Tere kõigile! Järgige seda juhist kodi vpn, et õppida, kuidas installida esitusloendi laaduri Kodi lisandmoodulit.

Kuna selle nimi on iseenesest mõistetav, aitab esitusloendi laaduri Kodi lisandmoodul kasutajatel luua, kohandada ja hallata oma sisu esitusloendit nagu need kodi lisad.

Veenduge, et kasutate selle lisandmooduli ajal Kodi jaoks VPN-i, et kaitsta oma võrgus olekut häkkerite ja luurajate pilkude eest.

Esitusloend Kodi on kõmu jälgijate jaoks suurepärane lisa, kuna neile meeldib kuhjata oma lemmiksisu. Playlist Loader Kodi addin installimiseks järgige seda juhendit samm-sammult.

Esitusloendi laadur Kodi Hoidla ZIP-faili URL-i allalaadimine

Esitusloendi laadur Kodi oli varem saadaval SuperRepo hoidla kaudu, kuid pärast selle hoidla sulgemist on nüüd saadaval Kodili hoidlas.

Playlist Loader Kodi saate otse oma süsteemi alla laadida ja installida, toimides järgmiselt.

 1. Laadige alla Kodili hoidla ZIP-fail.
 2. Avatud Kodi > Kliki Lisamaons > Klõpsake nuppu Kastvormitud.
 3. Klõpsake nuppu Installi alates Zip Toimik > Sirvige ja Laadi üles alla laaditud Zip Toimik > Oodake, kuni lisandmoodul on lubatud.
 4. Klõpsake nuppu Installi hoidlast > Kodili hoidla > Video lisandmoodulid > vali Esitusloendi laadur > Klõpsake nuppu Installi.

Kuidas installida esitusloendi laadur Kodi Addon Leida või Kryptoni versioonidele

 1. Käivita Kodi > Minema Seadistused > Klõpsake nuppu Toimik Juhataja > Topeltklõps Lisama Allikas.kuidas installida esitusloendi laaduri kodi lisandmoodul
 2. Klõpsake „Puudub ” > Sisestage see URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Andke sellele allikale nimiKodil Repo‘ > Klõpsake nuppu Okei.kuidas installida esitusloendi laadija kodi lisandmoodul krüptooni versioonile 17.6 või uuemale
 3. StreikBackspace ” naasmiseks mitu korda Kodi Peamine Menüü > Klõpsake nuppu Lisamaons > Kliki Kast ikoon vasakus ülanurgas.esitusloendi laadija kodi addon
 4. Valige Installi alates Zip Toimik > Valige Kodil Repo > Kliki tõmblukk > Hoidla paigaldatakse.kuidas lisada esitusloendi laadijat
 5. Klõpsake nuppu Installi alates Hoidla > Avatud Kodil Hoidla > Klõpsake nuppu Video Lisamaons > Valige Esitusloendi laadur > Klõpsake nuppu Installi > Lisandmoodul lubatakse.esitusloendi laadija kodi lisandmooduli seadistamine
 6. Naase lehele Kodi peamenüü > Avatud Lisamaons > Klõpsake nuppu Video Lisamaons > Klõpsake nuppu Esitusloendi laadur > Nautige!esitusloendi laadur kodi
 7. Esitusloendi laaduri avamisel klõpsake nuppu Lisa uus loend > Siin peate sisestama loendi nime, st World IPTV.
 8. Klõpsake Remote URL List > Nüüd palub see link sisestada, nii et kopeerige ja kleepige URL https://pastebin.com/mts3zEq0/
 9. Kui see palub teil valida Loendilogi, siis valige File failist > Kui need muudatused on tehtud, avage uuesti esitusloendi laaduri lisandmoodul > Uus võimalus ilmuks nimega IPTV maailmas, klõpsake sellel ja nautige otseülekannet.

Kuidas installida esitusloendi laadurit Kodi Addon Jarvise versioonile 16 või uuemale

Playlist Loader Kodi saate installida ka Jarvisesse. Lihtsalt järgige seda protseduuri:

 1. Käivita Kodi > minema Süsteem > vali Toimik Juhataja > Lisama Allikas > Puudub > Sisestage see URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Okei > Sisestage nimi ‘Kodil Repo ” > Klõpsake nuppu Okei.
 2. Mine tagasi Kodi Kodu Ekraan > Süsteem > Lisamaons > Installi alates Zip Toimik.
 3. Leidke ja klõpsake nuppu „Kodil Repo ” > Kodil.tõmblukk
 4. Installi alates Hoidla > Kodil Hoidla > Video Lisamaons > Esitusloendi laadur > Installi > Oodake, kuni esitusloendi laaduri lisandmoodul installitakse.

Kuidas installida esitusloendi laadurit Kodi Addon Fire Stickile

Fire Sticki kasutajad peavad esmalt installima Kodi ja Kodili hoidla, et installida Playlist Loader Kodi addon. Kasutajad saavad alustada, järgides seda jaanitule kodi juhendit.

Ainus protseduuri muudatus on pärast Samm 5, peate minema Lisamaons > Video Lisamaons > Klõpsake esitusloendi laadijat > Klõpsake nuppu Installi.

Esitusloendi laadur Kodi ei tööta / vead / probleemid

Parimate kodi lisanditega puutuvad kasutajad endiselt kokku ebaseadusliku tegevuse tõttu tõrgetega. Esitusloendi Loader Kodi puhul on siiski teatud vigu, mida saab parandada. Oleme loetlenud vead nende parandustega, vaatame lähemalt:

Esitusloendi laadur Kodi Check Log Error

Kui esitusloendi laaduri Kodi pistikprogramm näitab seda tõrget, võib põhjuseks olla jätkuv pistikprogrammi värskendus või hoidla seiskamine.

Paranda

Selle tõrke parandamiseks peate nägema, kas esitusloendi laaduri Kodi 2017 allikas töötab endiselt või mitte. Kui allikas on endiselt aktiivne, võib värskendus olla pooleli. Oodake mõni tund ja proovige uuesti juurde pääseda.

Esitusloendi laadur Kodi ei suutnud sõltuvust installida

See tõrge on seotud hoidla allikaga, kuna kui hoidlat pole saadaval või see on vananenud, ilmub see tõrge.

Paranda

Selle vea parandamiseks proovige kasutada usaldusväärset või ametlikku hoidlat. Nii et te ei pea sellist viga ilmnema.

Peale nende tõrgete saate oma esitusloendi laaduri Kodi vigade eest hoida, vahemälu tühjendada ja lisandmooduleid regulaarselt värskendada..

Esitusloendi laaduri Kodi URL-i loend

Siin on mõned URL-i loendid erinevate piirkondade jaoks:

 1. Saksa nimekiri
 2. Indo-Pak’i sisu URL-i loend
 3. USA nimekiri
 4. Suurbritannia nimekiri

Kokkuvõte

Playlist Loader Kodi lisandmoodul on midagi uut ja haruldast. See ei meeldi teistele lisandmoodulitele, mida kasutatakse filmispordi vaatamiseks. Kasutajad kasutavad seda lisandmoodulit meediumide esitusloendite haldamiseks. Kasutajad saavad alla laadida ka URL-ide loendeid geograafilise sisuga sisu vaatamiseks.

Oleme esitanud teile lühikese ülevaate ja esitusloendi laaduri Kodi lisandmooduli allalaadimisprotseduuri. Nüüd saate oma lemmik sisu esitusloendeid alla laadida ja neid virnastada.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me