Seal oleks vaid mõned lisandmoodulid, kus saaksite vaadata palju IPTV kanaleid, ja selle loendi alguses võite leida i4atv-lisandmooduli..

Kodi jaoks VPN-i kasutamine on väga soovitatav, kui voogesitate IPTV Kodi-lisandmoodulitega, kuna nende voogesitus on geograafiliselt piiratud ja peate kontrollima, kas voogesitus on turvaline.

Hoiatus: Oma lemmiksaate või -filmi voogesitamine kolmanda osapoole lisandmoodulite abil ilma VPN-iga viib teid kindlasti autoriõiguse ja rikkumisega seotud probleemide lahendamiseni. Arvesse võetakse mitteametlikke Kodi lisandeid ILLEGAALNE enamikus riikides. See on koht, kus a Kodi VPN kaitseb teie identiteeti & kaitseb teid autoriõiguse ja DMCA-teadete eest, vabastades samal ajal geopiiratud sisu.
 CTA

I4atv on uusim IPTV kanali Kodi lisandmoodul, mis kuidagi suudab voogesitada paljusid populaarseid kanaleid kogu maailmast. Vaadake meie parimate Kodi lisandmoodulite loendit, et teada saada, millised lisandmoodulid on loendi tipus.

Selles seadistusjuhendis arutame, kuidas installida i4atv Kodi, et saaksite oma seadmes vaadata spordiülekandeid reaalajas.

 1. Kuidas installida i4atv Kodi Leida / Kryptoni versioonile 18 / 17.6
 2. Kuidas installida i4atv Kodi Jarvise versioonile 16
 3. i4atv Repo Zip-allalaadimine
 4. i4atv Apk
 5. i4atv ei tööta / vead / probleemid

Kuidas installida i4atv Kodi Leida / Kryptoni versioonile 18 / 17.6 või uuemale

 1. Käivitage Kodi Krypton sinu süsteemis > Kliki Hammasrattaikoon (Seadete ikoon) asub ülaosas > Valige suvand Failihaldur > Kerige vasakul küljel alla ja topeltklõpsake Lisage allikas.Kuidas installida-i4atv-on-Kodi
 2. Varsti ilmub ekraanile kast, nii et koputage nuppu „Puudub” ja kleepige URL http://srp.nu/ > Klõpsake nuppu Okei > Tippige kasti allosas hoidla nimi ‘Superrepo’ > Klõpsake nuppu Okei kasti sulgemiseks.kuidas installida i4atv Kodi krüptooni versioonile 17 või uuemale
 3. Minema Kodi koduleht koputades edasi ‘Esc’ klaviatuuril > Siis suunduge Lisandmoodulid menüü > Valige Kastiikoon peal.i4atv Kodi lehel
 4. Nüüd klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Siin näete kasti, nii et kerige alla ja valige Superrepo > Siis Krypton > Kliki Hoidlad > SuperRepo > Nüüd klõpsake nuppu SuperRepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Installimine võtab mõni minut.i4atv kodi seadistamine
 5. Kui hoidla on installitud, ilmub ekraani paremas ülanurgas hüpikakna kast, mis kinnitab installimist > Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > SuperRepo hoidlad [Krypton] [v7].i4atv kodi seaded
 6. Nüüd vali Lisandmõjude hoidla > Siit leiate paljude Super Repo hoidlate loendi, nii et klõpsake nuppu SuperRepo kõik [Krypton] [v7] > Klõpsake nuppu Installi > Oodake hoidla installimist.i4atv kodi konfiguratsioon
 7. Nüüd minge uuesti tagasi Installi hoidlast , vajutades nuppu ‘Esc’ klaviatuuril > Kerige alla ja klõpsake nuppu SuperRepo kõik [Krypton] [v7] > Valige Video lisandmoodulid > Kerige alla, et leida i4atv > Tulemus Installi > Oodake installimise lõppu.kuidas installida i4atv DX kodi jarvis versioonile 16 või uuemale
 8. I4atv lisandmoodul on nüüd installitud > I4atv 2017 lisandmooduli avamiseks minge tagasi saidile Kodi kodu > Valige Lisandmoodulid valik > Kliki Video lisandmoodul > Klõpsake ekraani paremas servas nuppu i4atv > Nautige!

Kuidas installida i4atv Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi Jarvis > Minema Süsteem menüü > Klõpsake alammenüüd „Failihaldur” > Topeltklõps Lisage allikas asub allpool.
 2. Klõpsake nuppu „Puudub” kui kast ilmub > Tippige URL http://srp.nu/ > Klõpsake nuppu Valmis > Tippige allosas hoidla nimi ‘Superrepo’ > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 3. Mine tagasi Kodi peamenüü vajutades ‘Backspace’ võti klaviatuuril > Kliki Süsteem > Siis Lisandmoodulid > Nüüd koputage Installige ZIP-failist valik > Valige kastist Superrepo > Kliki Jarvis > Siis Hoidlad > SuperRepo > Nüüd vali superrepo.kodi.jarvis.repositories-0.7.04.zip
 4. Kui Super Repo on installitud, klõpsake nuppu Installi hoidlast > Leidke ja klõpsake nuppu SuperRepo hoidlad [Jarvis] [v6] > Lisandmõjude hoidla > Valige SuperRepo kõik [Jarvis] [v6] > Installi.
 5. Mine tagasi Installi hoidlast valik > Kliki SuperRepo kõik [Jarvis] [v6] > Video lisandmoodulid > Valige i4atv > Tulemus Installi.

i4atv Repo Zip-allalaadimine

Teine võimalus i4atv 2017 installimiseks on Super Repo hoidla ZIP-faili allalaadimine. Enne ZIP-faili installimise alustamist laadige alt üles:

Kryptoni jaoks: Laadige alla Super Repo ZIP-fail

Jarvise jaoks: Laadige alla Super Repo ZIP-fail

 1. Avatud Kodi Krypton > Minema Lisandmoodulid > Kastiikoon peal > Valige Installige ZIP-failist > Navigeeri või Laadi üles allalaaditud Super Repo ZIP-fail > Oodake, kuni see installitakse.
 2. Minema Installi hoidlast valik > Kliki SuperRepo hoidlad [Krypton] [v7] > Lisandmõjude hoidla > SuperRepo kõik [Krypton] [v7] > Installi.
 3. Pärast installimist klõpsake nuppu ‘Backspace’ klahvi kaks korda ja seejärel kerige alla, et valida SuperRepo kõik [Krypton] [v7] > Minema Video lisandmoodulid > Valige i4atv > Klõpsake nuppu Installi > Nautige!

i4atv Apk

Nüüd saate i4atv Android-seadmesse installida, laadides alla i4ATV apk. I4atv apk installimiseks Fire Sticki / telerisse või muusse Androidi seadmesse toimige järgmiselt.

 1. Laadige alla i4atv APK
 2. Sirvige oma Android-seadmes allalaaditud faili.
 3. Avage installiviisard ja alustage i4atv installimist. Vaadake neid parimaid kodi võlureid.

i4atv Reddit ülevaated

Tänu jumal selle i4atv.us voo eest, sest ma ei saa ESPN-i minu elu heaks tööle …

– võimlemisvõimalused (@Gymtertainment) 15. aprill 2017

Ainult käputäis Kodi lisandmooduleid saab ESPN-i kanalit Kodi kaudu otseülekandena edastada. Paljud Kodi kasutajad on seda tunnistanud, kuna see on spordiülekannete lisandmoodul. See toob teieni spordiülekandeid kogu maailmast.

Kas teil on häid linke 2. sessioonile? I4atv.us puhver on minu jaoks non stop

– Daniel (@ Daniel_san2013) 14. aprill 2017

Ehkki i4atv Kodi lisandmoodul pakub teile voogesitamiseks palju valikuvõimalusi, on puhverdamine tavaline probleem, millega enamik silmitsi seisab. Kodi puhverdamine võib kogu spordi vaatamise ajal teie raha ära rikkuda, nii et järgige allolevat jaotist, et võidelda i4atv puhverdamise probleemidega.

i4atv ei tööta / vead / probleemid

Puhverdamisküsimused

Puhverdamine on tavaline lisandmoodulite ja eriti i4atv-i probleem. Filmide ja telesaadete ajal esinev Kodi puhverdamine on võrdselt reaalajas sporti vaadates tüütu. See võib rikkuda kogu lõbu, kuid mis kõige tähtsam – see võib ärgitada kasutajaid Kodi uuesti külastama.

Lahendus

Kodi puhverdamise probleem ilmneb Kodi vahemälu suurenemise tõttu. Seetõttu soovitame Kodi kasutajatel vahemälu Merlin Wizardi abil tühjendada. Vahemälu tühjendamise kõrval kustutab Merlin Wizard ka pisipildid ja paketid.

Sõltuvuse installimine ebaõnnestus

I4atv-lisandmooduli installimisel, va Super Repo käest, saavad Kodi kasutajad sageli tõrke nimega ‘Sõltuvuse installimine ebaõnnestus’. See probleem ilmneb tavaliselt siis, kui hoidla või lisandmoodul on lakanud töötamast või seda värskendatakse.

Lahendus

Selle probleemi lahendamiseks on lihtne lahendus ja see hõlmab i4atv-i jaoks õige hoidla installimist. Super Repo on õige hoidla i4atv installimiseks. Seetõttu oleme probleemi lahendanud Super Repo seadistusjuhendist.

Asjade kokku pakkimiseks

i4atv Kodi lisandmoodul jätab Kodi kasutajatele muljetavaldava loendi IPTV kanalitest, mis on voogesituseks saadaval. Selle lisandmooduli võib leida Super Repo hoidlates paljude teiste lisandmoodulite hulgast. See häälestusjuhend sisaldab üksikasju i4atv Kodi installimise kohta.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me