Kuidas installida Schismi televiisor Kodi Leida, Kryptoni ja Jarvise kohta

Schism TV Build on populaarne universaalne Kodi Build ja sellel on kokku seitse ehitust, mida saab naha muutmise abil vahetada.


Pakume lihtsat viisi Schism TV Build on Kodi installimiseks, kust saate ühest kohast palju parimat kodi lisandit ja lisateenuste saamiseks järgige ka neid parimaid kodi võlurite juhendeid..

Pidage meeles, et peaksite kasutama Kodi jaoks VPN-i, et blokeerida geograafiliselt piiratud lisandmoodulite vooge ja kaitsta oma veebipõhist privaatsust.

Siin on uus samm Schism TV Build Kodi installimiseks koos samm-sammulise juhisega:

Hoiatus! Schism TV Buildi kasutamisel peaksite kasutama Kodi VPN-i, et jääda anonüümseks, kuna see kaitseb teie privaatsust. Kasutage PureVPN-i 85% soodsamalt ja voogesitage Schism TV Buildis piiramatut sisu.

Kuidas paigaldada Kism Leida ja Kryptonisse televiisor Schism

 1. Avatud Kodi > Minema Seadistused Kodi avakuval > Failihaldur.kuidas skismitelevisiooni kodile installida
 2. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas > Kliki Tüüp http://dimitrology.com/repo ja klõpsake nuppu Okei > Tippige meediumiallika nimi Dimitroloogia ja klõpsake nuppu Okei.kuidas installida skismitelevisioon, tuginedes kodi krüptimisversioonile 17
 3. Mine tagasi Kodi Avakuva > Lisandmoodulid > Kliki Installipakett vasakus ülanurgas olev ikoon.kuidas installida skismitelevisiooni lisand Kodi jarvise versioonile 16
 4. Installige ZIP-failist > Valige Dimitroloogia > Valige plugin.video.dimitv.zip.lae alla ZIP-fail schism kodi
 5. Oodake lisandmoodulit luba > Nüüd on teie viisard valmis installima.skismi ehitamine Dimitroloogia TV hoidla
 6. Mine tagasi Kodi avaekraan > Lisandmoodulid > Programmi lisandmoodulid > Kliki Dimitroloogia televiisor > Vajutage Installi / värskenda > Ilmub hüpikaken, kus küsitakse koodi, klõpsake nuppu Okei.schism kodi ehituse kood
 7. Võite saada kood alates www.dimitrology.com/getcode > Iga paari tunni järel luuakse uus kood > Sisestage kood ilmuvas uues kastis.skism kodi häälestus
 8. Klõpsake nuppu Installi / värskenda jälle > Valige Schismi teler Kõik ühes Krypton Ed versioon 0.6 > Klõpsake nuppu Jah.Schism kodi addon
 9. Kliki Täielik installimine > Haara suupisteid, kuni see on käes lae alla Schismi televiisor.schism kodi ei tööta / vead / probleemid
 10. Kui installimine on lõpule viidud, võiksite sundida Kodi sulgema ja vajaduse korral välja lülitama.
 11. Nüüd avatud Kodi > Minema Seadistused > Liides Seadistused > Kliki Nahk mis asub vasakul ribal > Valige suvaline Schismi nahk sa soovid > Klõpsake nuppu Jah.www.schism-tv kood
 12. Nautige kogu uusimat filmide kollektsiooni, telesaateid, lastele mõeldud sisu ja palju muud.

skism kõik ühes ehituses

Kuidas installida Schism Kodi Jarvise versioonile 16

Schism TV installimine Kodi Jarvise versioonile 16 järgib sama protseduuri, mida rakendati Kodi Kryptoni versioonile 17. Kodi versiooni versiooniuuenduse tõttu on siiski eelmise Kodi versiooni paigutuses pisut muudatusi, mida peate enne installimist kaaluma.

Kodi Kryptonis tähistab klahvi „Seaded” väike ikoon, mis asetatakse vasakule keskele. Kodi Jarvises tähistab klahvi „Seaded” „Süsteem” ja sellel pole ikooni. Peale nende väikeste muudatuste jäävad sammud samaks.

Niisiis, kui teil on vaja installida Schism TV Build Kodi Jarvise versioonile 16, peate järgima samu samme, mida on kirjeldatud ülaltoodud samm-sammulises juhendis.

Schism on suurepärane versioon, kuid on ka paremaid kodi versioone, mis aitavad teil piiramatut meelelahutust voogesitada.

Schism TV Kodi allalaadimine

 1. Laadige ZIP-fail alla oma arvutisse või kasutatavasse seadmesse > Mine Kodi juurde Avakuva > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kastiikoon.
 2. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Sirvige süsteemi ja avage plugin.video.dimitv.zip.
 3. Oodake pistikprogrammi lubatud teatamine > Nüüd on teie viisard valmis installima.
 4. Mine tagasi Kodi avaekraan > Lisandmoodulid > Programmi lisandmoodulid > Kliki Dimitroloogia televiisor > Vajutage Installi / värskenda > Ilmub hüpikaken, kus küsitakse koodi, klõpsake nuppu Okei.
 5. Hankige kood alates www.dimitrology.com/getcode >Tüüp kood kasti.
 6. Klõpsake nuppu Installi / värskenda > Klõpsake nuppu Schismi teler Kõik ühes Krypton Ed versioon 0.6 > Klõpsake nuppu Jah.
 7. Valige Täielik installimine > Oodake, kuni Schism TV Build allalaadib.
 8. Taaskäivitage oma Kodi.
 9. Avatud Kodi > Minema Seadistused > Liides Seadistused > Kliki  > Valige oma lemmik Schismi nahk  > Klõpsake nuppu Jah > Valmis > See selleks!

Schism TV ehitab uue koodi (Schismi kood Kodi jaoks)

Schism TV Buildi koodi installimisele ei pääse juurde, kui te ei sisesta konkreetset koodi, mis on siin saadaval. Schodi telekood Kodi jaoks muutub teadmata põhjustel iga tunni tagant, kuid kui olete koodi kätte saanud, saate selle installimise ajal sisestada..

schism praegune kood tv ehitada kodi

Kui mingil juhul teie kood ei tööta, värskendage lehte, kus see teile uut koodi näitab, ja sisestage see, kus see vajalik on.

Schismi TV aastapäeva ehitamine

Schismi TV juubeliehitus oli Kodi jaoks veel üks ehitis, mis sai populaarseks selle loomisel. See oli kergem versioon, mille maht oli ainult 170 MB, võrreldes Schismi TV Ehituse 264 MB suurusega versiooniga. Kuna Schismi teleprojekt on nihutatud Dimitroloogiale, siis see ehitis enam ei tööta.

Loodan, et Dimitroloogia toob Schismi TV juubeliehituse tagasi oma meeleheitel fännidele piisavalt kiiresti. Selleks ajaks saate hõlpsasti Schmis TV Buildi Kodi külge installida.

Schism TV Kodi ehitamine ei tööta / vead / probleemid

Hoidlaga ei saanud ühendust

See tõrge ilmneb siis, kui hoidla allika link on maas või kui on olemas võrguühenduse tõrge.

Paranda

Selle tõrke parandamiseks kontrollige alati lähteallinki, kas sellele on juurde pääseda või mitte. Teiseks kasutage kõigi lisandmoodulite allalaadimiseks ja installimiseks alati usaldusväärset hoidlat.

Sõltuvuse installimine ebaõnnestus

Installimine ebaõnnestus. Sõltuvuse tõrge ilmneb siis, kui installimiseks kasutatav hoidla suletakse või on vananenud.

Paranda

Selle tõrke saab hõlpsalt lahendada, kasutades toimivat ajakohast hoidlat, millel on kõik värskendatud lisaversioonid.

Asjade lisamiseks

Schism TV Build on populaarne valik uute Kodi kasutajate seas, kes pole harjunud paljude populaarsete lisandmoodulite allalaadimisega. Schism TV Build ühendab need lisandmoodulid ühes kohas, kus Kodi kasutajad saavad voogesitada filme, telesaateid, lastele mõeldud sisu ja muud kõik-ühes-meelelahutussisu. Kuigi on kindel, et Schism TV Build kood muutub iga tunni järel. Seda koodi on vaja Schism TV Buildi Kodi installimiseks.

Loodetavasti naudite seda kõike!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map