Kodi pole mõeldud ainult filmide ja telesaadete voogesitamiseks ega retrokomöödiate vaatamiseks. Kasutajad eelistavad seda väga tänu oma parimatele kodi lisanditele, mis võimaldavad kasutajatel voogesitada oma lemmik-otseüritusi, telesaateid ja muid otseprogramme.

Seal on mõned ametlikud parimad IPTV Kodi lisad 2023 ja mõned suurepärased IPTV tasuta pistikprogrammid, mille on välja töötanud ka kolmandate osapoolte arendajad. Kuid paljudel inimestel on lisandmoodulite installimisel või nende voogudele juurdepääsuga probleeme.

Selle põhjuseks on asjaolu, et Kodi Live TV lisandid on geopiiranguga ja nende voogudele ei pääse juurde väljaspool nende määratud piirkonda ilma Kodi VPN-i toeta.

Contents

Kuidas installida Platinum Smart IPTV Kodi saidile Leida ja Krypton

 1. Ava Kodi > klõpsake hammasratta (seaded) ikooni.
 2. Valige File Manager.
 3. Topeltklõpsake valikul Lisa allikas.
 4. Klõpsake seal, kus see öeldakse, ja sisestage see URL: ‘http://legionworldtv.com/wizard’ > klõpsake nuppu OK.
 5. Pange sellele meediaallikale nimi „Legion Repo” ja klõpsake nuppu OK > Kontrollige veelkord URL-i ja nime ning klõpsake uuesti nuppu OK.
 6. Liikuge tagasi avaekraanile > Klõpsake menüüd Lisandmoodulid.
 7. Klõpsake kastiikooni.
 8. Valige Install alates ZIP-failist > Valige plugin.video.iptvplatinum.zip > oota teatist.

Kuidas installida Platinum Smart IPTV Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Käivita Kodi.
 2. Klõpsake nuppu Süsteem > Avatud Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas.
 3. Klõpsake nuppu <Puudub> ja tippige see URL: http://legionworldtv.com/wizard > Klõpsake nuppu Valmis.
 4. Pange sellele meediaallikale nimi Leegioni repo > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 5. Mine tagasi Kodi avakuva > Minema Süsteem > Kliki Lisandmoodulid menüü > Valige Installige ZIP-failist > Oodake teadet.
 6. Minema Leegioni repo > Avatud plugin.video.iptvplatinum.zip.
 7. A teatamine ilmub lisandmooduli installimise teave.

Plaatina nutika IPTV Kodi allalaadimine

 1. Laadige alla  ZIP-fail > Minema Lisandmoodulid.
 2. Klõpsake nuppu Kastiikoon.
 3. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Sirvige süsteemi ja avage allalaaditud ZIP-fail > oota teatist.

Plaatina nutikate IPTV-kanalite loend

Siin on mõned kanalid, mida kasutajad saavad Platinum IPTV kaudu vaadata:

 1. NBC
 2. FOX
 3. ABC Detroit
 4. WMYD TV20
 5. FXX USA
 6. Spike HD
 7. TRU TV HD
 8. Metsik TV
 9. Maailma kalapüügivõrgustik
 10. Kiire HD
 11. Bet TV
 12. Filmi aeg
 13. Omni 1
 14. Omni 2
 15. CNN HD

15 parimat IPTV Kodi lisandit 2023. aastaks

 1. iTV
 2. Sylvr
 3. BGTime.TV
 4. Laadige! Telesaade
 5. Komeedi TV otseülekanne
 6. D8
 7. C31
 8. EKP TV
 9. Cerebro Prime
 10. CW televisioonivõrk
 11. Darkzide IPTV
 12. ExPat TV
 13. Boonus.TV
 14. Boom Boom TV
 15. DFB-teler

Parimad IPTV Kodi lisandmoodulid Leida versiooni 18 jaoks

1) iTV

Parimad IPTV Kodi lisad

iTV on Ühendkuningriigis asuv televõrk, mis võimaldab kasutajatel veebis juurdepääsu oma eetris olevale sisule. Kodi kasutajad saavad otseülekandena vaadata kõiki Briti kanaleid iTV IPTV Kodi tasuta lisandmooduli kaudu.

2) Sylvr

Sylvr IPTV Kodi tasuta lisand

Voolukvaliteedi ja funktsionaalsuse osas on Sylvr suurepärane, käed alla. Vaatamata sellele, et pakutakse vaid vähesel arvul kanaleid, peab Sylvr teie Kodi teegis kindlasti olema lisandmoodul. Parem oleks olnud, kui tal oleks vaid mõnda sorti pakkuda. Sellest hoolimata töötab lisandmoodul hästi ja liides on väga kasutajasõbralik.

3) BGTime.TV

BGTime Bulgaaria iptv tasuta lisandmoodul

BGTime.TV on Bulgaaria veebiteenus, mis võimaldab kasutajatel tellida oma Bulgaaria lemmikkanaleid. Kasutajad saavad soovitud kanaleid salvestada, taasesitada ja voogesitada. BGTime.TV IPTV lisandmoodul on Kodi kasutajate jaoks ametlik lisand, mis võimaldab neil veebis registreerides pääseda ligi otse-TV kanalitele ja sündmustele..

4) laadige! Telesaade

Laadige! TV IPTV Kodi loend Voogesitus

Laadige! on ringhäälinguvõrk filmide, telesaadete, otsesaadete ja spordikanalite voogesitamiseks. See on populaarne selle sisu tõttu, mida see kasutajatele pakub. Kodi kasutajad saavad seda teenust oma Kodi rakendustes üsna hõlpsalt kasutada, installides ametliku tasu! Televiisori otseülekande IPTV lisandmoodul.

5) Komeedi TV Live

Komeet TV Live iptv kodi nimekirja lisand

Komeet on telekanal, mis edastab ulmežanrisisu nagu avastused, ajaloolised vandenõud, uuendused, leiutised jne. Kodi kasutajad pääsevad sellele kanalile oma Kodi rakenduses hõlpsalt juurde, installides Comet TV Live Kodi lisandmooduli Kodi ametlikust hoidlast..

Kryptoni versiooni 17.6 parimad IPTV Kodi lisandmoodulid

1) D8

Parimad IPTV Kodi lisad Kryptoni versiooni 17.6 jaoks

D8 on Prantsuse telekanal ja kasutajad saavad sellele prantsuse telekanalile hõlpsalt juurde pääseda ja videoid vaadata oma ametliku IPTV Kodi lisandmooduli kaudu, mis on saadaval Kodi ametlikus pistikprogrammi hoidlas.

2) C31

C31 kogukonna iptv kodi nimekiri Addon

Kanal 31 on kodumaine teabe-, haridus-, spordi- ja meelelahutuskeskkonnaga kogukonnapõhine telekanal. See on Austraalias asuv mittetulunduslik kogukondlik televisiooniringhäälinguteenus.

Selle sisu levitatakse Dandenongi mäest, see hõlmab mõnda võõrast tähte ja ankruid Victoria seest. Igal nädalal näidatakse peaaegu 90 saadet, mis on kodumaal toodetud.

3) EKP TV

EKP kriket IPTV kodi m3u addon

See on Ühendkuningriigis asuv IPTV Kodi m3u, mis pakub reaalajas voogesid Inglismaa ja Walesi kriketitabeli ametlikelt veebisaitidelt.

4) Cerebro Prime

Cerebro Prime IPTV Kodi m3u lisand

Cerebro Prime on hämmastav IPTV Kodi m3u-lisandmoodul spordisündmuste ja meelelahutuse voogesitamiseks Kodis. Samuti pakub see voogesitusi filmidele ja teadusega seotud sisule.

5) CW televisioonivõrk

CW Televisioonivõrgu iptv kodi tasus

CW Televisioonivõrk on Ameerika Ühendriikide ringhäälinguvõrgustik, mis edastas populaarseimaid saateid nagu Flash, Jane Virgin, iZombie, Jessica Jones, The Vampire Diaries jne. Selle tegevust kontrollib The CW Network, LLC ja selle peakorter asub Burbank, California. Kodi kasutajad saavad hõlpsalt vaadata kõiki CW televisioonivõrgus saadaolevaid saateid, installides selle parima KTV IPTV tasulise lisandmooduli.

Parimad IPTV Kodi lisandmoodulid Jarvise versiooni 16 jaoks

1) Darkzide IPTV

Parimad IPTV Kodi lisad Jarvise versiooni 16 jaoks

Üks asi, mis võis teie nime lugedes teie nimele hüpata, on selle õudussisu IPTV Kodi tasuline lisandmoodul. Kuid see pole nii! Tegelikkuses on see üks parimatest IPTV lisandmoodulitest kanalite voogesitamiseks sellistest piirkondadest nagu Norra, Taani ja Rootsi. Sellel on suurepärased kvaliteedivood, kuid keelega võib teil probleeme esineda.

2) ExPat TV

Expat TV UK Iptv kodi tasuline lisatasu

ExPat TV on suurepärane KTV tasuline IPTV lisandmoodul sisu voogesitamiseks, mis on geograafiliselt piiratud ainult Ühendkuningriigiga. Kasutajad saavad installida selle reaalajas IPTV lisandmooduli ja voogesitada oma lemmikfilme, telesaateid jms sellistest kanalitest nagu BBC iPlayer.

3) Boonus.TV

bonus.tv vene iptv kodi allalaadimine

Bonus.TV on Venemaa ringhäälinguteenus, mis võimaldab kasutajatel voogesitada oma lemmik Vene, Ukraina ja ka mõnda rahvusvahelist kanalit. Kasutajad saavad väga hõlpsalt filme, telesaateid ja oma lemmikmuusikat kuulata, installides lisandmooduli Bonus.Tv Kodi.

4) Boom Boom TV

Boom Boom iptv kodi allalaadimine

Boom Boom TV Kodi lisandmoodul tõstis tõesti üles Live TV lisamängu, kuna see sisaldab umbes 1000 Live TV kanalit, mille vahel valida, ja need kanalid on pärit erinevatest piirkondadest, nagu Suurbritannia, USA, Hispaania jne. See lisa -on on kogukonna raputanud ja saanud lühikese aja jooksul üheks parimaks IPTV Kodi tasuta lisandmooduliks.

5) DFB-teler

DFB TV saksa iptv tasuta

DFB on Saksamaa jalgpallikoondise ametlik veebisait, mis pakub kõiki mängude ja muude uudistega seotud siseteateid ja vooge. Kasutajad saavad selle parima Saksa IPTV lisandmooduli installida Saksamaa jalgpallikoondisega seotud videote ja uudiste voogesitamiseks.

Plaatina nutika IPTV vead / ei tööta / probleemid

Kontrolli logi viga

Seda tüüpi tõrge ilmub hoidla või lisandmooduli installimisel, kuna hoidlas puuduvad failid või vahemälu on liiga palju.

Paranda

Selle vea parandamiseks on kaks sammu, kuna selle põhjus pole kindel. Esiteks tühjendage oma süsteem ja lisandmooduli vahemälu ning proovige pistikprogramm installida ja avada. Kui see ei aita, proovige lisandmoodul usaldusväärsest ja värskendatud hoidlast uuesti installida.

Sõltuvuse installimine ebaõnnestus

Sõltuvusviga ilmneb siis, kui kasutaja proovib lisandmoodulit vananenud hoidlast / allikast installida või kui hostiallikas on suletud.

Paranda

Selle tõrke lahendamiseks veenduge enne lisandmooduli installimist alati, et hoidla, mida lisandmooduli installimiseks kasutasite, on ajakohane ja töökorras.

Platinum Smart IPTV Kodi ülevaated

Otsustades kiituse üle, et Platinum IPTV levib kogu maailmas, võib seda nimetada praegu armastatavaks IPTV lisandmooduliks. Oleme rivistanud mõne kasutaja säutsu, kes kiidavad seda lisa:

@ platinumiptv2 armastavad mu kanaleid endiselt. 6 kuud ja armastan seda siiani!

– ADAM -aka- BIGZ (@bigz_cov) 31. märts 2023

Suurepärane iptv m8, väärt raha, mida just 1 aasta eest maksti, nii õnnelik

– Gary Turner (@ GARYrfc1872) 5. märts 2023

@ platinumiptv2 Tänan, töötate suurepäraselt, nii suur valik tundub, et ma ei koli mõni kuu televiisorist ??

– Bob (Animal) ™ (@Bob_Animal) 13. jaanuar 2023

Kasutajad on kiitnud ka lisaarendajat toetuse eest nende päringute lahendamisel:

Sai selle eelmisel nädalal üles seatud ja muljet avaldanud siiani. Samuti oli ta sõnumitele väga reageeriv.

– Andrew Thomas (@twmscfc) 31. märts 2023

Lõppsõnad

IPTV Kodi lisandmoodulid, mida siin blogis mainisime, kõik töötavad ja sobivad vastavalt teie vajadustele ja eelistustele. Need kõik on praegu kõige populaarsemad IPTV-vabad lisandmoodulid, mis riiulil saadaval on, ja te ei saa ilma jääda isegi ühest neist, nii et installige need ja alustage otseülekannet. Sellegipoolest veenduge, et kasutate Kodi VPN-i teenust, proovides Kodi mitteametlikke lisandusi, et kaitsta teie veebipõhist privaatsust.

Selle kohta lisateabe saamiseks lugege meie juhendit „Kuidas paigaldada VPN Kodi-le”. Kui te pole nõus selle eest maksma, võite valida ka tasuta VPN Kodi teenuse. Funktsioonide erinevuse tõttu on siiski tungivalt soovitatav kasutada tasulist VPN-teenust. Loodetavasti oleksite nüüdseks aru saanud, miks vajate selle lisandmooduliga Kodi jaoks VPN-i.