Kuidas installida NordVPN Kodile (2020)

kuidas installida-nordvpn-on-kodi


NordVPN töötab Kodiga erakordselt suurepäraselt, kui teil on sellega ühendatud topelt VPN-krüptimine. See hoiab teie Kodi privaatseid voogesitusi ja päikesekreemi Live TV lisandmooduleid.

Selles juhendis olen samm-sammult arutanud, kuidas installida NordVPN Kodi. Kui installimine on lõpule jõudnud, saate juhendist hiljem kontrollida, kas NordVPN töötab Kodi peal.

Rakendusel NordVPN Kodi on tugev 256-bitine krüptimine ja suurima serverivõrgu seas 5500 serverit. Need serverid aitavad teil määrata IP-aadressi, mis hoiab teid anonüümsena.

Kuidas paigaldada ja kasutada NordVPN-i Kodil

Samm 1: Registreeruge NordVPN-iga

2. samm: Lae alla ja Installi NordVPN-i rakendus teie eelistatud seadmes

samm-2-kuidas-installida-nordvpn-on-kodi

3. samm: Sisenema kasutajanimi / parool ja Avatud Rakendus NordVPN

samm-3-kuidas-installida-Nordvpn-on-kodi

4. samm: Ühendage a USA server 

samm 4, kuidas installida-Nordvpn-on-kodi

5. samm: Kui see on ühendatud, Avatud Kodi

5. samm-kuidas installida-nordvpn-on-kodi

6. samm: Avage mis tahes lisand, nt. Maagiline draakon

Samm 6, kuidas installida-nordvpn-on-kodi

7. samm: Valige suvaline filmi- / telesaade ja alustage anonüümselt voogesitust!

Samm 7, kuidas installida-nordvpn-on-kodi

Külastage saidi 30-päeva raha tagasi garantii

Kuidas kontrollida, kas NordVPN töötab Kodi peal

# 1 Avatud Kodi

1. samm-kuidas kontrollida-nordvpn-töötab-töötab-kodi

# 2 Minema Seadistused valik

samm-2-kuidas-kontrollida-Nordvpn-töötab

# 3 Kliki Süsteemi info

samm 3-kuidas-kuidas kontrollida-Nordvpn-töötab

# 4 Nüüd kontrollige, kas teie IP-aadress on muutunud või mitte (enne ja pärast VPN-iga ühenduse loomist)

samm 4-kuidas-kuidas kontrollida-Nordvpn-töötab

Külastage saidi 30-päeva raha tagasi garantii

Videojuhend: Kuidas paigaldada NordVPN Kodi

NordVPN funktsioonid

NordVPN on kahtlemata üks suurimaid nimesid tööstuses tänu oma teenuste pakkumisele ja suurele hulgale serveritele kogu maailmas.

Siin on mõned NordVPN funktsioonid:

 • Suur serverivõrk: NordVPN-il on 5500 serverit ja esindus 60+ riigis. Suur hulk serverit tähendab, et teil on tonni sisu ühendamiseks ja blokeeringu tühjendamiseks rohkem IP-aadresse.
 • Kiire kiirus: Ehkki NordVPN-il on topelt VPN-krüptimine, ei muuda see kiirust aeglaseks. Olen kiirjuhendi hiljem juhendis läbi viinud.
 • Turvaline krüptimine: NordVPN kasutab 256-bitist krüptimist, mis on kõige tugevam, kuid veelgi enam kasutab see topelt VPN-krüptimist, mis krüpteerib Interneti-liikluse mitte üks kord, vaid kaks korda.
 • 6 mitme seadme ühendamist: Saate NordVPN-i kasutada korraga 6 erineva seadmega. See tähendab, et saate Kodi voogesituse sisu vaadata 6 seadmes.
 • 30-päevane raha tagasi garantii: Kasutage NordVPN-i Kodil 30 päeva jooksul riskivabalt. Võite oma raha alati 30 päeva pärast nõuda.
 • 7-päevane tasuta prooviversioon: NordVPN pakub mobiilseadmetes 7-päevast tasuta prooviperioodi. Peate sisestama ainult oma krediitkaardiandmed, kuid see ei lahuta raha.

NordVPN kiiruskatse

Kodi voogesituse ajal tegime NordVPN kiiruskatse ja tulemused on järgmised:

Minu Interneti-kiirus ilma VPN-iga: 20 Mbps

Minu Interneti-kiirus NordVPN-iga (USA server): 16 Mbps

Ainus mõistlik kiiruse langus 20%.

NordVPN-Kodi-Speed-Test

NordVPN IP lekke test

Kõige olulisem on VPN-is kontrollida, kas see lekib DNS-i või IP-d. Kui see lekib teie IP-d või DNS-i, pole seda mõtet kasutada.

Testisime voogesituse ajal NordVPN-i Kodi jaoks ning IP- ega DNS-leket ei leitud.

Kodi jaoks on NordVPN IP-leke

Kodi jaoks NordVPN IP-lekke test

See tõestab, et NordVPN Kodi jaoks on ideaalne valik ja võime sellele lootma jääda.

NordVPN blokeerib geograafiliselt piiratud Kodi lisandmoodulid

Nagu ma juba mainisin, on geograafiliselt piiratud Kodi lisandmoodulite blokeeringute vabastamiseks vaja VPN-i. Niisiis proovisin Kodi kaudu NordVPN-iga cCloud TV blokeeringu blokeeringu tühistada ja sain hakkama ilma ühegi probleemita.

blokeeri kodi lisad nordvpn-ga

Voogesituse kiirus oli hea, isegi kui mul on kiire Interneti-ühendus. Puhverdamis- või mahajäämusprobleeme ei tekkinud ja siis pääsesin juurde kogu lisamoodulite teekile.

Võite proovida kasutada ka meie parimat Kodi VPN-i, mis sobib suurepäraselt privaatseks voogesitamiseks ja blokeerib otseülekande lisanduste blokeerimise.

Kas NordVPN töötab koos Kodi-ga?

Jah! NordVPN ühildub Kodi-ga, kuid sellel pole spetsiaalset Kodi-lisandmoodulit.

Võite komistada mõne ajaveebi ja seadistusjuhendi poole, mainides spetsiaalset NordVPN Kodi lisandmoodulit, kuid need kõik eksitavad teid.

Sellist spetsiaalset Kodi lisandmoodulit pole, nagu nad väidavad, NordVPN on seadmesse installitud ja töötab taustal, kui kasutate Kodi.

See ei katkesta voogesitust üldse ja pakub viivitamata juurdepääsu geograafiliselt piiratud Kodi lisandmoodulitele ilma probleemideta.

Üks parimatest asjadest NordVPN-i kohta on see, et see töötab suurepäraselt kõigi populaarsete seadmete ja opsüsteemidega Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick ja FireTV, Roku, RaspberryPi.

NordVPN for Kodi Arvustused

Kasutajate arvustused annavad selge ülevaate tööstuses valitsevast tegelikust olukorrast. Vaadake neid ülevaateid ja otsustage, kas soovite kasutada NordVPN-i või mitte.

Kodi on lihtsalt OS, mille kaudu teenust pakutakse, see on tegelikult kõik sama, lihtsalt erinevad võrgud, mis pakuvad vooge … VPN … IPTV osas on seal nii palju väärinfot, nad usuvad, et see ei saa drosseliga jne, mis on absoluutne prügi

– Snags (@ Snagsy1980) 4. märts 2019

See kasutaja näib olevat üsna pettunud; võib-olla on tema voog piiratud, nagu ta mainis IPTV-teenuseid. See on põhjus, miks soovitan kasutada VPN-i, et hoida eemal drosselist ja piirangutest.

Kodi (läbi VPN-i … ma eelistan Nord VPN-i) võimaldab teil piraatsisu tasuta anonüümselt voogesitada. Tõsiselt… võite vaadata ükskõik mida. Inimesed laadivad asjad kohe üles. Olen üllatunud, et meediaettevõtted pole teenuse keelamiseks ddos ​​rünnakuid teinud.

– ZeroHedge (@govttrader) 26. märts 2019

Siin on rahulolev kasutaja, kes kiidab NordVPN-i, et see blokeerib kõik vood, kuid samal ajal on ta küsitlenud ametivõime piraatvoogude vastase tegevuse kohta.

Key Takeaways

Voogesituse jaoks VPN-i valimine on pisut keeruline, sest kõik teised pakkujad väidavad end olevat parimad, kuid kui neid kasutate, näete, kui sügavates vetes nad asuvad.

Mitte iga VPN-i pakkujat ei saa usaldada, kuna paljudest andmelogi juhtumitest on teatatud mõne pakkuja vastu. See juhend selgitab üksikasjalikult, kuidas installida ja häälestada NordVPN Kodile.

NordVPN on tööstuses usaldusväärne nimi, kuna see on teeninud miljoneid kasutajaid ja ükski selline kaebus pole selle vastu üles kerkinud.

Teiseks pakub NordVPN võimsat krüptimist ja suurt hulka servereid kogu maailmas. Sellel on tipptasemel funktsioonid, mis sobivad voogesitatavate geikute vajadustega.

Soovitan oma lugejatel proovida NordVPN Kodi, et saada paremat voogesituse kogemust. Paremini öeldes mõtlen eraviisilist voogesitust puhverdamata.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map