Kõige domineerivam ja soovitatav voogesitustarkvara kogu maailmas on Kodi. Parim osa on see, et Kodi iPad on vaid mõne sammu kaugusel. Mõned parimad Kodi lisad pakuvad uusima meediasisu piiramatu voogesituse kogemust. Lisateavet Kodi kohta leiate meie veebisaidilt, kuna see tutvustab teile kõike, mida peate teadma Kodi kohta.

Rääkides domineerimisest ja soovitustest, on Apple olnud mobiilsete vidinate tööstuses viimased paar aastat domineeriv nimi. Apple Inc. on laiendanud nende erinevaid tootevalikuid, näiteks mobiiltelefone, tahvelarvuteid ja personaalarvuteid, mis on väga soovitatav. Kui mõtleme siiski Apple iPadi kasutamisele Kodi jaoks; mis ühendab parima seadme parima voogesitustarkvaraga, on tulemused kohutavad.

Pole kahtlust, et Apple’i pakutav kvaliteet, funktsionaalsus ja kasutajakogemus on võrreldamatud. Järgige seda juhendit põhjalikult, et näha, kuidas Kodi iPadi kasutada.

Mis on iPad?

IPad on tahvelarvutite seeria, mille on välja töötanud Apple Inc., nagu ka teised mobiilseadmete tootjad. Suurimaks erinevuseks on siiski selle opsüsteem, kuna kuna iPad töötab iOS-is, teised seadmed opsüsteemides Windows ja Android. Nagu iga teist tahvelarvutit, saab iPadi kasutada ka meilide saatmiseks, filmide ja videote vaatamiseks, videomängude mängimiseks ja veebi sirvimiseks.

Apple Inc. tõi esimese iPadi turule täpselt 8 aastat tagasi 2010. aasta aprillis ja sellest ajast alates on aastast aastasse tutvustatud 8 iPadi põlvkonda. Igal uuel põlvkonnal on kasutajaliideses mõned muudatused, tarkvara veaparandused, tutvustati uusi funktsioone ja tehti ka mõned muudatused selle kujunduses. Kõik süsteemi ja funktsionaalsuse täiustused olid uuendused, mis hõlmasid uusi protsessoreid ja funktsioone, nagu biomeetrilised skannerid, kaamerauuendused ja puutetunnused.

Siiani on kogu maailmas müüdud üle 250 miljoni iPadi ühiku. Läbi nende põlvkondade jagunes iPad kaheks seeriaks, iPad Pro ja iPad Mini. Samuti ilmus iPadide seeria nimega iPad Air, mis olid disainilt õrnemad ja millel oli süsteemi ja funktsioonide osas mõned täiustused. Alates esitlemisest on turule toodud kaks põlvkonda iPad Pro ja neli põlvkonda iPad mini.

Kas ma saan Kodi iPadi installida ?

Jah! Kodi saate installida iPadi, kuid mitte ilma kolmanda osapoole rakenduseta, kuna Kodi pole App Store’is saadaval. Seetõttu peate Kodi iPadi installimisel kasutama kas rakendust TweakBox või rakendust Cydia. Kodi versioon 16 ei tööta iPadiga eriti hästi, kuid Kodi Kryptoni versioon 17 töötab suurepäraselt peaaegu igal iPadil.

Apple iPad for Kodi on suurepärane valik, sest kui ühendada maailma parim tahvelarvuti ja parim voogesitustarkvara, oleksid tulemused tohutult suured. Varem olime koostanud juhendi kodi seadistamiseks Apple TV-s, mis on siiani parim viis Kodi Apple TV-sse laadimiseks..

Kas ma saan Kodi seadistada Jail Broken iPadis ?

Jah, Kodi saab paigaldada vangi purunenud iPadile, kuna Kodi pole rakenduste poes ametlikult saadaval ja seetõttu peame selle installimiseks kasutama kolmanda osapoole rakendust.

Mis teil peab olema enne Kodi installimist iPadi

1) X-kood

xi kood kodi jaoks ipadis

Xcode on IDE pakett, mille Apple Inc. on välja töötanud rakenduste arendamiseks Maci ja iOS-i jaoks. See aitab kasutajatel installida või arendada iOS-i ja Mac-i jaoks töötamiseks soovitud platvorme.

2) Cydia löökpill

kuidas installida kodi Cydia löökkatsekehaga ipadi

Cydia Impactor iPadis on installeri tööriist, mida kasutatakse IPA-failide installimiseks iPhone’idesse ja iPadidesse. See aitab kasutajatel installida iOS-i platvormile väliseid rakendusi ja tarkvara. Cydia Impactor nõuab Kodi installimisel Maci integreerimist, kuna see on Jailbreak-meetod.

Laadige alla fail Cydia Impactor.

3) Kodi deb fail

Kas ma saan kodi installida ipadi

deb fail on tarkvarapaketi fail, mis on välja töötatud UNIX platvormil või iOS platvormil. Kodi deb-fail on debian-fail, mille saab installida vangi purunenud iPadi.

Laadige alla Kodi võlafail.

4) iOS-i rakenduse allkirjastaja

Kas ma saan Kodi seadistada vanglast purustatud iPadiga?

iOS App Signer aitab kasutajatel muuta oma faile iPadi toetatud IPA vormingus failideks, et neid installida.

5) näpunäidete rakendus

Mis teil peab olema enne Kodi installimist iPadi

See on kolmanda osapoole rakenduste installi tööriist, mida kasutatakse laialdaselt mitteametlike rakenduste installimiseks iOS-i seadmetele. Selle raamatukogus on üle 2000 rakenduse, kus on väga erinevaid rakendusi, mis jagunevad paljudesse erinevatesse kategooriatesse. Rakendust Tweak Box kasutatakse Kodi installimiseks iPadi ilma Jailbreak-meetodita, kuna see ei vaja mingit Maci integreerimist ja seda saab teha otse seadmes.

Laadige alla Tweakboxi rakenduse fail.

4 Kodi käsitsi seadistamise viisid iPadis

Järgnevalt on toodud juhised Kodi installimiseks iPadi, kasutades Jailbreak’i meetodeid.

 1. Cydia löökpill
 2. iOS-i rakenduse allkirjastaja

Järgnevalt on toodud viisid, kuidas saate installida ilma Jailbreakingi või arvutit kasutamata:

 1. Näpunäidete rakendus
 2. X-kood

Kuidas seadistada Kodi iPadis Jailbreak’i meetodi abil

Kuidas seadistada Kodi iPadis Jailbreak'i meetodi abil

Nagu eespool mainitud, on Kodi iPadi installimiseks kaks meetodit. Järgige neid samme, et installida Kodi Jailbreak’i meetodite abil:

1) Cydia löökpill

Enne Kodi installimist laadige alla Kodi.IPA fail ja Cydia Impactor.

 1. Ühendage oma iPad omale Mac. (Veenduge, et väljute oma iTunes).
 2. Käivita Cydia Löökkatseke.
 3. Ava IPA faili sisse Cydia löökpill seda lohistades.
 4. Valige iPad nimekirjast.
 5. Kliki Alusta.
 6. Sisestage oma Apple kasutajatunnus kui päring küsib.
 7. Nüüd avatud Seadistused > Minema Profiilid & Seadmehaldus.
 8. Jätkake, valides sisestatud Apple kasutajatunnus > Kliki Usaldage ja Jätka.

See on see, nüüd saate Kodi hõlpsalt kasutada.

2) X-kood

 1. Ühendage Mac ja iPad
 2. Käivitage X-kood
 3. Alustage uut X-kood projekti > Valige Ühevaateline rakendus > Klõpsake nuppu Järgmine.
 4. Sisestage toote nimi kui Kodi.
 5. Sisestage ülejäänud üksikasjad > Valige Universaalne > Klõpsake nuppu Järgmine. (Kui küsitakse tõrget, sisestage oma Apple kasutajatunnus seda parandada.)
 6. Avatud iOS-i rakenduse allkirjastaja
 7. Avage allalaaditud Kodi-fail.
 8. Valige profiil, mida kasutasite varem > Klõpsake nuppu Alusta.
 9. Suunake X-kood Kodu > Valige ülaosas olevast menüüst Seadmed.
 10. Valige oma iPad > Klõpsake nuppu +
 11. Sirvige ja avage .ipa varem loodud fail.
 12. Nüüd ühendage oma pistik lahti iPad > Minge selle peamenüüsse ja avage Kodi.
 13. Avatud Seadistused > Seade Juhtimine > Arendaja rakendus > Klõpsake nuppu Usaldage.

2 parimat viisi Kodi installimiseks iPadi ilma vangla purunemiseta / arvutita

1) Tweakboxi rakendus

 1. Avatud iPad > Avatud Safari brauser > Sisestage see URLhttps://www.tweakboxapp.com/”Ja avage see.
 2. Laadige alla Rakendus > Klõpsake nuppu Lubama.
 3. Klõpsake nuppu Installi.
 4. Avage rakendus.
 5. Kliki Rakendused.
 6. Kliki Tweakboxi rakendused.
 7. Kerige alla otsima Kodi ja klõpsake sellel.
 8. Kui installimine on lõpule jõudnud, minge edasi Seadistused.
 9. Avatud Profiilid & Seadmehaldus.
 10. Klõpsake alloleval valikul Jaotis Enterprise Apps
 11. Klõpsake nuppu Usaldage > Klõpsake nuppu Usaldage

Kodi iPadi allalaadimisel

Kodi ei saa otse iPadist alla laadida, kuna Apple seda ametlikult ei toeta ja selle ametlik rakendus pole App Store’is saadaval. Sellegipoolest on Kodi ametlikust veebisaidilt allalaaditav Debiani fail, mille kasutajad saavad alla laadida. Kuid iPadi saab seda installida ainult kolmanda osapoole rakenduse installikliendi kaudu.

Exoduse ja pakti lisandmooduli installimine Apple iPadile

Exoduse ja Covenanti saab Kodi iPadile installida sarnaselt nende installimisega Kodi Windowsi. Exoduse Kodi ja Covenant installimine Kodis on sarnane, kui Kodi on installitud.

Parimad Kodi kaugjuhtimispuldid Apple iPadis

Parimad Kodi kaugjuhtimispuldid Apple iPadis

Järgnevalt on toodud mõned App Store’is saadaval olevad Kodi puldid, mida kasutajad saavad Kodi kasutamiseks iPadis alla laadida:

 1. JoetheFoxi ametlik Kodi pult
 2. XBMC tähtkuju
 3. XBMC Commander Free
 4. XBMC enda WebUI

Kuidas mängida iTunes’i teeki Kodis

Esiteks peate oma draivi ühendama iTunesiga Kodi-ga, kuna see tuleb kaardistada. Kui see pole kaardistatud, siis toimige järgmiselt.

 1. Minema Seadistused Kodi peamenüüst > Avatud Toimik Juhataja > Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas > Sirvige > Valige iTunes’i draiv.
 2. Seadistage oma seadme iTunes’i kaust.
 3. Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Valmis > Pange sellele nimi.

Seal olete oma iTunes’i teegi Kodi seadistanud ja nüüd on see esitamiseks valmis.

iPodi alternatiivsed seadmed Kodi jaoks

 1. Kodi Windowsis
 2. Kodi vaarikapi peal 
 3. Kodi tulekoldes
 4. Kodi Roku peal
 5. Kodi edasi Apple TV
 6. Kodi Xbox One’is
 7. Kodi Nvidia kilbil

Lõppsõnad

Hoolimata Kodi teenimisest kogu maailmas, on paljud inimesed seda väga kritiseerinud. Kogu kriitika, mille ta on saanud, on tingitud tema lisandmoodulitega seotud piraatluse rikkumise probleemidest. Kolmanda osapoole Kodi lisandmooduleid peetakse ebaseaduslikuks, kuna need haaravad piraatvooge ja kuvavad tasuta autoriõigustega seotud materjale.

Samamoodi näib, nagu oleks Apple Inc Kodi vastu väga, kuna App Store’is pole Kodi ametlikku rakendust saadaval. Seetõttu peavad kasutajad, kes soovivad Kodi kasutada, järgima vangla purunemise protseduure ja Kodi iPadi installimise protseduuri. Oleme põhjalikult selgitanud, kuidas installida ja kuidas Kodi iPadi protseduuris kasutada. Enne Kodi installimist kontrollige kindlasti kõike.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me