Nova Kodi Build on väga muljetavaldav, korralik ja hästi korraldatud parimate kodi ehitajate hulgas. Sellel on väga atraktiivne, kuid lihtne liides; mis pakub suurt kasutusmugavust.

Mis puutub parimatesse kodi lisanditesse, siis sellel on peaaegu kõik lisandmoodulid, mida mõni liigvaatleja sooviks. Kasutage veebipõhise privaatsuse kaitsmiseks alati usaldusväärset Kodi VPN-i teenust, sest ehitistes saadaolevaid lisandmooduleid võib olla pisut riskantne kasutada.

Nahk, mida ta kasutab, on Xonfluence Skin ja üle 200 MB, kuid lisandmoodul voolab uusimate filmide ja telesaadete vahel suurepäraselt. Järgige meie juhendit, et näha, kuidas nova build kodi oma seadmesse installida:

Kuidas installida Nova, ehitage Kodi Leile ja Kryptonile

 1. Käivita Kodi > Klõpsake nuppu Seadete ikoon > Avatud Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas.kuidas installida nova build kodi
 2. Klõpsake nuppu „Puudub” > Sisestage see URL http://thelittleguysco.net/kodi/ > Klõpsake nuppu OK > Pange allikas nimeks Väikesed poisid > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei dialoogiboksi sulgemiseks uuesti pärast nime ja lähte URL-i kontrollimist.kuidas installida nova build kodi krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Mine tagasi Avakuva > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid sektsiooni > Klõpsake nuppu Pakendi paigaldaja ikoon vasakus ülanurgas > Valige Installige ZIP-failist.nova ehita kodi
 4. Kliki Väikesed poisid > Valige plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Oodake teadet Installitud lihtne viisard.kuidas installida nova build kodi jarvis versioonile 16 või uuemale
 5. Suunake tagasi Avakuva > Valige Programmi lisandmoodulid > Kliki Lihtne ehitamise viisard > Klõpsake nuppu Rohas Ehitab > Klõpsake nuppu Nova> Võite valida ükskõik millise serveri hulgast.kuidas installida nova build kodi tulekoldele
 6. Kliki Värske install > Ilmub dialoogiboks > Klõpsake nuppu Jätkakenova build kodi häälestus
 7. Ehitis installitakse > Kui see küsib laadige profiil uuesti, klõps Sundida sulgema. Nüüd lihtsalt Taaskäivita oma Kodi ja Nova Ehita käivitab.

Kuidas installida Nova build Kodi Jarvis versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi.
 2. Kliki Failihaldur.
 3. Topeltklõps Lisage allikas.
 4. Klõpsake nuppu <Puudub>.
 5. Sisestage see URL: http://thelittleguysco.net/kodi/ > klõps Valmis.
 6. Name see allikas ‘Väikesed poisid’ > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 7. Naaske avakuvale > Klõpsake nuppu Süsteem.
 8. Kliki Lisandmoodulid.
 9. Valige Installige ZIP-failist.
 10. Kliki Väikesed poisid > plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Oodake lisandmooduli installimise teatist.
 11. Naaske nüüd avaekraanile > Klõpsake nuppu Süsteem > Klõpsake vahekaarti Lisandmoodulid > Avage programmi lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Lihtne ehitamise viisard > Valige Rohas ehitab > Klõpsake nuppu Nova.
 12. Kliki Värske install > Ilmub dialoogiboks > Klõpsake nuppu Jätkake
 13. Ehitis installitakse > Kui ta palub profiili uuesti laadida, klõpsake nuppu Sundida sulgema.
 14. Taaskäivitage Kodi ja ehitamine käivitub.

Sai küsimuse?

Kui teil on küsimusi Sports Devil kohta, siis vaadake meie Kodi foorumit. Suhelge elavate Kodi kasutajatega ja jagage oma lugusid, probleeme ja lahendusi ”

Külastage Kodi foorumit

 

Nova build Kodi Download

 1. Naase lehele Avakuva > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid sektsiooni > Klõpsake nuppu Pakendi paigaldaja ikoon vasakus ülanurgas > Valige Installige ZIP-failist.
 2. Kliki Väikesed poisid > Valige plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Oodake teadet Installitud lihtne viisard.
 3. Naaske nüüd Avakuva ja klõpsake nuppu Lisandmoodulid menüü vahekaart > Valige Programmi lisandmoodulid nimekirjast > Kliki Lihtne ehitamise viisard > Klõpsake nuppu Rohas Ehitab > Klõpsake nuppu Nova> Võite valida ükskõik millise serveri hulgast.
 4. Kliki Värske install > Ilmub dialoogiboks > Klõpsake nuppu Jätkake.
 5. Nova Ehita Kodi installitakse > Kui ta palub profiili uuesti laadida, klõpsake nuppu Sundida sulgema.
 6. Nüüd taaskäivitage Kodi lihtsalt ja ehitamine käivitub.

Kuidas installida Nova build Kodi Fire Stickile

Enne Nova Ehituse installimist on vajalik Kodi on Fire Stick. Seetõttu installige kõigepealt Kodi Fire Stickile. Kui Kodi on installitud, toimige järgmiselt.

 1. Käivita Kodi taotlus Tulekepp
 2. Avatud Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.

Ülejäänud sammud on samad, mis installimisel Nova Ehita Kodi eespool Kodi Kryptoni kohta.

Selle sisu blokeeringu tühjendamiseks võite kasutada tasulist tasuta VPN-i Firestick Kodi jaoks.

Lõppsõnad

Nova on muljetavaldav Kodi Build oma ligipääsetavuse ja visuaalse liidese aspektide tõttu. Hoolimata sellest, et selle maht on üle 200 MB, ei aeglusta ega aeglusta see süsteemi üldse. Lisaks on teil kõik hästi kättesaadavad tänu hästi korraldatud kategooriatele, mis aitavad teil hõlpsalt sirvida.

Oleme pakkunud üksikasjalikku meetodit, kuidas näidata kasutajatele, kuidas installida Nova build Kodi erinevatesse seadmetesse. Järgige juhendit hoolikalt, kuid veenduge, et te ei kahjustaks oma privaatsust.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me