IStreami (Duckpool) installimine Kodi sisse 8 toiminguga

Mis on iStream??

Duckpool on iStream Kodi lisandmooduli uus nimi, mis on kuulus oma filmide ja telesaadete voogesituse poolest. Nimi ise näitab, et duckpooli lisand kuulub Muck Duck perekonnale. See sisaldab pakutavate videote massilisi linke ja allikaid, mis võimaldab teil voogesitada ükskõik mida.


Sellest ajast peale, kui Mucky Duck selle lisandmooduli üle võttis, on see Duckpooli ümber kujundatud. Oleks naiivne võrrelda Duckpooli pakti või Genesis Reborniga. Kuid kui see on õige link, pakub see kvaliteetseid videoid.

Oleme esitanud üksikasjaliku juhendi, kuidas installida iStream (Duckpool) Kodi. Nii et lugege allpool meie üksikasjalikku juhendit:

IStreami (Duckpool) installimine Kodi 17-le
IStreami (Duckpool) installimine Kodi 16-le
iStream (Duckpool) Kodi ülevaated
iStream Kodi ei tööta / vead / probleemid

Hoiatus! IStreami (Duckpool) kasutamisel peaksite kasutama VPN-i, et jääda anonüümseks, kuna see kaitseb teie privaatsust. Kasutage IPVanishi 57% soodsamalt piiramatu sisu voogesitamine ja voogesitamine iStreamis (Duckpool).

IStreami (Duckpool) installimine Kodi Kryptoni versioonile 17 või uuemale

 1. Kui olete juba installinud Kodi Kryptoni versiooni 17, siis Ava Kodi teie süsteemis > Klõpsake nuppu Seadistused hammasrattaikoon, mille leiate ülaosast > Nüüd vali Failihaldur.kuidas paigaldada istream duckpool kodi
 2. Siin näete Lisage allikas ekraani vasakus servas olev valik, Topeltklõps selle kallal > Hüppab kast, kus peate klõpsama „Puudub” > Tippige nüüd hoidla URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ > Tippige nüüd meediumiallika nimi ‘Mucky Duck’ allosas pakutaval valikul > Nüüd klõpsake nuppu Okei.kuidas paigaldada istream duckpool kodi kryptn versioonile 17
 3. Mine tagasi Kodi avaekraan lüües edasi ‘Esc’ nuppu > Kliki Lisandmoodulid > Valige ikoon Pakendi paigaldaja, kastikujuline ikoon, mis asub vasakus ülanurgas.istream duckpool on kodi
 4. Nüüd klõpsake suvandil Installige ZIP-failist > Leidke ja klõpsake nuppu Mucky Duck > Nüüd klõpsake nuppu hoidla.mdrepo-1.0.2.zip ja oodake hoidla installimist.istream duckpool kodi häälestus
 5. Kui installimine on lõpule jõudnud, klõpsake nuppu Installi hoidlast valik > Valige Mucky Duck Repo nimekirjast > Lisandmõjude hoidla > Siis Duckpooli hoidla > Installi.istream duckpool kodi seaded
 6. Kui Duckpooli hoidla installimine on lõpule viidud, minge tagasi hoidlate loendisse, vajutades nuppu ‘Backspace’ vajutage kaks korda klaviatuuril.istream duckpool kodi konfiguratsioon
 7. Nüüd leidke ja klõpsake nuppu Duckpooli hoidla > Video lisandmoodulid > Duckpool > Installi > Pistikprogrammi installimine võtab mõni minut.istream duckpool on kodi xbmc
 8. Nüüd minge tagasi Kodi avaekraan > Kliki Lisandmoodulid > Nüüd Video lisandmoodulid > Siis Duckpool > Palju õnne!! Olete nüüd alla laadinud iStream (Duckpool) 2017.

istream duckpool kodi addon

IStreami installimine Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi Jarvis > Valige suvand Süsteem > Klõpsake suvandi Süsteemid alt File Manager > Nüüd topeltklõpsake nuppu Lisa allikas.
 2. Siin ilmub kast, klõpsake nuppu “Puudub” > Tippige URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ ja klõpsake nuppu Valmis > Tippige nimi ‘Mucky Duck’ ja klõpsake nuppu Valmis > Nüüd klõpsake nuppu OK.
 3. Minge tagasi Kodi peamenüüsse > Klõpsake nuppu Süsteem > Lisandmoodulid > Installige ZIP-failist > Mucky Duck > hoidla.mdrepo-1.0.2.zip > Oodake, kuni see installitakse.
 4. Nüüd klõpsake käsul Installi hoidlast > Mucky Duck Repo > Lisandmõjude hoidla > Duckpooli hoidla > Installi.
 5. Minge tagasi suvandisse Installi hoidlast > Duckpooli hoidla > Video lisandmoodulid > Duckpool > Installi > Nautige!

iStream (Duckpool) Kodi ülevaated

iStream (Duckpool) on püsinud nii palju aastaid. Paljud Kodi kasutajad, kes olid varem Duckpooli kasutanud, ei suutnud vastu panna ühegi teise lisandmooduli installimisele kui Duckpool.

istream reddit

Vaatamata asjaolule, et see pakub videosisu vaatamiseks erinevaid allikaid / linke, ei eelista paljud Kodi kasutajad selle video kvaliteeti. Lisaks aeglustaks selle menüüvalik kasutajaid häiriva enamuse ajast.

istream reddit ülevaade

iStream Kodi ei tööta

Mitmel juhul võib iStream (Duckpool) töö lõpetada, mis võib rikkuda teie Kodi kogemusi. Allpool on esitatud mõned vead seoses iStream Kodi mittetöötamisega:

iStream Kodi linke pole

Mõnikord pole teie voogesitataval meediasisal linke ja seetõttu annab iStream (Duckpool) vea tagasi. See võib tekitada Kodi kasutajatel pettumust, kui nad ei leia oma lemmikvideosisu linki.

Lahendus

Kui olete jõudnud mõnele allikale, mis pole saadaval, või kuvatakse lihtsalt „iStream pole allikaid”, peate vahemälu tühjendama. Selleks saate installida Merlin Auto Cleaner.

Kääri üles

iStreami (Duckpool) ei tohi võrrelda kõige populaarsemate Kodi lisandmoodulitega nagu Covenant, Exodus või Genesis. See lisandmoodul annab kasutajatele väärtuse hea videokvaliteedi ja kasutajasõbraliku liidese abil. Sellel õnnestub näidata filme ja telesaateid erinevatest Interneti-linkidest, mis mõnikord võivad Kodi kasutajad katki jääda.

Kuid see pakub endiselt HD-kvaliteediga videoid ja on eelistatav minu paljudele Kodi kasutajatele. Ülaltoodud juhendis esitasime täieliku juhendi iStreami Kodi installimise kohta. Mõni voog võib olla geograafiliselt blokeeritud ja nende blokeeringu tühjendamiseks peate installima Kodisse IPVanishi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map