Kui teil on probleeme ExpressVPN Firesticki installimise ja kasutamisega, on see ideaalne koht kõigi oma segaduste kustutamiseks. Kuid enne kui uurime VPN-i seadistamise samme, räägime kõigepealt mõnest funktsioonist, mis muudavad ExpressVPN-i üheks parimaks FireSticki VPN-ks 2020. aastal.

Express VPN FireSticki jaoks

ExpressVPN on kahtlemata üks populaarsemaid voogesituse VPN-teenuseid, millele võite toetuda. VPN on ülemaailmselt tuntud oma suurepärase funktsionaalsuse ja hämmastavate funktsioonide poolest, mis võimaldavad kasutajatel voogesitada igat tüüpi sisu HD-vormingus, ilma et oleks vaja puhverdada.

Amazoni Firesticki jaoks on ExpressVPN-il eritellimusel valmistatud rakendus, mida kasutavad nööri lõikurid kogu maailmas. See on turvalisuse, privaatsuse ja voogesituse eesmärkidel kõige usaldusväärsem VPN. Sellegipoolest on siin nimekiri peamistest funktsioonidest, mis eristavad selle VPN-i teistest, mis on saadaval Amazon Appstores.

Lõõmav kiire kiirus

See VPN on üks kiireimaid VPN-e, millega te kunagi kokku puutunud olete, nagu nimigi ütleb. ExpressVPN-il on kiiruse jaoks optimeeritud võrk, mis koosneb enam kui 3000 serverist, mis asuvad üle 160 riigis ja 94 riigis.

Keskmise VPN-iga ei saa te HD-ja 4K-vormingus sujuvalt voogesitada; see VPN lubab teil mõlemal, mis teeb sellest ideaalse valiku teie koju ja kontorisse.

 

Kindel turvalisus ja privaatsus

ExpressVPn pakutav muljetavaldav nulllogi poliitika on kaasas AES 256-bitise krüptimisega, mis tagab, et kõik teie Interneti-tegevused on turvalised, privaatsed ja anonüümsed. See muutub oluliseks, kui kasutate kolmanda osapoole või Kodi, Androidi voogesituse rakendust, näiteks Cinema HD, CatMouse ja Titanium.

Kolmanda osapoole Kodi lisandmoodulid ja muud sellised rakendused pakuvad sisu, mis võib olla piraatlik, ja igal juhul juhtute seda sisu voogesitama, võite lõpuks seista silmitsi juriidiliste probleemidega. ExpressVPN mitte ainult ei kaitse teie ID-d, vaid võimaldab teil sisu vaadata võimalikult sujuvalt.

 

Blokeerimata voogesitusteenused

Veel üks põhjus, miks vajate VPN-i, on see, kui peate kogu piiratud sisu blokeerima. Nendest teenustest kõige populaarsem ja kurikuulsam on Netflix, mis pakub erinevat sisu erinevatele riikidele kogu maailmas.

ExpressVPN on üks väheseid VPN-e, mis suudab järjepidevalt juurdepääsu Netflixile. Teil on vaja vaid hankida konto ja installida see VPN Netflixi Kanada, USA, Hollandi, Jaapani, India ja muude teekide blokeeringu avamiseks.

Kui soovite juurde pääseda muudele geopiiratud teenustele, näiteks iPlayer BBC, Hulu ja HBO, on see teie jaoks parim valik.

Kasutuslihtsus

Selle VPN-i oluline omadus, mida ei saa tähelepanuta jätta, on võrgu lukustuse tapmise lüliti ja VPN-i poolitus tunneldamine, mis muudab liidese kasutamise hõlpsaks.

See pakub piiramatut ribalaiust ning on ohutu torrentide ja P2P jaoks. 24-tunnise otsevestluse klienditoega saate oma hõlbustamiseks saada ka viis samaaegset ühendust.

Parim osa on see, et sellega kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii juhuks, kui muudate meelt, mida ma kindlasti ei juhtu kunagi.

Kuidas installida ExpressVPN Firestickile

Sellel VPN-il on spetsiaalne rakendus, mis ühildub Amazon Firesticki, Fire TC Cube ja Fire TV-ga. See on Amazoni poes hõlpsasti saadaval ja installimiseks kulub vaevalt mõni sekund.

Enne kui asume installiprotsessi, veenduge, et ostate ExpressVPN-i tellimuse. Parim on saada aastane tellimus, kuna saate selle pealt 49% allahindlust. Kas vajate abi selle külglaadimisel või soovite rakenduse installimist, võime teid aidata mõlemas.

 

1.      Rakenduse installimine

 1. Avage Firesticki avaekraan ja kirjutage otsinguvalikusse ExpressVPN. Kui näete ExpressVPN-i, klõpsake jätkamiseks sellel
 2. Esimese soovitusena ilmub ExpressVPN, klõpsake sellel ja klõpsake siis nuppu “hangi”
 3. Kui olete valmis, laadige ExpressVPN alla, minge valikule Ava ja alustage selle kasutamist

2.      ExpressVPN APK külglaadimine FireStickis

Kui teil pole mingil põhjusel võimalik Amazoni poest ExpressVPN-i hankida,

teil on alati võimalus selle APK-fail alla laadida ja installida. Selle jaoks võiksite siiski kõigepealt veenduda, et Firestick suudab installida rakendusi tundmatust allikast.

Teie mugavuse huvides saate selle valiku lubada järgmiselt.

 1. Minge avaekraanile ja klõpsake “seaded”. Näete suvandit “Minu tulekahju teler / seade”, klõpsake seda
 2. Järgmine on kohe pärast loendit klõpsates loendil „Arendamisvalikud” Umbes
 3. Nüüd peate sisse lülitama rakenduse tundmatutest allikatest ja olete valmis

Järgmine asi on APV-faili allalaadimine ExpressVPN-i installimiseks.

 1. Sisestage allalaadija URL-i väljale https://www.firesticktricks.com/express
 2. Jätkamiseks laadige see nüüd alla
 3. Kui allalaadimine on lõppenud, klõpsake nuppu „installima“
 4. Ruumi säästmiseks klõpsake “valmis” ja valige “kustuta”

Ja sellega oleks pidanud rakenduse teie rakenduste loendisse lisama.

Nüüd, kui olete ExpressVPN APK oma Fire TV seadmesse edukalt installinud, pääsete sellele värskelt allalaaditud VPN-ile juurde, liikudes rakenduste loendisse..

 1. Esialgseks seadistamiseks klõpsake suvandil „avatud“ ja valige suvand „sisselogimine“
 2. Nüüd sisestage oma mandaat. Kui teil veel kontot pole, hankige sisselogimismandaadid ExpressVPN-i ametlikult veebisaidilt
 3. Kui olete sisselogimise lõpetanud, klõpsake konfiguratsiooni seadistamiseks nuppu „OK“
 4. ExpressVPN peaks nüüd rakenduse kodus ilmuma
 5. ExpressVPN-i ühendamiseks oma Fire TV-ga klõpsake punast ringi nuppu
 6. Palju õnne! Sul on nüüd hea minna

Järeldus

ExpressVPN on laiaulatuslik toode, mis erinevalt teistest VPN-idest sorteerib teie privaatsuse ja sisuprobleemide piiramise lahti. See juhend aitab teil seda installida, kuid kui teil on küsimusi või ettepanekuid, jätke kommentaar allpool toodud kommentaaride jaotistesse.t

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me