NordVPN-FireStick
NordVPN on proovitud ja seetõttu võib seda pidada FireSticki üheks parimaks VPN-iga.

Rakendus NordVPN FireStick on juba saadaval Amazoni rakenduste poes ning seda saab hõlpsasti ühe klõpsuga seadistada FireSticki ja FireTV seadmetes. Spetsiaalse VPN-i rakenduse omamine on alati tore, sest seda on lihtne kasutada ja seadistada ning see ei vaja häkkimisi.

NordVPN FireSticki funktsioonid

 1. Ööpäevaringne vestluse tugi
 2. Sõjaväelise klassi krüptimine
 3. Range sisselogimisreeglid
 4. CyberSeci funktsioon
 5. Automaatne Killswitch funktsioon
 6. 6 samaaegset ühendust on lubatud

Kuidas seadistada NordVPN-i Amazon Fire Sticki kaudu

Nüüd, kui teate, kui hea NordVPN on FireStickil, lubage meil alustada VPN-i installimist rakendusele FireStick. NordVPN installimiseks FireSticki on kaks meetodit; võite valida mõne, mis teile tundub mugavam.

Meetod nr 1 NordVPN seadistamiseks FireStickis

 1. Luba tundmatud rakendused,
 • Pärast teleri ühendamist käivitage FireSticki seade.
 • Minge seadetesse.
 • Klõpsake valikul Seade.
 • Nüüd klõpsake valikul Arendaja valikud.
 • Lülitage sisse rakendused tundmatutest allikatest.
 1. Naaske nüüd põhimenüüsse ja avage Amazoni rakenduste pood.
 2. Logige sisse oma Amazoni kontole.
 3. Klõpsake otsinguriba, tippige “NordVPN” ja klõpsake sisestusklahvi.
 4. Ilmunud tulemuste hulgast klõpsake nuppu NordVPN ja siis klõpsake nuppu Installi.
 5. Loataotlus küsib, klõpsake nuppu Jah installi jätkamiseks.
 6. Rakendus installitakse; pääsete sellele juurde oma FireSticki rakenduste sektsioonis.
 7. Nüüd avage NordVPN-i rakenduste vormi jaotis ja logige sisse, sisestades oma NordVPN-i konto mandaadi.
 8. Pärast sisselogimist näete vormi valimiseks kõiki funktsioone ja riikide asukohti. Looge ühendus mis tahes soovitud kohaga ja nautige ohutult voogesitust.

Meetod nr 2 NordVPN seadistamiseks Amazon FireStick’is

Seda protseduuri kasutatakse juhul, kui teil on probleeme rakenduse installimisega otse Amazoni rakenduste poest. Need on järgmised sammud:

 1. Minge seadetesse > Kliki Seade > Valige Arendajad valik > Luba rakendused tundmatutest allikatest.
 2. Naaske peamenüüsse ja minge tagasi Amazoni rakenduste pood.
 3. Otsima “Allalaadija”.
 4. Näete Allalaadija rakendus (üks oranži logoga). Klõpsake seda ja lae alla
 5. Pärast installimist avage allalaadija rakendus ja tippige see URL aadressiribale: http://bit.ly/NordVPNAPK ja klõpsake nuppu Mine. See laadib alla faili NordVPN apk FireStick jaoks. Allalaadimine võtab natuke aega, kuna faili suurus on umbes 35 MB.
 6. Niipea kui allalaadimine on lõppenud, palutakse teil installida luba, klõpsake nuppu Installi.
 7. Nüüd lülitage hiir sisse ja avage installitud rakendus NordVPN, minnes Seadistused > Kliki Rakendused > Valige Hallatud installitud rakendused > Avatud NordVPN.
 8. Nüüd Logi sisse omale NordVPN konto ja hakake oma FireSticki ohutult kasutama.

Rakendused Amazon FireStick, mis töötab kõige paremini koos NordVPN-iga

Parim asi FireSticki juures pole mitte ainult selle funktsioonid, vaid ka mitmesugused rakendused, mis võimaldavad kasutajatel vaadata oma lemmiksisu. Mõned parimad tulemüürirakendused nagu Netflix, Vudu ja Kodi on põhjuseks, miks paljud kasutajad eelistavad FireStick ja Fire TV seadmeid. Sellegipoolest muudab nende rakenduste voogesitus VPN-iga kogemuse veelgi imelisemaks.

Netflix koos NordVPN-iganetflix koos nordvpn tulega

Netflixil on geograafiliselt piiratud teegid, mis tähendab, et igal piirkonnal on erinev raamatukogu, millel on erinevad sisunimetused. Niisiis, kui te ei ela USA-s ja kasutate FireStickis Netflixi, saate juurdepääsu oma piirkondlikule raamatukogule.

USA Netflixi teegile juurdepääsemiseks võite kasutada VPN-i ja luua ühenduse USA serveriga. Veel üks saak selles küsimuses on Netflixi VPN-i keeld, mis blokeerib VPN-i kaudu saabuvat liiklust. Kasutajad on aga NordVPN Netflixi juurdepääsu kõrgelt hinnanud, kuna see ületab piirangu hästi, ilma et oleks kinni püütud.

NordVPN on üks väheseid VPN-i pakkujaid, kes suudab piirangutest mööda minna ja pakub Netflixil endiselt kvaliteetset voogesitust..

Kodikodi nordvpn-ga amazoni tulekoldel

Firestone’is asuv Kodi on suurepärane meediumivoogedastustarkvara, mis koos FireStickiga kahekordistab meelelahutust. Sellel on oma liides ja lisandmoodulid, mis võimaldavad kasutajatel juurdepääsu suurele hulgale sisuvormingutele kogu maailmas.

Kuid VPN-i kasutamine Kodi puhul ei piirdu kaitsega nuhkimise ja pahavara eest, vaid ka piraatlusevastase võitluse eest, kuna kasutajad eelistavad kasutada kolmanda osapoole Kodi-lisandmooduleid, mis pakuvad piraatlikku sisu.

Kodi NordVPN võib pakkuda nutitelefonidele nutitelefoni ja krüptida teie IP-aadressi, et kaitsta teid vaba sisu voogesituse eest kinnijäämise eest.

Vudu

Vudu on meediasisu levitamise teenus, mis levitab sisu Ameerika ja Kanada kanalitele. Kasutajad saavad Vudu kaudu veebis tasuta filme vaadata ja uusimaid filme rentida.amazoni jaanitule vudu rakendus

Kasutajad saavad nautida suurt valikut 4K kvaliteediga sisu. Saate seda hõlpsalt teha olemasoleva Vudu rakendusega, mis on saadaval Amazoni rakenduste poes.

Vudu töötab koos NordVPN-iga suurepäraselt, kuna ribalaiuse katkestusi pole ja liiklus toimub kiirete serverite kaudu.

NordVPN for 1. Gen FireStick – lahendus, kasutage ruuteril VPN-i

Esimese generatsiooni FireSticki seadmeid kasutavad paljud kasutajad endiselt, vaatamata ühilduvusprobleemile paljude rakendustega. Esimese generatsiooni FireSticki seadmed ei toeta VPN-i teenuseid, mis tähendab, et VPN-i rakenduse saab seadmesse installida, kuid see ei tööta taustal.

Parim variant, mida kõik FireSticki kasutajatele soovitavad, on oma seadmete uuendamine, kuid mul on parem ja odavam viis selle probleemiga tegelemiseks..

Kui installite ruuterisse VPN-i, saate hõlpsalt turvalise ühenduse luua, ilma et peaksite seda oma seadmesse installima. Sel juhul peaks teil olema mõni järgmistest ruuteritest:

 1. Asus RT-N18U
 2. Asus RT-AC66U
 3. Asus RT-AC68U
 4. Asus RT-AC87U
 5. Asus RT-AC3200

Kõigil neil ruuteritel on OpenVPN püsivara installitud ja DD-WRT konfigureerimine nendel pole probleem. Installige ruuterisse NordVPN klient ja saate oma liikluse turvaliseks.

NordVPN FireSticki KKK-des

Mis on Cybersec NordVPN funktsioon ?

CyberSec on NordVPN ainulaadne funktsioon, mis blokeerib häkkerid, pahavara rünnakud ja tüütud reklaamid.

CyberSec skannib veebiaadresse ja kontrollib neid blokeeritud või rämpspostist teatatud saitide loendis, pakkudes kasutajatele turvalisust andmepüügirünnakute eest. Samuti hoiab see silma peal robotite juurdepääsu blokeerimisele teie süsteemi veebiliikluse kaudu. Kui teie süsteemis on juba robot, blokeerib see teie andmete kaitsmiseks oma serveri vastava serveri kaudu.

CyberSec blokeerib kõik hüpikaknad ja ümbersuunamislingid, mis on paigutatud eri saitidele, samuti erinevad reklaamid, mis pidevalt hüppavad.

Kuidas kontrollida, kas NordVPN FireStickis töötab?

Kui arvate, et teie NordVPN FireStickis ei tööta, on selle kontrollimiseks kaks võimalust. Esmalt taaskäivitage seade ja looge ühendus VPN-serveriga. Seejärel proovige pääseda saidile, mis on teie piirkonna jaoks geograafiliselt piiratud, kuid millele pääseb juurde piirkonnas, millega olete ühendatud. Kui sait on juurdepääsetav, tähendab see, et VPN töötab hästi.

Teine viis selle kontrollimiseks on brauseri avamine ja minge lehele Mis on minu IP-sait. Kui olete sellel saidil, näitab see teile teie praegust IP-aadressi, kui IP-aadress erineb teie tegelikust IP-aadressist, siis VPN töötab. Kui see näitab teie tegelikku IP-aadressi, mis tähendab, et VPN ei tööta teie FireStickis.

Kuidas sisse logida olemasoleva NordVPN-i kontoga, mitte luua FireStickis NordVPN-i konto?

Kui installite rakenduse NordVPN FireStickisse, avage rakendus ja teil on sisselogimiskuva kohe alguses. FireSticki NordVPN ei vaja spetsiaalset ega erinevat kontot. Sisselogimiseks saate hõlpsalt sisse logida, kui sisestate oma olemasoleva konto, mille olete registreerinud veebis või mida kasutate erinevates seadmetes, mandaadi.

NordVPN FireStick ei saa sisse logida

Paljud kasutajad seisavad silmitsi probleemiga, et nad ei saa rakendusse sisse logida. Põhjus on see, et neil pole hiirelülitit installitud. Rakendusse sisselogimiseks peate klõpsama sisselogimisvalikul ja see saab olla ainult kursori abil. Hiirekursori juurdepääsetavuse lubamiseks laadige alla ja installige rakendus Mouse Toggle Amazoni rakenduste poest.

Järeldus

NordVPN ja FireStick on suurepärane kombinatsioon ühest parimatest voogesitusteenustest koos ühe parima VPN-teenusega. NordVPN FireStick võimaldab kasutajatel probleemideta voogesitust, kartmata pahavara, häkkimise, nuhkimise või virtuaalse ohu ees. Kasutajad saavad oma veebiliikluse ja turvatunde eest sõjaväelist krüptimist.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me