Kas olete voogesitaja ja soovite teada, kas Koku kasutamist Rokul on võimalik kasutada?

Noh, meil on kõik vastused teile! Tutvuge selle juhendiga ja uurige, kuidas saate Kodi Roku installida, piiranguid, kanaleid ja palju muud.

Mis on Roku?

Roku on mitmesuguseid voogesitusseadmeid, mille on tootnud ja kujundanud Roku Incorporation. See võimaldab voogesituse austajatel voogesitada nende seadmeid kasutades soovitud sisu kõikjalt. Sellel on eelinstalleeritud mitmeid rakendusi filmide ja telesaadete voogesitamiseks ja vaatamiseks. Rakendused hõlmavad Hulu, Fubo TV, Showtime Redbox, RT, SiriusXM, Showtime, Sling TV, TVLuux, Tubi TV, TuneIn Radio, TheBlaze, Time Warner Cable, Vmedia, Xfinity, Vudu, WWE Network jne..

Kõik need rakendused vajavad voogesituse tellimist, kuid nende pakutav kvaliteet on hämmastav ja tasub selle eest tasumist. Hoolimata kõigist voogesituse eest nõutavatest tasudest, valivad inimesed endiselt Roku selle kvaliteetse kogemuse pakkumise tõttu.

Kas Kodi on Roku peal?

Mitte tegelikult! Kodi ei saa otse Roku installida, kuna Roku kasutatav opsüsteem on kohandatud Linuxi OS, mida nimetatakse Roku OSiks. Isegi Roku kanalipoel pole Kodi oma raamatukogus. Kodi on ise voogesitusmängija, mis on saadaval paljudel platvormidel, kuid kahjuks pole see Roku jaoks saadaval.

Kodi vs Roku

Kodi, mis on tipptasemel voogesitustarkvara, on muutunud voogesitusgeenide parimaks valikuks kogu maailmas. Ja mitte ainult, Kodi on olnud ka pealkirjades väga arutatud punkt! Globaalselt selle vastu algatatud kampaaniate ja poliitika tõttu, mis on seotud privaatsuse rikkumisega. Kodi on aga saanud palju rohkem pakkuda kui ükski teine ​​voogesitusplatvorm.

Fakt, et Kodi on voogesitustarkvara, samas kui Roku on tegelikult voogesituse seade, poleks nende kahe võrdlus oluline. Roku on tipptasemel voogesitusmängija ja sellel on palju potentsiaali. Kodi kasutamine oleks voogesitusehuviliste jaoks kindlasti parem valik, kuna see pakub nii tasuta kui ka tasulist sisu (viidates nii ametlikele kui ka mitteametlikele Kodi lisandmoodulitele, olenemata nende piraatluskäitumisest). See on see, mis Rokul puudub, tasuta sisu pole üheski valikus.

Mitte iga kasutaja ei vali tasulist sisu ja see on asjaolu, mida tuleb teenuse pakkumisel arvestada. Lisaks pole mõistlik ja lihtne pakkuda tasuta sisu ilma tellimistasudeta.

Kas ma saan Rodi jaoks Kodi alla laadida ?

Ükski tõke ei saa takistada voogedastusgeode ületamast voogesitusseadme piiranguid. Tänu kõigile geilastele, kes said teada selle häda Kodi kasutamisest Rokul, võimaldades kõmuvaatlejatel ja Roku omanikel oma Roku seadmeid kohandada.

Hoolimata sellest, et Kodi pole Roku lehel saadaval või mida Roku ei toeta, on olemas võimalus Kodi Roku installimiseks ja me oleme juhendis välja töötanud täieliku protseduuri.

Erinevad meetodid Kodi või XBMC seadistamiseks Rokul

Siin on kaks võimalust, kuidas Kodi rakendust Roku kasutades kahte erinevat platvormi kasutada, vaadake:

 Kuidas saada Kodi rakendust Roku Windows PC abil ?

Kodi kõige elementaarsem ja sagedamini kasutatav seade või platvorm on Windows. Seetõttu oleme pakkunud seda meetodit Kodi installimiseks Roku Windows PC-ga. Järgige neid samme, nagu illustreeritud:

 1. Käivitage arvuti ja minge aadressile Menüü Start.
 2. Alates Windowsi otsinguriba, otsima „Seadme seaded”.
 3. Kliki Lisage seade.
 4. Näete loendi vormis palju võimalusi, klõpsake nuppu Roku 3 ja see lisatakse teie voogesitusseadmena.

Kui olete need toimingud läbi viinud, pääsete oma Roku seadmes Kodi juurde ekraanile valades selle. Ekraani ülekandmine võimaldab teil oma Roku seadmes vaadata oma lemmikfilme, videoid ja palju muud. Lihtne, kas pole??

Kuidas saada Kodi rakendust Roku kasutades Android Smart TV ?

Siin on veel üks meetod Kodi installimiseks Roku, kasutades oma android nutitelerit, ja seda tehakse ekraani peegeldamise kaudu. Järgige neid samme:

 1. Installige Kodi oma Android Smart TV-sse.
 2. Nüüd minge edasi Roku 3 avakuva.
 3. Kliki Seadistused > Kliki Süsteemi uuendus ja värskendage oma seadmele Roku Software Build 5.2 või täiendusversiooni.
 4. Mine tagasi Seadistused > Kliki Ekraani peegeldamine valik.
 5. Rom siin, Luba ekraani peegeldamine oma Roku > Klõpsake nuppu Okei.

Kuidas installida väljumine Roku

Exodus Kodi lisandmooduli Roku installimiseks ei pea te järgima eriprotseduure. Järgige lihtsalt meie juhendit „Kuidas installida Exodus Kodi lisandmoodul” ja installige see peamisse casting / screening-seadmesse, mida kasutate nt. oma Android Smart TV-s või Windowsi arvutis.

Kodi Roku kanalid

Parim asi Roku puhul on see, et tal on oma pood kanalitele, mida tuntakse Roku kanalipoe nime all. Veel põnev on see, et mõned Roku kanalid, millel on oma Kodi lisandmoodulid. Siin on mõned Kodi Roku kanalid, mida peaksite kindlasti proovima:

 1. Vaatleja
 2. BBC iPlayer
 3. VEVO
 4. NHL
 5. Snagfilmid

Kuidas kasutada Kodi Leida versiooni 18.5 või vanemat rakenduses Roku Streaming Stick, Ultra ja Roku Express

Pole tähtis, millist Roku versiooni kasutate, oluline on Kodi versioon, mille olete oma valuseadmesse installinud. Kui lasite Kodi oma Roku abil Windowsi arvutisse saata, peate oma Kodi versiooni värskendama oma Windowsiga. Saate Roku installida Kodi Kryptoni versiooni 17, installides Kodi Kryptoni versiooni 17.6 Windowsi arvutisse või Androidi nutiteleri.

Kuidas kasutada Kodi Jarvise versiooni 16 või uuemat rakenduses Roku Streaming Stick, Ultra ja Roku Express

Nagu varem täpsustatud, on murettekitav teie peamise casting / screening-seadme Kodi versioon, kuna teie Kodi pole tegelikult Roku installitud, vaid seda heidab teie Android-nutiteleri või Windowsi arvuti. Seetõttu installige Kodi Jarvise versioon 16, järgides punktis 3.2 nimetatud samme see juhend, seadmesse, et see Roku installida.

Roku parimad Kodi lisandmoodulid

Siin on kümme parimat Kodi lisandmoodulit, mida peaksite Rokul kasutama:

 1. Pakt
 2. Exodus
 3. Kick-off sport
 4. Gurzil
 5. Platsenta
 6. Spordi Kurat
 7. Neptuuni tõus
 8. FireCat
 9. Sissetung
 10. DAZN

Roku alternatiivsed seadmed Kodi jaoks

 1. Kodi Windowsis
 2. Kodi vaarikapi peal 
 3. Kodi iPadis
 4. Kodi tulekoldes
 5. Kodi Apple TV-s
 6. Kodi Xbox One’is
 7. Kodi Nvidia kilbil

Kodi asendusliikmed Roku jaoks

Ehkki kui otsite Kodi jaoks alternatiive, soovitan igal voogesitusearmastajal alati Kodi kasutada selle ainulaadsuse tõttu, soovitaksin järgmist:

 1. Stremio
 2. Plex
 3. Terraariumi TV
 4. Embüü
 5. Infundeerige

Kodi kohta Roku KKK

Kui proovite midagi rämedalt installida, võib teie mõte alati tekkida. Siin on mõned korduma kippuvad KKK-d:

Kas ma saan Jailbreak Roku?

Vastus sellele küsimusele on lihtsalt ei. Voogesitusseadme vangistamiseks tähendab seadme muutmist / kohandamist viisil, mis võimaldaks tal ületada oma varude tõkked ja piirangud.

Roku puhul on asi selles, et selle tootja on selle kujundanud nii, et te ei saa seda vangi panna. Kui soovite aga oma aktsiafunktsioonidest kaugemale jõuda, on Kodi kasutamine teie jaoks parim valik.

Selle asemel, et mõelda riskantsete PPV-teenuste kasutamisele, saate Kodi lisandmoodulite abil hõlpsalt voogesitada tasuta filme, telesaateid, otse-TV-d ja sporti..

Kas on võimalik Kodi Roku abil iPhone / mac-seadmeid kasutades saada?

Jah, saate Kodi rakendust Roku kasutada iPhone’i abil, installides esmalt Kodi iPhone’i ja seejärel peegeldades seda oma Roku seadmes.

Kas ma saan Kodi Roku külge panna ilma arvutita / ilma ekraani peegeldamiseta?

Ei, Kodi installimiseks Roku pole selle OS keerukuse tõttu muud meetodit.

Kuidas ma oma telefoni Roku poole peegeldan? ?

Kui teie telefonil on ekraani peegeldamise võimalus, siis pole see probleem, nagu tänapäeval, paljudes nutitelefonides on see funktsioon olemas. Kui teie telefonil pole ekraani peegeldamise võimalust, saate selle funktsiooni lubamiseks installida kolmanda osapoole rakenduse.

Lõppsõnad

Roku on üks vahva asi, mida proovida ja iga voogesitaja teab seda. Kõige tähtsam kirss on see, et Kodi on Rokus, voogesitades su lemmiksisu sujuvalt, tehes koostööd kahe parima voogesitusplatvormiga. Hoolimata sellest, et nad pole Roku ametlikult saadaval, on geikud leidnud tee, mis lubab Kodil tungida Roku maailma.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me