on ideaalne võimalus kõigile, kes otsivad kvaliteetseid animefilme ja telesaateid. Anime lisandmoodul kraabib tohutul hulgal madala kvaliteediga anime sisu. Hästi välja töötatud menüüstruktuuri olemasolu lihtsustaks anime-fännide jaoks subtiitritega värskeimate värskenduste leidmist.

Anime-IPTV

Anime-IPTV on mitme sarnase teenuse koostöö, mis ühendab endas suure anime Kodi lisandmooduli. See pakub sadu anime heli- ja videosisu. Lihtne on navigeerida ja võib-olla kõige leidlikum anime-lisandmoodul.

Funimatsioon

Kui see on teie esimene kord Kodi anime lisandmooduliga kokku puutuda, on Funimation parim valik, mida te kunagi teinud olete. Anime-lisandmooduli paigutus hõlbustab Internetis ümbritsevate animefailide leidmist. Lisaks ei ole teil sisule juurdepääsu seaduslikkusega seotud probleeme. Vaadake muid parimaid kodi lisandeid.

Lõplikud mõtted

Ehkki NYAA anime-veebisait võib kaduda, pakutakse kasutajatele võimalust uurida mitmesuguseid muid võimalikke allikaid, mis NYAA-d asendada võiksid. Kodi anime-lisandmoodulid võivad animefännide jaoks tunduda sobivaks võimaluseks, kus nad saaksid voogesitada ja laadida alla erinevat anime-sisu. Kodi anime-lisandmooduleid on lihtsam paigaldada ja need pakuvad keerulisi probleeme.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map