Video voogesituse osas paneb Kodi häbenema kõiki teisi platvorme! Ükskõik, kas soovite vaadata otseülekandeid UFC, NFL-ist või muust, olgu see siis telesaadete mängimine või mängude mängimine, on Kodi spordi lisad hõlmanud teid!

Spordifännina oli Kodi avastamine justkui kalliskivi leidmine, sest kahjuks on paljud spordiüritused piiratud konkreetsete geograafiliste asukohtadega.

Parem on see, et Kodis saate valida oma voo kvaliteedi. See võib olla väga kasulik, eriti kui teie Interneti-kiirus on ebastabiilne.

See aitab teil vaadata ka eksklusiivseid mänge premium-kanalitel, nii et kui soovite vaadata kriketit, jalgpalli, vormel-1, golfi või mõnda muud sporti, on Kodi see koht, kuhu minna.

Niisiis, kuidas Kodi õnnestub teile sellist sisu tuua?

See kasutas Kodi jaoks erinevaid lisandmooduleid, mis sisaldavad tasuta ja tasulisi.

Hoiatus: ISP näeb teie Kodi vooge

Siin on saak küll!

Teie Interneti-teenuse pakkuja teab, mida teete veebis. Nii et kui kasutate kolmanda osapoole Kodi lisandmooduleid, veenduge, et tunneksite kohalikke seadusi piraatluse ja autoriõiguste kohta.

Ametlikud ringhäälinguorganisatsioonid maksavad nende õiguste eest miljoneid dollareid. Sellise ebaseadusliku sisu allalaadimine võib teid raskendada, kuid…. siin on kasulik VPN-i kasutamine!

Võite istuda Aafrika kõrbes kividel ja näida, et olete New Yorgis digitaalselt.

saada kodi vpn cta

Parimad Kodi ametlikud spordi lisad

1. Fox Sports Go

rebane-sport-kodi-lisand

FOX SPORTS GO on parim valik spordisõpradele, kes soovivad voogesitust MLS Soccer, MLB pesapall, UFC, NBA ja Supercross. See on üks juhtivaid spordiülekande kanaleid Ameerika Ühendriikides.

Minimaalse puhverdamise ja HD-voogesituse abil on see üks peamisi valikuid, et vaadata peaaegu iga spordiülekannet.

2. Sportsnet nüüd

sport-net-kodi-lisand

Kanada platvorm pakub mitmesuguseid spordivahendeid. Kuu tellimus maksab ainult 25 USA dollarit kuus, mis võimaldab teil vaadata tohutul hulgal suurepärast spordisisu. Lisandmoodul on saadaval ametliku Kodi lisandmooduli repositooriumi kaudu.

See on veel üks suurepärane valik, millesse olete sattunud MLB, NHL, NBA, ja NFL tikud.

3. ORF TVthek

orftv-sports-add-on-kodi

Kui elate väljaspool Austriat, peate looma ühenduse a VPN, kuna ORF-TV on geograafiliselt piiratud. Hea külg on aga see, et Austrias on saadaval suur hulk tasuta telejaamu.

ORF TVthek on üks paljudest veebivoogesituse valikutest, mis pakuvad otse-TV-d ja rahuldavat arvu tellitavaid valikuid. Kõigile sellele pääseb hõlpsasti ligi Kodi lisandmooduli kaudu, sealhulgas kanalile on saadaval suur hulk spordiprogramme.

4. Xumo

xumo-sport-add-on-kodi

XUMO.TV on saadaval Kodi ametliku lisamooduli kaudu. See on Kodi tasuta lisandmoodul. Xumol on spordiga seotud kanalid Kodi kasutajatele hõlpsasti kättesaadavad. Parima voogesituse kvaliteediga on see suurepärane valik jalgpall, lakrosse, surfamine, kalapüük, MMA, jalgpall, ja veelgi enam.

5. Pluuto TV

kodi-plutotv-sport-lisand

Nii nagu Xumo, pakub Pluto TV ka pikka nimekirja tasuta telekanaleid. Kuna tegemist on tasuta teenusega, ei leia te kõige uuemat ega populaarsemat sisu, kuid pakub siiski suurt valikut uudised, meelelahutus, ja sport kanalid.

Erinevalt teistest Kodi lisandmoodulitest peate tegema tasuta konto ja registreeruma.

6. CBC

cbc-sports-add-on-kodi

CBC on Kanadas täiesti tasuta teleteenus, mis pakub suurepärase nõudluse ja reaalajas sisu, näiteks olümpiamänge ja Hokiööt. Kui te ei ela Kanadas, siis ärge muretsege, saate ikkagi CBC levi blokeerida, kasutades selleks VPN-i ja ühendades selle Kanada serveriga.

Lisandmoodul töötab nagu võlu ja meie testimisprotsessi ajal pole see kunagi õnnestunud.

7. iTV

iTV-sport-lisand-kodi

iTV on Suurbritannia voogesituse teenus, mis on peaaegu tasuta, kuid kahjuks on see piiratud Ühendkuningriigiga. Platvormil on saadaval suur hulk kanaleid. Suurbritannia seaduste kohaselt peab teil aga olema TV-litsents, kuid see ei kinnita seda mingil viisil.

Kanal edastab laia valikut spordisaateid, sealhulgas ka mõnda jalgpallimatši. Kui asute väljaspool Ühendkuningriiki, vajate VPN-i.

8. tablo

tablo-spordi-lisandmooduli-kodi

See nimekiri meie loendis on pisut erinev teistest. Lisand toimib eetris olevate TV-signaalide esiotsa.

Raadio-TV on tohutult populaarne võimalus, võttes arvesse asjaolu, et täna kasvab OTA-TV turg. Sageli hangivad nad spordisisu ja teevad seda otseülekandena.

Tablo on ka DVR, mis võimaldab teil otsevooge salvestada ja neile hiljem Tablo seadmes juurde pääseda.

9. SVT Play

svt-play-kodi-sports-add-on

Kui teil on võimalik keelutõed lahti lasta või rootsi keelt mõista, on SVT Play spordi vaatamiseks väga teostatav võimalus. SVT Play on otseülekande võimalus ja tellitav võimalus Rootsi televõrgus. See on täiesti tasuta ja leiate SVT Play kaudu aastaringselt suure hulga spordiülekandeid.

Nagu mõned ülalnimetatud lisandmoodulid, vajate ka VPN-i, kuna selle lisandmooduli voog on piiratud ainult Rootsiga.

10. SR Mediathek

srmediathek-sports-add-on-kodi

SR Mediathek on Saksamaa televõrk riigis pakutavate paljude võimaluste hulgast. See eristab seda, et see on suurepärane funktsionaalne Kodi lisandmoodul ja pakub SR Mediathekis saadaval nii elavat kui ka nõudmisel pakutavat spordisisu..

See on ka geograafiliselt piiratud, nii et vajate VPN-i ka selle jaoks!

11. NHL TV

nhl-tv-kodi-addon

NHL TV voogesituse teenus on tõenäoliselt üks parimaid võimalusi jäähoki vaatamiseks.

Pärast registreerumist saate seda Kodi kaudu voogesitada, kuna see optimeerib teie jaoks protsessi, pakkudes lihtsat sisu navigeerimise võimalust. Samuti pakub see tasuta sisu, näiteks võtmehetki ja erinevate matšide esiletõstetud teemasid.

Jällegi on see lisandmoodul ka geograafiliselt blokeeritud ja teil on vaja VPN-i. Võtke arvesse ka seda, et see nõuab USA makseteavet.

12. ESPN 3

espn3-sport-add-on-kodi

ESPN pakub suurt nime spordimeelelahutuses:

  1. Rahvusvaheline jalgpall
  2. Euroopa klubijalgpall
  3. MLB pesapall
  4. NBA korvpall
  5. Kriket
  6. Golf
  7. Kolledžisport

Kodi meediumikeskuse mitteametliku ESPN-i lisandmooduliga saate juurde pääseda esmaklassilisele sisule otse Kodi ESPN-ist. ESPN on saadaval ka erinevatel platvormidel, sealhulgas Android TV, Apple TV jne.

13. Säde

sädeme-spordi-lisand-kodi

Üks mu lemmiklisanditest mitteametlike lisandmoodulite osas. Sparkle Kodi lisandmoodul kraabib Reddit Acestreami linkide jaoks. Acestreams pakub spordiüritusi erinevatest piirkondadest ja reddit on parim koht aktiivsete linkide leidmiseks.

Kuid selle asemel, et Acestreami linke käsitsi otsida, teeb Sparkle’i lisand teie eest tööd. Valige lihtsalt link oma lemmikspordiüritusele ja jälgige otseülekannet.

14. Sportlik

sportlik lisa-kodi

Jalgpalli ja ragbi poolest kõige tuntum Sportie sisaldab ka NFL-i ja muude allikate sisu, muutes selle suurepäraseks valikuks koos paljude teiste spordiüritustega.

Selle lisandmooduli leiate lazykodi alt ANDROIDABA hoidlast. Premier League võib ka siin saadaval olla, kuigi olenevalt riigist, kus olete. VPN on meie kuldne kaart geopiirangute kaotamiseks olenemata olukorrast..

15. Zattoo Live TV lisand

zattoo-tv-sports-add-on

Zattoo Live TV lisandmoodul on järjekordne mitteametlik lisandmoodul, mis on suurepärane valik spordisõpradele, kuna see pakub kokku enam kui 190 kanalit. Võite hõlpsalt leida erinevate spordialade vooge, näiteks jalgpall, golf või maadlus.

16. NBA liiga pass Kodi Addon

nba-liiga-spordi-lisand

Täielikult NBA-le pühendatud lisand hõlmab kõiki NBA sündmusi. See pakub otseülekandeid, arhiive ja NBA TV-d. See on siiski ametlik lisand ja teil on vaja seda tellida.

Geograafiliste piirangute korral lülitage kindlasti sisse VPN-teenus ja looge ühendus USA serveriga. Nii pääsete probleemideta juurde NBA League Pass Kodi lisandmooduli sisule.

Järeldus

Kui olete spordifänn, siis nagu mina, kes paneb korvi rohkem popsakaid kui toitu, on need parimad lisandmoodulid, mida Kodi veebist leiate..

Kui see poleks olnud KOD, ei tea ma tõsiselt, mida ma oma eluga teeksin. Tänu armastusele, mida netizens levib paremate ja paremate lahenduste leidmiseks, on Kodi õnnistuseks.

Mul on võimalik vaadata kõiki spordiüritusi otseülekandes võrgus, olenemata sellest, kus ma asun. Ja kui geopiirangud on probleemiks, siis kasutan VPN-i teenust.

Kui olete mõnda neist lisandmoodulitest proovinud, andke meile kommentaar ja andke meile teada oma väärtuslikust arvamusest.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me