Genesise tuhast sündis uus lisandmoodul, mille nimi oli Genesis Reborn. Täiustatud funktsioonide ja värskendatud linkidega on Genesis Reborn Kodi maailmas oma nime tõeliselt teeninud. Sellest on peagi saamas Kodi üks populaarseimaid video lisandmooduleid ja see vastab oma eelistustele Exoduse või paktiga.

Selles juhendis pakume üksikasjalikke samme, kuidas installida Genesis Reborn Kodi. Kui Genesis Reborn on installitud, saate kogu päeva vaadata filme ja telesaateid. Genesis Reborn on üks lisandmoodulitest, mis töötab ka Xbox One Kodis.

Kuidas paigaldada Kodi seadmele Genesis Reborn – Video Guide

Kuidas installida Genesis Reborn Kodi Kryptoni versioonile 17 või uuemale

 1. Avatud Kodi teie süsteemis > Kliki Seadete ikoon, hammasratta tüüpi ikoon, mis asub ülaosas > Kliki Failihaldur valik > Nüüd kerige alla, et topeltklõpsata Lisage allikas.kuidas paigaldada geneesi uuestisündinud kodi
 2. Kui teete topeltklõpsu nupul Lisa allikas, näete ekraanil kasti > Selleks oleks vaja hoidlat URL nii kirjuta http://jesusboxrepo.xyz/repo/ > Tippige nüüd hoidla nimi Jeesuse kast > Klõpsake nuppu Okei ja klõpsake nuppu Okei jälle nii, et kast sulgub.kuidas installida geneesi uuestisündinud kodi krüptooni versioon 17
 3. Kui kast sulgub, peate tagasi minema Kodi avaekraan klõpsates nuppu ‘Esc’ nuppu klaviatuuril > Nüüd klõpsake nuppu Lisandmoodulid sakk > Siin peate klõpsama Pakendi paigaldaja kastiikoon.geneesi uuestisündinud ZIP-fail
 4. Sealt peate klõpsama Installige ZIP-failist > Kliki Jeesuse kast > Nüüd pakutakse teile mitmeid võimalusi, klõpsake nuppu Hoidla.Jesusboxtv-1.0.3 > Repote installeerimine võtab mõne hetke.genees uuestisündinud kodi
 5. Nüüd valige suvand Installi hoidlast > Klõpsake nuppu Jesus Boxi hoidla > Video lisandmoodulid > Genesis Reborn > Installi > Oodake, kuni lisandmoodul on installitud.geneesi uuestisündinud kodi häälestus
 6. Filmi ja telesaadete vaatamiseks Genesis Reborn Kodi lisandmoodulil minge aadressile Kodi peamenüü > Klõpsake Kodi Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > Genesis Reborn.

geneesi uuestisündinud kodi seaded

Kuidas installida Genesis Reborn Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avage oma arvutis Kodi Jarvis > Seejärel klõpsake esiküljel asuvat suvandit Süsteemid > Nüüd klõpsake File Manager > Topeltklõpsake nupul Lisa allikas, kus saate kasti > Kopeerige ja kleepige URL http://jesusboxrepo.xyz/repo/ ja klõpsake nuppu Valmis > Pange hoidlale nimi “Jeesuse kast” ja klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu OK.
 2. Nüüd minge tagasi Kodi avaekraanile > Klõpsake nuppu Süsteem > Siis lisandmoodulid > Siit peate valima installimise ZIP-failist > Leidke loendist Jesus Box ja klõpsake sellel > Nüüd klõpsake Repository.Jesusboxtv-1.0.3 > Installimine võtab natuke aega.
 3. Nüüd klõpsake käsul Installi hoidlast > Jesus Boxi hoidla > Video lisandmoodulid > Genesis Reborn > Installi > Nüüd saate vaadata filme ja telesaateid.

Genesise Reborn ülevaade

Paljud redditi kasutajad tunnevad, et Zen (Elysium) ja Genesis Reborn on praegu parimad Kodi lisandmoodulid filmide ja telesaadete voogesitamiseks. Elysium ei tööta praegu aga seetõttu, et Genesis Reborn on üksildane sõdalane.

geneesi uuestisündinud ülevaade reddit

Exodus Kodi lisandmoodul oli varem nimeks Genesis. See oli siis, kui Genesis astus alla, võttis selle üle. Seejärel taaselustas Genesis oma vana kaubamärgi, mis kandis nime Genesis Reborn. Mõlemad allikad sobivad filmide ja telesaadete vaatamiseks.

#kodi Head uudised Kodi fännid, seal on uus programm, nagu exodus, mida varem hakati kutsuma Genesis Reborn ja see on tõesti hea filmide / TV jaoks 1/2 =

– DJ X-TRA (@ djxtra74a), 15. juuli 2017

Genesis Reborn ei tööta / probleemid / vead

Põhjuseid, miks Genesis Reborn ei saanud töötada, võib olla palju. Allpool on toodud mõned puudused nende lahendustega töötamisel:

Kataloogiteabe viga ei õnnestunud hankida

Selle tõrke põhjuseks on hoidla või hoidla allika rike. See ilmneb siis, kui hoidla allikas on kadunud või suletud. Peale selle võib see tõrge ilmneda ka inimliku vea tõttu vale hoidla URL-i sisestamisel.

Lahendus

Inimlike vigade vältimiseks peavad Kodi kasutajad kontrollima, kas hoidla URL-i lõpus on kaldkriips (/). Selle tõrke vältimiseks peate URL-i lõppu sisestama kaldkriipsu (/).

Aga kuidas teada, millal see tõrge ilmub hoidla sulgemise tõttu? Saate kontrollida, kas hoidla töötab, tippige URL oma veebibrauserisse. Kui see lingi avab, tähendab see, et hoidla töötab.

Lisateabe saamiseks kontrollige logi

See viga võib kedagi hulluks ajada. Selle tõrke põhjus on see, et pistikprogramm on kauem saadaval või selle sisu on geograafiliselt piiratud.

Lahendus

Kui lisandmoodul pole enam saadaval, tähendab see, et see on suletud. Kui see on geograafiliselt piiratud, saate probleemi lahendamiseks Kodi VPN-i. VPN möödub geopiirangutest ja saate videoid Kodis hõlpsalt voogesitada.

Genesis Reborn ei suutnud sõltuvust installida

Sõltuvuse installimine ebaõnnestus enamasti siis, kui hoidla, kust lisandmoodul on installitud, on kahjustatud. See tõrge võib ilmneda ka siis, kui hoidla allikas on kahjustatud, kuid hoidla või ZIP-fail jääb puutumatuks.

Lahendus

Selle probleemi lahendamiseks peate kaaluma Genesis Reborn Kodi pistikprogrammi installimist usaldusväärsest allikast, st Jesus Boxi hoidlast. Selles ajaveebis mainitud Genesis Reborni installiprotsess on pärit Jesus Boxi hoidlast. Nii et tundke end turvaliselt ja installige Genesis Reborn.

Genesis Reborn Download

Genesis Reborn Kodi lisandmooduli otse arvutisse installimiseks peate järgima mõnda sammu. Kuid enne seda peate oma arvutisse alla laadima Jesus Box Repository ZIP-faili.

 1. Kui allalaadimine on lõppenud, avage Kodi > Klõpsake lisandmoodulitel > Pakendi paigaldaja ikoon > Installige ZIP-failist > Siin peate navigeerima allalaaditud ZIP-faili oma arvutist > Oodake installimist.
 2. Valige nüüd käsk Installi hoidlast > Klõpsake Jesus Boxi hoidlas > Video lisandmoodulid > Genesis Reborn > Installi > Nautige!

Kääri üles

Genesis Reborn on tekkiv Kodi lisandmoodul, mis on Kodi kogukonnas kiiresti jalad. See nõuab Kodi kasutajate tunnustust, mis muudaks selle Exoduse jaoks võrreldamatuks. Seetõttu esitasime täieliku juhendi, kuidas installida Genesis Reborn Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me