Mõistmine kuidas installida KODI Apple TV-sse 4,3,2,1 pole kerge ülesanne. Kuid KODI installimine Apple TV-sse on tehtud meie kaheksa lihtsa sammu abil lihtsaks.

Üks olulisemaid asju, mida tänapäeval on iga veebiserveris saadaval, on Kodi VPN, mis suudab blokeerida piiratud saitide blokeeringud ja pakkuda võrgus kvaliteetset privaatsust. Kui soovite olla tasuv, võite proovida tasuta Kodi VPN-i pakkujaid. Teiseks peate KODI hõlpsaks installimiseks kontrollima, kas Apple TV-s on järgmised asjad valmis. Veenduge, et teate VPN-i installimist Kodi-le.

Kodi Apple TV-s

Enne, kui hakkate iPodiga kodi seadistama, on vaja ka järgmist:

 1. Xcode 8 või uuem (tasuta)
 2. iOS-i rakenduse allkirjastaja utiliit Maci jaoks (tasuta)
 3. Viimane KODI .deb-fail tvOS-i jaoks (tasuta)
 4. Tasuta (kuid aktiivne) Apple’i arendajakonto (registreeruge, kui teil seda pole)
 5. Maci arvuti või sülearvuti, milles töötab Mac OS X 10.9 või uuem

Kuid enne kui kaugemale läheme, peaksime teile meelde tuletama, et Kodi ainus usaldusväärne installimisviis töötab Apple TV 4 ja 2 korral. Samuti on olemas installimisjuhendid Apple TV 1 ja 3 jaoks, kuid kahjuks nad ei tööta. Seetõttu keskendub meie juhend Apple TV 4 ja 2-le.

Võib-olla raiskate oma raha kallite digitaalsete meediumipleierite taga, kui te seda ei tee tea kole tõde 4k meediumiseadmete taga.

kuidas installida-külglaadimine-kodi-on-õun-tv

Mis on Apple TV?

Apple TV-d ei tohi segi ajada Macintosh TV-ga, mis oli Apple’i esimene arvutitelevisioon. Apple TV on täpselt nagu teised voogesituskastid, kuid klassikalise Apple’i disaini ja spetsifikatsioonidega.

Apple on praeguseks turule lasknud digitaalse meediumipleieri 4 põlvkonda. Esimene saadeti välja septembris 2006 koos saadetistega, mis algavad 2007. aasta märtsis. Viimane kuulutati välja septembris 2015 koos suuremate värskendustega, nagu ütles Tim Cook (Apple’i tegevjuht) “Teleri tulevik on rakendused”.

Ta lisas veel, et Apple TV jaoks on USA-s ühendatud telerite kasutajate kasvava turu hõivamiseks vaja suurepärast opsüsteemi.

Apple TV kasutajad

Apple TV müük vähenes aasta-aastalt ja langes eelmise aasta sama ajaga 8%. See toode polnud ise mudane.

Kuid üldine kogemus on veelgi enam oodata meediumipleieri ei olnud kuni piirini. Kuid see oli alles siis, kui Apple uuendas Apple TV 4. põlvkonda hämmastava 4K Ultra HD eraldusvõimega. Apple TV 4. põlvkond tekitab kasutajate seas meeletu oleku.

KODI, meediumipleier

KODI, tuntud ka kui XBMC (Xbox Media Center), on tasuta ja teeb juba buzzi miljonite kasutajatega USAst, Suurbritanniast, Kanadast, Saksamaalt jt. KODI on suuresti kohandatav mitmesuguste skiinide ja pistikprogrammidega, peamiselt avatud lähtekoodiga olemuse tõttu.

KODI on seisnud silmitsi seaduslikkuse probleemidega, kuid lihtsustatult öeldes on see elegantne meediumipleier, mis võimaldab kasutajatel voogesitada igat tüüpi sisu, olgu see siis tasuline sisu või autoriõigustega kaitstud sisu tasuta kätte saamine. Seal on palju suurepäraseid KODI lisandmooduleid, mis võimaldavad kasutajatel vaadata filme, sporti, televiisorit ja palju muud.

Kuidas installida KODI / XBMC Apple TV 4. põlvkonda

Kui teil on küsimus, kas saate KODI installida neljanda põlvkonna Apple TV-sse, siis peate käiku hoidma. KODI installimine sellesse seadmesse pole nii lihtne kui rakenduse installimine mobiiltelefoni.

Alustage ülalnimetatud tarkvara allalaadimisega 4. põlvkonna Apple TV-st. Edaspidi lugege meie seadme värskendamise juhendit, kuidas kodi värskendada Apple TV-s.

Lisaks vajate USB-C-USB-A kaablit.

Kuidas installida KODI / XBMC Apple TV 4. põlvkonda, kasutades USB C kuni A?

USB C-USB A-kaabel

See protsess võimaldab teil seadistada KODI Apple TV 4-s ilma Jailbreakita. See võimaldab teil KODI Apple TV-sse uuesti laadida.

Kuidas installida Kodi Apple TV-s Cydia Impactori abil

Kodi installimiseks Apple TV-sse Cydia Impactori kaudu toimige järgmiselt.

1. Teisenda Kodi deb fail sisse ipa faili > Paki lahti ‘andmed.tarFaili.

2. Avage kaust nimega ‘Andmed’> Minema Rakendused > Looge uus kaust nimega ‘Kasulik koormus samas sihtpunktis ‘Kodi.app’.

3. nüüd lõika ja kleepige ‘Kodi.app’ kausta vastloodud kaustas nimega “Kasuliku kaust” > Postiindeks kausta Payload > Valige ZIP kui arhiivivorming> nimeta see kui ‘Kodi.ipa’.

4. Nüüd ühendage oma Apple TV seade omale PC > Avatud Cydia löökpill > Kopeeri ja kleepige Kodi.ipa faili > Nüüd peate seda tegema sisenema oma Apple kasutajatunnus.

5. nüüd ühendada oma Apple TV omale TV ja keerake seda PEAL.

Siin näete rakenduste menüüs Kodi kasutamiseks valmis!

Külglaadimine koos Xcode ja iOS App Signeriga

 1. Ühendage Apple TV Mac-arvutiga ja käivitage uus tvOS > Rakendusprojekt Xcodes.Seda meetodit nimetatakse külglaadimiseks koos Xcode ja iOS App Signeriga
 2. Loo unikaalne identifikaator uue projekti nimega KodiApple TV. Koos sellega looge kindlasti unikaalne kimbu identifikaator, mis kasutab sama projekti nime.hõlpsasti installitav-kodi-on-apple-tv-4
 3. Kui teil on probleem ettevalmistusfail, klõpsake paranda küsimus.kuidas-küljele laadimine-kodi-on-õun-tv-4
 4. Teil tuleb registreeruda tasuta arendajakonto saamiseks.kuidas-küljele laadimine-kodi-on-õun-tv-4
 5. Hiljem vali oma arendusmeeskond.kasutades-koorma-meetod-installimiseks-kodi-on-apple-tv
 6. Minge edasi ja avage iOS-i rakenduse allkirjastaja. Valige allkirjastamissertifikaat ja hooldusprofiil. Klõpsake nuppu Start ja valige väljundi asukoht. Selles etapis vali sisendfailiks KODI .deb allalaaditav fail.lihtne seadistamine-külglaadimiseks-kodi-on-apple-tv-4
 7. Naaske Xcode’i juurde. Valige jaotises Xcode menüü Aken ja klõpsake siis nuppu Seadmed.8 sammu installida-kodi-on-õun-tv-4
 8. Apple TV lisamiseks leidke ühendatud seadmed ja valige seadme lisamiseks plussnupuga Apple TV.

Installi-kodi-17.4-on-apple-tv

Vahetult pärast Apple TV valimist ülaltoodud väljal saate kõik seadistada KODI-d oma Apple TV-s nautima. Kuid meelelahutuse suurendamiseks võiksite valida ühe parimatest KODI lisanditest, mis aitavad teil oma lemmikfilmi, sporti või midagi muud voogesitada..

Ainult 5,00 USA dollarit 2020. aasta parimad Apple TV-mängud

Mängud on alati põnevil nii lapsele kui ka vanale inimesele. Suurepärase tehnoloogia ja graafika abil Apple TV 4. põlvkonnas saate mängida rõõmuga nii palju mänge kui soovite. Apple TV kõrglahutusega mängude mängimise trend on tõusuteel. Alljärgnev on 5 parima Apple TV mängu kokkuvõte.

 1. Machinarium (4,99 USD)

  See on mõistatusmäng point-and-click seiklusmäng, mille on välja töötanud Amanita Design.Machinarium - parim mäng-õuntelevisioon

 2. Lumino City (4,99 USD)

  Lumino on välja töötatud State of Play Games mängude poolt.Lumino-City

 3. AG Drive (3,99 USD)

  Lõõmava võidusõidumängu töötas välja ZORG Entertainment Ltd, see on täidetud gravitatsioonivastaste veesõidukitega.AG-Drive

 4. Altose seiklus (4,99 USA dollarit)

  Lumememme lõputu jooksja lumelauamäng.Altos-seiklus

 5. Crossy Road (tasuta)

  Mängu Free Arcade töötas välja Hipster. Pöörab ümber kana üle tee mõiste.

ristteel tasuta Apple TV mäng

Kuidas installida KODI / XBMC Apple TV 2. põlvkonda

Kohustustest loobumine Helix on KODI viimane versioon, mis töötab teise põlvkonna Apple TV-s.

KODI seadistamise hõlpsaks viisiks Apple TV 2-s kasutatakse teie Macis käsureasid.

Avage Mac-i terminal ja tippige antud käsk.

ssh [email protected]
Näide: ssh [email protected]

See küsib vaikeparooli, mis on alpi

Jätkake järgmiste käskude sisestamisega

apt-get installimise vidin

vidin -0- http://apt.awkwardtv.org/awkwardtv.pub | apt-võtme lisamine –

kaja "deb http://apt.awkwardtv.org/ stabilmain"> /etc/apt/sources.list.d/awkwardtv.list

kaja "deb http://mirrors.kodi.tv/apt/atv2 ./" > /etc/apt/sources.list.d/xbmc.list

apt-get värskendus

apt-get install org.xbmc.kodi-atv2

taaskäivitama

Noh, nii lihtne see on, kui saab ja olete kõik valmis minema! Nüüd saate käitada rakendust KODI Apple TV 2 jaoks. Ja kui pärast selle juhendi lugemist jagage oma tagasisidet saidil kommentaarid allpool.

Windowsi alternatiivsed seadmed Kodi jaoks

 1. Kodi Roku peal
 2. Kodi vaarikapi peal 
 3. Kodi iPadis
 4. Kodi tulekoldes
 5. Kodi Windowsis
 6. Kodi Xbox One’is
 7. Kodi Nvidia kilbil

Apple TV 4 vs Nvidia Shield TV KODI jaoks

Uue 4. põlvkonna Apple TV toob turule uue Apple TVOS platvormi ja rakenduste ökosüsteemi. Kuigi Nvidia Shield TV on Android TV lipulaev, ainulaadse rõhuasetusega mängude jõudlusele.

Apple TV neljanda põlvkonna saate 179 või 199 USA dollari eest vastavalt 32 ja 64 mälupilti. Ehkki saate Nvidia Shield TV-d 199 või 299 dollari eest 16 ja 500 salvestusruumi abil, mis on tänu micro SD-kaardi pesale laiendatavad..

Kaugfunktsioonid

Apple TV-l on standardvarustuses puhas häälkontroller koos juhtnupuga, kuid Nvidia Shield on standardina mängukontroller. Saate puldi alati eraldi osta, seega on tavalise mängupuldiga Nvidia Shieldi jaoks siin põhiprioriteediks mängimine.

Kuid seda saab kasutada ka süsteemis navigeerimiseks ja meediumisisu juhtimiseks. Esiküljel oleva IR-vastuvõtjaga saate kasutada ka tavalist universaalset kaugjuhtimispulti, nagu Apple TV puhul. Kui nüüd puldiga võrrelda, siis on mõlemad mõnevõrra sarnased suuruse ja kujuga.

Mõlemal on helitugevuse regulaatorid, kuid Apple TV kaugjuhtimispult reguleerib teleri helitugevust otse infrapuna kaudu, samas kui Nvidia kaugjuhtimispult reguleerib helitugevust Nvidia kastist endast, kasutades kaugjuhtimispuldil puutetundlikku liugurit.

Mõlemal on õhuke kvaliteetne metallkujundus koos sisemise laetava akuga. Nüüd sisaldab ainult kilbipuldi kõrvaklappide pesa privaatse heli kuulamiseks. Ehkki Apple TV suudab sarnase funktsionaalsuse jaoks siduda Bluetooth-kõrvaklapid.

Kujundus

Nvidia kasti disain koos oma geomeetriliste kujundite ja mitme tekstuuriga pindadega tõstab tõesti palju tähelepanu, muidugi on meil ka see, et allkiri viis rohelise tule peal. Selle saab küljel püsti seada ka valikulise metallist aluse lisaseadme abil.

Apple TV on palju peenem ja kompaktsem disain, mille esiosas on valge LED-olekutuli ja mis on muidugi mõeldud omamoodi kadumiseks taustal. Kuid Shieldi ülaosas on mahtuvuslik toitenupp, mida Apple TV-l pole, et midagi, mis pole tavaline, on kõige suuremates digiboksides palju suuremad erinevused.

Spetsifikatsioon

Kõik uued Apple TV 4K on varustatud täiustatud A10X Fusion Chip protsessoriga. Kuigi Shieldil on kaasas Nvidia Tegra X1 protsessor.

Nüüd, mil mõlemal on eraldusvõime tehnoloogia, on see konkurentsivõimeline, kuna teisel pool on Shieldil 4K HDR-ekraan 60 Hz juures, ka Apple TV 4K-l on sarnased eraldusvõime / video aspektid. Nii kõrge graafika ja spetsifikatsioonide korral on mõlemal kaasas suur hinnasilt.

Kuid hei, see pole veel maailma lõpp. Võite siiski leida palju KODI karpe, mida on teie taskust lihtne. Ja pärast arvustuste kogumist ja meie jaoks tehtud uurimistööd on Nvidia Shield TV oma klanitud disaini ja jõudluse tõttu selge võitja.

Inetu tõde 4K videoseadmetest te pole teadlik

Pole tähtis, millist seadet meelelahutuseks ostate, 4K on oluline vaid võrrandi üks osa. Sisu peab ühilduma 4K-ga, millele järgneb televiisor ise, öeldes, et peate olema kindel, et voogesitatav sisu on 4K-graafiline. Televiisor peab suutma ka teie kõrglahutusega graafikat häälestada.

Nii et isegi kui olete nõus kulutama meediumipleierile kuni 300 USA dollarit, ei saa te ikkagi klassikalise 4K-sisu voogesitust. See on kõige piiravam tegur, kuna ka sisu edastamise tehnoloogia ületamiseks peab olema liiga palju.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me