FireStick on kõige eelistatavam voogesitusseade kogu maailmas ja see on nii ilmne selle voogesituse kvaliteedi tõttu. Kuid hind, mida kasutajad peavad maksma, on üsna ränk ja sellepärast valivad paljud kasutajad valiku Jailbreak FireStick või lihtsalt saavad tasuta VPN-i Firestick Kodi jaoks. Ära unusta meie parimat kodi lisandite juhendit.

Mida tähendab Jailbreak a FireStick?

Amazon FireStick on murranguline meelelahutusseade, mis on võrgus voogesituse tööstuse hetkega revolutsiooni teinud. Pärast FireSticki välja tulekut vahetasid paljud inimesed, kes vanasti telerit vaatasid, miks nad seda ei teeks? Kõigi soovide hulka kuulub võimalus lemmiksaateid ja filme voogesitada ühe seadme kaudu ja ühe klõpsuga.

amazon-firestick-banner

Üks heidutav asi FireSticki juures on aga see, et kasutajad peavad maksma abonenttasu teenuste eest, mida FireStick pakub. Need tellimused maksavad kogunemisel väga kõrgeid ja see on midagi, mis FireSticki devalveerib.

See on põhjus, miks kasutajad kipuvad oma FireSticki seadmeid Jailbreak’iga katkestama. FireSticki purunemine vanglas tähendab tasuta meediumivoogedastustarkvara installimist. Vangi purustamine ei ole ebaseaduslik ja seda saab mõne minuti jooksul teha väga lihtsalt. Tavaliselt panevad FireSticki kasutajad oma FireSticki seadmeid jalule, et installida Kodi, mis on tipptasemel avatud lähtekoodiga meediumivoogesituse tarkvara.

Kodi ei ole eelinstalleeritud ja seda ei saa otse FireSticki installida, seetõttu on Kodi installimiseks FireStickile vaja kolmanda osapoole rakendust. Kodi täielikku installiprotseduuri FireStickis arutatakse hiljem juhendis.

Kuidas Jailbreak Firestick 2020?

FireSticki purustamiseks on vanglas kaks võimalust:

1. ES File Exploreri kaudu

 1. Käivitage oma FireStick > Minge Amazon App Store’i >Klõpsake otsingul ja tippige „ES File Explorer“ > klõpsake otsingutulemustes ES File Explorer.
 2. Klõpsake nuppu Laadi alla > Rakendus laaditakse alla ja installitakse teie seadmesse.
 3. Pärast installimist klõpsake nuppu “Ava” ja rakendus ES File Explorer on kasutamiseks valmis.

2. Allalaadija rakenduse kaudu

 1. Jookse oma FireStick seade > Minema Seadistused
 2. Klõpsake valikul Seade > Kliki Arendaja valikud.
 3. Kliki LubaRakendused tundmatutest allikatest” > Klõpsake nuppu „Lülita sisse”.
 4. Klõpsake ja “Pööra peal ADB Silumine ” > Nüüd „Luba tundmatud allikad”.
 5. Naaske nüüd peamise juurde Seadistused
 6. Klõpsake Preferences > Nüüd keelake Reklaami ID.
 7. Naase lehele FireStick Avakuva.
 8. Klõpsake otsinguriba ja otsige Allalaadija .
 9. Kliki “Allalaadija”Otsingutulemustes.
 10. Nüüd klõpsake nuppu Lae alla ikoon ja allalaadimine algab.
 11. Pärast allalaadimise lõppu installitakse rakendus automaatselt.
 12. Pärast installimist avage rakendus.

Jailbreak FireStick arvutiga

Nii FireStickil kui ka PC-l on naissoost HDMI-pordid, mis tähendab, et kasutajad ei saa FireStickis arvuti või sülearvuti kaudu jaillinti teha.

Firestick Jailbreak’i kanalid ja Firestick Jailbreak’i rakendused

Firestick Jailbreak kanalid

Parim asi FireSticki juures on see, et see pakub teile kõiki erinevaid kanaleid ja rakendusi kogu maailmast ning see kõik on ühe klõpsu kaugusel. Siin on nimekiri parimatest tulemüürirakendustest ja -kanalitest nende žanrite ja piirkondade osas:

Kaabelkanalid on saadaval saidil FireStick

ABC uudisedHuluPopulaarteadus
NetflixDisney juuniorPaju
Sling TVCBSPiibli videod
CrackleFilmid ükskõik kusIgapäevane liikumine
Krõmpsuv rullWSJ LiveQFQ.Tv
HBO KOHEAT&T U-salmYahoo
Vaadake ESPN-iCBS NewsAutonäituse televiisor
Vaata HGTVAvastuskanalYoutube
CBS All AccessWWE võrkKaitse-TV
Vaata toiduvõrgustikkuBETOm Nom Toons
BBC uudisedCBS Sport

Parim ilmarakendus FireStick’is

 1. Prognoos, Radar & Alerts App

Spordikanalid ja rakendused FireStickis

 1. SET TV IPTV
 2. Mobdro
 3. Vaadake ESPN-i

Muusikarakendused FireStickis

 1. Tõmblema
 2. Spotify

Saate kõiki neid rakendusi kasutada vastavalt oma vajadustele; mõned neist on tasulised rakendused, teised aga tasuta rakendused ja kanalid.

Jailbreak FireStick on ebaseaduslik või seaduslik?

Jailbreak on lihtsalt FireSticki seadme muutmise protseduurile antud nimi, mis on seaduslik. FireSticki seadme vangistuses purustamisel ei ole kasutajatel õiguslikku tähendust, kuna tehtavate kohandamiste olemus ei ole vastuolus privaatsusjuhistega.

Tarkvara või rakendused, mida installite ja mida kasutate voogesituse jaoks pärast jailbreak’i täitmist, võivad siiski kuuluda privaatsuse rikkumise seaduste alla. Jailbreak on protseduur, mida tavaliselt viivad läbi voogesituse austajad ja FireSticki kasutajad, kuna nad soovivad juurde pääseda ja voogesitada tasuta sisu, mida ei saa tehasekonfigureeritud FireSticki abil teha..

Kui tarkvara, mida kasutate pärast FireSticki seadme jaapanist purunemist, haarab tasuta vooge ja on seotud piraatlusega, on selliste rakenduste kasutamine ebaseaduslik. Kõige tavalisem tarkvara, mille jaoks kasutajad jailbreak’i teostavad, on Kodi ja selle legaalne tarkvara, mis on avatud lähtekoodiga tarkvara ja seejärel installivad kasutajad piraatlusega seotud tasuta Kodi lisandmoodulid (kolmanda osapoole Kodi lisandmoodulid). Seega loetakse sellise tarkvara kasutamist ebaseaduslikuks, kuid jailbreak FireSticki omamine pole ebaseaduslik.

Jailbreak FireStick Kodi

Nagu varem mainitud, on Jailbreak FireSticki kõige sagedamini kasutatav tarkvara Kodi, kuna see pakub lisandmoodulite kaudu juurdepääsu parimatele ja kvaliteetsetele sisule ning see on tasuta. Kodi ei saa otse FireSticki installida, seetõttu täidavad kasutajad Jailbreak’i meetodit. Kui olete Kodi Firesticki installinud, saate selle voogude blokeerida Kodi Fire Stick tasuta VPN-iga.

Kogu maailmas on rohkem kui 20 miljonit Kodi kasutajat ja võite endale ette kujutada, et nendest 20 miljonist on ka märkimisväärne arv FireSticki kasutajaid. Inimesed otsustavad kasutada Kodi FireStickis FireSticki seadme pakutavate mugavuse ja aurutamise tõttu. Kes ei tahaks, et Kodi kvaliteetsed filmid voogesitaksid tasuta oma HD-nutiteleris, ühendades lihtsalt seadme selle külge.

Kodi installimiseks FireSticki seadmesse või abi otsimiseks igal juhul Kodi kohta FireStickis vaadake lihtsalt juhendit “Kuidas Kodi installida FireStickile”. Sellel on põhjalikud teadmised kõigi vigade ja paranduste kohta.

Jailbreak FireStick Terrarium

jailbreak tulekera terraariumi tv

Terrarium TV oli revolutsiooniline rakendus, mis muutis Android-seadmetes tasuta voogesituse näo kogu maailmas. See oli omamoodi popkorni aja koopia, kuid töötab palju paremini, kuni see mõni aeg tagasi ilma põhjuseta kadus..

Terrarium TV tegi parema tulu ja Terrarium TV on endiselt veebis saadaval ning seda saab hõlpsasti paigaldada erinevatesse seadmetesse nagu Android, iOS, FireStick, Windows PC jne. Terrarium TV pakub kasutajatele kõike, mida nad võiksid soovida, ja see on tasuta.

Terrarium TV on aga seadusliku radari all, kuna arvatakse, et see on seotud piraatluse ja autoriõiguse rikkumisega. Seega võib Terrarium TV kasutamine ohustada teie õiguslikku olukorda ja seada teid tõsistesse probleemidesse.

Terrarium TV installimiseks FireStickile toimige järgmiselt

 1. Ava oma FireStick > Kliki Seadistused > Klõpsake nuppu Süsteem > Minema Arendaja valikud > Luba tundmatutest allikatest pärit rakendused.
 2. Naaske oma FireSticki koduväljaku juurde > Klõpsake otsingul ja sisestage „ES File Explorer” > Kliki ES File Explorer vormistage otsingutulem ja laadige see alla.
 3. Pärast rakenduse installimist avage see > Klõpsake nuppu Tööriistad > Kliki Allalaadimishaldur > Klõpsake „+ Uus”.

Tippige dialoogiboksi järgmised üksikasjad

Tee: http://bit.ly/TTV1910

Nimi: ttv198

 1. Klõpsake nuppu Lae alla nüüd.
 2. Pärast selle allalaadimist klõpsake nuppu Avatud fail.
 3. Klõpsake „Installi.

Seal on FireStickisse installitud Terrarium TV, nüüd saate sujuvat voogesitust nautida ja see on tasuta.

Jailbreaking Firesticki KKK-d

 Mida saate teha Jailbroken Amazon FireStick abil?

Pöördunud FireSticki saab kasutada kvaliteetse sisu tasuta voogesitamiseks, maksmata midagi mitmesuguste võrgus saadaolevate kanalite ja rakenduste kaudu.

 Milliseid kanaleid saate FireSticki abil tasuta saada?

Soovitud meelelahutuse nautimiseks võite oma FireStickis saada järgmised tasuta kanalid:

 1. Terraariumi TV
 2. Pluuto TV
 3. FreeFlixi peakorter
 4. Mobdro
 5. Youtube
 6. Spotify

 Kas FireSticki eest tuleb maksta kuutasu??

Ei, FireSticki enda jaoks sellist kuutasu ei ole, kuid saadaval olevate kanalite ja rakenduste eest on tellimistasu.

 Mida teeb FireStick??

FireStick on pistikmänguga voogesituse seade, mille saab ühendada oma nutiteleriga, mis võimaldab teil voogesitada filme ja muud meelelahutusmeediat selle rakenduste ja kanalite kaudu, makstes teatud liitumistasu.

Lõppsõnad

FireStick on kahtlemata hämmastav asi, kui teil on meelelahutushimu ja voogesitaja. See võimaldab teil kogu meelelahutusmaailma peopesal olla. FireStickis saadaolevad rakendused pakuvad HD-kvaliteediga sisu ja sujuvat voogesitusekogemust.

FireSticki veel üks suurepärane asi on see, et erinevalt teistest voogesitusseadmetest ei vaja see aeg-ajalt mingeid tõmblusi. Kuid asjaolu, et kasutajad peavad maksma kõigi ja kõigi nendega saadaolevate toodete eest, on asi, mis muudab voogesituse austajad selle ostmisest vastumeelseks.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me