Kuidas installida 1 kanaliga PrimeWire Kodi XBMC-le 7 sammuga

1 Kanali lisandmoodul Kodi jaoks võimaldab Kodi kasutajatel mitte ainult voogesitada filme, telesaateid ega oma lemmikmeediasisu, vaid on lisanud ka erifunktsiooni nimega „lemmikjaotis”. See on koht, kus Kodi kasutajad saavad talletada oma eelistatud voogesituse. Sellega on hiljem seda hõlpsam leida.


1 Kanal Kodi lisandmoodul on Kodi kui üks populaarsemaid kodi lisandmooduleid juba mõnda aega, lihtsalt selle väheste või puudulike linkide tõttu. Selles juhendis pakume samm-sammult juhiseid, kuidas installida 1Channel Kodi.

Kuidas installida 1Channel PrimeWire Kodi versioonile 17
Kuidas installida 1Channel PrimeWire Kodi versioonile 16
1Kanal Kodi blokeeritud
1Kanali Kodi allalaadimine
1Kanal Kodi ei tööta

Kuidas installida 1Channel PrimeWire Kodi Kryptoni versioonile 17

 1. Käivita Kodi > Nüüd klõpsake nuppu „Seaded” klahvi, mille leiate ekraani ülaosast > Valige Failihaldur.kuidas installida 1 kanaliga primewire kodi
 2. Nüüd topeltklõpsake Lisage allikas > Kliki „Puudub” Sisestage URL kodivpn.co/repo/kodil.zip ja tippige selle nimi meediaallikas kui ‘Kodil’.kuidas installida 1kanali primewire kodi krüptooni versioonile 17
 3. Nüüd minge tagasi Kodi avaekraan vajutades ‘Esc’ nuppu > Kliki Lisandmoodulid > Nüüd klõpsake nuppu Pakendi paigaldaja ikooni, mille leiate vasakust ülanurgast.1kanali primewire kohta kodi
 4. Kliki Installige ZIP-failist > Leidke ja klõpsake nuppu Kodil > Kodil.zip > Oodake lisandmoodulit luba.1kanali primewire kodi häälestus
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Kodili hoidla > Video lisandmoodulid> 1Kanal > Installi > Pärast installimist näete 1Kanali lisandmoodulit lubatud.1 kanali põhijuhe kodi seadetes
 6. Installimine õnnestus 1Kanali Kodi lisandmoodul.1kanaliline põhijuhe kodi konfiguratsioonis
 7. Minema Kodi avaekraan > Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > 1Kanal > Nautige!

1kanali primewire kodi zip-faili allalaadimine

Kuidas installida 1Channel PrimeWire Kodi Jarvise versioonile 16

1 Kanal Kodi lisandmooduli installimine Kodi Jarvise versioonile 16 järgib samu samme, mida on mainitud ülaltoodud Kodi Kryptoni versiooni 17 juhendis. Peate meeles pidama, et ehkki Kodi kahes versioonis võivad sammud jääda samaks. , on paigutus täiesti erinev.

Kodi Jarvis võib põhimenüü paikneda ekraani allosas, samas kui Kodi Kryptonis asub põhimenüü vasakus servas vertikaalasendis. Veel üks erinevus, mida võite leida, on Kodi Kryptoni versioonis 17 võti „Süsteemid” asendatud võtmega „Seadistused”.

Kui soovite teada, millist Kodi versiooni kasutate, peate minema sinna Kodi avaekraan> Seadistused > Süsteemi info > Kokkuvõte > Kodi versiooni kuvamiseks paremas alanurgas.

Kuidas installida 1Channel PrimeWire Kodi Jarvise versioonile 16

1Kanal Kodi blokeeritud

Kindlasti võib juhtuda, et erinevatel põhjustel ei pruugi te pääseda juurde linkidele filmidele või telesaadetele. See võib teile tunduda katki, kuid tegelikult pääsevad nendele linkidele juurde ainult Kodi kasutajad, kes elavad riigis, kuhu üleslaadija on juurdepääsu andnud.

See tähendab, et kui Aasia piirkonnas elav Kodi kasutaja ei pruugi pääseda juurde mõnele USA piirkonnas üles laaditud meediasisule. Seda nimetatakse geograafiliselt blokeeritud sisuks. Kuid te ei pea paanitsema, kui teil on Kodi jaoks VPN.

VPN võimaldab teil juurdepääsu geograafiliselt blokeeritud sisule sõltumata teie praegusest asukohast ja seetõttu saate vaadata mis tahes meediumisisu, mida pakutakse Kodi lisandmoodulites. Peale selle saate peita oma IP-aadressi, mis blokeerib kedagi, st valitsust või Interneti-teenuse pakkujat teie Interneti-tegevuse jälgimiseks. Võite vabalt Internetis ringi liikuda!

1Kanali Kodi allalaadimine

1Channel Kodi lisandmooduli installimiseks on veel üks viis, mis võib aidata teil ülaltoodud juhendis visandatud neli esimest sammu vahele jätta. 1Channeli hoidla ZIP-faili saate otse siit installida ja toimige järgmiselt.

Kui olete lingi avanud, seda küsib oma luba seadmesse allalaadimiseks ja salvesta see.

Nüüd käivita Kodi > Minema Lisandmoodulid > Kliki Pakendi paigaldaja ikoon > Installige ZIP-failist > Nüüd navigeerima seadmesse alla laaditud faili > Klõpsake nuppu Okei.

Nüüd vali Installi hoidlast valik > Kliki Kodili hoidla > Nüüd vali Video lisandmoodulid > 1Kanal > Installi > Nautige!

1Kanal Kodi ei tööta

Kodi kasutajatel võib esineda probleeme, mis võivad takistada 1Channel Kodi pistikprogrammi töötamist. Allpool on toodud nende parandused:

1Kanal pidevalt rippus

1Channel Kodi lisandmooduli installimisel proovivad Kodi kasutajad pistikprogrammi kasutada, kuid seisavad silmitsi paljude probleemide ja raskustega, sealhulgas lisandmooduli mõneks ajaks riputamisega, järsku sulgemisega või võib see lihtsalt töötamast loobuda.

Lahendus

See probleem püsib, kuna olete võib-olla installinud 1Channel Kodi beetaversiooni. Kui olete klõpsanud käsul „Installi” 1Kanali lisandmoodul, palub see kasutajal installida uus beetaversioon või vanem versioon.

Beetaversioon on versioon, mida praegu arendatakse ja mis pole veel valmis. Proovige alla laadida lisandmooduli 1Channel Kodi täielik versioon, mis peaks probleemi lahendama.

Kui rippuv probleem püsib

Kodi kasutajad võivad sama saatusega silmitsi seista isegi siis, kui nad on installinud vanema ja täieliku versiooni.

Lahendus

Probleemi püsimise põhjuseks on Kodi vanema versiooni, st Kodi Jarvise versiooni 16, jätkumine. Kodi uusima versiooni, st Kodi Kryptoni versioon 17, installimine võib teie probleemi lahendada.

1Kanal ei saanud URL-iga ühendust

Kuna Kodi lisandmoodulid proovivad värskendada uuemale versioonile või kui lisandmooduli omanikud vahetavad omanikke, võib link muutuda ka selle kaudu, mille kaudu Kodi hoidla on installitud.

1Channel Kodi pistikprogrammi kõige värskem link on http://kdil.co/repo/

Kui olete parema lingiga ühendatud, saate hoidlast installida, nagu on kirjeldatud samm-sammulises juhendis.

Asjade kokku pakkimiseks

Kui järgite samm-sammulisi juhiseid, kuidas installida 1Channel Kodi-le, saate lihtsalt voogesitada filme, telesaateid, dokumentaalfilme ja muud meediumisisu tasuta. Geograafiliselt blokeeritud sisu avamiseks oma piirkonnas peate meediumile pääsemiseks olema Kodi VPN. Kui 1Channel Kodi ei tundu töötavat, peate võib-olla nende probleemide lahendamiseks järgima teatavaid samme. Pärast installimist on teil hea minna!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map