ExpressVPN rakenduse Kodi 2020 ülevaate jaoks – osutub kõige turvalisemaks VPN-iga nulli logidega Kodi jaoks

Kiire serveritega sujuva voogesituse nautimiseks ja ülima turvalisuse tagamiseks valige Kodi jaoks ExpressVPN. Jalutage seda juhendit läbi, et näha kõike, mida peate teadma ExpressVPN-i ja selle ühilduvuse kohta Kodi-ga.


Miks on ExpressVPN parim teenus VPN-ide ümber

ExpressVPN-i peetakse türanniks, kuna see pakub tipptasemel turvaprotokolle ja seda pole kunagi DNS- ega IP-lekete korral välja kutsutud. Kodi voogesituseks parima VPN-i valimine on nagu kasutajate usalduse hüppamine ja usalduse kaotamise tagamine on mis tahes teenusepakkuja esmane prioriteet. Seetõttu on soovitatav valida VPN-i pakkuja, mis on turvalisuse ja kiiruse osas usaldusväärne.

Üks parimaid asju ExpressVPN-i juures on see, et see loob ühenduse kohe loendist valitud serveriga. Teistel VPN-i pakkujatel kulub serveritega ühenduse loomiseks veidi aega, kuid ExpressVPN-serverid on hämmastavalt kiired. See on oluline asi, mida tuleb Kodi jaoks VPN-i valimisel arvestada.

Kõik need eelnimetatud omadused kinnitavad, et ExpressVPN on parim teenus teiste VPN-ide ümber. ExpressVPN-i kasutajate tagasiside vorm on positiivne, mis näitab, et inimesed on selle teenusega väga rahul. Selles juhendis on mõned kasutajate arvustused.

ExpressVPN Kodi kiiruskatse jaoks

Kuna ExpressVPN-i on kiidetud kui Kodi kiireimat VPN-i, pidin enne seda, kui soovitan seda teile, veenduda, kas see väide vastab tõele. Niisiis, ma ühendasin ühe USA serveriga ja hakkasin Kodis voogesitama.

ExpressVPN Kodi kiiruskatse jaoks

See oli kiirus, mille sain ExpressVPN (NewYork) serveri kaudu voogesituse ajal 2 Mbps ühendusega, mis on tõesti hämmastav. Ma ühendasin ExpressVPN-serveriga 3–4 sekundi jooksul. Voogesitus oli sujuv ja mul ei olnud mingeid viivitusi ega katkestusi (katkestusi).

ExpressVPN Kodi IP lekketesti jaoks

Usaldusväärsel VPN-il peab olema tugev krüpteerimisprotokoll ja see peaks tagama, et ei leita OP ega DNS-i lekkeid. Seetõttu võtsin ExpressVPN-serveriga ühendamisel IP- ja DNS-i lekketesti ning tulemused on järgmised:

ExpressVPN Kodi IP lekketesti jaoks

ExpressVPN IP lekke test

IP- ega DNS-lekkeid ei leitud, mis tõestavad, et ExpressVPN on tõepoolest turvaline ja usaldusväärne teenusepakkuja.

ExpressVPN Kodi Geo-piiratud lisandmoodulite kontrollimiseks

Üks peamisi Kodi VPN-i kasutamise põhjuseid on juurdepääs geograafiliselt piiratud lisandmoodulitele ja voogudele. Peaaegu kõik reaalajas TV-lisandmoodulid on geograafiliselt piiratud, kuna nende voogudele ei pääse juurde muust piirkonnast kui volitatud.

Proovisime kasutada ExpressVPN-i Maverick TV geopiirangutest möödahiilimiseks ja juhtus nii:

ExpressVPN Kodi Geo-piiratud lisandmoodulite kontrollimiseks

Suutsime voogudele juurde pääseda ilma probleemideta ja voogesitus oli veatu, puhverdamisprobleeme ega viivitusi polnud.

Kas ExpressVPN ühildub Kodi-ga?

Jah, ExpressVPN ühildub Kodiga, ehkki sellel pole spetsiaalset Kodi pistikprogrammi, kuid see töötab taustal. ExpressVPN on tõepoolest Kodi üks paremaid VPN-e, kuna sellel on kiire serverid ja see ületab geopiirangud hästi ilma IP-d või DNS-i lekitamata.

Pole vahet, kas kasutate Kodi Windowsis, Androidis või mõnel muul platvormil nagu iOS, macOS, Linux, FireStick ja FireTV, Roku, RaspberryPi, ExpressVPN saab kasutada peaaegu kõigis suuremates opsüsteemides.

Kuidas kasutada Kodi koos ExpressVPN-ga Androidis

Suur hulk inimesi kasutab kogu maailmas Androidi seadmeid voogesituse jaoks. Kuna Androidi seadmete voogesituse kasutamine on kasvanud, on ka küberturvalisuse probleemid hakanud hiljem kasvama. Privaatsus on muutunud Androidi kasutajatele tõsiseks mureks, eriti neile, kes kasutavad oma seadmeid voogesituse eesmärgil.

Kasutage Kodi koos ExpressVPN-ga Android-seadmetes, et tagada veebiturvalisus voogesituse ajal. ExpressVPN installimiseks Android-seadmesse toimige järgmiselt.

 1. Minema Google Play pood ja otsi ExpressVPN.
 2. Kliki ExpressVPN – parim Androidi VPN otsingutulemustes.
 3. Nüüd klõpsake nuppu Installi ja allalaadimine algab. Pärast allalaadimise lõppu installitakse rakendus automaatselt.
 4. Klõpsake nuppu Ava.
 5. Pärast seda, klõpsake sisselogimist rakenduse liidesest.
 6. Sisestage oma konto mandaadid kuni logige sisse ExpressVPN-i. (Teilt küsitakse, kas soovite jagada krahhiaruandeid jms.) Okei või Ei aitäh, sõltuvalt teie eelistusest.0
 7. Nüüd klõpsake nuppu Okei oma VPN-i seadistamiseks > Klõpsake nuppu Okei ühenduse soovi korral hüpikaken.
 8. Nüüd valige soovitud serveri asukoht ja VPNi sisselülitamiseks klõpsake toitenupul ja looge serveriga ühendus.

Kui olete ExpressVPN-serveriga ühenduse loonud, avage seadmes Kodi ja alustage voogesitust. Kui te pole Kodi oma Android-seadmesse veel installinud, siis külastage meie juhendit „Kodi installimine / seadistamine Android-seadmetele”.

Kodi kasutamine ExpressVPN-iga Windowsis

Enamik voogesitajaid kasutab Windowsis Kodi ja pole kahtlust, et see töötab suurepäraselt ka Windowsis. Järgige allolevat protseduuri, et näha, kuidas kasutada Kodi koos ExpressVPN-ga Windowsis:

 1. Minge ExpressVPN-i tellimislehele ja tellige mõni pakett, mis teile kõige paremini sobib.
 2. Laadige alla ExpressVPN Windowsi töölaua klient.
 3. Pärast allalaadimist installige rakendus oma seadmesse.
 4. Avatud ExpressVPN klient pärast paigaldamist ja sisestage oma sisselogimismandaadid mida tellib teile ExpressVPN.
 5. Nüüd valige loendist soovitud serveri asukoht 160 asukohta.
 6. Klõpsake nuppu toiteikooni nupp pöörama VPN sees.
 7. Seal on teie ExpressVPN installitud ja ühendatud. Nüüd käivitage Kodi ja alustage turvalist voogesitust Windowsis, samal ajal kui ExpressVPN töötab taustal. Kui te pole Kodi Windowsi installinud, järgige seda juhendit „Kodi installimine Windowsi”.

Installige ExpressVPN Kodi kaudu VPN Manageri kaudu

Kui soovite installida ExpressVPN otse Kodi, saate seda teha VPN Manageri kaudu. Lihtsalt järgige neid samme:

 1. Minema VPN-i haldur> Kliki VPN-i seadistamine > Kliki Seadistused
 2. ExpressVPN-kontole sisselogimiseks sisestage oma mandaat.
 3. Kliki VPN-ühendusedsakk > Valige Esimene VPN-ühendus.
 4. Valige loendist suvaline server, millega soovite ühenduse luua.
 5. Olete ühenduses ja nüüd saate Kodi kaudu voogesitust nautida, kui sellesse on integreeritud ExpressVPN.

Kuidas kasutada Kodi koos ExpressVPN-iga FireStickis

Amazon FireStick on tõepoolest üks parimaid voogesitusseadmeid, eriti kui teil on Kodi sellele installitud. Parim külg on see, et saate Kodi kasutada FireSticki Express VPN-iga, järgides neid samme:

 1. Käivitage oma FireStick seade > Klõpsake avakuval otsinguriba.
 2. Otsing „ExpressVPN”.
 3. Klõpsake „Hangi ” > Rakendus laaditakse alla ja installitakse.
 4. Kui installimine on lõpule jõudnud, klõpsake „Avatud“.
 5. Nüüd Logi sisse rakendusele, kasutades oma ExpressVPN mandaadid.
 6. Klõpsake nuppu Okei konfigureerimise lõpuleviimiseks ja VPN-ühenduse seadistamiseks
 7. Valige soovitud serveri asukoht ja siis klõpsake nuppu toitenuppu pöörama VPN sees.

See on nii lihtne! Nautige nüüd Kodi kaudu voogesitust ja privaatsuse kaitset ExpressVPN kaudu FireStickis.

Alternatiivsed VPN-teenused Kodi jaoks

Vaatamata sellele, et tegemist on parimate VPN-teenuse pakkujatega tööstuses, on paljud inimesed kurtnud selle hinna üle, st 8,32 USA dollarit kuus. Kui otsite VPN-teenust, mis maksab vähem kui ExpressVPN, võite proovida järgmisi Kodi VPN-teenuseid:

 1. PureVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost

ExpressVPN for Kodi Reddit Arvustused

Ma ei usu oma lugejate eksitamisse ja see on põhjus, miks ma mõtlesin lasta teil kuttidel näha ExpressVPN-iga seotud kasutaja tagasisidet. Vaata siit:

Kommentaar diskussiooni ieswideopen kommentaar arutelust "Express VPN".

See inimene kasutas ExpressVPN-i Netflixi vaatamiseks Suurbritannia serveri kaudu ja tagasiside on positiivne. Nagu ma varem mainisin, on ExpressVPN-l suur serverikiirus, mis on voogesituse jaoks suur pluss.

Kommentaar diskussiooni geffenizlude kommentaarilt "Otsite VPN-i halduri lisandit, Android TV OS-is töötavat Kodi".

Selle kasutaja mure, et tal pole spetsiaalset Kodi pistikprogrammi, on üsna asjakohane, kuna see tekitab tõesti vaeva. Ligipääsetavust ja kaitset ei seata ohtu, kui kasutate Kodi jaoks parimat VPN-i.

Järeldus

Nüüdseks peaks teil olema selge pilt sellest, mida ExpressVPN Kodi jaoks pakub ja miks see on Kodi jaoks parim VPN. Olen proovinud katta kõiki olulisi Kodi ExpressVPN-iga seotud aspekte, alates selle installimisest kuni ühilduvuseni. ExpressVPN on Kodi kasutajatele tõepoolest suurepärane võimalus ja soovitan seda isiklikult kõigile, eriti voogesituse jaoks.

VPN pole tänapäeval enam võimalus, vaid pigem vajadus, kuna kasvavad küberohud ja privaatsusprobleemid. Veebi voogesitustööstus kasvab iga päevaga ja seda kasvu silmas pidades on kindlasti vajalik küberturbealase teadlikkuse levitamine.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map