PARIMAD-KODI-EHITUSED

Kui olete Kodi installinud, ei saa te lõpetada sellega üha enam tutvumist. Selle kohandamine ühe parima Kodi ehituse abil suurendab kasutajakogemust ja viib selle uuele tasemele.

Põhjus on need kodi lisandmoodulid, mis on installitud. Kodi ehitamine pole ametlik ja selle on teinud kolmandate osapoolte arendajad.

See võimaldab kasutajatel nautida uut liidest ja pääseda juurde oma lemmiklisanditele, installimata neid ükshaaval. Hea ehituse korral oleks olemas ka spordi lisad, mis võimaldavad teil voogesitada palju sportlikke tegevusi.

Siiski on tungivalt soovitatav kasutada oma KOD-i toetatud VPN-i, et säilitada oma privaatsus ja eemale luuravatest silmadest.

KodiVPN.co eksklusiivsed eripakkumised 2020
PureVPN

 10,95 USA dollarit 2,91 USA dollaritPerikuu

Võtke see tehing kinni

surfshark

 11,95 USA dollarit 1,99 dollaritPer kuu

Võtke see tehing kinni (3 kuud tasuta)

Ivacy

 9,95 USA dollarit 2,75 dollaritPerikuu

Võtke see tehing kinni

Ehituse installiprotseduur sarnaneb peaaegu lisandmooduli installimisega. Veebis on saadaval arvukalt ehitusi, mille hulgast saate valida parima, mida Kodi ehitab vastavalt teie vajadustele. Igal kasutajal on oma nõue ja selleks saab ta hõlpsalt sobivat Kodi ehitust otsida, alla laadida ja installida.

Sellegipoolest on suurimaks mureks ehituse suur suurus ja selle installimisel hõivatav mälumaht. Lõpuks suurendab see teie temp-faili / vahemälu ja hakkab voogudes ja süsteemi kasutamises aeglustuma.

Need probleemid ärritavad kasutajaid, kuid kes on süüdi. Seetõttu on siin teile täielik abinõu Kodi parimate ehituse kohta, et teid aidata.

No Limits Magic on KodiVPN-i uuringutulemuste kohaselt parim Kodi ehitamine aprilliks 2020

no-limits-magic-build-is-the-best-kodi-build

No Limits Magic ehitamine on Kodi kogukonnas väga soovitatav, kuna see on atraktiivne, kuid samas lihtne liides. Kõik lisandmoodulid, mida No Limits Magic ehitada pakub, toimivad ja just see hoiab seda ehitust teistest ees.

Veel üks tore asi No Limits Magic ehituse juures on see, et see ehitamine ei vaja ehituse installimiseks või lisandmoodulitele juurdepääsu saamiseks mingeid sisselogimisandmeid, nagu Pin või Kasutajanimi.

Video ülevaatamine pole piiratud

No Limits Magic Build VIDEO Ülevaade

Parimad Kodi ehitab aprilliks 2020

Iga ehitis on ainulaadne oma liidese, jõudluse ja tema teegis olevate lisandmoodulite osas. Konkurents on ehitiste seas olnud tihe, kuna Kodi kasutajate arv on iga päev kasvanud. Seega on kõigist saadaolevatest konstruktsioonidest parimad Kodi konstruktsioonid, mida soovitame teil kasutada:

 1. BK lingid ehitavad
 2. Xanax Kodi ehitamine
 3. No Limits Magic Build
 4. Sinise maagia Kodi ehitamine
 5. Teemandi tolm
 6. Khaos Kodi ehitada
 7. Turbo Kodi ehitamine
 8. Diggz XENON Build Fire Stick Edition
 9. Jahvatage Kodi ehitada
 10. Tuletõrje TV guru
 11. Nephilimi ehitamine
 12. Hard Nox Kodi ehitamine
 13. Dominus Kodi ehitamine
 14. Koletis
 15. Misfit Mods Lite Kodi Build
 16. Xbox Alpha

Parimad Kodi ehitatakse Kodi Leida versioonile 18 või uuemale versioonile

1. BK sidemete loomine

Sellel Kodi Buildil on kaasas keerdus. Sellel pole mitte ainult eelinstalleeritud lisad, vaid see võimaldab vaadata filme ja telesaateid ka ilma lisandita.

Selle ehituse tõi meile arendaja. Mason B on installitud voo digitaalsest viisardist. BK Links ehitatakse koos hõlpsasti kasutatava liidesega kõige populaarsemate lisanditega, näiteks Neptuuni tõusuteel, Maverick TV, Planet MMA ja palju muuga.

Kuidas paigaldada BK Links Kodi Build

 1. Avatud Kodi.
 2. Klõpsake nuppuSeadistused ikoon > Klõpsake selles menüüs nuppu Failihaldur.
 3. Nüüd tehke topeltklõps Lisage allikas.
 4. Avaneb uus dialoogiboks, klõpsake seal, kus ta ütleb ja tippige see URL http://streamdigital.org/wiz/ > Klõpsake nuppu Okei
 5. Pange sellele meediaallikale nimi Streamdigi ja klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.
 6. Naaske nüüd Kodi avaekraan ja klõpsake nuppu Lisandmoodulid vahekaart vasakust menüüst.
 7. Klõpsake nuppu Kastiikoon vasakus ülanurgas > Valige Installige ZIP-failist valik.
 8. ValigeStreamdigi > Kliki programm.sdwiz.zip > Oodake teadet.
 9. Sellele ehitamisele pääsete nüüd saidil Programmi lisandmoodulid jaotises Lisandmoodulite menüü > KlikiVoogesituse digitaalne viisard.
 10. Saadaolevate valikute hulgast leidke ja avage BK lingid
 11. Klõpsake nuppu Installi.
 12. Kui see on installitud, taaskäivitage Kodi ja ehitamine laaditakse automaatselt.

2. Xanax

xanax-kodi-build

Xanax Kodi Build on hiljuti suletud populaarse Durex Kodi ehituse arenenud vorm. Sellel on lisad, mis on hästi klassifitseeritud erinevatesse sektsioonidesse nagu filmid, telesaated, spordiülekanded jne.

Üks asi, mida saate selle nimest järeldada, on see, et see ehitamine pakub teile tõesti värskendatud lisandmooduleid. Selle teegis on palju erinevaid värskendatud Kodi lisandeid, nagu ka Durex Kodi Build ;. Sellel on integreeritud kaabeltelevisiooni juhend ja suurepärased spordi lisandmoodulid.

Kuidas installida Xanax Kodi Build

 1. Avatud Kodi > Minema Seadistused menüü >Avatud Toimik Juhataja > Topeltklõps Lisama Allikas.
 2. Klõpsake seal, kus ta ütleb <Puudub> ja tippige see URL: http://xanaxrepo.com/repo/ .
 3. Pange sellele meediaallikale nimiXanax ” > Naaske peamenüüsse ja avage Lisamaons sektsiooni.
 4. Klõpsake nuppu Kast ikoon vasakus ülanurgas > Kliki Installige ZIP-failist valik.
 5. Kliki Xanax > Valige Xanax-repo.zip > Oodake teadet.
 6. Nüüd vali Installi hoidlast valik > Xanax Hoidla > Avatud Programmi lisandmoodulid > Valige Xanax > Valige Xanax  > Klõpsake nuppu Installi.

Laadige alla Xanax

3. Maagia ehitamine pole piiratud

pole piire kodi ehitada

Kogege Kodi nagu ei kunagi varem. Laadige alla piiranguteta versioon nüüd!

No Limits on vaieldamatult üks Kodi jaoks kõige atraktiivsemaid ehitisi. Alates selle uhkest liidesest kuni selle lisandmooduliteni on kõik lihtsalt vau. IPTV otseülekande ja kuni 100 populaarse lisandmooduli pakkumine. See ehitis on kindlasti haige nagu hea!

Laadige alla piiranguteta

4. Sinise maagia Kodi ehitamine

Blue Magic Kodi Build ei ole väga suur Kodi build, kuid see on siiski suurepärane Kodi build, kuna sellel on mõned väga populaarsed Kodi lisad. Kuid ta ajakohastab aeg-ajalt oma vead ja lisab oma raamatukokku kõik uusimad lisandmoodulid.

Blue Magic Kodil on väga hästi korraldatud liides, mis ei tekita kasutajatele probleeme. Lisaks sellele töötab see ehitis üsna hästi ilma installimis- ja voogesitusvigadeta.
Selle menüü sektsioonid hõlmavad filme, sporti, telesaateid, lapsi, reaalajas telesaateid, süsteemi, muusikat jne. Blue Magic on teie Kodi jaoks kindlasti suurepärane ehitis..

Laadige alla Blue Magic Kodi Build

5. Teemantolm

Teemandi tolm

Neile, kes soovivad, et kõik ja mis tahes käepärast oleksid, on Diamond Dust Kodi ehitamine parim variant. See on optimaalne Kodi ehitis, kuna see pakub suures valikus populaarseid ja uusi Kodi lisandeid nagu TubiTV, Death Star, Cloud TV jne..
Saate nautida oma lemmikfilmide, telesaadete ja spordi voogesitust kvaliteetsete voogesituslinkidega, mis pakuvad kvaliteeti 720–1080 pikslit. Selles koosseisus on ka palju IPTV Kodi lisandmooduleid, kuid selle kasutamiseks peab teil olema Kodi VPN, mis saaks blokeerida geograafiliselt piiratud voogude.

Laadige alla teemantolm

Parimad Kodi ehitatakse Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või vanemale

6. KHAOS ehitada

Khaos Kodi build on mängu uus mängija, kuid see on teie raamatukogus tõesti hämmastav ehitamine. Selle kohta saate otsustada selle põhjal, et see on kogukonnas lühikese aja jooksul märkimisväärselt silma paistnud.

Khaos Buildil on arvukalt viimaseid ja populaarseimaid Kodi lisandeid filmide, telesaadete, spordi, otseülekande, koomiksite jms jaoks. Lisaks, kui kasutate Real Debrid teenust, siis armastate seda ehitust, kuna sellel on spetsiaalne Real Debrid sektsioon. See on väga kerge koduehitus, kuna see kaalub ainult umbes 140mb ja on optimaalne võimalus Android Kodi kasutajatele.

Laadige alla KHAOS Kodi Build 

 7. Turbo Kodi ehitamine

turbo-kodi-build

Turbo Kodi Build on Kodi kogukonnas uustulnuk, pälvides kõigi hämmastavate omaduste tõttu kõigi tähelepanu. Selle Kodi ehituse suurus on ainult 260 MB ja vaatamata sellele, et Kodi ehitada on nii kerge, on Kodi ehitamisel tonni suurepäraseid ajakohaseid lisandeid.

Oma raamatukogus olevate lisade kaudu saate vaadata oma lemmikfilme, sporti, telesaateid ja isegi otse-TV-e.

Laadige alla Turbo Kodi Build

Parimad Kodi ehitavad FireStick ja Fire TV jaoks

8. Diggz XENON Build

See ülesehitus on loodud spetsiaalselt FireSticki kasutajatele mõeldud kodi jaoks – neile meeldib atraktiivne liides koos hämmastavate ja usaldusväärsete Kodi lisanditega.

Diggz XENON Build on jõudluse osas kiire ehitamine ja sellel on kõik uusimad lisandmoodulid, mida aeg-ajalt uuendatakse. See võimaldab kasutajatel HD-kvaliteediga vaadata oma lemmiksisu, näiteks telesaateid, otse-TV-d, sporti ja filme.

Sellel on ka IPTV Kodi lisandmoodulid, mis toimivad tõesti hästi, kui teil on Kodi jaoks VPN, kuna nende sisu on geograafiliselt piiratud

Laadige alla Diggz XENON Build

9. Jahvatage Kodi ehitada

lihvima-kodi-ehitama

Grind buildil on väga kasutajasõbralik liides, mida kasutaja saab kohandada vastavalt oma vajadustele. Grind Kodi Build nõuab tulemüüri jaoks vpn-d, kuna see on ehitis, mis on täis mitteametlikke lisandeid.

Lisaks on sellel kõik populaarsed ja uusimad lisandmoodulid, mis paigutavad selle parimate Kodi FireSticki ehituse hulka. Grindi kaudu saate vaadata filme, sporti, telesaateid ja palju muud.

Veel üks suurepärane asi selle ülesehituse juures on see, et see on kerge ja hõlpsasti paigaldatav..

Laadige alla Grind Kodi Build

10. Fire TV Guru

Tuli tv guru kodi ehitama

FireSticki jaoks ühe parima Kodi Kryptoni versiooni allalaadimiseks klõpsake siin. Kuna tegemist on mitteametliku Kodi moodustajaga, soovitame seadistada PureVPN Firesticki või mõne muu VPN-teenuse juurde, mis teile meeldis.

Fire TV guru on kahtlemata parim Kodi ehitis FireStick Kryptoni 17.6 jaoks. Seda konstruktsiooni on puhta paigutuse, kasutamise ja kiiruse tõttu kogu maailmas väga kiidetud. Kuid üks asi, mida kasutajad selle kohta head ei leia, on selle faili suurus, st umbes 600 MB. Kuid selle lisandmoodulite arvu ja kvaliteediga, mida see pakub, on seda suurust väärt.

Otsige parimaid Kodi FireSticki ehitusi ja leiate selle ehituse 10 parima hulgast. Kui otsite isegi parimat Kodi ehitust krüptooni 17.6 jaoks, siis võite seda märgata parima võimalusena. See ehitis pole veel liiga vana, kuid see on loonud maine kui üks parimatest Kodi ehitisest FireStick Kryptoni versioonile.

Laadige alla Fire TV Guru

11. Nephilimi ehitamine

Nephilim kodi ehitama

Kodi FireSticki ühe parima versiooni allalaadimiseks klõpsake siin.

Nephilim on sujuvalt töötav ehitis eriti sellistele seadmetele nagu FireStick. Nagu iga teine ​​ehitis, on ka sellel populaarsed lisandmoodulid. Selle ehituse on teinud Man Cave ja see rahuldab kindlasti teie iha rikkaliku meelelahutuse järele.

Laadige alla Nephilim

Parim Kodi ehitatakse Android-seadmetele

12. raske Nox

Parimad Kodi Kryptoni ehitajad

Kodi jaoks Hard Nox Buildi allalaadimiseks klõpsake siin.

Hard Nox on väga hästi korraldatud ehitis, millel on alammenüüd ja populaarsed lisandmoodulid, mida regulaarselt uuendatakse. See ehitamine pole mõeldud piiratud või väikese mäluruumiga seadmetele.

See on põhjus, miks me nimetaksime seda parimaks Kodi Kryptoni arvutiks ehitamiseks. Sellised seadmed nagu FireStick või android-seadmed ei suuda katta selle mälumahtu, nii et parem on ehitada seda platvormidele, kus teil on ülemäärast mälu.

Laadige alla Hard Nox

13. Dominus

dominus kodi ehitama

Selle ehituse saab alla laadida Ares Wizardist. See on CCDTV moodul ja sellel on kasutajate lemmik pluginad ja lisandmoodulid. Parim asi selle ehituse juures on selle kiirus – see on lihtsalt hämmastav. See töötab sujuvalt kõigis seadmetes ilma häirete ja viivitusteta.

Laadige alla Dominus

14. Metsaline

Beast kodi ehitada

Nagu nimi ise ütleb, on metsaline raevukas ja sitke nagu suureski. See on kahtlemata parim Kodi Krypton sportimiseks. Parim on selle ehituse kiirus, mis on ülimalt võrreldamatu. Metafooriliselt pole metsalist peatada.

Laadige alla metsaline

15. Misfit Mods Lite Kodi Build

misfit-mods-lite-kodi-build

See üks ehitis on FireSticki ja Androidi kasutajate seas väga populaarne. See kerge Kodi ehitis pakub ka mitut lisa ja on Kodi kasutajate seas palju elevust tekitanud. Parimate lisandite nimetamiseks on Covenant, Cartoons8, Made in Canada IPTV ja palju muud.

16. Xbox Alpha

Xbox alfa ehitamine leidmiseks 18 kodi versioonile

Veel üks eelseisv Kodi ehitis on Xbox Alpha, mis on alles Alfa arendamisetapis. Selle saab siiski Kodi 18 Leida installida. See ehitis on Lockdowni hoidlas. Mõned populaarsed lisandmoodulid, mis sellel ehitamisel on, on Neptuuni tõus, Pure Sports, Maverick TV jne. Kasutajad saavad selle ehitada Kodi Leida 18-le filmide, reaalajas televiisori jms vaatamiseks..

Parim Kodi on loodud Macile ja tahvelarvutitele

Võimalus kasutada Kodi erinevates seadmetes teeb selle valiku voogesitajate jaoks riiuli tippu. Valdav enamus voogesitusehuvilisi kasutab Kodi oma arvutites ja mobiiltelefonides. Kuid mõned kasutajad eelistavad kasutada Kodi oma Macis ja tahvelarvutites. Kui olete Macis ja tahvelarvutites voogesituse fänn, proovige neid Kodi versioone:

 1. Kodi kokkumäng
 2. Kosmilised pühakud 4K
 3. Embüü

Need on kõik uued Kodi versioonid ja ühilduvad Maci seadmete ja tahvelarvutitega.

Parim Kodi ehitatakse Jarvis v16 jaoks

Vaatamata sellele, et Jarvis on Kodi vana versioon, kasutatakse seda geekide voogesituse kaudu endiselt laialdaselt kogu maailmas. Iga Kodi versiooni jaoks on veebis saadaval mitu hämmastavat Kodi versiooni, millest mõned oleme rivistanud, mis pakuvad teile parimat Kodi kasutajakogemust. Vaadake neid ja veenduge, et proovite neid:

 1. Duff-X Kodi 18
 2. Labürint
 3. Taevas

Piiranguteta Magic Buildi videoülevaatamine ja seadistamine

“Magic Build” seadistamise juhend pole piiratud

Et kokku mässida

See viib meie juhendi lõpule. Loodame, et leiate meie Koodist parima eelistuse jaoks parima ehituse. Kui teil on probleeme nende Kodi ehituse seadistamisega või kui te ei leia töötavaid allalaadimislinke, siis lisage meile allpool kommentaar.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me