Kuidas installida 123Movies Addon rakendusele Kodi Leida / Krypton / Jarvis 6 sammuga

123Movies Kodi lisandmoodul on Kodi üks suurimaid filmiallikaid, kuna sellel on uusimaid Hollywoodi filme ja telesaateid kogu maailmast.


123-filmid-Kodi

Selles juhendis leiate juhised, kuidas installida 123Movies Kodi lisandmoodul kuue lihtsa sammu abil. Ärge unustage vaadata ka meie viimast kodi lisandite juhendit. Turvalise voogesituse jaoks ja geograafiliselt piiratud voogude blokeeringu tühjendamiseks vajate parimat Kodi VPN-i.

Kuidas installida Leiamo versiooni 18 ja madalamatele versioonidele 123movies Kodi-lisandmoodul

 1. Ava Kodi > Klõpsake nuppu seaded ikoon > Klõpsake File Manager.kuidas paigaldada 123movies kodi addon
 2. Topeltklõpsake valikul Lisa allikas > Klõpsake nuppu <Puudub>.123filmi lisamine kodi krüptoonil 17.6
 3. Sisestage see URL: http://androidaba.com/addons/ > Klõpsake nuppu OK > Pange see URL nimeks „ANDABA” > Klõpsake nuppu OK.kuidas lisada 123movies kodi adodn kohta kodi krypton 17.6
 4. Naase Kodi peamenüüsse > Klõpsake vahekaarti Lisandmoodulid.vaadata filme kodi 123movies addon kaudu
 5. Klõpsake nuppu Kast ikoon (Pakendi installija ikoon) > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist123movies kodi addst firestick
 6. Klõpsake nuppu ANDABA > Avatud hoidla > Valige kodil.zip > Oodake teadet.lae alla 123movies kodi addon
 7. Nüüd vali Installi hoidlast > Klõpsake nuppu Kodili hoidla > Avatud Video lisandmoodulidinstallige kodil hoidlast 123filmi
 8. Valige 123 filmi > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet.

123 filmi ZIP-fail

123Filmid Uus URL 2019

Kuna ülaltoodud juhendeid 123Movies installimiseks Kodi Leida, Kryptoni ja Jarvisesse on proovitud ja igal juhul meediasisu ei voogu, on tõenäoline, et 123Movies Kodi lisandmoodulisse manustatud URL on vale.

Uue URL-i sisestamiseks toimige järgmiselt.

 1. Käivita Kodi > Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > Paremklõpsake nuppu 123Filmid > Seadistused.123movies addon url
 2. Vajutage „Saidi URL” sakk vasakul > Muutke URL-i aadressiks http://kdil.co/repo/.123movies addon new base url
 3. See URL töötaks sama hästi, seega nautige jätkuvalt uusimat saadaolevat meediasisu.

Kuidas installida 123 filmi Kodi Kryptoni versioonile 17

 1. Avatud Kodi > Mine edasi Seadistused peamenüü ülaosas > Failihaldur > Topeltklõps Lisage allikas.kuidas installida 123movies addon
 2. Hüpikaken ilmub kasti, tippige http://kdil.co/repo/ sisestage meediumiallika nimi kohta, kus see öeldakse, nt ‘Kodil Repo’ > Klõpsake nuppu OK > Kontrollige uuesti dialoogiboksi sulgemiseks URL-i ja allika nime ning klõpsake uuesti OK.kuidas installida 123movies kodi krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Mine tagasi Kodi avaekraan vajutades ‘Esc’ nuppu > Lisandmoodulid > Kliki Kastiikoon (Pakendi paigaldaja ikoon) vasakul ülaservas > Installige ZIP-failist > Kodil Repo > Kliki Kodil.zip.123filmi kodi allalaadimine
 4. Installi hoidlast > Kodi Iisraeli hoidla > Video lisandmoodulid > Nüüd klõpsake nuppu 123Filmid.123filmi video lisand
 5. Klõpsake nuppu Installi ja oodake lisandmooduli installimist.kuidas voogesitada filme 123filmi lisandmoodulis
 6. Vajutage ‘Esc’ tagasi minna Kodi avaekraan > Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > Kliki 123Filmid > ja naudi!

123filmi lisamine kodi krüptoonversiooni 17 seadetes

Kuidas installida 123 filmi Kodi Jarvise versioonile 16

123Movies installimine Kodi Jarvise versioonile jääb samaks, nagu ülal näidati Kodi Kryptoni versiooni 17 puhul. Siiski tuleb meeles pidada, et Kodi Kryptonis on süsteemisüsteemi võtme asemel kasutatud klahvi „Seaded“..

123filmi Kodi allalaadimine

 1. Laadige alla ZIP-fail oma seadmes > Avatud Kodi > Minema Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kastiikoon > Kliki Installige ZIP-failist > Sirvige ZIP-fail ja avage see > Oodake teatise ilmumist.
 2. Kliki Installi hoidlast > Avatud Kodil Repo > Avatud Video lisandmoodulid.
 3. Kliki 321 filmi > Tulemus Installi > Oodake teadet.

Kuidas installida 123filmi Fire Stickile

Kui Kodi on installitud, saate Fire Stickile hõlpsasti installida 123 filmi. Kui teil pole Fire Stickil Kodi, siis järgige meie juhiseid Installige Kodi Fire Stickile.

 1. Käivita Kodi rakendus sisse lülitatud Tulekepp.
 2. Minema Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.
 3. Nüüd järgige ülaltoodud samme 123 filmi installimiseks Kodi Kryptonile.

Selle sisu blokeeringu tühjendamiseks võite kasutada tasulist tasuta VPN-i Firestick Kodi 2020 jaoks.

123movies Kodi vead / ei tööta / parandatakse

123Filmid võivad töötamise ootamatul viisil lõpetada ega pruugi teatud aja jooksul reageerida, kuni te Kodi taaskäivitate ja olete sama probleemiga. Selle probleemi vältimiseks peate kontrollima, kas pistikprogrammi 123Movies Kodi on värskendatud selle praegusesse versiooni.

123Movies värskenduste installimise teada saamiseks toimige järgmiselt.

 1. Käivita Kodi > Lisandmoodulid > Videote lisandmoodul > Paremklõpsake nuppu 123Filmid > Teave.123filmi lisandmoodul ei tööta
 2. Kliki Uuenda ja lülitage sisse Automaatne värskendamine.

kuidas uuendada 123movies addon

Vooge pole saadaval

Mis tahes filmi voogesituse ajal võib ilmneda selline tõrge, öeldes „Vooge pole saadaval”. Selle pärast pole vaja muretseda, see on tavaline viga.

Paranda

See ilmneb siis, kui süsteemi vahemälu on täidetud või kui reklaami värskendatakse. Parandage see viga, tühjendades kõigepealt vahemälu ja installides seejärel pistikprogrammi uuesti.

Sõltuvuse installimine ebaõnnestus

Lisandmooduli installimise ajal võib kuvada teade, mis ütleb, et sõltuvuse installimine ebaõnnestus. See tõrge tähendab, et hoidlates on mõni fail puudu või on teie kasutatav hoidla o-pistiku installimiseks suletud.

Paranda

Esiteks veenduge, et hoidla ja lisandmoodul, mida proovite installida, on värskendatud. Teiseks, lisandmooduli installimiseks kasutage alati usaldusväärseid allikaid, kuna mõned hoidlad sisaldavad õelvara.

123filmi ei mängita

123Movies Kodi pistikprogrammi käivitamisel võite olla tunnistajaks, et pistikprogramm võib ilma konkreetse põhjuseta hanguda või jälgitav meediasisu takerdub tõenäoliselt sagedamini.

Need probleemid võivad osutada ühe suuna suunas, st Kodi tarkvara uuendamisele. Kodi Kryptoni versioon 17 on uusim Kodi versioon. Niisiis, kui teil on mingil juhul seadmesse installitud Kodi Jarvise versioon 16, peate uuendama uusimale versioonile.

123Filmide tõrkekontroll

123filmi logi viga

Logi kontrollimise viga võib olla Kodi kasutajatele väga pettumust valmistav, kui nad panevad aega ja vaeva 123movies Kodi pistikprogrammi installimiseks. Niipea kui olete filmide voogesitamiseks valmis, kuvatakse teile logi kontrolli viga. Siiski pole vaja muretseda, sest pole midagi, mida me ei saaks parandada. Probleemi lahendamiseks toimige järgmiselt.

 1. Tühjenda vahemälu.
 2. Vahemälu tühjendamiseks peate alla laadima „Lisamooduli installija ” ja installige Hooldustööriista lisand.
 3. Selge Vahemälu> Puhastuspaketid > Vajutage ‘Jah’ kui ilmub kast, kus küsitakse luba failide kustutamiseks.
 4. Taaskäivita Kodi.

Teine lahendus logikontrolli tõrke parandamiseks on Kodi VPN. Kui saate lisandmooduli 123Movies Kodi meediumifailide esitamisel ikkagi tõrke, tähendab see, et igal juhul võite pääseda juurde geograafiliselt blokeeritud sisule.

Pärast VPN-i saamist võib teie probleemid tõesti lahendada, kuna see võimaldab teil juurdepääsu geograafiliselt blokeeritud sisule. VPN on parim valik, kuna see hoiab teie IP anonüümsena valitsuse, Interneti-teenuse pakkujate või häkkerite ees.

123movies Kodi – arvustused

123 Filmid on olnud Kodi publiku seas pikka aega väga populaarsed. Kasutajad on seda lisandmoodulit kõrgelt hinnanud; Siin on mõned kasutajalt pärit säutsud:

123 filmi ja Ducky oli Kodi parim lisand. Täname kõiki tehtud asju.

– Brooklyni poiss ?? (@ImaMuthafknBkBy) 18. november 2017

Pole tänuväärt. Ja ma armastasin kodi ja 123filme

– Amanda Porter (@Sky_Vicious_) 30. detsember 2017

Lõplikud mõtted

123Movies Kodi lisandmoodul on ühekordne võimalus Kodi seadistuses tonni meediasisu voogesitamiseks. Järgige 123Movies Kodi lisandmooduli installimisel meie esitatud juhiseid. 123Movies Kodi lisandmooduli installimine Kodi Kryptonile ja Kodi Jarvisele jääb samaks. Geo-korduvvoogude blokeeringu blokeerimiseks installige kindlasti Kodi-le VPN.

Kui teil on endiselt probleeme, proovige julgelt teisi parimaid kodi lisandeid.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map