tee-vaja-vaja-vpn-jaoks-kodi

Palju kordi on minult küsitud: „Kas mul on Kodi jaoks vaja VPN-i?” Ja minu vastus on alati jaatav, peaksite Kodil voogesituse ajal kasutama VPN-i.

See lihtsalt ei tähenda, et Kodi ilma VPN-ita ei jookseks. See tähendab lihtsalt, et palju sõltub sellest, mida voogesitate.

Näiteks, 70% Kodi kasutajatest voogesitab tasuta sisu mis on muidu saadaval palju raha eest.

Kuid kuna tasuta sisu vaatamine võib teid raskustes hoida, on Kodi jaoks parima VPN-i kasutamine tõestatud viis oma veebitegevuse varjamiseks Interneti-teenuse pakkujate ja valitsuse eest.

Selle meeles pidamiseks olen Kodiga arutanud 7 head põhjust, miks teil VPN-i vaja on.

Mis on VPN?

VPN (virtuaalne privaatvõrk) on veebipõhine privaatsustööriist või tarkvara, mis hoiab kogu teie andmeid krüptituna tunnis, mis voolab läbi Interneti.

Kui olete VPN-iga ühendatud, jäävad kõik teie andmed Interneti-teenuse pakkujate, häkkerite, valitsuse ja kõigi kõrvaliste isikute jaoks anonüümseks..

Kõik algab teie IP-aadressist. VPN peidab täielikult teie IP-aadressi ja määrab teile ühe oma serveri IP-aadressi.

Korraga on tuhandeid kasutajaid, kes kasutavad sama IP-d. Nii et veebis tehtavat tegevust on võimatu jälgida, mis tehniliselt teeb häkkimise võimatuks.

7 põhjust, miks vajate Kodi jaoks VPN-i

Põhjus nr 1 hoiab teie voogesituse privaatsena

anonüümne voogesitusNagu ma juba ütlesin, aitab Kodi teil voogesitada tasuta filme, telesaateid, telesaateid ja spordiülekandeid koos sõltumatute arendajate loodud muude tootjate lisadega.

Kui arvate, et teie Interneti-teenuse pakkuja teeb nüüd tasuta sisu vaatamist? Muidugi saadab see teile hoiatuskirjad.

Kodi voogesituse privaatsuse tagamiseks vajate VPN-i. Kui olete VPN-i installinud ja seejärel Kodi kasutanud, voogesitatakse seda täpselt nagu varem, aga seekord ainult privaatset.

Põhjus nr 2: olge anonüümne ükskõik, mida te võrgus teete

anonüümne-veebisKui voogesitate Kodis tasuta, siis tehke seda täieliku anonüümsusega. Kui sirvite Internetti, siis tehke seda täieliku privaatsusega.

Lühidalt, miks peaks keegi teadma, mida te teete Interneti kaudu? See on õige! Saate oma veebipõhise privaatsuse üle kontrolli saada ja jääge Interneti kaudu täiesti anonüümseks.

Olgu see teie mobiiltelefon, arvuti või mängukonsoolid, VPN on teid katte alla võtnud. Surfsharki VPN-is on kõigi seadmete ja platvormide rakendused.

Põhjus # 3: Tühjendage otseülekande Kodi lisad

deblokeeri-lisadSeal on Kodi lisandmooduleid, mis voogesitavad filme ja telesaateid, ja siis on olemas otse-TV lisandmoodulid, mis voogesitavad otse-TV kanaleid kogu maailmast.

Kuigi need kanalid on vaatamiseks tasuta, on nad geopiiratud. Näiteks kui soovite juurdepääsu Hispaania kanalitele ja asute USA-s, siis ei saa te voogesitust.

Selleks vajate VPN-i. Hispaania serveriga ühenduse loomisel antakse teile seejärel juurdepääs selle kanali vaatamiseks. Sama kehtib ka kõigi kanalite kohta, mida soovite voogesitada.

Põhjus # 4 Naudi paremat voogesituse kiirust

kiire kiirusNüüd on üldteada, et VPN-id aeglustavad teie Interneti-kiirust. Kuid miks ma ütlen, et see aitab kiire voogesituse jaoks?

Noh, tõsiasi on see, et tasuta sisu voogesitamisel laseb teie Interneti-teenuse pakkuja oma kiiruse üle, nii et võite puhverdamisprobleemidega silmitsi seista.

Kuid kui kasutate VPN-i, saate oma Interneti-tegevuse peita ISP-st. Nad ei teaks, kas vaatate mingit sisu, olgu see siis tasuta või mitte.

Kui nad ei tea, mida teie vaatate, ei saa nad teie kiirust reguleerida.

Põhjus nr 5 – kaitse õelvara eest

kaitse pahavara eestKuna olete kolmanda osapoole lisandmooduli paigaldamisega nii põhjalikult tegelenud, unustate peaaegu, et on olemas pahavara või viirus, mille võiksite nende lisandmoodulitega installida.

Kui see pahavara teie süsteemi satub, on kogu teie teave ohustatud.

Parim viis pahavara eest kaitsmiseks on hankida VPN. VPN ei luba pahatahtlikku tarkvara teie süsteemi siseneda, olgu see siis lisandmooduli kujul.

Põhjus nr 6 Kaitse häkkerite eest

kaitse häkkerite eestKui installite kolmanda osapoole rakenduse, muutub teie süsteem häkkimise jaoks haavatavaks. Mis tahes häkkerite esimene relv on pääseda oma süsteemi või seadmesse, pettes teid kahtlastel asjadel klõpsama või alla laadima.

Kui süsteem on teie kätte saanud, satuvad teie andmed ohtu ning teie isiklik teave, pangandusteave ja palju muud.

Häkkerite vältimiseks vajate jällegi VPN-i. VPN loob tulemüüri, millest on võimatu tungida isegi kvalifitseeritud häkkerite jaoks.

Põhjus # 7 Vältige juriidilisi märkusi

vältida-juriidilisi-teateidKui kasutate Kodi koos Kodi ametlike lisanditega, siis ei tohiks muretseda juriidiliste probleemide pärast. Kodi kasutajad, kes kasutavad kolmanda osapoole Kodi lisandeid, võivad siiski seista silmitsi juriidiliste probleemidega.

Enamik muudest Kodi lisandmoodulitest pakuvad tasuta sisu, mis on muul moel saadaval, mistõttu on nende kasutamine märkimisväärne oht.

Paljud USA-s olevad Kodi kasutajad on arreteeritud, samas kui mõned neist on saanud juriidilisi teateid. Selle vältimiseks hankige lihtsalt VPN ja tehke sellega hakkama.

Kas koos Kodi-ga on tasuta VPN-i kasutamine ohutu??

Tasuta VPN-e on kõikjal. Kõik väidavad, et neil on parim turvalisus ja väidavad, et nad blokeerivad iga lisandmooduli blokeerimise, kuid see pole tõsi.

Tasuta VPN-i probleem on see, et nad peavad logisid ja müüvad teie andmeid raha vahetamiseks kolmandatele osapooltele.

Kodi kasutamisel ja piiratud sisu blokeerimise proovimisel on Kodi jaoks vaja tasuta VPN-i, millel on tipptasemel turvafunktsioonid ja mis ei salvesta teie logisid.

Soovitatav on kasutada VPN-i, mis katab kõik teie turvalisuse ja voogesituse vajadused. Isegi mõned saadaval olevad tasuta VPN-i pakkujad on tegelikult tasulised VPN-pakkujad, kellel on piiratud võimalustega tasuta pakett.

Teised tasuta VPN-i pakkujad pole iga hinna eest usaldusväärsed. Nad peavad logisid, neil on IP-aadressi ja DNS-i lekke probleeme ning neil pole juurdepääsu piiratud sisule.

Need võivad aeglustada ka teie meediumipleierit või telerit, jättes pettumuse. Samuti ei saa te Kodi kasutada koos sellele installitud tasuta VPN-i lisandiga ja peate seda alati taustal käitama.

Samuti võite oma meediumipleieriga silmitsi seista mõne probleemiga, kuna see võib hakata maha jääma või kokku kukkuma.

Key Takeaways

VPN-i järele on kasvav vajadus, nagu seda pole kunagi varem olnud. Küberturvalisuse kuriteod on tõusnud erakordselt palju, mistõttu on teie veebidentiteedi hoidmine muutunud oluliseks.

Kodi kasutamine või selle sisu voogesitamine ei vaja tavaliselt VPN-i, kuid kui soovite veebis kaitsta ja oma IP-aadressi varjata, vajaksite VPN-i.

VPN hoiab teie Interneti-liiklust varjatud krüptitud tunnelis ja see on Interneti-teenuse pakkujate, häkkerite ja valitsuse silmade eest kaitstud..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me