Vaadake selle lisandmooduli abil otseülekandena IPTV-kanaleid ja voogesitage kõiki oma lemmiksaateid, filme, sporti ja muusikat. Selles juhendis arutame samm-sammult protsessi, kuidas installida Ultimate IPTV Kodi.

Nagu alati, peaks teil olema Kodi jaoks parim VPN, mis suudab geograafilistest piirangutest mööda minna ja võimaldab kasutajatel turvaliselt oma lemmik sisule juurde pääseda.

Kui teil on küsimus: „milleks on mul vaja Kodi jaoks VPN-i? Siis on vastus, et IPTV Kodi lisad blokeeritakse geograafiliselt ja nende voogudele juurdepääsuks on vaja VPN-i.

Whitecream on loonud kuulsa IPTV lisandmooduli „Ultimate IPTV”, mille võib leida Kodi Iisraeli hoidlast. Ultimate IPTV lisandmoodul sisaldab palju populaarseid kodi lisandmoodulite kanaleid, sealhulgas beIN Sports, ESPN, MTV ja nii edasi.

Kuidas installida ülim IPTV Kodi Leida ja Kryptonile

 1. Avatud Kodi teie süsteemis > Koputage nuppu Seadete ikoon (hammasrattakujuline ikoon), mida näete ekraani ülaservas > Nüüd valige File Manager.kuidas installida ülim iptv kodi
 2. Siin näete ekraani vasakul ja paremal küljel kahte täpset pilti, topeltklõpsake nuppu Lisage allikas ekraani vasakus servas > Nüüd klõpsake nuppu „Puudub ” > Sisestage URL http://www.lvtvv.com/repo/ ja klõpsake nuppu Okei > Sisestage nimi „Kodil Repo ” ja klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei jälle.Kuidas installida ülim IPTV Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Naaske Kodi avaekraanile, vajutades „Esc ” nuppu klaviatuuril mitu korda > Nüüd klõpsake nuppu Lisamaons sakk > Siis Pakett Paigaldaja ülanurgas olev ikoon (karbi kujuline ikoon).ülim iptv kodi seadistamisel
 4. Kliki Installi alates Zip Toimik valikute loendis > Valige Kodil Repo kasti ilmuvast loendist > Nüüd klõpsake nuppu hoidla.kodil-1.3.zip > Laske installimine lõpule viia.ülim iptv kodi seadetes
 5. Nüüd valige suvand Installi hoidlast > Kliki Kodil (Kodi Israel),, hoidla > Koputage nuppu Video Lisandmoodulid > Seejärel kerige alla, et leida Ultimate IPTV > Nüüd klõpsake nuppu Installi.ülim iptv kodi konfiguratsioonis
 6. Lisandmooduli kuvamiseks avage Kodi > Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > Ülim IPTV.

kuidas lisada kodi jaoks ülim iptv

Hoiatus! Ultimate IPTV kasutamisel peaksite kasutama VPN-i, et jääda anonüümseks, kuna see kaitseb teie privaatsust. Kasutage PureVPN-i 85% soodsamalt ja voogesitage piiramatut sisu Ultimate IPTV-s.

Kuidas installida ülima IPTV Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Käivita Kodi Jarvis > kliki Süsteemid > Failihaldur > Topeltklõps Lisage allikas vasakul ekraanil > Klõpsake nuppu „Puudub” ja tippige URL http://www.lvtvv.com/repo/ ja klõpsake nuppu Valmis > Sisestage nimi ‘Kodil Repo ” > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei kasti sulgemiseks.
 2. Tulles nüüd tagasi Kodi Peamine Menüü > Kliki Seadistused valik > Lisamaons > Installi alates Zip Toimik > Kodil Repo > tõmblukk
 3. Installi alates Hoidla > Kodili hoidlad > Video lisandmoodulid > Ülim IPTV > Installi > Nautige!

Ultimate IPTV-faili allalaaditav ZIP-AP-fail

Laadige otse alla Ülim IPTV hoidla zip-fail oma seadme siit ja järgige neid juhiseid, et jätkata Ultimate IPTV installimist.

 1. Kui allalaadimine on lõppenud, käivitage Kodi oma süsteemis > Minema Lisamaons > Kastvormitud ikoon vasakul ülaservas.
 2. Installi alates Zip Faili suvand > Ilmub kast, otsige ZIP-fail mille olete oma süsteemi alla laadinud > Oodake installimist.
 3. Nüüd klõpsake nuppu Installi alates Hoidla > Kodil Hoidla> Video Lisamaons > Ülim IPTV > Installi > Nüüd naudi!

Ülim IPTV ei tööta / viga / probleemid on Kodis

Ülim IPTV Voog pole saadaval

Kodi kasutajad võivad kangutada, kui nad näevad sama sõnumit nende ekraanil, kui nad üritavad kanalit voogesitada. See võib olla pettumust valmistavam, kui teie lemmiktelesaade on eetris.

Lahendus

Selle probleemi lihtne lahendus on see, et saate Kodi VPN-i, mis vabastab kõik geograafilised piirangud. See tähendab, et te ei saa vaadata kanaleid, mis on voogesitamiseks saadaval väljaspool oma piirkonda, kui teil pole VPN-i. Kui te ei soovi kulutada VPN-i tellimiseks, võite proovida Kodi jaoks parimat tasuta VPN-i.

Ülim IPTV puhverdamise probleem

Puhverdamine on tavaline probleem, millega on enamasti kokku puutunud kõik Kodi kasutajad. See võib olla ärritav, kui olete oma etenduse keskel ja video peatub puhverdamiseks.

Lahendus

Kodi vahemälu tühjendamist saab lahendada mitmel viisil. Optimaalne lahendus on vahemälu tühjendamine Merlin Auto Cleaneriga. Sellel lisandmoodulil on võimalus puhastada kogu vahemälu automaatselt.

Ultimate IPTV kanalite esitusloend

Ultimate IPTV kanalid hõlmavad paljusid esitusloendeid. Allpool on toodud mõned populaarsed IPTV-kanalid:

 1. OSN
 2. BEIN Sport
 3. Eurosport
 4. MTV
 5. Premium kino
 6. Cartoon Network

Ultimate IPTV ülevaated

Kodi kasutajad saavad oma iPhone’is Ultimate IPTV lisandmooduli kasutamisel silmitsi mitmesuguste probleemidega, näiteks teatega, mis näitab pidevalt, et see on Ultimate IPTV lisandmooduli lõpp. See ärritab kasutajaid ja nad lähevad üle teistele Kodi lisandmoodulitele.

ülim iptv ülevaade

Mõnel Kodi kasutajal on seisukoht, et Ultimate IPTV lisandmoodul kasutab varastatud IPTV kontosid. Selle tulemusel, kui paljud inimesed hakkasid seda lisandmoodulit kasutama, hakkas see kontosid sulgema.

ülim iptv reddit

Asjade kokku pakkimiseks

Voogesitage sadu IPTV kanaleid Ultimate IPTV Kodi lisandmoodulil. See on parim koht premium filmide vaatamiseks ilma tellimusteta ja spordiürituste vaatamiseks ilma peenraha kulutamata. Seda lisandmoodulit värskendatakse pidevalt uute linkide ja allikatega, rakendades samas filtreid ka otsingutulemuste kitsendamiseks. Selles juhendis kuvatakse üksikasjalikud juhised Ultimate IPTV installimiseks Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me