Supremacy Repository on terviklik pakett kõigile voogesitajatele, kes soovivad omada ühte repositooriumi filmide, telesaadete ja spordi jaoks. Supremacy on tänu oma Supremacy Kodi lisandmoodulile, mis on populaarse seas, teeninud endale suurepärase nime. palju kasutajaid.

Tutvuge selle KodiVPN-i juhendiga ja tutvuge hoidla ja parimate Kodi-lisandmoodulitega.

Ülimus Repo ülevaade

Ülimuslikkuse hoidla on Kodi kogukonna populaarseimate hoidlate hulgas. Selle populaarsuse põhjus on see, et seal hostitakse nii oma kui ka muid kolmanda osapoole lisandmooduleid. Mitte paljudel hoidlatel pole oma Kodi lisandmoodulit ja kõige parem on Supremacy kohta see, et sellel on oma kolm erinevat lisandmoodulit:

 1. Ülimuslikkus; peamine lisandmoodul, mis võimaldab kasutajatel vaadata filme, dokumentaalfilme, telesaateid, 4K filme, lastefilme ja reaalajas televiisorit.
 2. Ülivõrdesport; spordikeskne lisa, mis pakub vooge spordis elavaks.
 3. Ülimuslikkus iptv; lisand kõigile IPTV-austajatele.

Ülivõimude hoidlat uuendavad selle arendajad regulaarselt ja see on põhjus, miks inimesed eelistavad seda hoidlat ja selle lisandmooduleid kasutada. Ülivõime Kodi lisandmoodulid on iseseisvalt teeninud neile suurepärase maine, pakkudes kvaliteetset voogesituse kogemust.

Kuidas installida Supremacy hoidla Kodi krypton 17.6 või uuemale

Supremacy hoidla installimiseks oma Kodi Kryptoni versioonile 17.6 toimige järgmiselt.

 1. Avatud Kodi > Kliki Seadete (käiku) ikoon > Avatud Failihaldur.Kuidas installida ülimuslikkuse kodi hoidla krüptooni 17.6
 2. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas > Ilmub dialoogiboks > Klõpsake seal, kus ta ütleb > Sisestage see URL aadressiribale „http://2supremacy.uk/repo/” > Klõpsake nuppu Okei > Andke sellele meediaallikale nimi järgmiselt:Ülimus> Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.kuidas installida ülimuslikkuse kodi hoidla jarvis
 3. Mine tagasi Peamenüü > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kastiikoon vasakus ülanurgas.kuidas installida ülimuslikkuse kodi hoidla tulekoldesse
 4. Valige Installige ZIP-failist > Kliki Ülimus > Valige ülimuslikkus-2.6.zip > oota teatist.laadige alla ülimuslikkuse hoidla
 5. Klõpsake nuppu Installi hoidlast valik > Nüüd saate hõlpsalt installida selle hoidla mis tahes lisandmooduli.
  Kuidas installida Kodi rakendusele FireStick & FireTV lihtsate sammudega 2023. aastal

installige zip-failist ülimuslik kodi repo

Kuidas installida ülimuslikkus Repo Kodi Jarvis 16 ja madalamatele versioonidele

 1. Avatud Kodi Jarvis.
 2. Klõpsake nuppu Süsteem > Minema Failihaldur.
 3. Klõpsake nuppu Lisage allikas.
 4. Klõpsake nuppu <Puudub> ja tippige see URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Klõpsake nuppu Valmis > Andke sellele meediumiallika lingile nimi kui Ülimus > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu
 5. Pea tagasi Kodi kodu Ekraan > Klõpsake nuppu Süsteem > Avatud Lisandmoodulid.
 6. Valige Installige ZIP-failist > Klõpsake nuppu Ülimus > Kliki ülimuslikkus-2.6.zip.

Kuidas installida ülemvõimu hoidla FireStick Kodi

 1. Installi Kodi Fire Sticki seadmes.
 2. Minema Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.

Kui olete ülalnimetatud toimingud lõpetanud, vaadake Kodi Kryptoni versiooni 17.6 installiprotseduure.

Ülimuslikkuse hoidla allalaadimine

 1. Laadige Supremacy Kodi pistikprogrammi ZIP-fail alla (http://2supremacy.uk/repo/)
 2. Minema Kodi peamenüü.
 3. Kliki Lisandmoodulid.
 4. Klõpsake nuppu Kast
 5. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist.
 6. Sirvige süsteemi ja avage allalaaditud ZIP-fail.
 7. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast valik.
 8. Kliki
 9. Avatud Video lisandmoodulid kausta ja installige kõik hoidlas olevad lemmik Kodi lisandmoodulid ja alustage voogesitust.

Ülimus Kodi lisad

Ülimuslikkuse hoidla on koormatud paljude populaarsete Kodi lisandmoodulitega, näiteks:

 1. Aspis
 2. Yoda
 3. BBC iPlayer
 4. Elektra võlvkelder
 5. Öised hirmud
 6. Planeedi MMA
 7. Ülimuslikkus iptv
 8. Ülimus Sport
 9. TÄIELIKULT
 10. JoyRide

Kõik need lisandmoodulid on ajakohased ja töötavad suurepäraselt. Proovisin isiklikult kõiki neid lisandmooduleid ükshaaval installida ja mul ei olnud ühtegi probleemi.

Ülimuslikkuse KKK

Paljud inimesed kogu maailmas on kasutanud ülimuslikkuse hoidlat. Samamoodi on selle kasutajad postitanud palju päringuid erinevatele foorumitele. Siin on kaks kõige tavalisemat muret, mida paljud kasutajad tõstatavad:

Ülimus repo ei tööta

Teatud aegadel ei pruugi te pääseda juurde Supremacy hoidlale. Sellel võib olla kaks peamist põhjust. Kas hoidlat värskendatakse või on Kodi-is lisatud lähteallika URL vale.

  Kuidas vaadata Lucas Matthysse vs Manny Pacquiao Live'i võrgus TASUTA ESPN + lehel

Veenduge alati, et olete sisestanud õige meediumiallika URL-i ja enne URL-i lisamist kontrollige alati, kas lähte URL on võrgus või mitte.

Ülimuslikkuse lisandmoodul ei tööta

Seda ei juhtu tavaliselt, kuna Supremacy Kodi pistikprogrammi värskendatakse aeg-ajalt ja see pole kunagi alla käinud. Kui aga lisandmoodul teie süsteemis ei tööta, proovige pistikprogramm uuesti hoidlast uuesti installida.

Veenduge, et kasutate värskendatud Supremacy hoidlat, sest kui proovite seda lisandmoodulit installida teisest hoidlast, võib juhtuda, et teil on aegunud versioon.

Järeldus

Ülimus on suurepärane hoidla, millel on iga lisandmoodul, mida on vaja liigseks jälgimiseks. Hoidla on usaldusväärne, kuna see on olnud ajakohane juba pikka aega ja kasutajad, kes seda käsitlevad, pole teatanud, et tal oleks vigu ega probleeme.

Fakt, et see majutab oma lisandmooduleid, teeb sellest usaldusväärse hoidla ja selle lisandmoodulite kvaliteet on samuti tähelepanuväärne. Ma soovitaksin kasutajatel proovida seda hoidlat, kuid mitte ilma Kodi jaoks tasuta ega parimate tasuta VPN-ideta, kuna kolmanda osapoole lisandmoodulite kasutamine muudab teid juriidiliste probleemide suhtes haavatavaks.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me