22 parimat 2020. aasta aprilli Kodi võlurit töötavate allalaadimislinkidega

Miks joosta parimate kodi lisandite järel ja parimad kodi ehitab ükshaaval, kui teil on selleks parim kodi viisard? Oleme rivistanud mõned neist parimad Kodi võlurid 2020 kasutajatele, võrreldes enamasti kasutatavate platvormidega. Vaadake neile pilk ja ärge unustage proovida neid, kasutades Kodi parimat VPN-i.


Ilma piiranguteta on KodiVPN-i uuringutulemuste kohaselt parim 2020. aasta aprilli Kodi viisard

parim kodi võlur 2018. aasta veebruariks

Parimad Kodi võlurid – aprill 2020 *** Tööloend ***

 1. SpinzTV viisard
 2. Man Cave võlur
 3. Piiranguteta viisard
 4. StreamHubi viisard
 5. Goodfellase võlur
 6. Smash võlur
 7. Kaja viisard
 8. Brettuse võlur
 9. CellarDoorTV viisard
 10. Durexi viisard

1) SpinzTV viisard

parimad kodi võlurid

Lae alla link: Saate siit alla laadida SpinzTV viisardi.

SpinzTV viisardil on kõik võrgud ühe katuse all nagu SpinzTV Premium Lite, Hardnox, 4kids, SpinzFlix jne. SpinzTV on vaieldamatult tungivalt soovitatav viisard, nagu ka selle spinzi lisad. Sellel on mõned lisafunktsioonid, näiteks APK-d, emulaatorid, mängud jne.

SpinzTV saate alla laadida oma repositooriumi kaudu. Kuid pidage meeles, et see pole ametlik viisard ja seetõttu peate kaaluma Kodi VPN-teenuse kasutamist. Kui otsite voogude blokeerimise tühjendamiseks tasuta lahendust, kasutage Kodi tasuta VPN-i ning püsige kaitstud ja voogesitage ilma piiranguteta.

2) Man Cave võlur

Mees koobas kodi võlur

Lae alla link: Laadige alla Man Cave viisard

Inimese koopa võlurit peetakse üheks parimaks Kodi võluriks. See on programmiviisard ja pakub paljusid funktsioone, näiteks ehitusi, tööriistu jne. Vaatamata kõigile neile funktsioonidele viidatakse sellele tavaliselt Kodi hoolduspersonalina (vaadake meie üksikasjalikke parimaid loetletud kodi hooldustööriistu). Selle põhjuseks on erakorraline kasutamine vahemälu ja pisipiltide tühjendamisel, luues samal ajal ka varukoopiaid jne.

Man Cave Wizard on asi, mida iga Kodi geek viitab oma raamatukogus hoidmisele. Seda võib nimetada ka üheks parimaks Kodi võluriks 2018.

3) Nõustaja ilma piiranguteta

Kodi viisard pole piiratud

No Limits Wizard allalaadimiseks klõpsake siin.

Kui olete otsinud parimaid Kodi võlureid 2018, siis kuidas saaksite No Limits viisardist mööda minna. No Limits Magic Wizardil on atraktiivne liides, mis on käskude täitmisel ka väga kiire. Kõik need võlurid, mis sellega kaasnevad, on täielikult värskendatud ja usaldusväärsed. Selles on kategooriad kõigile ja kõigele, olgu see siis filmid, telesaated või isegi täiskasvanutele mõeldud sisu, viisardil No Limits on kõik.

4) StreamHub Wiz

Streamhubi kodi nõustaja

Laadige StreamHub Wiz alla, klõpsates sellel lingil.

StreamHub Wiz kuulub parimate Kodi võlurite hulka. Mis teeb temast suurepärase viisardi, on lai programmikategooria. Leiate kodi lisandusi spordi-, reaalajas saates, filmides ja lastesaadetes jne. Sellel on ka suurepäraseid nahaid ja aukartust äratav liides..

Ära maga maha parimaid Kodi võlureid 17,6.

5) GoodFellase viisard

Goodfellas kodi võlur

Sellelt lingilt saate alla laadida ja installida GoodFellase uusima versiooni.

Goodfellas Kodi viisard võib olla pisut raske, kuid see ei aeglusta süsteemi. Selles on mõned kõige populaarsemad lisad. Teil võivad olla kõik spordi-, IPTV- ja filmifailide programmid. GoodFellas on üks populaarsemaid Kodi võlureid..

6) Smash Wizard

Smash kodi võlur

Laadige see siit alla.

Smash Wizard on saanud kõik, lisad, hooldustööriistad, skinnid, ehitused ja palju muud. Selle raamatukogus on mõned kuulsad ehitised nagu Skyllar, Colossus, Horizon, Rolling Steel jne.

Smash Wizard peab teie Kodi raamatukogus olema.

7) kaja viisard

Echo kodi võlur

Kaja viisardi allalaadimiseks klõpsake siin.

Kajaviisardil on palju lahedaid lisandeid, atraktiivseid teemasid ja ehitusi. Saate hõlpsalt installida soovitud lisa ja voogesitada filme, telesaateid ja spordiüritusi. Peale selle funktsiooni on sellel ka mõned tööriistad teie Kodi jõudluse säilitamiseks.

8) Brettuse võlur

brettus kodi võlur

Laadige alla Brettuse viisard

Brettuse viisardit soovitatakse ja hinnatakse kasutajate poolt pakutavate ehituse tõttu. Peale Kodi ehituse on sellel palju erinevaid lisandeid, mis on liigitatud igas soos ja vanuses.

9) CellarDoorTV viisard

cellardoor tv kodi võlur

Laadige alla CellarDoorTV viisard

CellarDoorTV viisard on täielik pakett parimatele ehitamistele ja skinnidele. See on kiire ja hõlpsasti kasutatav viisard, millel on ka palju populaarseid lisandmooduleid. Parim asi CellarDoorTV viisardi juures on selle ühilduvus mitme platvormiga.

10) Durexi viisard

Durex kodi võlur

Durexi viisardi allalaadimiseks klõpsake siin.

Durexi viisard on tegelikult programmi lisandmoodul, millel on populaarne Durexi lisandmoodul ja Durex. See on teiste seas üks kõige usaldusväärsemaid ja soovitavamaid nõustajaid. Pole kahtlust, et tegemist on ühe parima Kodi võluriga.

Parimad Kodi võlurid tulekepi jaoks

11) Evolutsiooni viisard

Parimad Kodi võlurid tulekepi jaoks

Laadige alla Evolution Wizard

See on üks parimatest Kodi võluritest, mis Fire Stickil olemas on, kuna see võimaldab kasutajatel installida oma lemmiklisandid ja -ehitused. Sellel on lisad reaalajas spordi, uudistekanalite, filmide ja lastesaadete voogesitamiseks.

Selle peamine tähelepanu on siiski suunatud pere meelelahutusele. Isegi tema enda evolutsioonielu on kena ehitis pere meelelahutuseks.

Vaadake meie üksikasjalikku juhendit kodi installimise kohta tulekoldele.

12) Halowi televiisor

halow tv kodi võlur

Halowi TV-viisardi allalaadimiseks klõpsake siin

Halowi televiisor pakub oma lisandmooduli; Halow-teler, mis on üks hea lisa spordisündmuste voogesitamiseks. Samuti saate sellega voogesitada filme, telesaateid ja te ei pea selle suurepärase voogesituse kvaliteedi pärast pettuma. Ja kui teil on silmitsi geopiirangutega, proovige Halow TV viisardi installimiseks kasutada Firestick VPN-i.

13) HyperTT viisard

hypertt tt kodi võlur

Laadige alla HyperTT viisard Kodi jaoks

HyperTT-viisard pakub oma HyperTT-moodulit, millel on kõik populaarsed ja väga nõutavad lisad, nagu Bob Unleashed, Pyramid, UK Türgi esitusloend jne. Nüüd saate aru, et see viisard on meelelahutuslik pidu.

14) Laste võlur

lapsed kodi võlur

Laadige alla laste viisard SuperRepo kaudu

Nimi räägib iseenesest, kuna see on hämmastav võlur lastele, kellele meeldib Kodi kaudu oma lemmiksaateid ja koomikseid voogesitada. Sellel on kõik parimad kodi lisad lastele mõeldud meelelahutuseks.

15) Kodi Ehituse IL-viisard

IL Kodi võlur

Laadige Kodil Repo kaudu alla Kodi Ehituse IL-viisard.

Kodi Senyor töötas selle Kodi viisardi välja ja sellel on kõik parimad tööriistad, lisad ja versioonid, et hoida teid liikvel. Laadige alla ja installige see viisard ja kogege tohutut lisade kogu ning parima kvaliteediga ja usaldusväärseid vooge.

Parimad Kodi võlurid Androidi jaoks

Kodi viisardi seadistamine on lihtsam kui siis kodi seadistamine androidil. Vaevade vältimiseks soovitatakse androidil alati läbi viia kogu Kodi installiseadistus.

16) Tantrum APK viisard

Tantrum TV Kodi võlur

Laadige alla Tantrum APK 

See on üks kõige usaldusväärsemaid ja põnevamaid viisasid android-seadmetele. Selles on kõik vajalik, näiteks sport, filmid, fitness jne. Selle viisardi juures on kõige parem tähele panna, et seda värskendatakse regulaarselt. See on Kodi kasutamise ajal parim asi.

Tantrumi viisardi kaudu saate alla laadida ja installida kõik oma Android-i lemmikrakendused. Selle raamatukogu on täis androidi rakendusi. See on tõepoolest üks parimatest Kodi häälestusviisarditest.

17) Mavericki võlur

maverick kodi võlur

Mavericki lisandumisega suurepärase maine saavutanud Maverick on välja tulnud Maverick Kodi viisardiga. See on populaarsetele võluritele endale kindla aluse pannud. See on tõepoolest hämmastav viisard, millel on mõned parimad programmid, ehitused ja hooldustööriistad.

18) Pealinna võlur

suurlinna kodi võlur

Pealinna viisardi allalaadimiseks klõpsake siin

Bugatsinho töötas selle viisardi välja ja sellel on palju lisandeid IPTV ja uudistekanalite voogesitamiseks androidi seadmetes. See on hinnatud parimate Kodi häälestusviisardite hulka.

19) Genie võlur

džinn tv kodi võlur

Laadige alla Genie TV viisard

Veel üks parimatest Kodi võluritest on Genie TV võlur. Genie nõustaja on juba mõnda aega tegutsenud ja sellel on mõned toredad lisad, mängud ja rakendused android-seadmetele. See viisard on usaldusväärne ja pole kadunud, vaatamata praegusele olukorrale, kus kolmandate osapoolte lisandused on haaranud.

20) kogukonnaportaal

kogukonnaportaal kodi võlur

Kogukonnaportaal on suurepärane programmi lisandmoodul, mille kogu sisaldab enamikku populaarsetest lisandmoodulitest. Veel üks selle viisardi uuenduslik asi on see, et kasutajad saavad sellega luua oma kohandatud versioone. Sellel on kena hooldusjaotis ja mõned õpetused ka. Seda saab installida Noobs and Nerds hoidla kaudu.

Parimad Kodi häälestusviisardid Leida versiooni 18 jaoks

21) KodiMasteri viisard

kodimasteri kodi võlur

Laadige alla KodiMasteri viisard

Parim asi selle viisardi juures on selle atraktiivne liides; väga korraldatud ja lihtne. Sellel on lisad, mis on õigesti liigitatud filmide, telesaadete, otseülekannete, spordi jms jaoks.

22) Mucky Duck võlur

Mucky Duck Kodi võlur

Mucky Duck on olnud kõige populaarsem viisard, kuna see on parimate pistikprogrammide kodu ja ehitab seda juba pikka aega. Kasutajad on Mucky Duckit alati selle kvaliteedi tõttu usaldanud. Pole võimalust, et võite selle tähelepanuta jätta, on väga soovitatav seda proovida. See hoiab kindlat positsiooni parimate Kodi võlurite hulgas.

Lõppsõnad

Kodi Wizards 17.6 on parem võimalus valida, mitte ühe lisandmooduli järel käivitamiseks. Selle põhjuseks on see, et viisard pakub teie käsutuses mitmeid lisavõimalusi, mis säästab aega ja vaeva. Oleme loetlenud mõned parimad Kodi häälestusviisardid teie jaoks, ärge unustage neid kontrollida. Turvalise voogesituse kohta saate teavet juhendist „Kuidas installida VPN Kodi-le”.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map