Kodi parim VPN

Kodi kasutajana vaatad tõenäoliselt regulaarselt tasuta sisu, kuna nüüd olete kodus ummikus. See tähendab, et vajate Kodi jaoks parimat VPN-i, mis peaks teie veebitegevust varjama.

Kodi kasutamisel peab VPN-il olema kiire ühenduse kiirus, võimas turvalisus, blokeerida lisandmoodulid ja see ei pea kasutajate tegevuse logisid..

Testisime üle 100 VPN-i nii tasuta kui ka tasulisena, et tuua teile Kodi loendisse parim VPN, mis võimaldab teil suvalist sisu privaatselt ja anonüümselt voogesitada.

See juhend räägib ka sellest, kuidas installida VPN Kodi ja kuidas kontrollida, kas teie VPN töötab voogesituse ajal.

2020. aasta Kodi 6 parimat VPN-i

Kõigi Kodi vajadustele kõige paremini sobivate VPN-ide ülevaatamine on kuivendav ülesanne. Testisime iga VPN-i järgmiste tegurite põhjal:

  • Kiire ühenduse kiirus
  • Ei salvesta palke
  • Võimas krüptimine
  • Lihtne paigaldada

Siin on nimekiri Kodi parimatest VPN-idest, mida saate kasutada aastal 2020:

1. PureVPN – omab spetsiaalset Kodi VPN-i lisandmoodulit

Purevpn-best-vpn-for-kodi

PureVPN on meie oma # 1 valik Kodi kasutajatele sest sellel on oma Kodi VPN-i lisand. Seda on lihtne paigaldada ja see töötab üsna hästi lisandmoodulite blokeeringute eemaldamisel.

Üle 2000 serverit mis on laiali jaotatud 140+ riiki, pääsete juurde tasuta sisule kõikjal maailmas. Lisaks on sellel 256-bitine krüptimine mis varjab täielikult teie Kodi liiklust.

Veel üks hea asi PureVPN-i kohta on see, et see toetab P2P-faili jagamine, mis paljudel VPN-del puudub. PureVPN-i saate ühendada 10 seadet korraga.

PureVPN töötab peaaegu kõigi opsüsteemide ja selliste seadmetega Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick, Roku, Raspberry Pi, ja veel.

See ei ole kõige odavam, kuid pakub taskukohast hinda 2,91 dollarit kuus koos 31-päevane raha tagasi garantii. 

Hankige PureVPN31-päeva raha tagasi garantii

2. Surfshark – Kodi odavaim VPN

Surfshark-best-vpn-for-kodi

Surfshark on üks neist Kodi jaoks odavaim VPN saadaval ainult 1,99 dollari eest kuus. See pole lihtsalt taskukohane, vaid hõlmab ka lõõmavat kiiret kiirust.

Mulle meeldib kõik selle VPNi kohta, kuid Kodi jaoks on kõige parem see, et seda saab kasutada piiramatu arv seadmeid samaaegselt. Kasutage ühe kontoga Surfsharki mis tahes seadmes.

see on asub Briti Neitsisaarel sellel puuduvad andmete säilitamise seadused. Isegi kui valitsus küsib kasutajate andmeid, ei saaks ta neile pärast seda midagi anda ei pea ühtegi logi.

See on ainus VPN, millel on tapmise lüliti funktsioon veebisaidil Amazon Fire TV Stick. Kui kasutate Kodi Fire TV-s, siis parem lülitage see funktsioon sisse, kuna see hoiab teie tegeliku IP-aadressi varjatud isegi siis, kui VPN-ühendus katkeb.

Rakendus Surfshark on saadaval kõikides seadmetes nagu Windows, Mac, Linux, iOS, Android, ruuterid, Roku ja palju muud. Isegi taskukohase hinnaga saate ka 30-päevane raha tagasi garantii samuti.

Hankige Surfsharki 30-päevase raha tagasi garantii

3. ExpressVPN – kõige turvalisem VPN voogesituse ajal

ExpressVPN-Kodi

ExpressVPN on kahtlemata kiireim ja kindlaim VPN selles loendis. Kui kasutate ExpressVPN-i koos Kodi-ga, puhverdab see vaevalt või on voogesitusega probleeme.

See kasutab kõige tugevamat krüptimist, st. 256-bitine AES-krüptimine mis hoiab teie veebitegevuse Kodi kohal täielikult varjatud ja ka teie algse IP-aadressi.

ExpressVPN-l on hämmastav privaatsuse kaitse ja turvafunktsioonid 3000+ kiiret serverit ja hämmastavad voogesitusefunktsioonid, näiteks jagatud tunneldamine ja tappa lüliti.

Ehkki see on pisut kallis, st saadaval hinnaga 8,32 dollarit kuus, on see siiski kõige turvalisem VPN, mida iial leiate..

See ühildub paljude teiste operatsioonisüsteemidega, näiteks Windows, Mac, Android, iOS, Linux, Chromebook, Amazon FireStick, jne.

Hankige ExpressVPN30-päeva raha tagasi garantii

4. CyberGhost – parim usaldusväärne VPN

Cyberghost-vpn-kodi

CyberGhost on hõlpsalt kõige usaldusväärsem VPN, kuna sellel on tugevaim krüptimine, kiire kiirus, ja see isegi ei pea ühtegi logi.

Kui proovisin Kodi kaudu kasutada CyberGhost VPN-i, soovitas selle rakendus, millisel serveril see on parim optimaalne kiirus. Rakendus ütleb teile iga serveri kiiruse ja koormuse.

Kui leiate kiire, väiksema koormusega serveri, võite alati proovida selle serveriga ühenduse loomist kiirema kiiruse saamiseks. Praegu on 5900 serverit ja saadavus 89+ riiki.

CyberGhostit saab kasutada peaaegu kõigil suurematel platvormidel, näiteks Windows, Mac, iOS, Android, Fire TV, Apple TV, Xbox, Linux, jne.

Ühe CyberGhost kontoga saate ühenduse luua 7 seadet üheaegselt. See maksab ainult 2,75 dollarit kuus koos a-ga 45-päevane raha tagasi garantii.

Hankige Cyberghost45-päeva raha tagasi garantii

5. NordVPN – parim kasutajasõbralik VPN

NordVPN-best-kodi-vpn

NordVPN on ainus VPN, mis pakub topelt VPN-i krüptimist. See tähendab, et see krüpteerib teie Interneti-liikluse mitte üks kord, vaid kaks korda.

See annab teile juurdepääsu kõigile Kodi reaalajas telekanalitele ja avab ka mõned tasuta filmide ja telesaadete hämmastavad lisad. Sellel on 5500+ serverit saadaval 60 riiki.

Kuna peakontor asub Belgias Panama, Panamas puuduvad andmete säilitamise seadused. Ka see ei salvesta teie sirvimisajalugu või jälgib teie IP-aadressi.

Sa saad 100% privaatne voogesitus on tagatud ja kiirus on samuti väga kiire. See on saadaval paljudes erinevates seadmetes nagu Windows, Mac, Android, iOS, Fire TV Stick, ja veel.

Samuti on see suhteliselt taskukohane. A-ga maksab see ainult 3,49 dollarit kuus 30-päevane raha tagasi garantii. Kui teile meeldib selle VPN-i kohta rohkem teada saada, lugege meie NordVPN Kodi juhendit.

Hankige NordVPN30-päeva raha tagasi garantii

6. IPVanish – lihtne kasutada ja seadistada

Parim-vpn-jaoks-Kodi-IPVanish

IPVanish on Kodi kogukonnas üsna populaarne ja õigustatult, kuna pääsete juurde kõigile Kodi lisandmoodulitele koos selle 1300 serverit mis on paigutatud risti 75+ asukohta.

See krüpteerib teie Kodi liikluse või kogu tasuta sisu, mida te Kodi vahendusel vaatate 256-bitine AES-krüptimine. 

Ühe IPVanishi kontoga saate Kodi ohutult vaadata 10 samaaegsest seadmest. Kui olete mures, et see säilitab logisid või voogesituse ajalugu, ei pea te selle pärast muretsema EI salvesta ühtegi logi.

IPVanish on saadaval kõigis seadmetes, sealhulgas Windows, Mac, iOS, Linux, Android, ja veel. Hind on natuke kallis ja saadaval vaid 3,25 dollari eest kuus 7-päevane raha tagasi garantii. 

Hankige IPVanish7-päevane raha tagasi garantii

Kuidas installida VPN Kodi (5 lihtsat sammu)

Kodi kohta VPN-i installimiseks kasutan näitena PureVPN-i. Järgige neid 5 lihtsat sammu:

Samm 1: Registreeruge PureVPN-iga (meie kõige soovitatav VPN)

2. samm: laadige alla ja Installi Rakendus PureVPN mis tahes eelistatud seadmes

Laadige alla rakendus PureVPN-for-Kodi

3. samm: Avatud PureVPN rakendus ja valige USA server või mõni muu server

PureVPN-Kodi-rakendus

4. samm: Klõpsake nuppu Ühendage rohelisel ikoonil

PureVPN-rakendus

5. samm: Nüüd Ava Kodi ja alustage filmide või telesaadete voogesitust

Kodi-voogesitus

Hankige PureVPN31-päeva raha tagasi garantii

Võite vaadata ka meie juhendit, mis näitab teile palju erinevaid võimalusi VPN-i installimiseks Kodi-le.

Kuidas kontrollida, kas VPN töötab Kodil

Hoolimata sellest, et inimesed installivad Kodi jaoks VPN-i, on neil siiski uudishimulik teada, kas see isegi töötab. Tekib mõned levinumad küsimused: „Kas me oleme voogesituse ajal turvalised?” „Kuidas me teame, et meie liiklus on krüptitud?”.

Kõigile neile küsimustele vastan lihtsalt lihtsa testi abil, mis annab teile teada, kas VPN töötab koos Kodi või mitte. Proovige neid lihtsaid samme:

1. samm: ühendage VPN-i serveris olevasse VPN-serverisse

2. samm: Avatud Kodi teie seadmes

kontrollige, kui-vpn-töötab-töö-samm-2

3. samm: Klõpsake nuppu Seadistused ikoon

kontrollige, kui-vpn-töötab-töö-samm-3

4. samm: Valige Süsteemi info

kontrollige, kui-vpn-töötab-töö-samm-4

5. samm: Nüüd näete, et teie IP-aadress on muutunud

kontrollige, kui-vpn-töötab-samm-5

Miks vajate Kodi jaoks VPN-i?

Jah! Kodi voogesituse ajal vajate väga VPN-i. Põhjusi, miks ma varsti arutan, on palju, kuid kõige olulisem on identiteedi kaitse.

Siin on 3 põhjust, miks vajate Kodi jaoks VPN-i:

identiteedi kaitseIdentiteedi kaitse

Teie Interneti-teenuse pakkuja teab teie tegelikku IP-aadressi. Kui vaatate Kodis tasuta sisu, siis kas teie ISP kas vähendab teie Interneti-kiirust või saadab teile autoriõiguse rikkumise teated.

Selle kõige vältimiseks krüpteerib VPN teie Interneti-liikluse või mis iganes te Kodis voogesitate. Teie Interneti-teenuse pakkuja ei tuvasta, et voogesitate tasuta sisu, kuna see on nüüd kõik krüptitud.

tulemüürÜmmargune geopiirang

Mõned reaalajas TV lisad, näiteks cCloud TV, ja teised saavad voogesitada üle 100 kanali kogu maailmast. Kuigi need on tasuta, ei saa te kõiki neid kanaleid vaadata, kui teil pole VPN-i.

Näiteks kui viibite Ameerika Ühendriikides ja soovite vaadata Hispaania telekanalit, siis on teil kõige tõenäolisem tõrge: ‘Lisateabe saamiseks kontrollige logi’.

Kuid kui ühendate ühenduse Hispaania VPN-serveriga ja vaatate sama telekanalit, voogesitaks see ideaalselt.

kaitse pahavara eestOlge pahavara eest kaitstud

Nagu ma juba mitu korda olen öelnud, on Kodi avatud lähtekoodiga tarkvara. See tähendab, et iga inimene saab luua lisandmooduli ja levitada teie arvutis viirust.

Kuna iga päev luuakse hulgaliselt lisandmooduleid, pole võimatu öelda, milline neist õelvaradest selge on. Saate lihtsalt URL-i ja laadige see alla.

See muudab teie seadme häkkimise suhtes haavatavaks. VPN takistab häkkeritel teie seadmesse sisenemast või teie olulist isiklikku teavet varastamast.

Lisateabe saamiseks lugege alati meie juhendit selle kohta, miks ma vajan Kodi jaoks VPN-i.

VPN on Windowsis, Macis, iOS-is ja Androidis sama kasulik, kui FireSticki jaoks. Samuti saate vaadata meie parimat VPN-i Amazoni FireSticki loendis, et Fire TV-d voogesituse ajal kaitsta.

Korduma kippuvad küsimused

Kas ma saan kasutada tasuta Kodi VPN-i?

Pakun ainult, et kasutaksite Kodi jaoks ainult neid tasuta VPN-e, mis ei logi teie andmeid. Samuti peate kontrollima, kas neil on andmete ülempiiri piirang, sest kui nad seda teevad, lõpeb see voogesituse tõttu varsti.

Kas ma vajan kodus VPN-i?

Ükskõik, kas olete kodus või kuskil avalikus piirkonnas, vajate Kodi abil oma isiklike andmete kaitsmiseks VPN-i. Kuna me kõik oleme kodus ummikus, on VPN-i kasutamist vaja rohkem kui kunagi varem.

Kas Kodil on VPN?

Kodil pole ametlikku VPN-i rakendust. Sellepärast on oluline voogesituse ajal installida Kodi jaoks parim VPN.

Key Takeaways

Kodi suudab voogesitada mis tahes tasuta sisu, mida täna Internetist leiate. See voogesitab filme, telesaateid, otseülekandeid ja sporti.

Tegelikult on see parim viis premium-kaabellevi pakkujate käest lahti laskmiseks ja Kodi juurde vahetamiseks. Kuid selleks, et varjata oma võrgutegevusi Interneti-teenuse pakkuja eest, peate kasutama VPN-i.

Selles juhendis loetletakse ja selgitatakse Kodi parimat VPN-i, mis hoiab teie võrgutegevuse peidus, et saaksite kogu tasuta sisu ohutult voogesitada.

Lubage mul teile meelde tuletada, et meie peamine soovitus on kasutada PureVPN-i. Hoolimata Kodi VPN-i lisandmoodulist, on sellel tugev krüptimine, mis varjab täielikult teie veebiliiklust või mida iganes te Kodi kaudu voogesitate.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me