Kas proovite pääseda Netflixi parimale sisule ja ei saa seda teha? Proovige ühendada parim VPN-teenus parima voogedastusteenusega. See on õige, proovige ExpressVPN Netflixi kombinatsiooni ja avage täielik Netflix USA või teie riigi mis tahes raamatukogu.

Tutvuge meie juhendiga ja vaadake, kuidas saate ExpressVPN-ist voogesitust nautida või Netflixi VPN-i kõiki võimalusi kasutada.

Netflixi geograafiliste piirangute teegid

Netflix pole populaarne ainult selle sisu kvaliteedi tõttu, vaid pakub ka mitmesugust sisu.

American Netflixil on suurim filmi- ja telesaadete kogu, kus on 4593 filmi ja 1 157 telesaadet ning mis loendavad.

Vaatamata sellele, et kogu maailmas on sisu, on USA Netflixi teek geograafiliselt piiratud ja sellele pääseb täielikult juurde ainult USA-s ning saate teada, millist saadet peaksite netflixi kaudu vaatama.

Igas riigis, kus Netflix tegutseb, on autoriõiguse probleemide tõttu erinev raamatukogu. Regioonidele, nagu suured Aasia riigid ja muud Euroopa riigid, on kogu raamatukogule juurdepääs vaid 5–25%. Selle geopiirangu peamine põhjus on erinev autoriõiguseeskirjade ja -eeskirjade vahel, mis piirkonniti erinevad. Varem privaatse Interneti-juurdepääsuga Netflixi serveritest möödus see piirang hõlpsalt. Kuid asjad on muutunud ja ExpressVPN-il läheb üsna hästi, olles parim Netflixi VPN.

Expressvpn Netflixi töötavad serverid

Paljud VPN-teenused väidavad, et mööduvad Netflixi piirangutest, kuid need väited ei ole alati päris tõesed ja sageli osutuvad eksitavaks. Kasutajad, kes on voogesituse maailmas uued, satuvad sellistesse eksitavate väidetesse ja ostavad lõpuks VPN-i teenuseid, mis pole piisavalt võimelised Netflixi teegi piirangutest mööda minema.

ExpressVPN-serverite juurdepääsuvõimaluste kinnitamiseks võtsime ühendust nende tugiteenuste pakkujaga ja nad kinnitasid meile, et nende serverid töötavad.

Expressvpn netflixi serverid

nordvpn netflixOotan Netflixi voogesitust? ExpressVPN deblokeerib Netflixi geopiirang. Netflixi USA, Suurbritannia või mõne muu riigi raamatukogu juurde pääsemiseks. Kõigi Netflixis saadaolevate voogesituse jaoks soovitame kasutada VPN-i ja muuta oma asukoht soovitud riigiks.ekspressvpn cta

Kas ExpressVPN piirab Netflixi geo piiramist? Päris testimine

Otsustasime testida ExpressVPN-i väiteid, et nende serverid pääsevad juurde Netflixi geopiirangutele ja pakuvad juurdepääsu Netflixi USA raamatukogule. Seega meie ostis ExpressVPN-i paketi plaan, mis oli ühendatud USA serveriga ja pääses juurde Netflix.com ning meil oli juurdepääs Netflixi USA raamatukogule. ExpressVPN on voogesituse jaoks väga usaldusväärne pakkuja ja saate seda hinnata juba tõsiasjast, et isegi Kodi kasutajad nimetavad seda üheks parimaks Kodi VPN-iga.

Kui soovite juurde pääseda Thor Ragnarokile või mõnele oma lemmikfilmist USA raamatukogust väljastpoolt USA-d, kuvatakse järgmine teade.

Kas ExpressVPN piirab Netflixi geo piiramist? Päris testimine

See allpool näidatud pilt tähistab populaarset filmi “Thor Ragnarok”, mis on saadaval ainult USA-s ja vabastatakse teisest piirkonnast ülemise VPN-i kaudu.

Expressvpn Netflixi vead / probleemid

ExpressVPN Netflixi vead

Netflixile ExpressVPN-iga pääsemisel võib ilmneda teatud tõrkeid. Siin on nimekiri ExpressVPN Netflixi vigadest:

1. IP-aadressi konflikt

Võimalik, et võite selle tõrkega silmitsi seista, isegi kui olete ühendatud VPN-serveriga. Mõnikord ei muutu teie IP pärast serveriga ühenduse loomist. Mõnede tõrgete ja tehniliste tõrgete tõttu ilmneb peaaegu kõigis VPN-teenustes tavaline tõrge. Sel juhul, kui teie IP-d ei maskeerita ega muudeta ning proovite juurde pääseda Netflixile, ei anta teile juurdepääsu.

2. DNS-i probleem

Mõnikord tõmbab sait, millele proovite juurde pääseda, oma Interneti-teenuse pakkujalt DNS-i, kuna see jääb teie seadme vahemällu ja tekitab teie jaoks vaeva. Netflixi tulemüür ja serverid on väga nutikad ja tuvastavad teie DNS-i ja IP-ahelad väga hõlpsalt. Seetõttu ei saa sellised vead lasta teil Netflixi piirangutest mööda minna.

3. Vale puhverserveri konfigureerimine

Teie brauseri puhverserveri konfiguratsioon ei pruugi olla ajakohane või võib see olla valesti konfigureeritud, põhjustades teile probleeme. Kui teie puhverserver pole õigesti konfigureeritud, ei pääse te juurde Netflixi USA teeki.

4. ExpressVPN-serverid ei tööta / ei reageeri

Kõigi VPN-teenuste tavaline probleem on serverite vastutustundetus, mis võib igal ajal juhtuda. See, et Netflix hakkas VPN-e ja puhverservereid blokeerima, tekitas paljudes VPN-teenustes suurt probleemi. Ainult mõned VPN-teenused on suutnud piirangutest mööda minna ja sellistes olukordades, kui serverid ei tööta, peab kasutaja kannatama.

ExpressVPN Netflix ei tööta

1. IP-aadressi konflikt

See on tavaline viga ja seda saab hõlpsalt parandada. Taaskäivitage lihtsalt ExpressVPN rakendus ja proovige uuesti ühendada soovitud VPN-iga. Seejärel kontrollige, teie IP-d muudetakse.

2. DNS-i probleem

Kui kasutate Windowsi, saate selle tõrke parandada järgmiste juhiste abil.

 1. Minge arvuti menüüsse Start > Klõpsake valikul Kõik programmid > Klõpsake valikul Tarvikud.
 2. Valige siit funktsioon Käivita või kui kasutate usinf Window 8 või 10, siis vajutage lihtsalt klahve “Windowsi klahv + R ” funktsiooni Käivitamine avamiseks.
 3. Tippige nüüd “cmd”Dialoogiboksi käsuväljal.
 4. Kui käsuviip avaneb, tippige “ipconfig / flushdns” ja vajutage sisestusklahvi.

Teie DNS loputatakse nüüd ja teil on juurdepääs Netflixi USA teeki.

3. Vale puhverserveri konfigureerimine

Puhverserveri ja brauseri ühendusseadete konfigureerimine on natuke keeruline ja keeruline. Seetõttu on igal brauseril abijuhendis selliste juhtumite jaoks täielik tõrkeotsingu protseduur. Kui teil on mõni selline probleem, klõpsake lahenduse leidmiseks vastaval brauseril:

 1. Mozilla Firefox
 2. Google Chrome
 3. Safari

4. ExpressVPN-serverid ei tööta / ei reageeri

Kui teil on selline probleem, kui serveriga ühenduse loomine ebaõnnestub, võtke kohe ühendust ExpressVPN reaalajas tugiteenusega. Kui see ei aita, proovige uuesti DNS-i severiga uuesti käsitsi luua. Oleme pakkunud allpool linki ExpressVPN DNS-serveri konfiguratsioonile, klõpsake sellel lisateabe saamiseks:

 1. DNS-serveri konfigureerimine Windowsi jaoks
 2. DNS-serveri konfiguratsioon Maci jaoks
 3. DNS-serveri konfiguratsioon Linuxi jaoks

Netflix ExpressVPN Reddit ülevaated

Ülemaailmsed kõõmuvaatlejad on kasutanud ExpressVPN-i Netflixi voogesitamiseks ja tundub, et neil on sellega tore olla. Sõna “näib” oleme kasutanud põhjusel, et Redditis on saadaval kasutaja arvustusi. Vaata siit:

Kommentaar arutelult BlindSini kommentaar arutelult "mis on ExpressVpn USA serverid, mis töötab endiselt Netflixiga ?".

See teema oli küsimus töötavate serverite kohta ja kasutaja on üksikasjalikult vastanud ning on ExpressVPN tuge komplimenteerinud.

Kommentaar arutelult .

Siin on veel üks teema, seda lõime alustanud inimene näib olevat väga romantiline ja tundub, nagu oleks ta viinud termini “Netflix ja chill” täiesti uuele tasemele. Igatahes vastati tema esitatud küsimusele väga täpselt ja inimene on ExpressVPN-i Netflixi eest kiitnud.

Expressvpn Netflix blokeeriti 2018. aastal

Netflix tuvastas suure hulga kasutajate juurdepääsu VPN-teenuste ja puhverserverite kaudu USA raamatukogule. See tekitas Netflixi jaoks ilmselgelt suurt muret ja seetõttu hakkasid nad plaanima neid VPN- ja puhverserveriteenuseid blokeerida.

Netflix on juurutanud ainulaadse VPN-i tuvastussüsteemi, mis blokeerib VPN-serverite kaudu tuleva liikluse.

See on põhjus, miks paljud kasutajad, kes proovivad VP-teenustega Netflixile juurde pääseda, ebaõnnestuvad.

Alguses ei pääsenud paljudel juhtivatel VPN-teenustel, sealhulgas ExpressVPN-il, Netflix USA-le juurde pääseda, kuid ExpressVPN-i puhul on kõige parem see, et see leidis Netflixile juurdepääsu ja nüüd on selle USA serveritel võimalik rakendatud piirangutest väga hõlpsalt mööda minna.

See kassi ja hiire tagaajamine jätkub aga n ja Netflix võib jälle proovida ExpressVPNi alla viia, kuid seda pole veel näha. Kui see juhtub, võib juhtuda, et kasutajad peavad mõnda aega ootama, kuni VPN-serverid taas tööle hakkavad, või peaksid nad valima mõne muu VPN-teenuse, mis võimaldab neil Netflixile juurde pääseda.

Kuidas Netflixi jaoks ExpressVPN-i osta ükskõik kust

ExpressVPN ostmine Netflixi jaoks on väga lihtne protseduur ja saate ExpressVPN-i osta ükskõik millisest maailma piirkonnast, toimides lihtsalt järgmiselt.

 1. Minge ExpressVPN veebisaidile ja klõpsake vahekaardil Hangi ExpressVPN.
 2. Avaneb uus leht, kus kuvatakse kõik paketiplaanid.
 3. Valige soovitud paketi plaan.
 4. Esitage registreerimiseks oma e-posti aadress.
 5. Valige oma makseviis.
 6. Sisestage oma andmed ja teave ning klõpsake nuppu „Liitu kohe”.
 7. Pärast nupul „Liitu kohe” klõpsamist saate e-kirja, kus on kirjas teie sisselogimismandaadid.
 8. Laadige nüüd alla rakendus ExpressVPN ja installige see oma seadmesse. Konfigureerige rakendus ja logige sisse antud mandaatidega.
 9. Valige ühenduse jaoks eelistatud USA server ja avage netflix.com.

Seal on see lihtne!

Kas ExpressVPN töötab koos Netflixiga?

Jah, ExpressVPN töötab koos Netflixiga ja teiste kasutajatega ning ka teenusepakkuja on seda kinnitanud. Oleme seda ka testinud, et veenduda teenusepakkuja väidete tõesuses.

Lõppsõnad

Netflix on meelelahutustööstuses juhtiv voogedastusteenus ja sarnaselt on ExpressVPN juhtiv VPN-i pakkuja. Nende kahe teenuse kombineerimine liigseks vaatamiseks on kindlasti ilu asi, kuna see annab teile juurdepääsu täielikule Netflixi raamatukogule, mis teil ei pruugi olla, kui olete pärit muust piirkonnast peale USA. Oleme esitanud teile täieliku ülevaate ExpressVPN Netflixi kombinatsioonist ja loodame, et teil pole nüüd probleeme. Hoidke voogesitust ja olge turvaline!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me