Kuidas installida Cellardoor TV viisard Kodi Krypton 17 ja Jarvis 16-le

Selles juhendis käsitletakse Cellardoor TV Wizard Kodi installimise täielikku häälestamist. Vaadake uusimat meediasisu Cellardoor TV viisardi abil.


Enne kui alustate selle hoidla paigaldamisega, mõistke, kas olete selle kasutamise ajal haavatav.

Soovitan teil kasutada Kodi jaoks VPN-i, mis võib teie liikluse krüpteerida ja pakub teile piiramatu juurdepääsu piiratud sisule. Kolmanda osapoole Kodi lisad ja hoidlad võivad mõnikord olla pahatahtlikud või pakkuda piraat sisu, mistõttu on tungivalt soovitatav kasutada turvalist protokolli.

Cellardoor TV viisard on koht, kus Kodi Skinsile pakutavate värviteemade kõrval leida Kryptoni jaoks parimaid parimaid Kodi ehitust..

Hiljuti on see muudetud kõigi teie seadmetega ühilduvaks ning sellel on kiire ja lihtne navigeerida. Pärast Cellerdoor TV Wizard installimist leiate Builds, mis sisaldab parimaid Kodi lisandeid, st Covenant, Bob, Poseidon ja palju muud.

Kuidas paigaldada Cellardoor TV Kodi Leida ja Kryptoni versioonidesse

 1. Käivita Kodi teie süsteemis > Valige Seadistused ikoon või hammasrattakujuline ikoon ülemises menüüs > Kliki Failihaldur > Topeltklõpsake vasakpoolse ekraani allosas Lisage allikas.Kuidas paigaldada Codirdoor TV Kodile
 2. Kui kasti ilmub, klõpsake nuppu „Puudub” > Seejärel tippige Cellardoor TV URL st http://cellardoortv.com/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Tippige hoidla nimi, st. Cellardoor TV kasti allosas oleval valikul > Klõpsake nuppu Okei.Kuidas paigaldada Cellardoor TV Kodi Kryptoni versioonile 17 või uuemale
 3. Mine tagasi Kodi kodu > Kliki Lisandmoodulid valik > Valige Karbi kujuline ikoon vasakus ülanurgas.Cellardoor TV võlur Kodil
 4. Nüüd klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Klõpsake kastist nuppu Cellardoor TV > Seejärel valige hoidla.cdrepo-8.8.zip > Seejärel oodake hoidla installimist.cellardoor tv viisardi kodi seadistamine
 5. Minema Kodi peamenüü jälle > Valige Lisandmoodulid > Siis Programmi lisandmoodulid > Cellardoor-televiisor.Cellardoor TV viisardi Kodi seaded
 6. Valige Hooldusriist või CDTV ehitatakse, või muid loendis olevaid valikuid.

Cellardoor TV Wizard kodi konfiguratsioon

Kuidas paigaldada Cellardoor TV Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi > Minema Süsteem > Siis Failihaldur > Topeltklõps Lisage allikas.
 2. Tippige URL http://cellardoortv.com/wizard/ ja klõpsake nuppu Valmis > Sisestage nimi „Cellardoor TV” > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 3. Minema Kodi peamenüü > Kliki Süsteem > Siis Lisandmoodulid > Koputage nuppu Installige ZIP-failist > Valige Cellardoor TV > Seejärel klõpsake nuppu plugin.program.CellardoorTVwizard.zip > Oodake installimist.
 4.  Kui olete Cellardoor TV Wizard installinud, vaadake seda lisandmoodulit Kodi hooldamiseks ja Cellardoor TV Builds installimiseks.

Cellardoor TV viisard ei tööta / vead / probleemid

Cellardoor TV PIN-koodi tõrge

Cellardoor TV Buildi installimisel Aresti viisardi kaudu nõuab edasiste sammude jätkamiseks PIN-koodi. Samasse lahtrisse on lisatud ka link, kust leiate PIN-koodi. Koodi sisestamisel annab see siiski tõrke.

Lahendus

Selle probleemi lahendamiseks peate selle tõrke vältimiseks sisestama ühe minuti jooksul PIN-koodi. See tõrge ilmneb tavaliselt siis, kui server on aegunud. Niipea kui saate koodi sisestada, seda varem saate filme ja telesaateid vaadata.

Cellardoor TV vigane ZIP-aadress

Kui Kodi kasutajad sellist tõrget saavad, on selle põhjuseks serveriprobleem. See tõrge ilmneb siis, kui proovite installida infusiooniversiooni Cellardoor TV viisardist. Kuid te ei pruugi leida neid vigu niipea, kui need on lahendatud. Infusiooniosa on nihutanud infusiooniosa Ares-viisardile, mis töötab seal hästi.

Cellardoor TV Down

Mõnel juhul võib juhtuda, et Cellardoor TV ei tööta ja te ei leia nimekirja parimaid kodi lisandmooduleid. Selle põhjuseks on Buildi tehtud uuendused. Seetõttu võib Kodi kasutajatel olla keeruline sisu voogesitust.

Lahendus

Parim lahendus sellele probleemile on oodata, kuni seda versiooni värskendatakse. Kodi Builds sisaldab palju värskendusi vajavaid lisandmooduleid, nii et parim võimalus on oodata mõni minut ja proovida juurde pääseda.

Kuidas värskendada Cellardoor TV-d

Cellardoor TV värskendamiseks peate sisse lülitama automaatse värskendamise (ON) või võite seda käsitsi värskendada. Mõlema valiku tegemiseks toimige järgmiselt.

 1. Avatud Kodi > Minema Lisandmoodulid > Kliki Programmi lisandmoodulid > Paremklõps Cellardoor-televiisor > Kliki Teave.
 2. Klõpsake allpool pakutud suvandil Uuenda käsitsi värskenduste jaoks.
 3. Lülitage sisse Automaatsed värskendused automaatselt värskendamiseks.

Kuidas värskendada Cellardoor TV-d

Cellardoor TV Wizard installimiseks Ares Wizardiga on veel üks võimalus. Alternatiivse lähenemisviisi jaoks toimige järgmiselt:

 1. Installige Ares Wizard Kodi
 2. Avatud Ares võlur > Kliki Sirvige Ehitab ülemises menüüs > Ilmunud loendite loendis klõpsake nuppu Cellardoor TV > Klõpsake nuppu Installi.

Selle mähkimine

Cellardoor TV Wizard pakub Kodi kasutajatele oma mitmekesiste lisakategooriate abil erakordselt palju nalja. Selles juhendis esitasime täielikud sammud, kuidas installida Cellardoor TV Wizard Kodile, et saaksite oma lemmiksaateid vaadata. Järgige seda juhendit ja nautige pikemaid tunde. Lisateavet leiate meie uusimatest parimatest kodi võlurite lõplikust juhendist.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map