Uuendus: see lisandmoodul töötas umbes kümme kuud tagasi kirjutamise ajal hästi, kuid hiljuti hakkas see sisemise serveri viga küsima.

Näib, nagu ei saaks lisandmoodul enam tuge.  Alternatiivide saamiseks külastage meie parimat kodi lisamise juhendit. Lugege, miks on kodi vpn vajalik kõigile kasutajatele.

Saate oma lemmiksporti endiselt voogesitada järgmiste alternatiivsete Kodi lisandite kaudu:

 1. Exodus
 2. Pakt
 3. Neptuuni tõus
 4. Gurzil
 5. Kinoteatri või

Kodi uudisedDMCA teadete ja autoriõigustega seotud probleemide arv kasvab iga päevaga. Kodi VPN on parim lahendus kaitsta ennast teadete eest, Kodi lisandite ISP-strateerimine ja blokeeringu tühistamine. VPN hoiab teie identiteeti privaatsena ja turvalisena, kui kasutate mitteametlikke lisandeid nagu SportsDevil, Exodus ja teised.kodi cta

Quasar on hämmastav ja populaarne Kodi kasutajate piinav lisand. See võimaldab kasutajatel voogesitada filme sarnaselt sellele, kuidas neid torrentites alla laaditakse. See pakub otsingutulemusi mõne kõige populaarsema torrenti otsingumootori kaudu. Järgige meie juhendit, kuna oleme esitanud üksikasjaliku ülevaate Quasar Kodi addoni installimise kohta.

Quasar Kodi hoidla

Quasar Kodi repo saab installida Kodili hoidla kaudu. Ehkki see on Githubis saadaval, võib selle allalaadimisel ilmneda palju probleeme. Kodil on kõige värskem ja parimate kodihoidlate hulgas.
kvaasar kodi addon sisemise serveri viga

Kuidas installida Quasar Kodi Addon Kryptoni versioonile 17.6 või madalamale

Järgige neid samme, et näha, kuidas installida Quasar Kodi 17.

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Seadistused ikoon > Avatud Toimik Juhataja.
 2. Topeltklõps Lisama Allikas > Kliki ‘Puudub ” > Sisestage see URL täpselt http://kdil.co/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Pange sellele allikale nimiKodil Repo‘ > Klõpsake nuppu Okei.
 3. Mine tagasi Kodi Peamine Menüü > Avatud Lisamaons > Kliki Karbi kujuline ikoon.
 4. Klõpsake nuppu Installi alates Zip Toimik > Avatud Kodil Repo > Valige sisse Kodil.zip > Nüüd oodake hoidlasse installitud teatist.
 5. Valige Installi alates Hoidla > Avatud Kodil Hoidla > Avatud Video Lisamaons > Valige Kvasar > Kliki Installi > Oodake teadet.
 6. Juurdepääs pistikprogrammile, minge lehele Kodi peamenüü > Kliki Lisamaons > Video Lisamaons > Kvasar > Nautige!

Kuidas installida Quasar Kodi Addon Jarvise versioonile 16 või uuemale

Järgige neid samme, et õppida Quasar Kodi 16.1 või uuema versiooni installimist.

 1. Käivita Kodi > Avatud Süsteem > Klõpsake nuppu Toimik Juhataja > Topeltklõps Lisama Allikas > Kliki Puudub > Sisestage see URL http://kdil.co/repo/ > Kliki Valmis > Andke sellele allika nimele ‘Kodil Repo ” > Kliki Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 2. Mine Kodi juurde Kodu Ekraan > Süsteem > Lisamaons > Installi alates Zip Toimik.
 3. Leidke ja klõpsake nuppu „Kodil Repo ” > Klõpsake nuppu Kodil.tõmblukk
 4. Installi alates Hoidla > Kodil Hoidla > Video Lisamaons > Kvasar > Installi > Oodake lisandmooduli installimist.

Kuidas installida Quasar Kodi Addon Fire Stickile

 1. Installige Kodi Fire Stickile meie juhendi abil.
 2. Avatud Arendaja Valikud > Lülitage ADB silumine sisse ja Rakendused alates Tundmatud allikad.
 3. Nüüd käivitada Kodi ja järgige Quasar Kodi 2017 installimiseks ülaltoodud samme.

Quasar Kodi allalaadimine

 1. Laadige alla ZIP-fail
 2. Minema Kodi Peamine Menüü > Avatud Lisamaons > Kliki Karbi kujuline ikoon.
 3. Valige Installi alates Zip Toimik > Klõpsake nuppu Kodil Repo > Valige sisse Kodil.zip > Nüüd oodake hoidla installimist.
 4. Klõpsake nuppu Installi alates Hoidla > Kliki Kodil Hoidla > Avatud Video Lisamaons > Klõpsake nuppu Kvasar > Kliki Installi > Oodake lisandmooduli lubatud teatist.

Quasar Kodi ei tööta / vead / probleemid

Quasar Kodi sisemise serveri tõrge

Quasar Kodi näitab seda viga, kui proovite kategooriatele ja sektsioonidele juurde pääseda. Selle tõrke põhjus pole teada, kuid usume, et see võib olla tingitud sellest, et pistikprogramm vajab värskendust.

Paranda

Kontrollige, kas Quasari lisandmooduli värskendusi on, klõpsates paremklõpsuga Quasari Kodi lisandmoodulil > Valige Teave > Klõpsake allosas nuppu Uuenda.

Quasar Burst Kodi

Quasar Burst võimaldab Quasar Kodil otsida torrente. See on oluline asi ja Quasar ise laadib selle lisandmooduli installimise ajal alla.

Paranda

Kui teil tekib Quasar Burstiga seotud tõrkeid, installige Quasar Kodi pistikprogramm uuesti ja tõrke ilmumine lõpeb.

Quasar Kodi – ülevaade

Selle lisandmooduli kasutajad on rohkem mures juriidiliste probleemide, mitte selle toimivuse pärast, nagu see Redditi lõimest näib:
quasar kodi addon review

Siin on kasutaja säuts, kiites Quasari ja väites, et see on riskivaba:

Piiks on hispaania keeles, siin on selle tõlge:

“Torrentid laaditakse teie arvutisse alla ja kui teil on seda piisavalt, hakkate mängima, kuni jätkate allalaadimist. Kodi jaoks on lõpmatuid lisandmooduleid, ma kasutan Quasari, kasutan tuntud torrentide allikaid, ma ei näe riski ”

Los Torrents se bajan a tu compu, y cuando tiene suficiente empieza a reproducir mientras sigue bajando. Heina infinitos lisandmoodulid Kodi, sa oled Quasar, kasutage torrentide muinasjutte, veo riesgo pole

– Sebastián (@batwke) 4. detsember 2017

Teisest küljest on meil kasutaja, kes pole voogudega sugugi rahul:

Yo usaba Kodi + Quasar, lugege mind ikka ja jälle probleemideta. Los que tiran de ojad y tal no me molan mucho

– Feto Viejo? (@FetoViejo) 16. oktoober 2017

[Tõlge: “Ma kasutasin Kodi + Quasari, kuid viimasel ajal tekitas see mulle natuke raskusi. Need, kes voogu tõmbavad ja sellised ei meeldi mulle eriti ”]

Kodi Quasari pakkujad

Me ei leia praegu Quasar Kodi hoidla pakkujaid. Näib, nagu oleks teenuseosutajad selle toe lõpetanud.

Quasar Kodi ametlik sait

Quasar Kodi 17 ametliku saidi külastamiseks klõpsake siin.

Quasar Kodi VPN

Veergudevahelist jagamist ei peeta ebaseaduslikuks enne ja kui asjaomased asutused ei ole selleks luba andnud või kui seda ei kasutata sisu piraatluseks.

Sisu jagamine ilma loata, kui omanikku peetakse ebaseaduslikuks ja just seda teevad need kolmanda osapoole P2P piinavad lisandmoodulid.

On olemas teatavad DMCA autoriõiguse alased juhised, mis nende rikkumise korral võivad kasutajatele suurt ohtu kujutada. Sellepärast on alati suurem risk kinni jääda. Seetõttu soovitame kasutajatel enne DMCA-teadete saamist kasutada Quasar Kodi VPN-i.

Kokkuvõte

Quasar on suurepärane Kodi lisandmoodul, kuid viimasel ajal on hakanud ilmnema palju vigu. Quasar Kodi lisandmoodulil on mõned parimad torrentide skreeperid ja seetõttu on see kogu maailmas väga populaarne. Oleme siiski pakkunud üksikasjaliku õpetuse Quasar Kodi lisandmooduli installimiseks. Selliste muude tootjate piinavate lisandmoodulite kasutamisel on kasutajad alati ohus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me