Kuidas installida PureVPN FireStickile ja FireTV-le?

PureVPN-FireStick


Laadige FireSticki jaoks alla PureVPN ja nautige sujuvat ja turvalist voogesitusekogemust koos ühe parima FireSticki VPN-iga.

Geograafilistest piirangutest mööda minnes saate voogesitada mis tahes sisu pealkirja mis tahes platvormilt ja ükskõik kuhu soovite. Lisaks ei pea te muretsema oma privaatsuse pärast, kuna see on väga usaldusväärne teenusepakkuja, kes pakub sõjaväelist krüptimist.

PureVPN FireStick funktsioonid

PureVPN on hämmastav teenusepakkuja, pakkudes järgmisi funktsioone:

 1. Kasutajasõbralik liides
 2. Lubatud on 5 samaaegset ühendust
 3. Tühistab kõigi geograafiliselt piiratud veebisaitide, näiteks Netflix, Hulu, Sling TV jne.
 4. Komplekti kuulub jagatud tunneldamise funktsioon
 5. Kiire serverid
 6. Tapmislüliti funktsioon on saadaval
 7. 31 päeva raha tagasi garantii
 8. 24-tunnine klienditugi

Kuidas PureVPN-i häälestada Amazon FireStickis?

PureVPN allalaadimiseks FireStickil toimige järgmiselt.

 1. Minge PureVPN veebisaidile ja tellige selle paketiplaan, mis teile kõige paremini sobib.
 2. Laadige PureVPN rakendus alla oma FireStick või Fire kaudu Amazon App Store’i kaudu.
 3. Pärast installimist avage rakendus ja logige sisse oma PureVPN mandaatide abil.
 4. Nüüd looge saadaolevate piirkondade loendist soovitud asukoht.
 5. Kui olete ühenduse loonud, saate hõlpsalt voogesitada ükskõik mida, mida soovite vaadata, ja saate mööda minna kõigist geopiiratud veebisaitidest.

Amazon FireStick Apps, mis töötab kõige paremini koos PureVPN-iga

1. Netflix

Veebi voogesituse platvorm number üks on hõlpsasti kättesaadav ja juurdepääsetav kogu maailmas. Probleem on aga selles, et igal piirkonnal on erinev raamatukogu ja paljud kuulsad sisupealkirjad on geograafiliselt piiratud. USA Netflixi teegil on Netflixi parimad sisunimetused ja sellele pääseb juurde ainult USA serveri kaudu.

See on koht, kus PureVPN aitab teid, krüpteerides oma liikluse ja võimaldades teil geopiirangutest mööda minna. Netflix on kuulus kiire voogesitusteenuse poolest ja nii nagu ka PureVPN-serverid, kujutage ette hämmastavat kombinatsiooni.

2. Pluuto TV

Pluuto TV on hämmastav tasuta otseülekande telesaadete voogesituse rakendus, mis võimaldab kasutajatel vaadata FireStickis tasuta mitmesuguseid kanaleid. Siiski on olemas ka Pluto TV lisatasu kava, mis pakub kasutajatele suuremat hulka kanaleid kogu maailmast.

3. Tubi

Tubit võib pidada vabalaadurite jaoks Netflixiks, kuna sellel on lai voogesituse jaoks saadaval lai valik populaarseid sisunimetusi nagu Netflixil. Olen siiski kasutanud terminit vabalaadijad, kuna see on täiesti tasuta ja ei vaja liitumistasu. Midagi head ei saa siiski tasuta, mistõttu võib juhtuda, et peate silmitsi reklaamide vaevaga.

4. Euronews

Kui olete uudisteankur, kellele meeldib olla kursis kõigi viimaste värskenduste ja uudistega, siis on Euronews teie jaoks. See pakub värskeimaid uudiseid kogu maailmast erinevates keeltes.

5. ESPN

Kes ei tea ESPN-ist? IT on tõepoolest üks populaarsemaid spordiülekande kanaleid maailmas. ESPN on FireStickis tasuta mängude voogesituse jaoks ja võimaldab kasutajatel vaadata oma lemmikmänge mitmes seadmes.

Tasuta funktsioon pole aga kõigis mängudes või sündmustes saadaval, kuna osa voogesidest on tasulised ja need nõuavad kaabli sisselogimise mandaati.

1. generatsiooni FireStick PureVPN

Parim asi PureVPN kohta FireStickil on see, et see on ainus VPN-i pakkuja, mis toetab 1. põlvkonna FireStickit. Teisi VPN-i pakkujaid ei saa otse alla laadida 1. põlvkonna FireSticki või Fire TV seadmetele, kuid PureVPN-i saab neid hõlpsasti installida ja kasutada..

Teisi VPN-i pakkujaid ei saa 1. põlvkonna FireStick ja Fire TV seadmetele installida ja need vajavad ümbersõidu meetodit. Kuid PureVPN on keskendunud sellele lüngale ja pakkunud laiendatud tuge FireSticki seadme esimesele versioonile, mida tuhanded kasutavad endiselt laialdaselt.

PureVPN FireSticki KKK-des

Miks vajate Firenzickis VPN-i?

FireSticki kasutavad laialdaselt joodikute jälgijad ja võrgus voogesitajad, kes armastavad voogesitada mitmesugust sisu kogu maailmast. Üks probleem, millega kasutajad silmitsi seisavad, on sisu geopiirang, millest ilma VPN-ita ei saa mööda.

VPN mitte ainult ei krüpteeri teie liiklust ja tagab teile turvalise juurdepääsu blokeeritud või piiratud veebisaitidele, kuid hoiab ära ka ISP-d.

Kas PureVPN on usaldusväärne?

Jah, PureVPN on usaldusväärne VPN-i pakkuja, mistõttu peetakse seda FireSticki üheks parimaks VPN-iga. Sellel ei ole DNS- ega IP-lekkeid, sellel on range logimiseta poliitika ja sellel on sõjaväelise krüptimise protokoll.

IS on PureVPN parem kui FireSticki tasuta VPN?

Jah, PureVPN on turvalisuse mõttes parem kui FireSticki tasuta VPN. Tasuta VPN-i pakkujatel on DNS-i lekkeid ja paljud neist on andmelogi pidamise osas vaieldavad. Kuid PureVPN ei pea ühtegi logi ja sellel on väga tugev AES-256 krüptimisprotokoll, muutes selle väga turvaliseks.

Järeldus

Amazoni FireSticki ja FireTV kasutajad on alati sisu kättesaamatuse üle kurtnud ja seda geograafiliste piirangute tõttu. Teiseks seisavad paljud kasutajad tänu oma Interneti-teenuse pakkujatele voogesituse ajal Amazon FireStickiga oja proovida.

PureVPN for FireStick omades saavad kasutajad voogesitada oma lemmiksisu, minnes hõlpsalt mööda geopiirangust. Lisaks saavad nad nautida tõrgeteta voogesitust kiirete PureVPN-serverite kaudu ja olla kaitstud ISP-ga seotud probleemide eest.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map