2020. aasta aprilli 16 parimat Kodi hoidlat

Kodi hoidlad on kanalite kogu, mis paelub oma kasutajaid tundidepikkuse meelelahutuse ja veebis voogesituse kaudu. Mõned parimatest Kodi hoidlatest võivad sisaldada suurt andmebaasi, teised võivad koosneda ühest või kahest kanalist.


Teatud andmehoidlad on piiratud, kuna need võivad nõuda Kodi tasulise VPN-i kasutamist või isegi Kodi jaoks parimat tasuta VPN-i. Lugege edasi, et vaadata meie parimate Kodi hoidlate loetelu!

Parimad Kodi hoidlad on need, mis ei sisalda mitte ainult suurt kanalite andmebaasi, vaid ka neid, millel on Kodi kasutajate seas tohutu populaarsus.

10 viimast Kodi hoidlat – värskendatud aprillis 2020

1. Kodi Iisraeli hoidlakodi israel top kodi hoidla

Kodi Israel on nagu suur raamatukogu, kust leiate kõik populaarsed ja parimad Kodi lisandmoodulid filmide, telesaadete, koomiksite, anime, spordi otsesaadete, uudiste, IPTV, muusika, täiskasvanutele mõeldud sisu ja palju muu jaoks. Mõned parimad Kodi lisandmoodulid, mis Kodi Iisraeli hoidlas saadaval on, on Exodus, Covenant, Poseidon, Live Hub, Kick-off, Gurzil, Spordimaailm, Sissetung, iPlayer WWW, IPTV Bonanza, Kids Tube, Kiss Anime, USTVnow, DeathStar, FireCat jne.

Kodi Israel läks hiljuti alla, kuid see tekkis peagi uue URL-iga ja see töötab nüüd suurepäraselt. Sellel on kõik lisandmoodulid ajakohased ja selle teeki on lisatud veel mõned suurepärased lisandmoodulid.

2. Mavericki hoidla Kodi jaoksmaverick kodi hoidla

Mavericki hoidla majutab peamiselt oma Maverick Kodi lisandmoodulit, mis võimaldab kasutajatel voogesitada filme ja telesaateid. Sellel on aga ka teisi populaarseid nimesid nagu Joker Sports, The Magic dragon Kodi lisandmoodul jne. Mavericki repo on testinud ja soovitanud paljud kasutajad kogu maailmas.

3. Kõik Eyez On Me Kodi hoidladkõik eyez mulle kodi hoidla

Kõik Eyez on Me-hoidlad said populaarseks tänu nende lisandmoodulile All Eyez on me – Kodi, mis võimaldab voogesitust otse-eetris, telesaateid, filme, dokumentaalfilme, lastele mõeldud sisu, muusikat, sporti ja palju muud. Lisaks sellele on selles hoidlas ka mõned parimatest Kodi lisandmoodulitest nagu Indigo, Genesis Reborn, FilmON, UKTV Play, YouTube, Disney junior jne..

4. Kodi BaeKodi bae hoidla 2018

KodiBae hoidla teenis Kodi tööstuses ilusa koha pärast varsti pärast selle väljaandmist, kuna mainitud Kodi lisandmoodulid on selle hostiks. Selle raamatukogus on piiratud koguses Kodi lisandmooduleid, kuid need kõik on suurepärased Kodi lisandmoodulid, mida paljudele kasutajatele meeldib kasutada nagu Ultimate IPTV, PrimeWire, 9Anime, Sportie, Sports365, cCloud TV jne..

Kodi Bae hoidla ajakohastab oma lisandmooduleid aeg-ajalt, tehes sellest usaldusväärse hoidla.

5. Ülimuslikkuse Kodi hoidlaparim ülimuslikkus kodi repo

Ülivõime Kodi hoidla hakkas oma lisandmoodulit hostima, kuid sellest on järk-järgult saanud mõne suurepärase Kodi lisandmooduli kodu. Ülivõime Kodi hoidlas on mõned parimad Kodi lisandmoodulid nagu Plane MMA, SportsDevil, Ööterrorid, Aspis, Atriox jne, mis võimaldavad kasutajatel vaadata filme, sporti, IPTV-d ja palju muud.

6. Lihtsalt Caz Repo Lihtsalt-Caz-kodi-hoidla

Kuude jooksul pärast turuletoomist on Simz Caz Repo tormiga Kodi maailma võtnud. Põhjus, miks lihtsalt Caz Repo on muutunud parimaks Kodi hoidlaks, on tingitud suurte kanalite kogumist, mida Kodi kasutajad laialdaselt kasutavad. Selle hoidlast võite leida näiteks Exoduse, Castaway, SportsDevili ja muud parimad lisandmoodulid..

7. DK-XBMC hoidlaDK_XBMC

DK-XBMC-hoidla on suurepärane uus hoidla, millel on mitmesuguseid keeletugevusega lisandmooduleid. Saate juurde pääseda lisandmoodulitele, mis pakuvad sisu erinevates keeltes, näiteks inglise, tai, india, kantoni jne. Need lisandmoodulid on ka mõnevõrra haruldased, kuid nende olemasolu on kindlasti tore. Nende lisandmoodulite hulka kuuluvad animego, animehere, AsianHorror, bharatmovies, cartoongo, Dkevents, DramaCrazy, Drama Go, Filipino On Demand v3, vidics jne.

8. Zomboided hoidla Zomboided kodi hoidla

Uuele Kodi hoidlale on hiljuti lisatud ka Zomboidedi hoidla, millel on üks, kuid samas kasulik kanal, mida tasub selle hoidla installida. OpenVPN Kodi haldur asub selles Kodi hoidlas, kus see pakub Kodi kasutajatele platvormi VPN-teenuse installimiseks oma Kodi tarkvarale, kus nad saavad hõlpsalt ebaseaduslikke lisandmooduleid kasutada.

9. Perflixi telerPerflix TV Kodi hoidla

Perflix TV on ka uus Kodi hoidla, mis sisaldab ainult videokanaleid. Sellel hoidlal poleks midagi reaalajas näidata, kuid see pakub oma kasutajatele meelelahutust mõne parima klipiga kogu maailmas, näiteks poksuareenilt, paranormaalsetest tegevustest, komöödiaringidest ja YouTube’ist.

10. Mullide hoidla voo mullide lisamine kodi peal

Mullide hoidla on uus Kodi hoidla linnas, millel on potentsiaal Exodust asendada. See voogesitab telesaateid ja filme ning sisaldab ka mõnda nimekirja Kodi tarkvara kanalitest ja kastidest.

6 vana ja parimat Kodi hoidlat

1. SuperrepoParimad Kodi hoidlad

Pole ühtegi Kodi hoidlat, mis suudaks ületamatu Super Repo. See on maailma suurim Kodi hoidla, kus on üle 3000 kanali. Sport Reaalsusest filmideni, mängude mängimisest koomiksite vaatamiseni on Super Repo kõik see olemas. Kõigil selle kanalitel sirvimiseks kuluks Kodi fanaatikutel üle 6 kuu ja ikkagi jääks segaseks.

2. Noobid ja nohikudNoobs ja Nerds kodi hoidla

Noobs and Nerds on parim Kodi hoidla pärast Super Repo, mis kindlasti oma paljude kanalitega näole naeratuse paneb. See on stabiilne hoidla, kuigi selle URL-i on hiljuti tundmatutel põhjustel muudetud, kuid see ei muuda tõsiasja, et see on teie pere jaoks täielik meelelahutuspakett. Hoidla sisaldab ka mõnda kanalit lastele, kus nad saavad oma lemmiksaateid nautida.

3. Kodi ametlik hoidlaKodi lisavaramu

Kodil on oma ametlik repositoorium, mille võib leida Kodi seest ja mida on hõlbus leida. Kuna see on ametlik hoidla, ei pruugi te leida ühtegi kanalit, mis voogesitaks filme või telesaateid. Kuid see näitab siiski suurt veebikanalite andmebaasi, kus saate vaadata uudiseid, elada sporti, mängida mänge, kuulata muusikat ja palju toredaid asju ajaveetmiseks..

4. Bass Foxi hoidlaBass Fox Kodi hoidla

Bass Foxi hoidla annab teile juurdepääsu kanalitele, kus saate hõlpsalt filme ja telesaateid voogesitada. Samuti pakub see oma kasutajatele otseülekande spordiülekandeid, mida paljud populaarsed kanalid ei suudaks pakkuda. See on kahtlemata üks parimaid Kodi hoidlaid pere meelelahutuseks.

5. Genie TV hoidlaGenie Talk TV Kodi hoidla

Genie-TV on olnud juba mõni aasta, kuid isegi mõned tõsised Kodi-fännid on seda sageli kuulda võtnud. Sellest Kodi hoidlast tasub rääkida tänu oma kanalitele, mis pakuvad telesaateid, filme, dokumentaalfilme ja palju muud.

6. K3l3vra hoidlaK3l3vra kodi hoidla

Sellel hoidlal võib olla Kodi parimate hoidlate nimekirja hulgas väikseim andmebaas, kuid see on ka kõige tõhusam. See sisaldab kõige klassikalisemat kanalit, mis tasub tulesid kustutada. See voogesitab filme, telesaateid ja sporti.

Kodi hoidlate ZIP-failide allalaadimine

Kodi hoidlate zip-failide allalaadimise lingid on toodud allpool:

 • Super Repo allalaadimislink: http://srp.nu
 • Noobide ja nohikute allalaadimise link: Laadige alla ZIP-fail
 • Xunity Talki hoidla allalaadimise link: http://bit.ly/2z2xvuG
 • Dandy meedia allalaadimise link: Http://bit.ly/2xA4JOu
 • Bass-rebane: http://bit.ly/2wyMZWu
 • Genie TV allalaadimislink: http://genietv.co.uk/repo/
 • K3l3vra hoidla allalaadimise link: http://bit.ly/2xdZXKv
 • Kodi näpunäidete hoidla allalaadimise link: http://repo.koditips.com/
 • Hea Fellase hoidla allalaadimise link: http://bit.ly/2dRJk9D
 • Ares: Laadige alla ZIP-fail
 • Lihtsalt Cazi hoidla allalaadimise link: Laadige alla ZIP-fail
 • Zomboided: http://bit.ly/2czmHFu
 • Merlini allalaadimislink: http://bit.ly/2z2OHA9
 • Perflixi teleri allalaadimise link: http://perflix.16mb.com/repo/
 • Mullide allalaadimise link: https://bubbles4kodi.com/

Asjade kokku pakkimiseks

Sellest artiklist on lihtsam leida parimaid Kodi hoidlaid, kus vaatasime läbi kõik suuremad Kodi hoidlad ja valisime neist parimad käsitsi. Kodi hiljutise mahasurumise tõttu pole mingit garantiid, et need hoidlad tulevikus töötavad. Mõned parimatest Kodi-hoidlatest on viimase paari nädala jooksul salapäraselt kadunud ja ei saa eitada fakte, mida võiks rohkem olla.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map