Echo Wizard Kodi 17.6 – kuidas installida Kryptoni, Jarvise, Firesticki 7 lihtsa sammu abil

Värskendus: Kaja viisard pole autoriõiguse nõuete tõttu enam saadaval. See tõi kaasa paljude parimate kodi võlurite, populaarsete Kodi lisandmoodulite, parimate kodi hoidlate, sealhulgas kajaviisardi allakäigu. Kuna FIFA World Cup 2018 on saabunud, on soovitatav installida spordi lisad, et FIFA maailmakarikat võrgus voogesitada.


Kas te pole kõik mõelnud eraldi ehituse ja teemade installimise üle samal ajal natuke aeganõudvaid ja kirglikke? Mis saab siis, kui saate ühe installiprotsessi käigus koguda populaarsed ehituse ja kaja lisandmoodulid? Selles juhendis pakume üksikasjalikku samm-sammulist sammu, kuidas installida kajaviisard Kodi. Nii et loe edasi!

Mis on kaja viisard?

Kajaviisard tutvustab ehituse, teemade ja kajalisandite kollektsiooni, kust leiate parimad Kodi lisandmoodulid filmide, telesaadete, spordiülekannete ja muude meelelahutuskanalite vaatamiseks. Sellel on ka lai valik hooldustööriistu, mis hoiab teie Kodi heas seisukorras, takistades videote aeglast voogesitust.

Siin on kajaviisardi installijuhend:

Kuidas installida kajaviisard Kodi Kryptoni versioonile 17.6

 1. Käivita Kodi teie süsteemist > Kliki Seadistused ikoon (paigutatud ekraani ülaossa) > Valige Failihaldur.Kuidas installida kaja viisard Kodi Kryptoni versioonile 17
 2. Topeltklõps Lisage allikas > Ilmub kast, millel peate klõpsama „Puudub” > Sisestage URL http://echocoder.com/repo/ > Nüüd klõpsake nuppu Okei > Tippige Nimi meediaallika jaoks ‘Kaja viisard’ > Klõpsake nuppu Okei.kaja viisardi zip-fail
 3. Nüüd peate tagasi pöörduma Kodi avaekraan lüües edasi ‘Backspace’ vajutage mitu korda klaviatuuril > Kliki Lisandmoodulid > Nüüd klõpsake nuppu Pakendi paigaldaja ikoon vasakus ülanurgas.kaja viisardi lisand
 4. Kliki Installige ZIP-failist > Leidke ja klõpsake nuppu Kaja viisard > repository.echo-1.0.4.zip > Oodake hoidla installimist.kaja viisardi seadistamine kodi
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Minema Kajahoidla > Programmi lisandmoodulid > Kaja viisard > Klõpsake nuppu Installi.öko viisardi kodi seaded
 6. Nüüd oodake lisandmooduli Echo Wizard installimist.
 7. Alates Kodi peamenüü > Minema Lisandmoodulid > Programmi lisandmoodulid > Kaja viisard > Nautige kõiki kaja viisardis sisalduvaid tööriistu.

kaja viisard kodi peal

Kuidas installida kajaviisard Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Käivitage Kodi > Minge süsteemi > Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisa allikas.
 2. Ilmub kast, klõpsates „Puudub” > Tippige URL http://echocoder.com/repo/ > Klõpsake nuppu OK > Tippige nimi ‘kaja viisard’ > Klõpsake nuppu OK.
 3. Kodi avaekraanil minge süsteemile > Lisandmoodulid > Installige ZIP-failist > Kaja viisard > repository.echo-1.0.4.zip.
 4. Minge jaotisse Installi hoidlast > Kajahoidla > Programmi lisandmoodulid > Kaja viisard > Installi.
 5. Kodi avaekraan > Lisandmoodulid > Programmi lisandmoodulid > Kaja viisard > Nautige!

Kaja viisardi allalaadimine

Echo Wizardi hoidla otse Kodi alla laadimiseks peate klõpsama siin ja järgima kajaviisardi installimise juhiseid, mis on esile tõstetud allpool:

 1. Laadige oma süsteemi alla kajahoidla.Kaja viisardi allalaadimine
 2. Ava Kodi > Klõpsake lisandmoodulitel > Pakendi paigaldaja ikoon > Installige ZIP-failist > Sirvige oma süsteemis alla laaditud faili.
 3. Valige Installi hoidlast > Kajahoidla > Programmi lisandmoodulid > Kaja viisard > Installi > Nautige!

Kuidas paigaldada kajaviisard Kodi Fire Stickile

 1. Installige Kodi Fire Stickile.
 2. Avatud Kodi tulekolbal
 3. Minema Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.
 4. Ülejäänud reklaamide installimise protseduur on täpselt selline, nagu on varem selle reklaami installimiseks Kodi Kryptonis ette nähtud..

Kajaviisard / kajakoderite hoidla ei tööta / vead / probleemid

Voogu pole saadaval

Kui proovite pärast installimist sisule juurde pääseda, võib ilmneda hüpik, mis näitab, et vooge pole saadaval. Tavaliselt ilmneb selle veaga lisandmooduli kasutajatel. Selle tõrke põhjuseks võib olla lisandmooduli vahemälu, mis võib olla täis, või tuleb seda värskendada, et see haaraks mõnda pakkujat.

Paranda

Selle probleemi lahendamiseks värskendage kõigepealt oma pistikprogrammi hoidlat või proovige pistikprogramm uuesti installida värskendatud hoidlast. Võite proovida vahemälu tühjendada; see võib ka vea lahendada.

Sõltuvuse installimine ebaõnnestus

See on väga harv tõrge ja ilmneb ainult siis, kui hoidlas on mõni fail puudu või kui hoidla on vananenud või suletud.

Paranda

Enne lisandmooduli installimist kontrollige kõigepealt, kas lisandmooduli hoidla allikas on aktiivne. Teiseks veenduge, et teie kasutatavas hoidlas oleks lisandmooduli värskendatud versioon.

Kaja viisard Kodi ei tööta

Echo Wizard oli varem saadaval TDB repos. Kuid kuna ta on loonud oma repositooriumi, on see nihkunud kajaviisardi hoidlasse. Kaja viisard töötab edasi, kuni kaja viisard annab välja uue värskenduse. Kui see on vabastatud, lõpetab viisard oma varasema hoidla töötamise. Seetõttu kurdavad paljud Kodi kasutajad, et kaja viisard ei tööta.

Paranda

Kajaviisardi tõrgeteta töötamiseks peate desinstallida TDB hoidla ja kajaviisardi. Seejärel peate Echo Wizard uuesti Echo Repositoryst uuesti installima, nagu ka selles juhendis mainitud toimingud. Saate probleemi lahendada.

Kaja viisardi alternatiivid

Kuna populaarsed hoidlad ja võlurid on autoriõiguse rikkumiste tõttu suletud, on tõenäoline, et kajaviisard võib sattuda ka korrakaitsekontrolli. See võib takistada kajaviisardi nõuetekohast toimimist.

Seetõttu oleme loetlenud 3 kajaviisardi asendajat, mis võivad Kodi kogukonda pärast selle allakäiku juhtida:

 1. Ares võlur
 2. Ülim ehitab võlur
 3. Wookie võlur

Asjade kokku pakkimiseks

Kajaviisard annab teile ühe installimisega kõik uusimad ehitused, teemad ja kajalisandid. Seejärel saate vaadata filme, telesaateid ja sporti ning kõik vajalik on probleemideta. Selles juhendis pakume üksikasju Echo Wizard Kodi installimise kohta. Samuti loetlesime kajaviisardi alternatiivid, igaks juhuks, kui kajaviisard langeb õiguskaitse alla.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map