Kodi, mis on tasuta avatud lähtekoodiga tarkvara, saab installida Amazon Fire TV / Fire Sticki. Pärast Kodi installimist FireSticki või FireTV-le saate voogesitada palju filme ja telesaateid otse oma Amazon Fire TV / Fire Sticki. Ja kui olete hädas kodi installimisega FireStickile, siis parem liikuge jailbreak-i tulekolde juurde.
Pakume üksikasjalikku juhendit Kodi installimiseks Fire TV / Fire Stickile koos lihtsa installeerimise juhendiga vpn-i jaoks tuletõkke jaoks Amazoni rakenduste poest ja ilma selleta.

Contents

Kuidas paigaldada Kodi Fire TV Cube’i

Amazon lõi oma meelelahutus- ja veebivoogesituse valdkonnas mõned uued standardid, kui nad väljastasid oma FireStick ja Fire TV, see saavutas palju populaarsust ja paljud inimesed vahetasid FireSticki kaabeltelevisiooni ahelatest lahti..

Kuid Amazon on nüüd oma Alexa tehnoloogia abil sammu edasi astunud ja võtnud kasutusele täiesti uue Fire TV kuubi. Ühe häälega juhitav kuubikujuline voogesituskast, mis pakub voogesitust kuni 4k HDR-kvaliteediga.

Nüüd võiksite küsida, kuidas Kodi Fire TV Cube’i installida, me teame õigesti!

Fire TV Cube töötab Alexa integreerimisega, võimaldades kasutajatel voogesitust juhtida ilma ühegi puldita. See on muutnud voogesituse vabaks ja muutnud mugavuse ja meelelahutuse tähenduse revolutsiooniliseks.

Kodi installimine Fire TV kuubi protseduurile sarnaneb FireSticki jaoks kasutatava installiprotseduuriga. Installimisprotseduure kirjeldatakse käesolevas juhendis hiljem.

Kuidas installida Kodi Kryptoni versioon 17.6 Amazon FireStick / FireTV-le

Enne Kodi installimist FireSticki või Amazon Fire TV-le peate looma oma Amazoni konto ja looma ühenduse WiFi-ga.

Kodi Kryptoni versioon 17.6 oli Kodi Kryptoni seeria viimane värskendus ja sellel oli palju veaparandusi ja juurdepääsetavuse täiustusi. Kodi kasutajaliides jäi aga iga Kodi Kryptoni versiooni jaoks samaks.

Allpool on toodud kogu etappide loend:

 1. Luba tundmatutest allikatest pärit rakendused. Seadistused > Seade > Arendaja valikud > Rakendused tundmatutest allikatest.kuidas paigaldada kodi Amazon Fire TV-sse
 2. Laadige alla ES File Explorer. Sai avaekraanile > Otsing > Tüüp ES (kosmos) Avasta > Klõpsake ES Explore > Lae alla > Avatud.kuidas paigaldada kodi amazoni tulekoldele
 3. Laiendage vasakpoolses servas lemmikuid > Klõpsake nuppu Lisa > Hüpikaken ilmub kasti > Tippige https://www.kodivpn.co/repo/firestick.apk > Vajutage Next > Sisestage nimi nt. ‘Uus Kodi’ > Vajutage Next > Vajutage nuppu Lisa.Kuidas seadistada kodi krüptooni versiooni 17 Amazon Fire TV-s
 4. Sai uuesti lemmikute hulka > kerige alla ja klõpsake nuppu “Uus Kodi” > Klõpsake ekraani allosas asuval ikoonil Veel > Klõpsake käsul „Ava brauseris” > Avaneb hüpikaken, mille pealkiri on “Open with ES Downloader” > Vajutage nuppu Üks kord > Algab allalaadimine.kuidas kodi krüptooni versiooni 17 häälestada amazoni tulekoldel
 5. Avage allalaaditud fail > Klõpsake nuppu Installi > Vajutage Ava

kodi viimane samm tule tv

Kuidas installida Kodi Jarvise versioon 16 Amazon FireStick ja FireTV

 1. Käivitage Fire TV / Fire Stick > Minge seadetesse > Süsteem > Kerige alla jaotiseni Arendaja valikud > ‘Lülita sisse’ ADB viga.kuidas installida kodi jarvis versiooni 16 Amazon Fire TV-s
 2. Minge tagasi avaekraanile > Klõpsake nuppu Otsi > Tippige „ES (kosmose) uurija > Klõpsake nuppu Laadi alla > Klõpsake nuppu Ava.kuidas installida kodi jarvis versiooni 16 Amazon FirestickileAvage Es Explorer > Klõpsake ekraani vasakus servas kohal olevat lemmikuid > Klõpsake nuppu Lisa>  Ilmub hüpikaken, mille tüüp on http://htpcbeginner.com/aftv > Sisestage nimi nt. Kodi16 > Klõpsake nuppu Lisa > Kerige alla ja klõpsake nuppu Kodi16> Algab allalaadimine.Kuidas seadistada kodi jarvis versiooni 16 Amazon Fire TV-s
 3. Avatud fail > Installi > Ava Kodi ja naudi!

kodi tulestarter

Kuidas installida Kodi 18 Leida (alfaversioon) FireSticki

Kodi Leia versioon 18 on uusim Kodi versiooni versioon, mis tutvustati pärast Kodi Kryptoni versiooni 17 sarja. Kodi Leida uue versiooni 18 kasutajaliideses pole palju erinevusi.

Veel üks asi, mida siin mõista, on see, et Kodi Leida stabiilset versiooni pole veel välja antud. See on endiselt katsetamisjärgus ja selle alfaversioon on saadaval ainult praeguse seisuga.

Kodi Leida versiooni 18 installimisel kasutatakse sama installiprotseduuri, mida on selles juhendis illustreeritud.

Kuidas kasutada Kodi rakenduses FireStick?

Kodi kasutamine FireStickis sarnaneb Kodi kasutamisega teistes seadmetes, kuna Kodi liides jääb kõigis seadmetes samaks. Kuid Kodi installimise protseduur on igas seadmes erinev, eriti FireStickis. Põhjus on see, et Firenz ei toeta Kodi ametlikult ja seda saab installida ainult FireSticki jailbreaking abil, kuid see võib nõuda VPN-i seadistamist Firestickil.

FireSticki vanglakaristamiseks on mitu protseduuri; siin on samm-sammuline samm läbi kõigi meetodite:

Installige Kodi FireStickile AppStarteri abil

Kodi installimiseks AppStarteri abil toimige järgmiselt.

 1. Minge seadete juurde.
 2. Avage arendaja valikud.
 3. Luba arendaja suvandites „ADB silumine” ja „Rakendused tundmatutest allikatest”.
 4. Klõpsake nuppu Otsi > Tippige otsinguribale „ES-fail”.
 5. Klõpsake valikul Rakendused & Mängud> Klõpsake ES File Explorer > Nüüd laadige alla ES File Explorer.
 6. Pärast allalaadimist avage ES File Explorer > Klõpsake nuppu Lemmik > Klõpsake nuppu Lisa.
 7. Tippige see lähte URL, http://fs.bpx.li > Pange see nimeks Fire.
 8. Valige Lisa > Kerige alla ja klõpsake valikul Tuli.
 9. Valige AppStarteri APK-fail > Klõpsake nuppu Installi.
 10. Valige Ava > AppStarter avaneb ja see on kasutamiseks valmis.
 11. Nüüd installige Kodi > Suunake värskenduste juurde > Klõpsake värskendust uusimale versioonile
 12. Oota > Klõpsake nuppu Installi.
 13. Kui installitud, võite klõpsata nuppu Ava ja Kodi käivitatakse.

Installige Kodi Firestickile FireDL-i abil

 1. Käivitage oma FireStick > Minge seadete menüüsse > Valige seade Device.
 2. Klõpsake ripploendil ja siis valikul Arendaja valikud.
 3. Kolmandate osapoolte rakenduste installimiseks oma FireStickisse lubage ADB silumine ja tundmatutest allikatest pärit rakendused.
 4. Naaske Kodi FireSticki peamenüüsse ja klõpsake otsinguvalikul.
 5. Tippige otsinguribale „Firedl” ja valige esimene kuvatav tulemus.
 6. Klõpsake oma FireSticki seadmel käsku Hangi ja laadige alla FireDL.
 7. Naaske FireSticki koju ja avage rakenduste sektsioonis FireDL.
 8. Kodi installimiseks tippige õige FireDL-kood.

Siin on mõned Kodi FireDL-koodid:

 1. kodi32 – Kodi 17,6 (ARM7) 32 bitti
 2. kodi64 – Kodi 17,6 (ARM8) 64 bitti

 Installige Kodi FireStickile rakenduse Downloader abil

 1. Klõpsake oma FireSticki otsinguvalikul.
 2. Tippige otsinguribale „Allalaadija” ja valige otsingutulemusest allalaadija rakendus.
 3. Rakenduse alla ilmub pilveikoon.
 4. Nüüd laadib teie seade alla ja installib selle rakenduse.
 5. Pärast allalaadimist käivitatakse rakendus. Tervitusdialoogi sulgemiseks klõpsake nuppu OK.
 6. Klõpsake Seaded
 7. Luba JavaScripti > Mine koju.
 8. Sisestage Kodi URL, st ‘http://kodi.tv ‘ avakuval ja vajutage nuppu „Mine“ > Veebisait avatakse.
 9. Minge allalaadimislehele ja laadige alla Kodi Androidi versioon. Klõpsake valikul „ARMV7A (32BIT)”.
 10. Pärast Kodi allalaadimist klõpsake nuppu Installi.
 11. Nüüd klõpsake Kodi käitamiseks ja voogesituse nautimiseks nuppu Ava.

Kuidas värskendada Kodi FireStickis ja Fire TV-s

Kodi ja Firesticki kiire arenguga on vaja kiiremas korras kodi värskendamist FireStickis või Fire TV-s. Erinevate versioonidega 15 kuni uusima Kodi 18 Leia versioonini peate oma seadme värskendama. Kolme erineva meetodi abil saate hõlpsalt õppida, kuidas värskendada kodi värskendamist.

FireOS-i tuleb ajaliselt värskendada, kuna igal uuel värskendusel on mõned veaparandused ja parandused, et kasutajakogemust paremaks muuta. FireStick Update 2023 toimingud on järgmised:

 1. Ühendage oma FireStick > Käivitage seade.
 2. Avage Seaded > Minge seadmesse > Klõpsake valikul Teave.
 3. Klõpsake „Tarkvaraversioon” ja valige „Kontrolli süsteemiuuendust”.
 4. Kui süsteem näitab saadaolevat värskendust, klõpsake nuppu Installige süsteemi värskendus.

Parimad ehitused Kodi jaoks FireStick’is

Kodi fännid võivad olla tuttavad kõigi selle populaarsete Buildidega, kuid vähem on nad tuttavad spetsiaalselt Fire TV Sticki jaoks mõeldud Kodi Buildidega. Kodi Fire TV Stick’i parimatest konstruktsioonidest räägitakse allpool:

No Limits Magic Build

Pole veel nii palju aega kulunud, kui see ehitis Kodi fännide keskel populaarseks saab. Sellel on spetsiaalne Fire Stick Build, millel on kena paigutus, ja veelgi paremad kodi fire tv lisandmoodulid, mis on installitud ja kasutamiseks valmis.

parim kodi amazoni tule tv-pulk ehitab

Selektsioon on määratud filmidele, telesaadetele ja lastele muusikale. Selle Kodi Fire TV Stick Ehituse abil on kõik, mida vajate, teie käeulatuses.

Wookie Lite

Wookie Lite Kodi Fire TV Stick ei jäta kunagi oma fänne pettumuseks tänu kiirele ja sujuvale Fire TV Stickil töötamisele. Sellel Buildil on oma fännidele nii palju pakkuda, kuna see sisaldab populaarseid tuletõrjetelevisiooni kodi lisandmooduleid, nagu Sports Devil, BB jalgpallitulemid, UFC Finest, Teevie, UK Turk ja palju muud.

wookie lite amazon tulekepp kodi ehitama

Hyper TT tulekepp

Veel üks Kodi Fire TV Stick Build, mis ei rikuks kindlasti nalja Kodi fännidele, kellele meeldib filmide ja telesaadete pidev vaatamine. Selle hõlpsa navigeerimise ja paigutuse tõttu saate hõlpsalt vaadata tervet telesaadet. Erinevate žanrite kaudu võivad filmid ja telesaated hõlpsasti paikneda.

hyper tt amazon firestick kodi ehitama

Veel üks Kodi Fire TV Stick Build, mis ei rikuks kindlasti nalja Kodi fännidele, kellele meeldib filmide ja telesaadete pidev vaatamine. Selle hõlpsa navigeerimise ja paigutuse tõttu saate hõlpsalt vaadata tervet telesaadet. Erinevate žanrite kaudu võivad filmid ja telesaated hõlpsasti paikneda.

FireStick / Fire TV alternatiivsed seadmed Kodi jaoks

 1. Kodi Windowsis
 2. Kodi vaarikapi peal 
 3. Kodi iPadis
 4. Kodi Roku peal
 5. Kodi Apple TV-s
 6. Kodi Xbox One’is
 7. Kodi Nvidia kilbil

Kuidas kasutada võtmekaarte ja Fire TV kaugjuhtimispulti Kodil

Kodi Fire TV puldit on lihtsam kasutada kui see võib tunduda. Kodi Fire TV pulti on paigaldatud vähem nuppe, millel on selged tähised ja logod, mis on manustatud nendele nuppudele. Uues Fire TV puldis on 6 nuppu ja 1 ümmargune nupp.

Kuidas kasutada klaviatuuripilte ja Fire TV Remote'i kodil

Ümmargune nupp sisaldab 4 klahvi, st üles, alla, vasakule, paremale. Ülejäänud kuus allosas asuvat nuppu hõlmavad vasakult ülalt paremale, nuppu “tagasi”, nuppu “kodu”, nuppu “peamenüü”, “tagasikerimise” nuppu, nuppu “esitamine ja paus” ja nuppu “edasi kerimine”..

Kuidas värskendada Kodi tuletõrjetelevisiooni

Kodi uusimate pistikprogrammide allalaadimiseks ja Fire TV-seadme tõrgeteta töötamiseks on vaja Kodi Fire TV värskendust. Värskenduse installimiseks toimige järgmiselt:

 1. Open Fire TV > Klõpsake valikul Seade > Arendaja valikud > Lülitage sisse teadmata allikatest pärit rakendused.kuidas värskendada kodi tulekahju tv-s
 2. Minge Fire TV avaekraanile > Klõpsake vahekaarti Otsing > Tippige allalaadija rakenduse leidmiseks tippige „Downloader” > Lae alla > Avatud.kuidas uuendada amazoni tuletõrjetelevisiooni kodi
 3. Sisestage URL > Klõpsake nuppu Laadi alla > Hüpikaken ilmub kasti, kus küsitakse teie vastust uue Kodi versiooni allalaadimisel. Liigutage kursorit alla ja klõpsake nuppu Installi >Teil on järgmine ekraan.

kuidas saada uut tuletõrjetelevisiooni versiooni kodi kohta

Kuidas kiirendada Kodi Fire TV puhverdamist

Kodi Fire TV kasutajad küsivad sageli oma Amazoni seadmes puhverdamise probleemide kohta. Enamik puhverprobleeme kaob, kui uuendate Fire TV uusimale versioonile. Kuid hoolimata sellest asjaolust oleme pakkunud kahel viisil, kuidas Kodi Fire TV puhverdamist kiirendada. Üks on lihtne, teine ​​aga pisut keeruline viis. Puhverdamise kiirendamiseks proovige mõlemat.

Protsess 1: lubage riistvarakiirendus

See on lihtne viis Kodi Fire TV puhverdamise kiirendamiseks.

 1. Käivitage Kodi Fire TV-s > Seadistused > Mängija seaded.kuidas kiirendada kodi tule tv puhverdamist
 2. Klõpsake vasakus alanurgas ikooni ja muutke see väärtuseks Ekspert > Pange nüüd hiirekursor videote kohale > Muutke HQ-skaalarite lubamine ülaltoodud valiku puhul 20% -lt 0% -le > Lubage suvand Luba riistvarakiirendus.

kuidas parandada kodi fire tv aeglast voogesitust

Protsess 2: projekti Ares installimine

Nüüd keerulise protsessi juurde tulles peate Kodi Fire TV puhverdamise hoogustamiseks installima Kresesse projekti Ares. Need on järgmised sammud:

 1. Käivitage Kodi > Seadistused > Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu „Lisa allikas” >Tippige link http://areswizard.uk/ kuhu see ütleb, tippige nimi ‘maagia’ ja klõpsake nuppu OK.tule tv kodi ares projekt
 2. Minge tagasi Kodi avaekraanile > Klõpsake Lisad > Klõpsake vasakus ülanurgas asuvat väikest kastiikooni > Installige ZIP-failist > Klõpsake Magic >repository.aresproject ja vajutage OK, kuni installimine algab.ares projekti addon kodi tule tv
 3. Installi hoidlast > Ares projekt > Programmi lisandmoodulid> Ares võlur > Installi.aresi võlur kodi tule tv-s
 4. Minge tagasi avaekraanile > Lisandmoodulid > Programmi lisandmoodulid > Kui klõpsate Arese viisardil, algab uus allalaadimine > Ilmub ekraan.aari nõustaja tweaks
 5. Klõpsake ülemistel vahekaartidel „Parandused” > Klõpsake Täpsemad sätted > Klõpsake nuppu Edasi > Genereerige seaded > Soovitatavad seaded > Rakendage need seaded.aresi viisardi puhverrežiim
 6. Ares Wizard suudab teile soovitada puhverrežiimi sätteid, mis sobivad teie Fire TV seadmega. See lahendab kõik teie puhverdamisprobleemid ja kiirendab teie puhverdamist. Kui aresiviisard teie jaoks ei tööta, on meil veel üks parim kodi võlurite lahendus.

Parimad Kodi Fire TV 4K lisandmoodulid ja kanalid

Voogesitamine FireStickiga on juba parim kogemus, kuid kui teete selle Kodiga koostööd, ületab voogesituse kogemus uue taseme. Kõik Kodi kohta on tänu hämmastavatele Kodi lisandmoodulitele FireSticki jaoks suurepärane.

Siin on mõned Kodi lisad koos nende installiprotseduuridega, mida peaksite minu arvates FireStickis proovima:

Installige pakt FireStickile

Pakt on üks parimatest Kodi lisanditest, mis on pikka aega Kodi kogukonnas domineerinud ja mängib seda siiani. See lisand võimaldab kasutajatel vaadata oma lemmikfilme ja telesaateid HD-kvaliteediga, ilma et peaksite vaeva nägema.

Installimisprotseduuri kuvamiseks klõpsake linki: Installige pakt FireStickile

Installige Exodus FireStickile

Exodus juhib oma maffiat, mis on üks vanimaid ja populaarsemaid Kodi lisandmooduleid, mis viis Kodi voogesituse standardid uuele tasemele. Exodus näitas, mida uut võiks Kodi maailmale tutvustada ja sellest ajast peale, kui see mängust välja läks, hakkasid algajad järgima tema seatud etalonit.

See on kindlasti vajalik Kodi lisandmoodul ja saate selle installida, järgides allpool toodud linki selle installijuhendisse:

Installige Exodus FireStickile

 Installige Neptuuni tõusmine FireStickile

Neptuuni tõusmine on veel üks kõrgelt hinnatud ja laialdaselt kasutatav Kodi lisandmoodul, mis väärib soovitust oma suurepärase voogesituse kvaliteedilinkide ja töökindluse tõttu. Installige lisandmoodul Neptuuni tõusev Kodi ja voogesitage sujuvalt oma FireSticki. Klõpsake allolevat linki:

Installige Neptuuni tõusev Kodi Addon

Installige SkyNet FireSticki

SkyNet on uusim Fire TV Kodi lisandmoodul linnas. See on redeli tipus 4K videosisu jaoks parima Kodi Fire TV lisandmooduli hulgas. Selle allalaadimise ajal saate vaadata Mavericki, Silent Hunteri ja muid kanaleid ülikõrglahutusega.

Installige Ühendkuningriigi Türgi esitusloendid FireStickile

Kui leiate tuletõrjetelevisiooni jaoks usaldusväärsema Kodi lisandmooduli, mis pakub teile 4K kvaliteediga filme, siis on see õige koht. See on kahtlemata vanim tuletõrjetelevisiooni Kodi lisandmoodul ja teravalt suurim.

Saate vaadata mitte ainult filme, vaid vaadata ka sporti, koomikseid, dokumentaalfilme ja muud seotud meediumisisu 4K-videokvaliteediga.

Installige Easynews Kodi Addon for FireStick

Easynews on veel üks Kodi Fire TV 4K lisandmoodul, mis pakub tohutut andmebaasi uusimatest filmidest, telesaadetest ja spordist, millel on 4K videokvaliteet, kuid hind. See on esmaklassiline usenet-teenus ja sellel on palju 4K sisu, et pakkuda oma Kodi Fire TV fännidele.

Parimad nahad Kodi jaoks FireStick’is

Kodi uus versioon tähendab kodi jaoks erinevaid toone tulekoldes. Praegu on Kodi Kryptoni versioon 17.6 Kodi uusim versioon, mis on saadaval Fire TV-s. Allpool on toodud 3 kõige paremat Kodi nahka FireStick’is:

1) Estuaari mod

Estuary Mod on Kodi Kryptoni versiooni 17 tulekahju televisioonis värskendatud versioon. Nahk annab teie silmadele rahustava ilme, mida on suurte ikoonide tõttu hõlbus navigeerida ja mis seetõttu peegeldab selle disaini eksklusiivset puudutust..

parimad kodi tulekahju tv-nahad

Kuna sellel on rohkem võimalusi, on seda kasutajate soovil lihtne kohandada. Kodi kasutajad saavad lisada otseteid paljudesse erinevatesse kohtadesse ja muuta värviskeemi vastavalt oma maitsele.

2) Arktika: Zephyr

Arktika: Zephyr on paljude Kodi kasutajate lemmik Fire TV Kodi Skins 2023 jaoks. Menüüsüsteem asub teie ekraani allosas ja jätab selle tulemusel palju ruumi mujale. Isegi kui avate meediumikogu, kaetakse pilt või teave 2/3 ekraanil olevast ruumist. Minimaalne navigeerimine muudab teie elu probleemideta.

arktiline zephyr kodi tule tv nahk

3) Titan

Pole paremat võimalust, kui soovite kiiret ja hõlpsat juurdepääsu meediumisisule ilma, et teile pommitataks mitmesuguseid võimalusi. Titan Kodi Skin for fire tv on sarnane Windows 10 omaga, mis on geniaalne, kuid samas tõhus samm. Oma lemmikmeediasisu juurde pääseb mõne sekundi jooksul.

titan kodi tule tv nahk

Kodi Fire TV vs Kodi Fire Stick

Mõlemal seadmel on küll sarnased funktsioonid ja tuletõrjerakendused, kuid kui Kodi on installitud kas Fire TV või Fire Sticki, on sellel väike erinevus.

Sellega seoses on Kodi Fire TV-l pisut üle Kodi Fire Sticki. Kodi Kryptoni versiooni 17 installimine Fire TV-sse võtab vähem sekundit, samas kui Kodi laadimine Fire Stickile võib installimise lõpuleviimiseks kuluda umbes minut..

amazon kodi firetv vs kodi firestick

Sama juhtum on ka Kodi lisandmoodulite allalaadimisel Fire TV või Fire Sticki kaudu. Kui võrrelda Fire TV vs Fire Sticki funktsioone, siis Fire TV on 4,5 * 4,5 tolline ruudukujuline seade, samas kui Fire Stick on vertikaalne pisike kepp.

Mõlemal seadmel on juurdepääs mitmesugustele kanalitele ja see hoiab teie videokvaliteedi jaoks sama rada. Fire TV on Fire Stickiga võrreldes siiski mitmekülgne seade, kuna sellel on HDMI, toitepordid, Etherneti port, digitaalne heli port ja mälupesa. Sel juhul on Fire Stickil ainult HDMI ja USB-port.

Olles mitmekülgne seade, FireSticki Kodi on voogesituse jaoks parem valik.

Selle mähkimine

Filmide ja saadete voogesituse, spordi- ja meelelahutussisu vaatamiseks või koomiksite ja dokumentaalfilmide vaatamiseks pole paremat võimalust kui installida Kodi FireStickis või Kodi FireTV-s. Mõne lihtsa sammu abil saate installida Kodi Fire TV, mis annab teile eluaegse kogemuse.

Kui teil on installiprotsessi kohta küsimusi, postitage kommentaar ja me vastame teile tagasi.