Kuidas installida petlik Kodi Addon saidile Leida, Krypton, Jarvis, kasutades programmi One Nation Repo

Petlik-Kodi-lisand


Deceit Kodi lisand on täielik meelelahutuslisand, mida saab kasutada kõigi vaba aja veetmise vajaduste rahuldamiseks. Sellel on filmid, telesaated, otseülekanne ja sport.

Suurepärane asi selle lisandmooduli juures on integratsiooni kättesaadavus Trakt ja Real Debrid, mis võimaldab kasutajatel oma sisukogusid säilitada.

Kui soovite voogesitada kõiki uusimaid filme ja reaalajas telesaateid, on voogude blokeerimiseks vaja VPN-i. Enne voogesituse alustamist vali Kodi jaoks üks parimatest VPN-idest.

Petlik Kodi Addoni hoidla

Petlik lisand on saadaval One Nationi hoidlas. Selles hoidlas on veel mõned populaarsed lisad, nagu näiteks Sport Devil, Adult Swim, YouTube, F4M Tester jne..

Kuidas paigaldada petmine Kodi Leida ja Kryptonile

Kui soovite oma lemmikfilme, telesaateid ja palju muud nautida, installige petlik lisandmoodul Kodi Leida ja Kryptoni versioonidesse järgmiselt:

 1. Käivita Kodi Windowsi töölaualt > Näete a Käiku (seaded) ikoonil klõpsake selle kallal > siit ilmub uus menüü Klõpsake nuppu peal Failihaldur.kuidas paigaldada petmine kodi
 2. Nüüd näete kahte veergu, klõpsake nuppu Lisage allikas vasakpoolsest veerust.kuidas paigaldada petmine kodi krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Dialoogiboks koos aadressiribaga hüpikaken, klõpsake seal, kus ta ütleb ja tippige see URL http://onenation.info/Repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Pange sellele meediaallikale nimi Üks repo > Klõpsake nuppu Okei > Kui olete üksikasjad sisestanud, kontrollige uuesti lähteteksti URL-i ja allika nime ning klõpsake nuppu Okei dialoogiboksi sulgemiseks.kuidas paigaldada petmine kodi jarvise versioonile 16 või uuemale
 4. Naaske nüüd Kodi peamenüü > Klõpsake vasakus veerus nuppu Lisandmoodulid vahekaarti avamiseks Lisandmoodulid menüü > Selles menüüs klõpsake nuppu Pakendi paigaldaja (Kasti ikoon), kohal vasakus ülanurgas.petlik kodi allalaadimine
 5. Kliki Installige ZIP-failist valik loendist.petiste hoidla
 6. Näete valikute loendit, valige Üks repo nimekirjast > Klõpsake nuppu repository.onenation-1.0.5.zip > Oodake, kuni kuvatakse teade „Installitud lisandmoodul”.pettus ei tööta / vead / väljastab / maha / parandab
 7. Pärast teatise ilmumist klõpsake nuppu Installi hoidlast valik > Klõpsake ja sirvige OneNation Repo > Avatud video lisandmoodulid > Kerige avamiseks loendit allapoole Deceit Kodi5 lisandmoodul > Klõpsake nuppu Installi ja oota > Ilmub teatis, mis kinnitab lisandmooduli installimist.

petmise lisand

Kuidas installida petmine Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

Deceiti saab Kodi Jarvisesse hõlpsasti installida, toimides järgmiselt.

 1. Avatud Kodi Jarvis V16 oma seadmes.
 2. Nüüd klõpsake nuppu Süsteem > Klõpsake ja avage Failihaldur.
 3. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas hoidla lähteteksti lingi sisestamiseks.
 4. Klõpsake nuppu <Puudub> > Sisestage see URL http://onenation.info/Repo/ ja klõpsake nuppu Valmis > Pange selle hoidla lähteteksti URL nimeks Üks repo > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 5. Mine tagasi Kodi kodu > Klõpsake nuppu Süsteem > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid.
 6. Kliki Installige ZIP-failist valik > Kliki Üks repo > Valige repository.onenation-1.0.5.zip > Oodake teatise ilmumist.
 7. Nüüd vali Installi hoidlast valik > Avatud OneNationi repo.
 8. Avatud Video lisandmoodulid kausta.
 9. Valige Pettus > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teatise ilmumist.

Petlik Kodi allalaadimine

Laadige alla ZIP-fail > Kodi peamenüü > Lisandmoodulid > Kliki Kastiikoon.

Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Sirvige ja avage allalaaditud ZIP-fail, st klõpsake nuppu repository.onenation-1.0.5.zip > Oodake teatise ilmumist.

Kliki Installi hoidlast > Kliki OneNation Repo > Avatud Video lisandmoodulid > Kliki Pettus > Klõpsake nuppu Installi > oodake teate ilmumist.

Petmine ei tööta / vead / parandab Kodi

Vooge pole saadaval

Uue filmi või mõnikord vana filmi voogesituse proovimisel võite ilmneda hüpikaken tõrge, märkides „No stream available”. See tõrge ilmub, kui selle konkreetse meediumisisu voogude jaoks pole pakkujaid saadaval.

Paranda

Selle tõrke parandamiseks minge lisandmooduli sätete juurde, suurendage pakkujate arvu ja tühjendage lisandmooduli vahemälu. See parandab selle vea kindlasti ja saate soovitud filmi voogesitada. Kui tõrge püsib, pole selle sisu jaoks tegelikke pakkujaid saadaval.

Lõppsõnad

Deceit on pakutavate sisukategooriate mitmekesisuse tõttu täielik pakett kõigile Kodi-austajatele ja voogesitajatele. Paljud lisad keskenduvad kindlale sisusegmendile, näiteks mõned lisad keskenduvad filmide voogesitusele, mõned aga spordile ja mõned otsetelevisioonile. Deceiti puhul see nii pole, kuna see on hõlmanud kõiki peamisi sisusegmente.

Lisaks on Trakt ja Real Debrid integreerimine oluline tegur, miks kasutajad eelistavad seda. Deceit on oma hea funktsionaalsuse ja mitmekesise sisu tõttu kogukonnas teeninud suure austuse. Soovitame kasutajatel proovida seda lisandmoodulit, järgides meie juhendit, et näha, kuidas Deceiti lisandmoodul kodile installida.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map