Contents

Kuidas GitHub töötab?

GitHubi brauser on Kodi maailmas tõepoolest murranguline uuendus. Üks brauser võimaldab kasutajatel otsida oma lemmikkodi lisandmooduleid ja kodi hoidlaid. GitHubi brauseri lisandmoodul kraapib kogu GitHubi serveri vastavalt kasutaja otsingupäringule ja annab seejärel kasutajale suhtelisi tulemusi.

See teeb kogu installimise kasutaja jaoks lihtsaks ja aitab neil aega ja süsteemimälu kokku hoida. Järgige meie juhendit, et näha, kuidas installida GitHubi brauser Kodi ja kogeda täiesti uut täiustatud Kodi-kogemust.

GitHubi brauseri tutvustus

GitHub on üks peatus geikute jaoks ja lahendus nende probleemidele. Kasutajad eelistavad GitHubi veebisaidilt mis tahes ZIP-faili allalaadimiseks, kuna sellel on installifailid peaaegu kogu tarkvara ja rakenduste jaoks. Isegi Kodi kasutajad eelistavad oma lemmiklisandite hoidlate allalaadimiseks kasutada GitHubi.

Kõik uusimad lisandmoodulite hoidlad laadivad GitHubis üles nende arendajad. Seetõttu saavad kasutajad isegi hoidla lähteteksti lingid sulgedes hoidlaid GitHubi kaudu alla laadida.

GitHubi brauseri Kodi funktsioonid

Plussid Miinused
Lihtne kasutada Ebastabiilne
Üks lisandmoodul kõigile teistele lisandmoodulitele Pakutakse ebausaldusväärseid ZIP-faile
Ebapopulaarsete lisandmoodulite leidmise lihtsus Arendusprotsessis
Uute arendajate julgustamine

GitHubi brauseri installimine Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või vanemale

 1. Käivita Kodi > Kliki Seadistused.githubi brauseri kodi installimine
 2. Avatud Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisage allikasgithubi brauseri kodi installimine krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Ilmub dialoogiboks, klõpsake seal, kus ta ütleb „Puudub” > Sisestage see URL http://fusion.tvaddons.co/ > Klõpsake nuppu Okei.githubi brauseri kodi allalaadimine
 4. Pange selle meediumiallika nimi nimeksTelesaadete lisad > Klõpsake nuppu Okei > Kontrollige uuesti URL ja nimi ja Klõpsake nuppu OK jälle.kuidas installida githubi brauseri kodi tulemüürile
 5. Mine tagasi Kodi avaekraan > Nüüd avatud Lisandmoodulid menüü > Klõpsake nuppu Kastiikoon > Valige Installige ZIP-failist.githubi brauseri kodi installimine jarvise versioonile 16
 6. Avatud Telesaadete lisad Repo > Valige alusta siit > Avatud plugin.program.indigo-4.0.0.zip.githubi brauser kodi ei tööta vigu ja probleeme
 7. Ilmub teatis, mis näitab, et Indigo lisandmoodul on installitud > Kui teatis ilmub, naaske lehele Kodi avaekraan > Avatud Lisandmoodulite menüü> Minema Video lisandmoodulid > Kliki Indigo.githubi brauseri kodi seadistamine
 8. Nüüd klõpsake nuppu Lisandmooduli installija > Kliki GitHubi brauser.Githubi brauseri kodi seaded
 9. Sulgege kuvatav juhiste dialoogiboks.
 10. Näete loendis, st kolm varianti. GitHubi kasutajanimiHoidla nimi ja Lisandmooduli nimi. Valige soovitud otsimõõdikud.

GitHubi brauseri Kodi installimine Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi Jarvis V16 > Klõpsake nuppu Süsteem.
 2. Avatud Failihaldur > Topeltklõps Lisage allikas.
 3. Klõpsake nuppu <Puudub> ja tippige see URL http://fusion.tvaddons.co/ > Klõpsake nuppu Valmis.
 4. Pange sellele allikale nimi TV Lisad ” > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 5. Naase lehele Kodi avaekraan > Klõpsake nuppu Süsteem.
 6. Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Valige Installige ZIP-failist > Valige Teleri lisad > Valige alusta siit > Valige plugin.program.indigo-4.0.0.zip.
 7. Naase lehele Kodi avaekraan > Kliki Indigo.
 8. Avatud Lisandmooduli installija > Avatud GitHubi brauser > Sulgege hüpikaken.
 9. Nüüd otsige soovitud lisandmoodul välja, kasutades arendaja nime, lisandmooduli nime või hoidla nime.

GitHubi brauseri installimine Kodi Fire Stickile

Installige Kodi Fire Stickile enne GitHubi brauseri installimist. Pärast seda toimige järgmiselt.

 1. Avatud Kodi tulekolbal
 2. Minema Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.

Vaadake nüüd Kodi Krypton V.17 GitHubi brauseri lisandmooduli installimiseks varem öeldud protseduuri. Ülejäänud protseduur on edaspidi sama.

GitHubi brauseri Kodi allalaadimine

 1. Laadige alla ZIP-fail > Minema Kodi avaekraan > Avatud Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kastiikoon > Valige Installige ZIP-failist.
 2. Sirvige oma süsteemi ja avage hoidla allalaaditud ZIP-fail.
 3. Ilmub teade „Indigo lisandmooduli installimine” > Naase lehele Kodi avaekraan > Avatud Lisandmoodulite menüü> Avatud Video lisandmoodulid > Kliki Indigo.
 4. Klõpsake nuppu Lisandmooduli installija > Kliki GitHubi brauser.
 5. Sulgege juhiste dialoogiboks.
 6. Otsige nüüd lisandmoodulit arendaja, hoidla või lisandmooduli enda nime järgi.

GitHubi brauseri vead / ei tööta / probleemid

Ei leia soovitud lisandmoodulit / hoidlat

Lisandmoodulite või hoidlate otsimisel ei pruugi te soovitud tulemusi saada või võib brauser pakkuda ebaolulisi või valesid hoidlaid. GitHubi serverites on arvukalt lisandmooduleid ja seetõttu pole nende otsimine nii lihtne, kui tundub. Brauser pakub päringu tulemusi vastavalt sellele, mida ta leiab teie otsingupäringule vastava või selle suhte järgi.

Paranda

Veenduge, et teie otsingupäring oleks õige ja kasutate arendaja nime või hoidla nime õigesti. Parim tava on otsida arendaja nime järgi. See näitab mõnevõrra täpseid tulemusi võrreldes teiste päringumõõdikutega.

Lisandmooduli installimine ebaõnnestus

Kuna pistikprogramm ise on väljatöötamisjärgus, võib lisandi installimine ebaõnnestuda. Mõnel juhul installis lisandmoodul ideaalselt, kuid teisi lisandmooduleid, mida prooviti GitHubi brauseri kaudu installida, ei õnnestunud installida.

Paranda

Mis puudutab GitHubi brauseri lisandmooduli installimise tõrke probleeme, siis see lahendatakse peagi, kui kõik vead on parandatud. Arvestades, et teiste lisandmoodulite puhul, mis ei suutnud GitHubi brauseri kaudu installida, võisid ebaõige Zip-faili valiku tõttu ebaõnnestuda. Valige kindlasti õiged ZIP-failid, mida see brauser kuvab.

Lõppsõnad

GitHubi brauser on hämmastav asi, mille on välja töötanud TV Addons, kuna see on võimaldanud Kodi kasutajatel nautida oma Kodi kogemusi, otsimata siin-seal lisandmoodulite hoidlaid. Kasutajatel on hoidlate töötavate lähteallikate leidmine keeruline, kuigi need kõik on GitHubis saadaval. See on kindlasti hämmastav areng ja soovitame seda kindlasti proovida. Järgige meie juhendit, et näha, kuidas installida GitHub Browser Kodi, ja veenduge, et kasutaksite Kodi teenuse jaoks parimat VPN-i, et kaitsta seda.