Kuidas installida F4MTester Kodi lisandmoodul Leidale, Kryptonile ja Jarvisele vähem kui 5 minutiga

F4MTester Kodi on Kodi lisandmoodul, mis on olnud paljude Live TV voogesituse lisandmoodulite võtmerollimängija, kuna see pakub dekodeerimisprotokolli teenust. See on tegelikult lisandmoodul, mis pakub teenust Kodi kasutajatele, töötades taustal tugiteenusena teistele Kodi lisandmoodulitele..


Üks asi, mida iga kasutaja peaks teadma, et otseülekande lisandmoodulite või nendega seotud teenuste kasutamisel on VPN-teenuse olemasolu vajalik. Need teenused toimivad paremini, kui nad ei puutu kokku geopiirangutega ja kui nad pääsevad juurde erinevatele pääsupunktidele, mis on Kodi VPN-iga peaaegu võimatu.

Võib-olla olete näinud, et see installitakse teie Kodi automaatselt, kuna see toetab otse-TV lisandmooduleid. Kui soovite aga oma voogesitust muuta, siis järgige meie juhendit, kuidas F4MTester Kodi lisandmoodulit installida.

F4MTester Zip-hoidla fail

F4MTesteri addon oli hiljuti saadaval suuremates hoidlates nagu Noobs and Nerds ja Smash Repo. Kuid sellest ajast peale, kui nad alla läksid, jäeti kasutajad ületusväärseks, kuna neil polnud allikat selle lisandmooduli allalaadimiseks.

Õnneks on see lisandmoodul nüüd saadaval Kodi Iisraeli ehk Kodil Repository kaudu ja töötab suurepäraselt. Oleme juhendis välja töötanud lisandmooduli täieliku installiprotseduuri.

Kuidas installida F4MTester Kodi Addon Leida ja Kryptoni versioonidele

 1. Ava Kodi > Klõpsake nuppu Hammasrattaikoon > Avatud Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas.Kuidas installida F4MTester Kodi
 2. Nüüd ilmub dialoogiboks, klõpsake seal, kus ta ütleb aadressiribale > Sisestage see URL lvtvv.com/repo/ ja klõpsake nuppu Okei > Pange sellele allikale nimi Kodil Repo > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.kuidas installida f4m tester kodi lisandust krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Naase lehele Avakuva > Kliki Lisandmoodulid sakk.kuidas installida f4mtester kodi lisandmoodul Java versiooni 16 või uuemale
 4. Nüüd klõpsake nuppu Kastiikoon > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist.f4mtester kodi alla laadida ZIP-faili URL
 5. Kerige ja valige Kodil Repo > Kliki Kodil.zip > Oodake teadet.kuidas lisada f4m tester kodi
 6. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Valige Kodi Iisraeli hoidla (Kodili hoidla).f4mtester kodi seadistamine
 7. Avatud Video lisandmoodulid > Kerige ja valige F4MTester > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet.

Kuidas installida F4MTester Kodi lisandmoodul Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi Jarvis V16.
 2. Klõpsake nuppu Süsteem > Avatud Failihaldur.
 3. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas > Klõpsake „Puudub ” > sisestage URL lvtvv.com/repo/ > Klõpsake nuppu Valmis.
 4. Pange allikale nimi URL kui Kodil Repo > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 5. Naase lehele Kodi kodu > Kliki Süsteem > Kliki Lisandmoodulid.
 6. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Kliki Kodil Repo > Valige Kodil.zip.
 7. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Valige Kodi Iisraeli (Kodil) hoidla.
 8. Avatud Video lisandmoodulid.
 9. Valige F4MTester nimekirjast > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet.

F4MTester Kodi Addoni allalaadimine

 1. Laadige alla ZIP-fail oma seadmes > Avatud Kodi > Minema Lisandmoodulid menüü.
 2. Nüüd klõpsake nuppu Kastiikoon > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist.
 3. Sirvige ja avage alla laaditud ZIP-fail (Kodil.zip) > Oodake teadet.
 4. Kliki Installi hoidlast > Avatud Kodi Iisraeli hoidla (Kodili hoidla).
 5. Avatud Video lisandmoodulid > Valige F4MTester > Tulemus Installi > Oodake teadet.

F4MTester Kodi vead / ei tööta / probleemid

F4MTester ei suutnud sõltuvust installida

Sõltuvuse installimine ebaõnnestus, kui proovite installida pistikprogrammi vananenud hoidlast või kui hoidlas on mõni fail puudu.

Paranda

Lisandmoodulite installimiseks kasutage alati värskendatud hoidlat. Enne installiprotseduuriga jätkamist kontrollige, kas hoidla töötab ja on juurdepääsetav. Hoidla, mida oleme oma ajaveebis maininud, on värskendatud hoidla ja kõik lisandmoodulid töötavad.

F4MTesteri installimine nurjus 2018. aastal

Peamine põhjus, miks kasutajad selle tõrkega silmitsi seisavad, on mõnede seda lisandmoodulit sisaldavate suuremate hoidlate hiljuti sulgemine. Kasutajad proovivad seda reklaami installida nende hoidlate ja ZIP-failide kaudu, mille tulemuseks on installimise ebaõnnestumine.

Paranda

Kodi kasutajad peaksid alati veenduma, et nad kasutavad lisandmoodulite installimisel usaldusväärseid ja funktsionaalseid hoidlaid. Nende kolmandate osapoolte lisahoidlate probleem on see, et nad jätkavad sulgemist, nii et kasutajad peaksid olema sellega ettevaatlikud.

F4MTester Kodi alternatiivid

Sellel lisandmoodulil pole kogukonnas muid alternatiive, mistõttu on sellele lisandmoodulile kogu kasutajate tähelepanu.

Lõppsõnad

F4MTester on ainulaadne lisandmoodul, mis pakub tuge taustal asuvatele voogesituse lisandmoodulitele, et muuta kasutajate voogesituse kogemus sujuvaks. Sellist lisa on harva näha, kuid ka väga hinnatav!

Kodi on tõepoolest imede koht! Kuid veenduge, et te ei jõua nende imedega liiga kaugele, ilma et oleksite korraldanud privaatsust. Kasutage kindlasti usaldusväärset ja hästi teenindavat Kodi VPN-i teenust.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map