Kuidas installida mitte kindlasti Kodi lisandmoodul vähem kui 3 minutiga

Kõik need inimesed, kes soovivad, et kõik oleks ühe katuse all, on Kodi nende jaoks. Kasutajad saavad seda juhendit Not Sure Kodi Repo allalaadimiseks järgida ja Not Sure Kodi lisandmooduli installida.


„Pole kindel” pole väljend, see on paljude kasutajate jaoks mõeldud kodi lisandite seas täiesti uus lisand, mis on kõigega kaasas. Kui räägime kõik, peame silmas filme, sporti, telesaateid, lastesaateid jne. Kindel on see, et Kodi võtab tormi all Kodi kogukonna.

Kodi allalaadimise ja installimise protseduure on mitu. See Kodi VPN-i juhend annab teile ülevaate sellest.

Pole kindel, Kodi, alla laadida ZIP-faili URL-i hoidla

Not Sure Kodi repo saab otse sellelt lingilt alla laadida.

Kui soovite installida Not Sure Kodi lisandmooduli otse, laadige oma seadmesse alla fail Not Sure Zip. Pärast faili allalaadimist toimige järgmiselt.

 1. Klõpsake nuppu LisamaOns > Klõpsake nuppu Kast ikoon.
 2. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > SEDUNDNES > hoidla.sedundnes-x.x.x.zip > Oodake, kuni lisandmoodul on lubatud.
 3. Installi hoidlast > Klõpsake nuppu seduNdnes Repo >Minema Video lisandmoodulid > Valige Pole kindel > Tulemus Installi > Oodake, kuni lisandmoodul on lubatud.

Pole kindel, Kodi allalaadimine on nii lihtne! Nautige.

Kuidas installida Kodi Addoni mitte kindlalt Kryptoni versioonile 17.6 või vanemale

 1. Ava Kodi > Kliki Seadistused ikoon > Avatud File Juhataja > Topeltklõps Lisama Allikas.kuidas installida pole kindel kodi addon
 2. Sisenema http://firetvguru.net/fire/ > Klõpsake nuppu Okei > Pange sellele allikale nimi SEDUNDNES > Klõpsake nuppu Okei> Klõpsake nuppu Okei.kuidas installida pole kindel kodi krüptooni versioonis 17.6 või vanemas versioonis
 3. Mine tagasi Kodu ekraan > Minema LisamaOns > Klõpsake nuppu Pakendi paigaldaja ikoon.pole kindel, kodi
 4. Valige Installige ZIP-failist > Klõpsake nuppu SEDUNDNES > Klõpsake nuppu hoidla.sedundnes-x.x.x.zip > Oodake, kuni lisandmoodul on lubatud.pole kindel kodi addon
 5. Installi hoidlast > Klõpsake nuppu seduNdnes Repo >Minema Video lisandmoodulid > Valige Pole kindel > Tulemus Installi > Oodake, kuni lisandmoodul on lubatud.pole kindel kodi repo
 6. Not Sure lisandmoodul on installitud ja kasutamiseks valmis > Juurdepääsuks Not Sure Kodi lehele Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Pole kindel.

pole kindel kodi allalaadimine

Kuidas installida Kodi Addoni mitte kindlasti Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi > Kliki Süsteem > Avatud Toimik Juhataja > Lisama Allikas > Sisestage see URL http://firetvguru.net/fire/  > Klõpsake nuppu Valmis.
 2. Pange allikale nimi SEDUNDNES > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei > JÄTKE tagasi avaekraanile.
 3. Kliki Süsteem > Klõpsake nuppu Lisamaons > Klõpsake nuppu Installi alates ZIP-fail > Valige SEDUNDNEShoidla.sedundnes-x.x.x.zip > Oodake teatise ilmumist.
 4. Klõpsake nuppu Installi alates Hoidla > Klõpsake nuppu seduNdnes Repo > Avatud Video Lisamaons > Kliki Pole kindel > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet > Nautige!

Pole kindel, et Kodi ei tööta / vead / parandused

Kas pole kindel, et Kodi ei tööta? Või on installimisega probleeme, kerige allpool, et neid parandada!

Pole kindel, Kodi ühtegi voogu pole saadaval

See tõrge tähendab, et otsitav voog on kas uus või liiga vana, et seda pole Not Sure Kodi jaoks alla laadida.

Lahendus

Selle vea parandamiseks toimige järgmiselt.

 1. Minema Peamine Menüü> Tööriistad.
 2. Kliki Selge Pakkujad> Jah> Teade „Protsess täielik ” ilmub.
 3. Nüüd Selge Vahemälu> Jah > Ilmub teade „Töötlemine on lõpule viidud”.
 4. Klõpsake nuppu Üldine > Pakkujad Aeg maha> Laske see madalamale 20> Klõpsake nuppu Okei.
 5. Üldine> Taasesitus > Pööra väljas Hosters koos Captchas> Okei.
 6. Menüü Tööriistad > Subtiitrid > Luba Subtiitrid > Okei.

Pole kindel, kas Kodi installitud sõltuvus nurjus

See tõrge ilmneb Not Sure Kodi versiooniga seotud probleemide korral. Ühte hoidlat pakuvad mitu hostitud domeeni. Paljud neist on aegunud ja seetõttu ei õnnestu neid installida. Pole kindel, et Kodi mittetöötamine pole midagi, mida karta peaks.

Lahendus

Selle tõrke parandamiseks kasutage usaldusväärset allikat, eelistatavalt ametlikku saiti, kuna leiate värskendatud versiooni.

Pole kindel, Kodi Addoni arvustused

Pole kindel, Kodi lisandmoodul on tõesti hämmastav asi. Saate voogesitada ükskõik mida. Siiski on alati kasutajaid, kes reageerivad igale lisandmoodulikogemusele erinevalt. Vaatame:

See kasutaja on selle lisandmooduli nime suhtes sarkastiline ja see on nii ilmne. Nimi on iseenesest väljend, mis võib meid segadusse ajada.

pole kindel addon review

Kaks asja on vältimatud, rahulolevad kliendid ja rahulolevad lisakasutajad. Te ei saa lihtsalt kõiki kasutajaid rahuldada. Alati on inimesi, kes on valmis kaebusi esitama. See kasutaja on mures ruumi pärast, mida see lisandmoodul katab, ja ka fantastilise kodi lisandiga.

pole kindel kodi arvustus

Siin see on; selline viga jätkub hüpikaknas. Nüüd oleme teile öelnud selle põhjuse.

pole kindel, addon reddit arvustust

Pole kindel, Kodi Addoni parooli sisselogimine

Täiskasvanute (18+) sisule juurdepääsemiseks on vajalik Kodi parooli sisselogimine.

Järeldus

Not Sure Kodi lisandmoodul on kõigile mõeldud pakett. Varustatud mitmekesise sisuga, on sellel lisandmoodulil kindlasti potentsiaal varastada tähelepanu teistelt kodi lisandmoodulitelt.

Fire TV guru on seekord tulnud välja millegi tavapärasega ja nagu näeme, on see hakanud turul tõsiseltvõetavat tunnustust teenima. Peame siiski ootama ja vaatama, kas seda värskendatakse või kustub mäng.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map