Kuidas installida Arese viisardit Kodi Leida, Kryptoni ja Jarvise juhendajale

Ares Projekti repo

Värskendus: Varem öeldi, et Ares Wizard suleti. Kuid Arese viisardil on jälle uus URL ja palju uusi versioone.


Ares Project on Ares Wizardi hoidla, mis sisaldab palju meediumisisu, sealhulgas kolmandate osapoolte kodi lisandid ja Arese enda lisandmooduleid. Nõustaja on programmi lisandmoodulites ja viisardi alla laadimisega saate oma Kodi jaoks mitmesuguseid lisandmooduleid ja hoidlaid. Selles juhendis pakume juhiseid, kuidas lihtsate sammudega installida Ares Wizard Kodi-le. Niisiis, loe edasi!

Pange tähele, et mõned Ares Kodi saadaval olevad lisad on geograafiliselt piiratud ja nende blokeeringu tühistamiseks on vaja Kodi VPN-i.

Uue Aresi viisardi repote URL

See võlur suleti eelmisel aastal ja kogu Kodi kogukond oli kurbaid uudiseid kuuldes šokeeritud. Nõustaja on olnud Kodi võtmekomponent iga Kodi geigi jaoks ja kui see mängust välja läks, jäid kasutajad teadmata, kuidas seda asendada..

Sellest ajast alates, kui Kodi kogukond tagasi jõudis, on ta seda aga avasüli vastu võtnud. Nõustaja naasis uue URL-iga, st „http://ares-repo.eu/“. Kasutajad pääsevad sellele URL-ile hõlpsalt juurde oma lemmikviisardi kasutamiseks, millel on lahendused kõigile Kodi kasutajate vajadustele.

Kuidas installida Aresi viisard Kodi Leida versioonile 18.5 või vanemale

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Hammasrattaikoon > Klõpsake nuppu Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas.
 2. Klõpsake nuppu <Puudub> > Tippige see URL http://ares-repo.eu/ > Klõpsake nuppu Okei > Pange see URL nimeks AresBuild > Klõpsake nuppu Okei > Kontrollige veelkord nime ja URL ja siis klõpsake nuppu Okei dialoogiboksi sulgemiseks.
 3. Naaske oma juurde Kodi avaekraan > Kliki Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu kastiikoon > Valige Installige suvandist ZIP-fail > Kliki AresBuild ja oodake teadet.
 4. Naaske nüüd Avakuva ja klõpsake nuppu Lisamaons sakk > Kliki Programm Lisamaons ja valige Ares võlur.

See on nii lihtne!

Kuidas installida uus Ares-viisard Kodi-le – videojuhend

Kuidas installida Aresi viisard Kodi Kryptoni versioonile 17 või uuemale

 1. Avage Kodi oma süsteemist > Klõpsake seadete ikooni > Valige File Manager > Nüüd tehke topeltklõps nupul Lisa allikas.kuidas paigaldada aredi viisard kodi
 2. Siin näete kasti, nii et klõpsake nuppu “Puudub” > Nüüd küsib ta URL-i, nii et tippige http://areswizard.uk/ ja klõpsake nuppu OK > Sisestage nüüd meediumiallika nimi Ares ja klõpsake nuppu OK > Klõpsake uuesti nuppu OK.kuidas installida aresi viisard kodi krüptooni versioonile 17
 3. Nüüd minge tagasi Kodi peamenüüsse, vajutades tagasilükkeklahvi > Klõpsake lisandmoodulitel > Siis ikoon Pakendi paigaldaja.aari võlur kodi peal
 4. Nüüd peate klõpsama käsul Installi ZIP-faili suvandist > Seejärel klõpsake Ares > hoidla.aresprojekt > repository.aresproject-0.0.8 > Nüüd oodake selle installimist.kuidas lisada kodi aari viisardit
 5. Kui see on installitud, peate seda tegema klõpsake suvandil Installi hoidlast > Siis leidke ja klõpsake Ares Project > Minge programmi lisandmoodulitesse > Ares võlur > Installi > Installimine võtab paar minutit.aresi viisardi kodi seadistamine
 6. Minge uuesti Kodi peamenüüsse > Klõpsake lisandmoodulitel > Programmi lisandmoodulid > Seejärel klõpsake Ares Wizard > See installib ja laadib viisardi automaatselt, see võtab mõne minuti.aresi viisardi kodi seaded
 7. Kui see on tehtud, suunab see Kodi kasutajad uuesti viisardisse, kus saate valida lisandmooduleid ja ehitusi. Nii et naudi!

ares kodi seadistusviisard

Kuidas installida Ares-viisard Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Käivitage Kodi Jarvis > Süsteem > Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisa allikas > Klõpsake nuppu Puudub ja tippige URL kodivpn.co/repo/ares.zip ja klõpsake valikul Valmis > Tippige nimi ‘Ares’ ja klõpsake valikul Valmis > Nüüd klõpsake nuppu OK.
 2. Minge tagasi Kodi avaekraanile, kus peate klõpsake nuppu Süsteem > Siis lisandmoodulid > Installige suvandist ZIP-fail > Ares > repository.aresprojekt > repository.aresproject-0.0.8.zip > Oodake, kuni see installitakse.
 3. Nüüd valige suvand Installi hoidlast > Minge Ares projekti juurde > Klõpsake Programmi lisandmoodulid > Nüüd klõpsake Ares Wizard > Installi > Oodake, kuni see valmis saab.
 4. Nüüd minge tagasi Kodi avaekraanile > Klõpsake nuppu Süsteem > Programm > Lisandmoodulid > Ares võlur > See hakkab installima Ares Wizardit oma Kodi > Pärast installimist saate kasutada Ares Wizardit.

Kuidas installida Ares viisard FireStickis

 1. Lihtsalt installige Kodi sinu tulekepil seade.
 2. Minema Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.

Siitpeale järgige ülalnimetatud samme Ares Wizard’i installimiseks Kodi Kryptonile. Protseduur jääb täpselt samasuguseks.

Ares Wizard Download

Nõustaja otse Kodi allalaadimiseks peate klõpsama sellel lingil, mis küsib teie luba ZIP-faili allalaadimiseks teie süsteemi. See on otsene ZIP-allalaadimise meetod, kus saate kolm esimest sammu vahele jätta, nagu on kirjeldatud Kodi Kryptoni jaotise viisardi puhul. Pärast ZIP-faili oma süsteemi allalaadimist peate järgima järgmisi samme:

Klõpsake Install alates ZIP-failist > Sirvige ZIP-faili, mille just oma süsteemi alla laadisite > Nüüd oodake installimist.

Järgige sammu 5 sammu, mida rõhutati ülaltoodud jaotises.

Uued Aresi viisardi funktsioonid

Ares Wizardi uusimal versioonil on mõned lisaväärtuse funktsioonid, mis aitavad iga Kodi kasutajat. Järgnevalt on toodud viisardile äsja lisatud funktsioonid:

Varundamine

Nüüd saavad kasutajad varukoopiafunktsiooni abil hõlpsalt varundada oma Trakt ja Real Debrid kontod. See aitab neil andmeid säilitada, kui nad installivad lisandmooduli uuesti või värskendavad Kodi / lisandmoodulit.

Seadistused

Seadete menüü on muutunud kõikehõlmavamaks, võimaldades kasutajatel sisu filtreerida, kontrollida versiooniuuendusi ja teha muudatusi seadme konfiguratsioonides..

 Tweaks

Uus paranduste funktsioon võimaldab kasutajatel vahemälu tühjendada ja teenusepakkuja URL-id parandada. URL-i paigaldus ja vahemälu tühjendamine aitab parandada Kodi voogesituse kvaliteeti ja kiirust.

 Hooldus

See kõik ja paljud muud uued tööriistad on hooldusmenüüsse lisatud, et aidata teil selle viisardi sujuvat voogesitust, ilma et peaksite muretsema kvaliteedi ja salvestusprobleemide pärast. Sellesse jaotisse on lisatud ka sellised valikud nagu pisipiltide tühjendamine, vahemälu tühjendamine ja kontohaldus. Samuti on kasutusele võetud hüpik ehituse konfiguratsiooni kohta.

Ares-viisard ei tööta

Selle viisardi kasutamise ajal võite silmitsi seista tavaliste probleemidega, nagu näiteks mustale ekraanile ilmumine, kus Ares-viisard ei suuda ehitada. Nende probleemidega silmitsi seisneb see, et võite kasutada Kodi vanemat versiooni. Kodi uusim versioon on Kryptoni versioon 17.3.

Lahendus

Võite leida uue süsteemis installitava Kodi või uusima versiooni. Seda võib leida erinevatest kodi-hoidlatest, sealhulgas oma repositooriumist. Uusima versiooni saamiseks on soovitatav see oma enda hoidlast alla laadida.

Parim ehitab Ares Wizard

Kodi ehitab sisaldab kanaleid, mis laaditakse automaatselt alla teie Kodi peale viisardi allalaadimist. Allpool toodud loendis on toodud mõned parimad Arese viisardi ehitused:

 1. Pulss
 2. Apollo
 3. CosmicSaints
 4. Brians Kodi
 5. CHAPPiE
 6. Durex
 7. Duggzi ehitamine
 8. Biagio Ehitamine
 9. Krüptoniit
 10. Titan

Ares-viisardi alternatiivid

 1. SuperRepo hoidla (paigaldusjuhend)
 2. Noobid & Nerds Repository (paigaldusjuhend)
 3. SportsDevili hoidla (paigaldusjuhend)
 4. Kodili hoidla (paigaldusjuhend koos pakti lisandiga)

Ares Foorum

Nõustajast osavõtmiseks või sellest ülevaate saamiseks võite külastada foorumit. Arese kasutajad ja Arese ametnikud osalevad aktiivselt inimeste lõbustamiseks päringute või ettepanekutega. Foorumil on alati uusi lõime, kus kasutajad saaksid neist kasu saada, lugedes erinevaid suundumusi ja soovitusi.

Lõppsõnad

Ares võimaldab teil mitmesuguseid lisandmooduleid alla laadida ühest kohast ja ilma higi purustamata. Ares erineb kõigist teistest viisarditest, millel on oma lisandmoodulid treenimiseks, sportimiseks ja paljuks muuks. Saate voogesitada spordiülekandeid ja olulisi sündmusi käeulatuses. Proovige siis Ares Wizard Kodi külge installida ja nautige iga pakutavat meelelahutuspaketti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map