Kuidas installida Kodi Mac OS-i Kodi teegi seadistusega

Kodi mitmeplatvormiline tugi on üks paljudest põhjustest, miks see tarkvara on veebis striimijate ja nöörilõikurite hulgas nii populaarne. Seda mitmekülgsust hindavad paljud tehnikageenid, sest seda on üsna haruldane näha. Inimesed eelistavad Mac’i, mis on tipptasemel opsüsteem, selle hämmastavate funktsioonide tõttu.


Pärast Microsoft Windowsi on Mac maailmas enim kasutatud lauaarvutite opsüsteem. Paljud kasutajad eelistavad kasutada macOS-i isiklikuks kasutamiseks, kuna see on uimastatud GUI ja selle muljetavaldavad funktsioonid. Kodi for Mac on midagi, mida Maci kasutajad väga armastaksid.

Kujutage ette ühe parima opsüsteemi liitmist ühe parima võrgus voogesitustarkvaraga; MacOS ja Kodi!

Kõlab hästi, eks?

See on tõesti fantastiline kogemus, kui Kodi omab Mac OS-i oma funktsioonide ja funktsioonide tõttu. See on parem valik kasutajatele, kes eelistavad oma mobiili- ja lauaarvuti mugavust ja ühendatavust. Maci raamatu liidest ja kuvaekvaliteeti kiidetakse kogu maailmas ja selle üle pole teist mõtet mõelda. Veebiülekanded eelistavad filmide ja telesaadete vaatamist kõrglahutusega, mis on võimalik Kodi rakenduse jaoks Maci jaoks.

Teiseks muudab selle kasutamise põnevamaks asjaolu, et pahavara ja viirused pole MacOSis teretulnud. Veebi voogesitus võib mõnikord olla riskantne ettevõtmine ja paljud kasutajad hoiduvad tagajärgedega selle tegemisest. Maci kasutajad ei muretse selliste probleemide pärast, kuna Mac on üks turvalisemaid kasutatavaid opsüsteeme.

Veel üks suurepärane asi Macis, mis eristab seda teistest opsüsteemidest, nagu Windows ja Android, on stabiilsus. Maci rakendused ei krahhi nagu teistes opsüsteemides. Faili- või rakenduseõnnetused on midagi, millega MacOS-i kasutaja ei tutvustata, ja see muudab selle OS-i teistest paremaks.

Nii et võrrelduna võib veebis voogesitus Mac OS-iga olla parem variant kui teised!

Kas Kodi on Maci jaoks ohutu?

Tõepoolest! Nagu varem mainitud, on MacOS ise väga turvaline, kuna süsteemi ei pääse pahavara ega viirusi, mis on üks selle USP-d. Veelgi enam, kui kasutaja kasutab ametlikke Kodi lisandmooduleid, pole erinevalt teistest OS-i kasutajatest ohtu sattuda mis tahes viirusesse..

Ohutusprobleemid tekivad siis, kui kasutajad valivad kolmanda osapoole Kodi lisandmoodulid, mille hoidlates on nuhkvara ja pahavara. Pole vaja, et iga kolmanda osapoole Kodi lisandmoodul oleks tema hoidlas midagi kahtlast. Nii palju juhtumeid pole nii märgata, kuid hiljuti leiti vähesed Kodi lisandmoodulid nakkavateks.

Sellegipoolest saate nautida muude Kodi lisandmoodulite kasutamist filmide, spordi ja palju muu voogesitamiseks, muretsemata Maci turvalisuse pärast.

Nõuded Macile Kodi seadistamiseks Macis

Järgmised on Kodi seadistamise nõuded Mac OS-is:

 1. Kodi toetab nii x86 kui ka X64 protsessoreid. Mac-seadmetel on x64 (64-bitised protsessorid), mida Kodi toetab, ja mingeid muudatusi pole vaja.
 2. GPU ja OpenGL 2.0 on Kodi käitamiseks kõige vähem nõuded, Maci seadmetel on GPU-de osas paremad andmed ja see ei oleks üldse probleem.
 3. Kodi kiireks käivitamiseks teie seadmes on vaja vähemalt 2 GB muutmälu.
 4. Kodi ei vaja installimiseks palju ruumi ja see kataks ainult 150 MB teie salvestusruumi.

Kuidas Kodi 18 Leida Mac-i installida

 1. Minge Kodi.tv allalaadimislehele ja klõpsake ikooni Kodi allalaadimine Mac OS-i jaoks. Laadige oma seadmesse alla Installer (64 bit).
 2. Avage allalaaditud fail Macis kausta Allalaadimised.
 3. Nüüd lohistage Kodi häälestusfail rakenduste kausta > rakenduse installimine algab.
 4. Kui installimine on lõpule viidud, avage Kodi. (Võimalik, et võite saada tõrke, öeldes: “ei saa avada, kuna see on pärit tundmatuselt arendajalt”, selle põhjuseks on see, et te pole lubanud väliste rakenduste installimise luba).
  Väliste rakenduste kasutamise lubamiseks oma Macis paremklõpsake Kodi rakendusel > Valige Ava. Rakenduse avamiseks on veel üks viis – võite avada turvalisuse & Privaatsusseaded ja klõpsake suvandil Luba rakendusi alla laadida järgmiselt:.
 5. See on kõik! Nüüd saate Macis kasutada Kodi ja nautida kogu oma lemmiksisu voogesitust selle hämmastavate lisandmoodulite kaudu.

Järgnevalt on toodud mõned parimad Kodi lisandmoodulid MacOS-i jaoks:

 1. Tubi TV
 2. Popcornflix
 3. Suurtähe filmid
 4. FilmRise
 5. Crackle
 6. WNBC

Need on mõned parimad lisandmoodulid, mida Kodi rakenduses Mac-i jaoks proovida. Mõned neist on mitteametlikud Kodi lisad, teised aga Kodi ametlike lisandmoodulitega.

Kodi teegi seadistamine Mac OS-is

Kui soovite värskendada oma Mac OS-i teeki oma metaandmetega, toimige järgmiselt.

 1. Avatud Kodi
 2. Klõpsake nuppu Filmid
 3. Valige Sisestage failide jaotis
 4. Kliki Lisage videoid valik
 5. Kliki Sirvige > Nüüd avage üleslaaditavate videote kaust ja klõpsake nuppu OK
 6. Klõpsake veel kord nuppu OK ja kaust laaditakse üles.
 7. Naaske peamenüüsse ja avage jaotis Filmid.
 8. Avaneb aken > Valige Filmid ja sisu lisatakse teie kogusse.

Järeldus

Nüüdseks oleksite kindlasti aru saanud, et Kodi for Mac installimine pole üldse keeruline. Soovitan Maci kasutajatel proovida Kodi kasutamist veebis voogesituse jaoks, kuna sellel on mõned suurepärased omadused. Olen eespool maininud mõnda parimat Kodi lisandmoodulit, mida saate kasutada kõigi uusimate filmide ja telesaadete voogesitamiseks, nii et proovige seda.

Kodi MacOS-is on midagi, mida sa armastad, kui oled voogesituse fänn, kes tervitab kvaliteetset voogesitustarkvara ja -seadmeid. Olen seda isiklikult proovinud ja kinnitan, et see on proovimist väärt. Sellegipoolest, kui teil on silmitsi geopiirangutega või kui te ei saa pistikprogrammi installida, võite proovida kasutada VPN-i, et piirangutest mööda minna. Oma privaatsuse kaitsmiseks peaksite võrgus voogesituse ajal valima ka VPN-i.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map